Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108801) rlazol válasza #84221696 (#108789) üzenetére


rlazol
addikt

papír :D
de a kobakja tud néha pattintani, jól beforgatva a teste is. Az ágyú nagyon pontos, de a pontosság nerf kicsit betett neki, nagy távolságú sniperként már nem olyan, mint régen.
A tier limit miatt a pen végülis elég, de néga jó a gold.
Lomha :( lassan fordul, lassan gyorsul. A végsebesség nem olyan rossz, de mire eléri... :(
Nem szabad vele túl elöl menni, de ha túl hátul vagy, lemaradhatsz. Az első vonal mögött, support, flank. A kis alfa miatt sokszor zavartalanul lövöldözhetek valakit (4 mp alatti reload), aki épp mással van elfoglalva.
Kis dmg-re (400-600 hp) már elég jól hoz, 1000 dmg felett már min. 40k nettó és kék stat. :K
A legénysége egyezik a legtöbb német meddel, így arra is jó.
én szeretem. :B

Tarill: az LT15-öst egy T5ös light simán lehozza. Viszont ahhoz, h beadja a pálya+csapat kombót sajnos az kell, h pár napig CSAK lighttal menj. Álcával, periszkóppal, festve.
Ami a TD-ket illeti, 3k sebzéshez a T7-es TD az igazi. Jpanther, Sturer Emil, Su100M1, Su-152 (!) egyaránt beadhatja, de kis szerencsével meglehet T6ban is. A wotreplayen láthatsz 4k+s csatát Nashornnal, Dickerel, Hellcattal, su100y-val, ARL V39-vel... Szerintem a Hellcattal össze kéne jönnie. Az első 8,5 oldalon csak 3k+s csata van. A 2900-asok nem is mindegyike ász. Ha mész az ágon tovább, a T28-val biztosan simán meglesz.

szerk: nyunyu - hsz-e alapján: ezt nem tudtam a Hellcatről (nekem nincs), így már kicsit neccesebb. Akkor menj tovább és gyúrj a T28-ra.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108802) #43783936 válasza nyunyu (#108800) üzenetére


#43783936
törölt tag

Most néztem, nekem Hellcattel a max sebzésem 3117, amit az első WZ-111-es grind alatt hoztam össze, a jelenlegi lenerfelt állapotában.
Egyszerű vadkacsavadászat volt, Sand River támadásban.

(#108803) SyMbioTe

Mai utolsó csatám. Ram II-vel tank ász, top gun, ~37k profit meg minden nyalánkság A végén természetesen az Excelsiort nem vitte át az utolsó lövedékem... :(

Kép2, Kép3, Replay akit érdekel.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#108804) emre válasza Sixkiller6 (#108790) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ebben a sorrendben:
T110E5, T62A, Obj430, AMX50B, T57 Heavy,
A többi szabadon választott, a 268 nem ajánlott

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108805) Plata válasza nyunyu (#108800) üzenetére


Plata
félisten

Számomra a T25AT örökre felejthetetlen marad,WoT pályafutásom egyik legdurvább meccsét vele csináltam meg.Random csatában 12 kill csináltam vele,és majdnem infarktust kaptam a végén. :DDD
Jah és elfogyott a lőszerem,az utolsó kill rammolással volt.Hasonló durva csatám a kis testvérével volt,a Slugger-el.Amit iszonyatosan szerettem,Sluggerrel egy csatában 3 löwe-t szedtem ki közel harcban,a negyedik is csak 1 lövés lett volna,de már atom ideges voltam és elbasztam. :D

(#108806) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mai nap első meccse, ezért érdemes volt felkelni :C :C :C :D :D :D


[replay akit érdekel]

Melynek eredménye :DD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108807) Plata


Plata
félisten

Megírta HVG hogy az összes magyar WOT játékos jobbikos antiszemita köcsög. :C
[link]

(#108808) mcwolf79 válasza Plata (#108807) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez már tényleg a legallja :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108809) ergepard


ergepard
tag

Helló!
Szerintetek a T-34-3 jó tank?

(#108810) xAttilax válasza ergepard (#108809) üzenetére


xAttilax
őstag

én nagyon szeretem (egyik nagy kedvenc) és a buff óta még kellemesebb vele játszani, viszont tudni kell, hogy az ágyú miatt elég komoly RNG függőség van.
Szívből nem ajánlom senkinek mert kell hozzá egy "életérzés" :)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#108811) Plata válasza ergepard (#108809) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha T49-el rá látsz az oldalára vagy a hátára akkor nagyon lehet szeretni. :B
Szerintem könnyű felgyújtani.és ammo rackelni is,amúgy egész jó a páncélja,de amikor minden lövésed felgyújtja az poén. :C

[ Szerkesztve ]

(#108812) h1mpi válasza mcwolf79 (#108806) üzenetére


h1mpi
nagyúr

SerB olvassa a sok sírást itt és állít a csúszkákon :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#108813) xAttilax válasza Plata (#108811) üzenetére


xAttilax
őstag

pedig az égés annyira nem jellemző rá, kb 340 csatából ha 3x égtem. Az ammo rack az inkább, de kínai, szóval annyira nem kell meglepődni.
A t49 meg annyira nem para a tier limit miatt :) nem sokat látok vele.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#108814) Enzolord válasza Plata (#108807) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért a jobbikost összemosni az antiszemitával, ami mondjuk szélső jobb, hát... :)
És a nemzeti érzelműt, mint átkot beállítani.. Ez a világ megérett a pusztulásra.. ;] ;]

(#108814) Enzolord BTW Nodobuya streamel, ez főleg az ex topic gazdának szól, de bárki belenézhet, ha szórakozni akar.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108815) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#108806) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na Gratula neked szép teljesítmény :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108816) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108815) üzenetére


Enzolord
addikt

Mész partizánkodni Nodobuyához? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108817) bigobert válasza nyunyu (#108800) üzenetére


bigobert
tag

A Prot-ból ki tudod fejleszteni a T28-at, csak mazochizmus kérdése.

Nemrég lett meg a T30 és a 155-ös ágyúja. Ilyen troll ágyúval még nem volt dolgom... Még a T49 derpje is pontosabb. A 155-sel még a lepattanónak is örülök. Legalább néha eltalálja a célt. :(

(#108818) mcwolf79 válasza bigobert (#108817) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát nem egy mesterlövész ágyú , de azért a T49-hez hasonlítani erős túlzás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108819) Plata válasza bigobert (#108817) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom T30 ágyúja most milyen,de évekkel ezelőtt nagyon jó volt.Sokáig meg sem vettem a T110E4-et,hanem a T30-al mentem,de aztán jött egy frissítés és a T30 ágyúja szarabb lett,a töltés ideje több mint két másodpercet nőtt,és az ágyú is vacakabb lett,akkor eladtam és megvettem a T110e4-et.
T28 is már évek óta fullos,de nem visz rá a lélek hoyg t95-öt meg vegyem,T28 atom jó tank,de kell hozzá hogy egy kicsit segítőkész legyen a csapat.És nagyon térkép függő,viszont az ágyúja pontos és T10 td-ket is átüti,és ha jól emlékszem 7 másodperc a töltés ideje.De már nem is tudom mikor játszottam vele,hülyékkel egyszerűen nincs kedvem elő venni.

(#108820) Plata válasza bigobert (#108817) üzenetére


Plata
félisten

Azt hiszem 71k xp kell ha protból fejleszti,ha T25AT-ból akkor meg 87k.

(#108821) Skyhunter válasza Enzolord (#108814) üzenetére


Skyhunter
senior tag

EPIC. :)

"Az hogy a taktikát elb@szom az egy dolog, az hogy a helyezkedést elb@aszom, az egy másik dolog......de hogy a noob csapat mindent elb@asz, hát ez felháborító..." Sírok.

(#108822) jozefgucci1 válasza Enzolord (#108816) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem ! Megyek partizánkodni a nejemmel a bevásárló központba amíg a gyerek tanul :P

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108823) Enzolord válasza Skyhunter (#108821) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, fergeteges.. :C :C :C :C
Ha lőttem volna egyet, és találok is, negyedik vagyok... :) Ez is egy nagy mondás.. :C :C :C

(#108822) jozefgucci1 Te aztán tudod, hogy kell partizánkodni.. Szereted a veszélyt.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108824) Veatta válasza mcwolf79 (#108806) üzenetére


Veatta
aktív tag

Gratulálok! Szép kör!

(#108825) TESCO-Zsömle válasza Plata (#108807) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Majd szólok haveroknak, hogy tudjanak róla: mocskos jobbikos nácik. Mert hogy a Turán hadtest már jó ideje nem létezik (A mi akadémiánkká vált egy időre), a tagjai egy része nálunk, a jobbak meg sok más helyen vannak.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#108826) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Jó lesz ez kérem szépen,ismét dől a lé :DDD


[replay akit érdekel]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108827) Plata válasza mcwolf79 (#108826) üzenetére


Plata
félisten

Grat.
Nekem mostmár tele a tököm,egy meccs sem sikerül,valaki megzavar mindig. :W
Vagy telefon,vagy jön valaki.De állandóan megszopom.

[ Szerkesztve ]

(#108828) Jolet


Jolet
őstag

Maradva a T49 témakörnél...
Annak ellenére, hogy sikerült letornázni az RNG-nek 94,7%-ról 80% alá a kiválóság szintet néha beintek az RNG-nek

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#108829) emre válasza Jolet (#108828) üzenetére


emre
veterán

4x-es sebességgel néztem, így már élvezhető ;]

(#108806) mcwolf79

Gratulálok! :R
Hogy lehet úgy spotolni hogy szinte folyamatosan spot alatt vagy?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108830) Jolet


Jolet
őstag

Na tessék ez se pörgősebb tekintve a tank jellemzőit.
Csodálatos példa hogy tud egy narancshuszár leszopatni egy kék és egy zöld játékost
mentségemre legyen szólva a végén azt hittem meglesz egyből

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#108831) wwenigma válasza Jolet (#108830) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En jobban orulok ha zőccségekkel van tele a csapat vagy sargakkal, junik statosok gyakran/altalaban masodik sorbol csipegetnek, orzik a statjukat. A csata nem erdekli oket, nem fognak bevallalni egy lovest amig rakod fel a lancot. Altalaban...de erre több példát lattam mint az ellenkezojere.

A köröd meg szép volt. :)

---

Érdekes infó Rita Q&A-ból:

-How about just decreasing the damage of prem. ammo by 50% . That way we will get higher penetration but lower damage.Problem solved. Why complicating something that can be easily done ?
-No. Rebalancing prem ammo is okay tho. Things like 420 pen HEAT will have to go away.

Reménykedek egy komoly gold ammo nerf-ben. Remélhetőleg a többszálas CPU támogatás elött megcsinaljak. :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108832) jagada válasza Jolet (#108828) üzenetére


jagada
őstag

Szép kör, nagy mák volt az a pár AFK tank, de talán egy kicsit túlzásba vitted az aimbotozást. :C

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108833) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Van az a legénységi skill ami toronyforgás közben növeli a pontosságot. Az lenne a kérdésem, hogy ez ér valamit TD-ken is? Mármint pontosabb lesz az ágyú ha sniper módban forgatom a csövet vízszintesen? Azért kérdezem, mert a Scorpion TD-mnek elég nagy szögben mozog így az ágyúja, és jó lenne ha így kicsit gyorsabban szűkülne ágyúnozgás után.

(#108834) jr1994 válasza wwenigma (#108831) üzenetére


jr1994
addikt

Az a te bajod, ha csak ennyit látsz belőle. Valamiért az unikumoknak mégis sokkal jobb a győzelmi aránya mint az átlagnak, talán tesznek is hozzá valamit a csatához.

Én magam nem vagyok unikum (közös a fő acc, a kicsit meg már nem totál kezdőként kezdtem, az jelenleg kék) de én pl elsősorban győzelemre játszok, mint gondolom nagyon sokan, a stat csak jön magától. Amúgy néha én is vállalok is be lövést (belegondolva kb 100 csatából egyszer) ha látom hogy nem fogok belehalni és akit megmentek jó eséllyel csinál is valamit, de nem lehet elvárni random csatában.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108835) NEOSIGNAL válasza GeneraL_XTX (#108833) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Szerintem csak akkor használható TD-ken is ha a tank alvaza is mozdul.De én is kíváncsi vagyok a véleményekre.

(#108836) Atti777 válasza GeneraL_XTX (#108833) üzenetére


Atti777
senior tag

Elvileg még torony nélkülieken is működik, nekem az arty legénységen is van.

"Although not maybe as valuable on vehicles without turrets, the Snap Shot Skill does apply to gun traverse movement on turret-less vehicles too."
WoT wiki

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#108837) GeneraL_XTX válasza Atti777 (#108836) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

köszi :R

(#108838) wwenigma válasza jr1994 (#108834) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Persze, szakaszolnak, amugy meg tesznek ra a randomra. Mint irtam, általában, volt pelda kis szamban az ellenkezojere. Egyebkent jo taktika mert a csapattársak feláldozása által leszivjak az ellen HP poolját és igy vegulis nyerésesélyesebb a vége, de ebbbol lesz az amit irtam, amit mas lat. Most nem arrol beszelek hogy esz nelkul kell rusholni, hanem amit gyakrabban latni, egyszeruen tul sok csapattarsat aldoznak fel a WN8-uk oltárán... aztán meg elvéreznek a végjátékban.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108839) jr1994 válasza wwenigma (#108838) üzenetére


jr1994
addikt

Te a reroll statpadderekről beszélsz, nem a jó játékosokról.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#108840) GeneraL_XTX válasza Atti777 (#108836) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

és volt értelme rárakni amúgy? érezhető valami?

(#108841) Atti777 válasza GeneraL_XTX (#108840) üzenetére


Atti777
senior tag

Őszintén szólva fogalmam sincs, nehéz is lenne megmondani, mert fokozatosan javul, míg el nem éri a 100%-ot, így nagyjából észrevehetetlen.
De artyra egyébként sem sok értelmes skill van, ha csak placebo, akkor is megérte :)

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#108842) Tarill


Tarill
őstag

hány megölt csapattárs után bannolnak? ha a meccsenkénti átlagom olyan 1 ?? spottereket ki szoktam tolni openre ha lopják előlem a spotot úgy hogy én értem oda előbb, artyval meg mikor egy hülye végett nem mer kijönni 5 enemy akkor szoktam nekik segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#108843) Jadro válasza Tarill (#108842) üzenetére


Jadro
veterán

Igazi csapatjátékos vagy, öröm lehet veled egy csapatban játszani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#108844) Tarill válasza Jadro (#108843) üzenetére


Tarill
őstag

ugye :) egyébként 2 ilyen alkalom volt összesen :D

(#108845) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

O-I Exp nerf-ről nincs hír. nevetséges ez a cucc T5-ben. most volt egy köröm, 8 lövés, 8 kill

- no es importante -

(#108846) wwenigma válasza Sixkiller6 (#108845) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Élvezd ki a jatekot vele, majd O-Ho-nál kompenzál a WoT. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108847) Sixkiller6 válasza Sixkiller6 (#108845) üzenetére


Sixkiller6
őstag

kérdés akart lenni

- no es importante -

(#108848) Jadro válasza Sixkiller6 (#108845) üzenetére


Jadro
veterán

Kétélű a cucc, mert bár bika az ágyúja, de a páncélja szerintem vicc. A sima O-I az már kemény dió.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#108849) rlazol válasza Tarill (#108842) üzenetére


rlazol
addikt

egy meccsen a harmadik lövésnél.
ha több meccs alatt sebzel/ölsz, akkor nincs egzakt szám, a saját/ellenség arányt figyeli. Kilövés, cap körben lövés súlyosbító tényező. Elvileg először csak a garázsban kékül be a neved, h tudd, veszélyben vagy, aztán már kékként dob csatába, így szabad préda vagy és utána bannol. De van, h pár lépés kimarad, attól függ, mennyire borul el az agyad.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108850) zodo válasza mcwolf79 (#108826) üzenetére


zodo
nagyúr

Lehet csak engem zavar egy ideje de felesleges mindhárom csatajelentő ablakról képet betenni ha van visszajátszás hivatkozás, mivel a wotreplay oldalán lapozható a csatajelentő. :U
Különben, gratula!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.