Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109801) jano_77 válasza h1mpi (#109791) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor most nagyon magasan lehet, mert ahogy nézem nekem 1855 adott rá!? Napi statnál az Exp X1 a base XP-t jelenti?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109802) tween válasza Sanya (#109800) üzenetére


tween
őstag

Persze, baromi pontatlan... Tegnap 2 csatában b@szott ki full hp-ról Mutz-zal...tudom ,mákja volt, meg hasonlók, de akkor is könyörgöm, ez így messze nem játék!

(#109803) octopus666 válasza Sanya (#109800) üzenetére


octopus666
tag

Legalább elérik azt, hogy aki szeretett artyzni az sem fog játszani. :DDD

(#109804) Sixkiller6 válasza Sanya (#109800) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem mintha szeretném vagy élvezném az artykat, de magas tierben így is könnyen megesik, hogy csak 4-5 lövésed van a meccs alatt. ha még kisebb lenne a sebzés, akkor aztán már tényleg értelmetlen lenne artyval menni.

mondjuk pont ezért nem értem, hogy miért sipítoznak az arty folyamatosan, hogy védjék meg őket. a védelem által passzivitásra ítélt tank kieső sebzése sokkal nagyobb hátrány, mint hogy az arty nem lő még kettőt.

- no es importante -

(#109805) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mi a hiba a képen ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109806) fradi81 válasza mcwolf79 (#109805) üzenetére


fradi81
veterán

9:43-as a hsz de a játékban már 9:45? Marty? :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#109807) jano_77 válasza mcwolf79 (#109805) üzenetére


jano_77
nagyúr

50 100-al Acélfal!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109808) mcwolf79 válasza jano_77 (#109807) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, ráadásul az MT-25-től.
Azért ez elárul valamit a csapatomról, hogy mennyire képesek használni az acélt ami körülveszi őket. Ha én 290 felfogott sebzésre acélfalat kaptam.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109809) SoulReaver válasza tween (#109802) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tényleg sok szerencse kell hozzá. Főleg T92 -vel :D

Van, hogy még azután sem lövök egyből, hogy a szerveroldali célkereszt is beszűkült, mert 10 ből 9 mellé megy.

Ha nincs velem az RNG, akkor elég mínusz, főleg 10-es arty -val.

(#109810) rlazol válasza Sanya (#109800) üzenetére


rlazol
addikt

:K hányszor előfordult, h az addig álló célpont hirtelen elmozdult a lövés pillanatban és pont így lett jó, mert ha állva marad, fatális mellé lett volna...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109811) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Az új ágat azt hiszem cseh, Tier5 -től van értelme elkezdeni? Vagy szerezzek még szabad xp-t tier6 -ra? Tetszik ez a táras lövölde :)

(#109812) jagada válasza SoulReaver (#109811) üzenetére


jagada
őstag

Ha jól emlékszem nem mindegyik táras!!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109813) Enzolord válasza SoulReaver (#109811) üzenetére


Enzolord
addikt

A hatos elmegy, a hetes kula, a nyolcasról szintén nincsenek jó véleménnyel, 9-10 táras, és elég jó.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109814) jano_77 válasza Enzolord (#109813) üzenetére


jano_77
nagyúr

6-os is táras (3 lövedék) és élvezhető. T5 sem volt rossz viszont még nem táras. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109815) Enzolord válasza jano_77 (#109814) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, az is táras, és valóban nem volt rossz, amikor nem téged lőttek, mert amúgy nem túl fürge, és papír..
Ami a hetesben borzasztó, hogy az alap ágyú nem üt át semmit hetes szinten sem, ha meg feldob kilencig, akkor vége, mert a 85ös ágyúja sokkal rosszab értékekkel bír, mint a hatos orosz ágyúja.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109816) adamgreen


adamgreen
senior tag

Kiborult a bili gyermekeim :

Aki még nem látta volna :

HHR-G stronghold kicsit másképp :C :C :C

[link]

Csak gartulálni tudok :N

(#109817) Jolet


Jolet
őstag

higyjétek el utólag visszagondolva egyik se hagy maradandó rossz érzést
bármikor újra kezdeném
mindnek megvan a maga jó oldala ami miatt lehet szeretni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109818) Grillo válasza adamgreen (#109816) üzenetére


Grillo
senior tag

:DDD A profi bazze.

(#109819) adamgreen válasza Grillo (#109818) üzenetére


adamgreen
senior tag

De még milyen profi :DDD

(#109820) Mister_X válasza adamgreen (#109816) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Há' hogy lehet így játszani? Már csak egy aimbot hiányzik, ami weakspotra irányítja a goldot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109821) Plasticbomb válasza adamgreen (#109816) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Érdekes, jól példázza, hogy sokan nem tudnak mit kezdeni annyi infóval, ami tulajdonképpen a játékban elérhető.

Nekem volt összerakva egy saját pakkom, cheat modok nélkül, amit, mikor átküldtem egy ismerősnek, megnézte és azt mondta, hogy ez már nem wot, hanem csillagháborús csatahajó vezérlőpult..:D Rengeteg adatot írt ki nekem képernyőre a játék, amiket én szerettem tudni, és neki egy kicsit sok volt.:D (Deegie sights löveg infókkal, páncéladatok a tankokról kis infopanelban, wn7-wn8 értékek, aktuális/összes, átlag sebzés győzelmi arány, átlag tier, 15 soros hitlog, milyen találatokat kaptam be, mi pattant, milyen lövedék típussal, minimapon különböző körök mint látótáv, -445-500-600 méteres körök és a kirajzolás kockája, merre néz az ágyú vonal szaggatottan 100méterenként ponttal, tank név - típus - tier és amire már nem emlékszem. Talán egyedül az nem volt benne, hogy ne átlagot mutasson mindenhol, hanem a rangeket, pl a lövedékek sebzése átlag helyett a minimum-maximumot mutassa, és hasonlók. No ez az, ami manapság megint előjött, hogy valahogy szert kéne tenni rá.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109822) Szasinka válasza tween (#109789) üzenetére


Szasinka
tag

Szerintem azt nem érdmes már kihagyni (én a T6, T8, T9 és T10-es mentem a többit ugrottam). Inkább a T8 és T9 moduljaira használnám azt a free XP-t. Nem kiemelkedő a nyolcas TVP, a CDC-vel jobb átlagom van de azért nem volt rossz tank szerintem. Ami zavaró volt így utólag visszagondolva nekem, főleg a kilences után, hogy a dedikált végsebességét elég nehezen érte el és a dombokat is csak nehezen mászta meg tehát nem volt túl agilis.

(#109801) jano_77

A Base XP az amit a Csapat pont fülön látsz. Ez a kör speciel 1237 XP-s volt (nem számít bele a napi dubla, prémium acc bónusz, premiom tank bónusza stb.)

Elég nehéz ezekre a csehekre ászt szerezni. A Tier nyolcassal 1424 XP-ra első osztályom lett csak, ami még durvább, hogy a Tier 9-essel 1554 XP-vel sincs ász.

[ Szerkesztve ]

(#109823) Enzolord válasza Szasinka (#109822) üzenetére


Enzolord
addikt

Várd meg, míg a sok noob kigrindeli, és akkor majd lesz ász 1100 XP-ért is.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109824) jano_77 válasza Szasinka (#109822) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm! :R
Elég durva XP-k ezek akkor a Cseheknél......lehet egyikkel sem lesz meg az ÁSZ-om akkor. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109825) galervin93


galervin93
őstag

14/38-as WR ma eddig... Dontkrájmen. :-D Kész agyhalál van a pályákon...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109826) Jolet válasza Szasinka (#109822) üzenetére


Jolet
őstag

nekem ennyi a legtöbb Xp-m vele és még csak első osztályom van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109827) jano_77 válasza Jolet (#109826) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ez prémiummal van!

MÁS:
nézegettem Enzolord által linkelt oldalon a T8 prémium medeket és megakadt egy adaton a szemem!

Mennyire hihetőek ezek a számok? Csak azért kérdezem, mert van CDC és Type59-em is és kizártnak tartom, hogy ugyan annyi legyen a két tank sebessége! CDC fény évekkel mozgékonyabb, gyorsabb mint az agyon nerfelt Type59, ami szebb múltat is megélt szar járgány lett szerintem. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109828) vhw válasza jano_77 (#109827) üzenetére


vhw
addikt

AMX 40: 50 km/h

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109829) jano_77 válasza vhw (#109828) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a KACSA!? na neeee, az kizárt!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109830) Mister_X válasza vhw (#109828) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beszarok, és tényleg. Mit szívtak ezek? Jó cuccnak tűnik, adhatnának nekem is. :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109831) jr1994


jr1994
addikt

És Janó most tudja meg, hogy az ötöslottó várható főnyereménye a tankok hivatalos végsebessége gyakran totál fölöslegesen van kiírva :) Az IS7 is megy 60-nal, szakadékba lefele (najó elég egy közepes lejtő).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109832) vhw


vhw
addikt

Ez ekkora újdonság?
Nem a végsebesség jellemzi egy tank mozgékonyságát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109833) emre válasza jano_77 (#109827) üzenetére


emre
veterán

Azt is nézd meg hogy egy tonnára hány lóerő jut, mielőtt nekiállnál háborogni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109834) Enzolord válasza vhw (#109828) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezt írja a wot honlap is.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109835) Szasinka válasza Jolet (#109826) üzenetére


Szasinka
tag

Ez prémium lesz, vissza kell osztani 1,5-el. Nekem is ott 2331-et jelez de az csak 1554 base XP.

(#109836) jano_77 válasza emre (#109833) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezzel tisztában voltam, de miért kell ekkora baromságot kiírni?! A Tpye59 sosem megy 56 km/h, szerintem lejtőn sem. Amennyiben igen, úgy a CDC megy 70-et is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109837) ollie válasza jano_77 (#109836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem megy 56-tal, csak éppen nehezen éri el a végsebességet. Ez olyan, mint az SP, annak asszem 40 körül van a végsebessége, de olyan rossz a motorja, hogy gyakorlatilag csak szakadékban lefele tudja elérni.

***

(#109838) emre válasza jano_77 (#109836) üzenetére


emre
veterán

ehh, minek bizonygassam
del pls

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109839) Enzolord válasza emre (#109838) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért ne.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109840) Fel


Fel
addikt

A WOT-News-ra kikerült hír alapján jövő héten jön majd a 9.14 teszt. Lényegesebb dolgok:
- Új hangok és fizika. Úgy látszik a két korábbi önálló teszt után most már megpróbálják mindenképpen lenyomni a torkunkon az új hangokat, és a fizikát. A fizikával nem volt bajom, de a hangok...
- Némi GUI reszelgetés.. Bekerül a modokból ismert minimap fícsör, és most már bekapcsolható lesz a tank saját és a max látótáv, render távolság.
- Jön 5 új prémium tank és a Grille 15 a szupertesztereknek, úgyhogy ezek biztosan nem lesznek majd benne a végleges 9.14-ben.
- 24 meglévő tank új HD modellt kap. És nincs köztük egy kínai sem.. Még a korábban már látható WZ-131 sem..
- T29, T34, T30 coll. modell frissítés. Gondolom a torony tetejével mókoltak..
- A T28 Proto-ra lehet majd ventit rakni, ahogy sejtettük.
- A T95E2 legénysége ugyanolyan lesz, mint az M48 Patton-é.
- A Rampage módban elérhető lesz a paris map, és randomban az átdolgozott Sacred Valley.

A többit majd meglátjuk..

[ Szerkesztve ]

(#109841) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

T-10 milyen lett végül az IS-8-hoz képest?
Használtam volna a keresőt, de elég common kifejezés a T 10 errefelé, mindegyik csak nagy tierrel játszik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109842) kchryss válasza Bad Pritt (#109841) üzenetére


kchryss
addikt

Állítólag elég jó buffot kapott. Wotinfon van róla egy részletes elemzés: LINK

[ Szerkesztve ]

(#109843) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#109836) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ennyire van a limiter belőve. Ez azt jelenti, hogy a teoretikus végsebességük közel azonos, vagyis lejtőn lefele is közel ugyanannyival tudnak menni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#109844) SyMbioTe válasza Fel (#109840) üzenetére

Szuperteszt vagy a publikus jön jövő héten?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109845) 04ahgy válasza Fel (#109840) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Írják, hogy kis szinten a fejleszthető cuccok száma csökken. Akik már kifejlesztették, kapnak kompenzációt?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#109846) Enzolord válasza 04ahgy (#109845) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem valószínű..
Azt max free XPvel tudnák, az meg úgy elég sok lenne..
De ne legyen igazam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109847) vhw válasza 04ahgy (#109845) üzenetére


vhw
addikt

Sok az átfedés kis szinten a cuccok között; ha kisebb szinten eltűnik 1-2 cucc attól még az eggyel nagyobb szinten megmaradhat -> megmarad ott kifejlesztettként.

Szerintem szintenként eléggé "részletesen" ki van számolgatva mennyi xp-re van szükség a tovább lépéshez. Ha csökken a fejleszthető modulok száma, akkor valószínűleg szétdobálják azt a pár száz xp mennyiséget a megmaradt modulok között (hogy megmaradjon a fejlesztések jelenlegi üteme). Ebben az esetben nem lenne miért kárpótlást adni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109848) Fel válasza 04ahgy (#109845) üzenetére


Fel
addikt

Úgy lesz megoldva, mint az új cseszkó ág tier 1 tankjával. Pár választható löveg és kész. Hogy mennyivel lesz gyorsabb a fejlesztés a kezdőknek.. Elég lesz nekik egy csata a következő tankokhoz, nem kell kettő..
Akár kompenzálhatnának is... Ugye néhány száz xp-kről van szó tankonként, ami free-ként nem is lenne rossz. De erre nem sok esélyt látok..

SyMbioTe: Publikus. Az eredeti oroszban CT-t írnak, ami a nyílt teszt rövidítése náluk.

[ Szerkesztve ]

(#109849) nyunyu


nyunyu
félisten

Jol van, napi elso meccsen 11 tank nem birta megugrani az 1000 kiosztott sebzest BT9-ben, ugyhogy mara el is fogyott a bot reportom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109850) Warton


Warton
őstag

Na így kell creditet termelni egy tier6-os prém tankkal. :DD
Replay

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.