Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108054) galervin93 válasza h1mpi (#108002) üzenetére


galervin93
őstag

Én egyelőre nagyon nem találom a fonalat a kilences ruszkival, bár tegnap gurultam vele először. (Tegnapj nap 50+ meccs mindenféle tankkal, 1200 epénisz, agyhalottak tömege, meg hát én sem voltam topon).
Visszatérve az ST-I-re, hát... én elfelejthettem sidescrapelni... Első csatában minimális szögből IS-7 akkora lyukat ütött az oldalamba, hogy láttam benne a legénységet... Én meg pattantam a hasáról... Hogyne... Aztán a kupolát is belövik száz métetekről... Az ágyú valami borzalom, a KV-4 sebészkés ehhez képest... Szóval egyelőre én nem vagyok kibékülve vele, Tegyük hozzá user error... Majd megszeretem, legalábbis a küldetések miatt muszáj lesz. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108055) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor ez lesz az irányadó:

Az OFF azt jelenti, hogy olyan téma, ami nem tartozik a játékhoz. Azért OFF. A játékból készült képek, a játékkal kapcsolatos tartalmak, vélemények mind ONtopiknak számítanak. Az OFF topikok azért lettek kitalálva, hogy szabadon társaloghasson egy-egy játék közössége olyan dolgokról, melyek nem tartoznak a témához.

(#108056) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Érdeklődnék , hogy van itt a demokrácia ? Reggel leírom a gondolataimat a topikkal kapcsolatban ami semmi sértőt , személyeset vagy az irányelvekkel ellentéteset nem tartalmaz és törlik ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108062) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Eddigi egyik legjobb kör, nettó 125e credit amihez hozzátett sokat hogy nem tudták mit lőjenek s nem is másztak a nyakamba ÉS a csapat védett oldalról. replay Továbbra is komótos kreditfarmolásra javallom.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108063) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Nekem eddig még sosem kellett itt a ph-n moderátorhoz fordulnom, érdekes velem van a baj? Miért áll a bál állandóan egy fórumon ami jelentéktelen az életben előforduló többi dologhoz képest. Örülök hogy sokaknak minden rendben van az életében és már csak a wot forum szúrja a szemüket meg azok akik itt próbálnak rendet tartani. Legalább élvezni lehetne a kabarét de mire belépek már töröltek is mindent.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#108064) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Uraim!

Legyetek szívesek az offot befejezni és maradjatok a topic témájánál. Innentől kezdve törlöm az offot és ha kell szankcionálom is.

(#108065) ollie


ollie
MODERÁTOR

Túl sok az off, a személyeskedést meg bannal fogjuk tolerálni!

***

(#108066) Warton


Warton
őstag

Obj. 704-et érdemes lecserélni a 268-ra? A löveg ahogy nézem nagyon hasonló, így az adatok alapján nem érzem, hogy annyira jobb lenne.

Másik kérdés van itt valakinek Obj 260? Mi a vélemény róla, érdemes volt érte végigszívni a küldetéseket? Vagy csak egy porgyűjtő?

(#108067) Szepi1979 válasza Warton (#108066) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A 268 lövege nagyon kis szögben kitéríthető, gyakran kell fordulni magával a testtel is. Mozgékonyabb mint a 704, picit az átütése is nagyobb. A nerf óta nem az igazi, én nem venném meg.

260: ha már megvan a t55 úgyis elkezded a 260 küldetéseket nem?

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#108068) Emu


Emu
őstag

Ismerősöm most fejlesztette ki a PantherII-t illetve a T44-t. Azt mondta valamelyiket átugraná teljesen freeből, és tőlem kért segítséget melyik legyen. Mivel a srác inkább a nehéz tankokkal van barátságban ezért én kapásból a PantherII-t mondtam. Nekem nincs E50-m, de szerintetek is az áll közelebb játékstílusban a nehéz tankokhoz?

(#108069) Veatta válasza Emu (#108068) üzenetére


Veatta
aktív tag

Akkor P2,de csak a lassúsága miatt, a páncélja közel sem heavy.

(#108070) GeneraL_XTX válasza Emu (#108068) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

A T44 szenvedôsebb a saját szintjén mint a Panther2 én azt ugranám át inkább.

(#108071) Plasticbomb válasza Warton (#108066) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mielőtt kapott volna egy nerfet, egyből vágtam volna rá: IGEN!
Isteni egy állat gép volt, gyorsan töltött, nagyott csapott, és a páncélzata, ami elvileg T10ben szinte ló****z, olyan trükkös volt, hogy pattogott.:) Tudom. Volt egy pár szitu, amikor pl Szemtől szemben voltam egy OB268al, én a sajátomban, és lőttük egymást, és pattogtunk. Na jó, az ellenfél többször.:D Eszembe juttattad azt a pillanatot, amikor egy pillanatnyival hamarabb tudott tölteni az ellenfél, és LEPATTANT! Mint akinek szülinapja van, úgy érzetem magam, természetesen az enyém nem pattant= WIN.:) Arról nem beszélek, hogy egyébként isteni az az ágyú, illetve régen az volt. Imádtam! Azóta volt több nagyobb kihagyásom is, legutolsó 3 hónapos periódus nemrég ért véget, megint játszom, de még nem mentem a Szörnyeteggel, nem tudom, manapság miként tartja kedve csodát tenni. Valamint, A Nerf óta valamivel többet játszottam T110E4el, forgatható torony azért nagyobb móka. Szóval manapság lehet nagyobb fun, ha megtartod az OB704et, és megveszed mellé a 268at.

Pár napja összehoztam a Halálcsillagot is, eddig azt kell mondjam, nem az igazi. Még nincs vele gyakorlatom. Lesz OB263 i és a JGPZE100 is be fog gurulni a garázsba, talán nyár körül. Szóval amilyen Istenkirály volt az OB268, manapság annyira nem tündököl, elég kevésszer látom a csatákban is, igaz ritkán megyek T10et, azt is legtöbbször a Halálcsillag miatt, szal nem vagyok túl mérvadó, mennyire használják/használható manapság az OB268.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#108072) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Követem Bingisz példáját :
Szeretnék lemondani a topikgazdai pozícióról ! Maradok csendes fórumozó . Köszi mindenkinek a támogatást és nagyon sajnálom , hogy ide jutottunk !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108073) ollie válasza Emu (#108068) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem a T-44 jobb, a winrate-em is jóval nagyobb vele. Én mindkét tankot szeretem. A Panther 2 lassú, így messzebbről jó vele csipkedni a heavyket, a T-44 viszont nagyon jó közelharcra, mert sokkal mozgékonyabb, és pattogósabb is. Nem régen még egy kis extra pent is kapott (175-ről 183-ra), és így már elég ritkán kell nyúlni a goldhoz (pl IS-3-at így már megbízhatóan át lehet vele ütni akár szemből is).

***

(#108074) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Jól értelmezem a módosított topik szabályzatot, hogy a játékkal kapcsolatos képeket, videókat, replayeket tier megkötés nélkül újra lehet posztolni ide az ON-ba?

(#108075) ollie: Nem tudom ki csinálta/találta ki ezt, de köszönöm neki, hogy végre teljes értékű ON topik lett mindenféle zavaros szabályok nélkül... :R :R

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108075) ollie válasza h1mpi (#108074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól érted.

***

(#108076) Tarill


Tarill
őstag

melyik jobb arty? a hatos francia vagy a hatos német a hummel?

(#108077) Greentea válasza Tarill (#108076) üzenetére


Greentea
senior tag

Én a Hummelt nem szerettem, viszont szerintem a Gw panther a legjobb t7es arty. :)

E 75-re melyiket fejlesszem először? Motor vagy torony? Stock motorral mennyire vészes?

2x2 néha 5

(#108078) jagada válasza Greentea (#108077) üzenetére


jagada
őstag

Inkább a torony.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108079) odrif válasza Greentea (#108077) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Haverom szerint is a 7-es GW Panther a legjobb arty, de én még csak a Grille-nél járok sajnos.
Bár a táras arty is funy lehet.

20 éve a Prohardveren

(#108080) Tarill válasza odrif (#108079) üzenetére


Tarill
őstag

de a hatos nem táras, a hummel meg egy hulladék, 800m-re fullra szűkülve 10-ből 10x mellélő mozdulatlan célpontra

(#108081) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

Rosszul tudom, hogy ma még minden győztes csata után 2x XP járna!?
Mert ha igen, akkor ez hogyan lehetséges?

(#108072) jozefgucci1: WOW...látszik, hogy ritkábban tudom követni a fórumot! Miről maradtam le?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108082) ollie válasza jano_77 (#108081) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy rémlik, hogy XP szempontjából az első 10 között kell lenned a csapatban.

***

(#108083) fradi81 válasza jano_77 (#108081) üzenetére


fradi81
veterán

Hello, nyerni kell és top 10 xp.

moto g72, Ninebot d28e

(#108084) vgabri1 válasza Tarill (#108080) üzenetére


vgabri1
tag

A hatos francia nagyon jó volt. Szerintem most az artyk egy kicsit nerfelve lettek, sokan panaszkodnak a sok mellé lövésre és kicsi sebzésre. Viszont ha ellene vagyunk már más az érzet.:-)

(#108085) Greentea válasza jagada (#108078) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi! :)

(#108079) odrif : :K

Bár ez még októberi. :)

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#108086) jano_77 válasza ollie (#108082) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok, köszönöm, így akkor már értem - 11-ik lettem :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108087) rlazol válasza jano_77 (#108086) üzenetére


rlazol
addikt

2074 sebzéssel 11.??? milyen csapat volt az, mindenki 3k-t lőtt??

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108088) Veatta


Veatta
aktív tag

(#108089) jano_77 válasza rlazol (#108087) üzenetére


jano_77
nagyúr

háttérből lőttem, nem a front vonalon. :U

Van olyan skill vagy perk, ami segít a toronyforgás sebességén!? Mert ennek a WT Pz IV-nek baromi lassan forog a tornya!? Vagy ezt kénytelen leszek megszokni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108090) Warton válasza Veatta (#108088) üzenetére


Warton
őstag

Viszi a lóvét rendesen ez a masina... :(

(#108091) Greentea válasza jano_77 (#108089) üzenetére


Greentea
senior tag

Én nagyon nem jöttem ki vele, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. :(
Toronyforgás lassúságát nem vettem észre, engem inkább az az idegesítő gun depression zavart, valamikor 5 fok, valamikor 2..

2x2 néha 5

(#108092) jano_77 válasza Greentea (#108091) üzenetére


jano_77
nagyúr

hááát igen, az sem a legjobb ez igaz, de azzal helyezkedéssel még lehet segíteni, de a forgáson lehet vmivel!? Letelik a csata, mire a torony átfordul mondjuk egyik oldalról a másikra. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#108093) Lovi24 válasza Tarill (#108076) üzenetére


Lovi24
senior tag

Nem olyan rossz azért a Hummel jó brigáddal. A kissebbik ágyúval valamiért nekem jobban bejött, a csíkok az ágyúcsövön azért csak jelentenek valamit... :DD
Viszont pár nappal ezelőttig nem sikerült 10-20 as sebzéseket és lepattanókat lőnöm,most viszont egyre többször előfordul... :W
A legtöbb kilőttem 6 volt normál módban, TD üzemben meg 5, le is hoztam vele a csatát... :D

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#108094) Remus389


Remus389
veterán

[link]

ezt most eltaláltam :), pedig nem egy jó tank

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#108095) Tarill válasza Lovi24 (#108093) üzenetére


Tarill
őstag

mi akkor kis ágyúval használjam?

(#108096) Macka


Macka
veterán

Én ezt a mai napot feladtam. Hétvégén még rendben volt, de most olyan laggok vannak, hogy ALT+F4-gyel léptem ki a játékból.

(#108097) Enzolord válasza emre (#108021) üzenetére


Enzolord
addikt

Az nem olyan fárasztó.. :)

Stigma.HC Tudod, a csajommal!! Ami neked a francia fiúcska.. :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108098) Stigma.HC válasza Enzolord (#108097) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

"megpróbálom ésszel tolni"
Meg sem lepődök hogy erre nem gondoltál hogy erre célzok :DDD :DDD :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108099) szbalogh


szbalogh
őstag

Jó kis kör AX-el:

replay

Nick: HE_Storm

(#108100) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

bármi jótanács ahhoz, hogy a "Ölj 3 artyt közepes tankkal" missiont hogyan lehet behúzni? kb 100 játék óta próbálkozom, talán ha 8-10-ben volt legalább 3 arty, talán 1-ben jutottam a közelükbe, amikor még mind3 egyben volt.
vigyek magammal 2 arty-t hogy a másik oldalon is növeljem a számot? vagy mit lehet tenni?

- no es importante -

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.