Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108351) wwenigma válasza sith7 (#108348) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Korabban en linkeltem, elmeletileg igen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108352) kchryss válasza sith7 (#108348) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem itt az eu szerveren nem lesz, de nem tudni előre. Az FV201 (A45) is maraton küldetéses tankként jött be az orosz és az ázsia szerveren és talán az amerikain is, nekünk meg a WZ-111-et adták megint és az FV201 (A45)-t csak pénzért majd aranyért lehetett megvenni. :(

(#108353) sith7


sith7
nagyúr

+látjuk mi lesz ...

(#108354) nyunyu


nyunyu
félisten

Nem tudja valaki, hogy vissza lehet-e tenni a tanktipust a meccs vegi osszesitore?

9.10 idejen meg megvolt, de 9.12 ota eltunt:

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108355) rlazol válasza tween (#108311) üzenetére


rlazol
addikt

tween: úgy érzem, nem érezted át a hsz-em lényegét: akkor van a legjobb esélyed elkapni egy nehéz küldetés teljesítésével kecsegtető felállást, ha csak és kizárólag az adott küldetés teljesítéséhez megfelelő tankkal mész. Te az egyik Light küldivel szenvedsz, vagyis vagy csak T49 és megvárod, h visszakapd, ha kilőnek, vagy megveszed az egyik elérhető lightot és felváltva mész velük. Írtad, h 13-90 et vagy Ru-t tudnád megvenni. Egyiket se ismerem, de mindkettő egy T8as light, szerintem vedd meg az egyiket, most úgyis akciós, feküdj rá és hajrá! :K

h1mpi-t topicgazdának!
jó játékos, 1,5 éve követi a topicot, ismeri és követi a szabályokat, sokat van gép előtt, mindenféle időszakban tud posztolni. :) persze, ha vállalja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108356) emre válasza rlazol (#108355) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg fsb-t kellene visszahívni.
Azért jó lenne ha a gazda értene a játékhoz, meg talán még prém tankot sem adott el.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108357) TESCO-Zsömle válasza sith7 (#108348) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Passzolok, de remélem nem.

Nekem a Krupp-Steyr Waffenträger-re fáj a fogam. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#108358) Enzolord válasza emre (#108356) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108359) h1mpi válasza rlazol (#108355) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szeretem a szkeptikus dolgokat, és Tőled viccnek is veszem :))

(#108356) emre: rajtad azért látszik, hogy unicum vagy, néha nem férsz be az ajtón... sajnos ez a jellemző ebben a játékban.. ahogy nő a wn8, úgy csökken a másokkal szembeni tisztelet a játékban és a fórumon. Kevés kivétel van sajnos, talán egyet ismerek, aki magyar a Rudii.. Ebből a szempontból pont az SG szintjét hozod. Ha épp senki nem kötetszik a másikkal, akkor megérkezel és elkezded a szurkálásodat, szépen, finoman... :U Ez egy fórum, ha valaki hülyeségeket mond vagy csinál, mint én is sokszor, akkor nem az a megoldás, hogy kiröhögjük és még 1 év múlva is ezen csámcsogunk, hanem továbblépünk rajta. Igen adtam el prémtankot feleslegesen, mert kezdő voltam. És bevallottam, hogy hülye voltam? Igen... Akkor nem tudom mit rugózol még ezen. Te biztos mindent tudtál úgy kezdted a játékot... Én nem mondtam, hogy értek ehhez a játékhoz csak szórakoztat néha, a ráköltött pénz meg amit elbuktam hidegen hagy, hála istennek nem hiányzott sehonnan. Mondok néha hülyeségeket, de, ha ez téged zavar ugord át a hsz-eimet engem nem zavar hidd el.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108360) Tarill


Tarill
őstag

üdv kéne egy kis help, van ez az amx 12t-m és ott tartok hogy megvan vele a 65k xp- de nem tudom eldönteni hogy a 6-os artyra vagy a 7-es lightra mennyek. igazából se artyzni se lightozni nem tudok/szeretek de küldikhez meg kellenek. szóval a saját kategóriás küldikhez melyik volna jobb? arty küldikhez elég egy 6-os? ez a francia pl? light küldikhez jó ez a 1375?

(#108361) jozefgucci1 válasza rlazol (#108355) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na-Na ismét lesznek topikgazdák ? :DDD Végre járhatok majd mostmár én is a modkerbe jelentgetni .

H1mpi : Ismered a számot , hogy" a kör közepén állok " . Na hát lehet ez nem véletlen , mint ahogy az sem , hogy Emrével azért a legtöbbünk kijön , pedig én nagyon messze vagyok a kék szinttől !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108362) Greentea válasza Tarill (#108360) üzenetére


Greentea
senior tag

Mely küldetéssorozatnál jársz? T28, T55a?

2x2 néha 5

(#108363) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108361) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem akarom én is bevédeni Emrét, mert végén én is nyaller leszek, mint Te.. De hát ezt tudtuk eddig is.. :C :C :C :C :C

De az tény, hogy jól ki lehet jönni vele, érti a viccet is.. csak nem szereti.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108364) Tarill válasza Greentea (#108362) üzenetére


Tarill
őstag

stug :D eddig nagyon nem foglalkoztam velük :D se a light 14-15 a td 15 meg az arty 15 kell csak a med meg a heavy az megvan kitüntetéssel

(#108365) Atti777 válasza Tarill (#108360) üzenetére


Atti777
senior tag

A hetes nem prémium lightok közül a 13-75-nek a legjobb az álcaértéke, szóval igen, a spotolós küldetésekhez jól használható.

A Stug SPG küldetéseket szerintem én is hatos artyval csináltam, de én az amerikai ágon mentem, mert az volt kifejlesztve a Chaffeeről.

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#108366) jagada válasza Tarill (#108360) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem mind a kettőt érdemes kihúzni vele, a szintjükön mind a kettő eléggé jól használható tank és lehet velük küldizni.

Más: Az IS-2 fejlesztett tornyát érdemes kigrindelni? Papíron ugyanazt tudja mint az alap és sem a következő tankhoz sem a fejlesztett löveghez nem kell.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#108367) vhw válasza jagada (#108366) üzenetére


vhw
addikt

Ad egy kis plusz életet, lehet pár század-tized másodperc töltésgyorsulást is... én kihagytam.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108368) Enzolord válasza jagada (#108366) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, fejlesztett torony soha nem kell a következő tankhoz.. :)
Amúgy max akkor, ha megtartod a tankot, ha már kifejlesztetted a 110et..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108369) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108361) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én tudom, hogy egyedül vagyok a 100 ellen, de nembaj azért nem állok be a sorba, hogy jó fejnek tűnjek. Tudom, hogy itt a 99% utál, de nem baj nem érdekel. :N

Topic gazda se itt és se máshol nem leszek, mert nem is vállalnám egy olyan közösségben, ahol más a nézet, mint az enyém, illetve voltam már moderálva is párszor és ez is kizáró ok, úgyhogy áldásom Emrére, legalább ami nem tetszik Neki azt törölheti :DDD Amúgy Nekem semmi bajom vele... eddig sose volt, de 1 nap alatt kétszer szólt be, ezt nem tudom mire vélni...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108370) jozefgucci1 válasza h1mpi (#108369) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Engem sem érdekel , hogy lesz e és ki a Topikgazda és hidd el én ugyan úgy éreztem mint te , hogy szembe piálok az árral amikor valakinek le mertem írni , mit gondolok .Amúgy ha van egy pici esze az illetőnek és követte ennek a topiknak az életét az utóbbi időben akkor nem vállal be ilyen feladatot .Ez a közösség nem érett meg még rá .Ami nagyon jó viszont , hogy az általad említett kemény mag az összetartó és kiáll a másikért.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108371) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108370) üzenetére


Enzolord
addikt

A kapitánynak igaza van.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108372) h1mpi válasza jozefgucci1 (#108370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt becsülöm is csak ilyenkor sz@r a másik oldalon lenni :DDD

Amúgy TE pont nagyon jó topic gazda voltál, mert szerintem úgy értelmezted a szigort, ahogy kell. Engedtél kicsit, de ha kellett moderáltál. Most viszont alig lenne dolgod, mert a szabályok végre megfelelően lettek definiálva a topicban és nem számít OFF-nak, ha az ember a játékkal kapcsolatosan posztol ki dolgokat, akár alacsonyabb tierből.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108373) Stigma.HC válasza jozefgucci1 (#108370) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Attól még a kapitányunk marad, kapitány :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108374) Enzolord válasza Stigma.HC (#108373) üzenetére


Enzolord
addikt

Ó, jajj.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108375) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok annyira elérzékenyültem , hogy veszem a kabátom és megyek dobok a templomi perselybe :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108376) Fel válasza vhw (#108367) üzenetére


Fel
addikt

Ad 50 hp-t, több semmit. Töltésidő marad, ugyanannyi, mint az alappal. Talán a löveg egyéb statjain javíthat, de nem nagyon lehet észrevenni (mozgatás közbeni / lövés utáni szórás).
Én rábiggyesztettem, mert azzal is több xp-t gyűjt a legénység.

--------------------------------------------------------

Ebben a korábban linkelt QB videóban, 1:55 körül látszik a tank felugrós adatlapja. Ez most valami moddolt dologtól ilyen, vagy esetleg valamelyik későbbi update-ben lesz ilyen? Tud valaki valamit? Ha mod, akkor érdekelne..

(#108377) emre válasza Fel (#108376) üzenetére


emre
veterán

Erre gondolsz? Mert nekem nincs külön mod hozzá.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108378) vgabri1 válasza h1mpi (#108369) üzenetére


vgabri1
tag

Nem vagy egyedül, én is hasonlóan látom a dolgokat.
Sajnos ez most trendi lett, hogy a gyengébb és tudatlanabb játékosokat inkább lealázzák mint hogy segítenék. Tisztelet a kivételnek.

(#108379) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nah, meglett a 3 spg kill küldetés.
Bat-tal és mázlival, pontosabban 3-4-szer pont jókor pont jót döntöttem, jófelé fordultam és jókor lőttem. pont mindig bevertek előttem egy lövést nekik, enyém volt mindig a második.
(mondjuk az első artyra hárman mentünk, egy Bat-ot csúnyán kilőtt mellőlem)
>>replay<<

- no es importante -

(#108380) vhw válasza vgabri1 (#108378) üzenetére


vhw
addikt

Előfordult itt olyan, hogy egy kezdő játékost bárki is kategórikusan elküldött az anyjába/megszégyenített, mikor kérdéssel fordult a tapasztaltabbakhoz? :F

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108381) Enzolord válasza vgabri1 (#108378) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor szokták a tapasztaltabb, jobb játékosok elküldeni a gyengébbeket, ha azok összeesküvés elméleteket gyártanak prém vs non prém, vagy hekkelt MM, vagy egyéb olyan témákban, ami nem igaz, vagy erőltetik a saját hülyeségüket, és nem hisznek a jobbaknak.. Mondom ezt úgy, hogy 24k csatával maximum átlagos vagyok, vagy a fölött kicsivel minden skálán, kivéve a Diegho féle noobméteren.. ;] ;] ;]
És egyszer sem küldtek el, ha kérdeztem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108382) Stigma.HC válasza vhw (#108380) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem, de hazudni könnyebb ezt :D Hisz ez a trendi ezt állítani a tapasztaltabb játékosokról :D

(#108381) Enzolord Ugyan kérlek, mestere vagy a fejetlen előrerohanásnak, nálad jobban senki nem csinálja :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#108383) Enzolord válasza Stigma.HC (#108382) üzenetére


Enzolord
addikt

Na mondjuk, ez igaz, csak a szemét WG ezt nem nagyon díjazza... ;] ;] ;]

(#108384) meunier dehogy is... ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108384) #84221696 válasza Enzolord (#108381) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azt hittem pedig, van conspiracy theory! ;]

[ Szerkesztve ]

(#108385) nyunyu válasza Fel (#108376) üzenetére


nyunyu
félisten

Ebben a korábban linkelt QB videóban, 1:55 körül látszik a tank felugrós adatlapja. Ez most valami moddolt dologtól ilyen,

XVM tanklistaja csinalja, ha rahuzod a kurzort egy tankra, es 2-3 masodpercig otthagyod a kurzort.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108386) nyunyu válasza nyunyu (#108385) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, hogy ilyen sivar a stock WoT GUI? :DDD

Tulzottan hozzaszoktam mar az XVMhez, hogy el tudjam kepzelni az eletemet nelkule.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108388) rlazol válasza h1mpi (#108359) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: én komolyan gondoltam, sry, ha félrement.
pontosan azért, amit mondtál, mert elkövettél egy adag hibát/hülyeséget. sötétpirosból lettél zöld, ez is olyan dolog, ami miatt máshogy látsz egy csomó dolgot, mint azok, akik kéknek/zöldnek születtek. prémtank, anyagiak tekintetében meg igenis jól ismered a dörgést, még ha esetleg nem is vagy minden egyes ágnak tanknak a szakértője, de szerintem ez nem is kell, h egy topikgazdának feltétlen tulajdonsága legyen. ezzel együtt tiszteletben tartom az álláspontot és...

...mindenkitől sry,h flame-t, indulatot generáltam...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108389) vgabri1 válasza vhw (#108380) üzenetére


vgabri1
tag

Nem a fórumról beszélek hanem általánosan a játékról.
A játék chat 90%-a a szidalmakról szól.

(#108390) vgabri1 válasza Stigma.HC (#108382) üzenetére


vgabri1
tag

Nem szoktam hazudni!!!

(#108391) tween


tween
őstag

Én az előbb zsidóztam halálra a 9-es amcsi artyt, mert a CDC-met kivágta, mikor már kezdtem jól érezni magam a csatában ( 2k sebzés )... mondjuk az artykat mindig zsidózom :DDD

(#108392) szbalogh


szbalogh
őstag

Valami hiba lehet a mátrixban :D

Nick: HE_Storm

(#108393) vhw válasza vgabri1 (#108389) üzenetére


vhw
addikt

Ez így van.

Viszont ha megnézed, hogy gyakran kiknek is folyik mocsok a szájából...
Néha elgondolkodtat, hogy miért is érzi magát felhatalmazva a noobozásra, mikor...

Valóban igaz, hogy egy bizonyos dolog tökéletesen szét van osztva a világon.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108394) vgabri1 válasza vhw (#108393) üzenetére


vgabri1
tag

Azért mert úgy gondolja,hogy itt büntetlenül meg teheti mivel nincsennek erő viszonyok. Általában a 9 és 25 év közöttiek az ilyen száj karate hősök. Vagy azok akik az életben a tehetetlenségüket próbálják ez mögé csempészni.

(#108395) vhw válasza vgabri1 (#108394) üzenetére


vhw
addikt

Én nem kifejezetten életkorra vagy IRL tényezőkre gondoltam, hanem az illetők játékbeli képességeire.

Igen, tény, hogy megy a chatben az anyázás - de nem szabályszerűen és kizárólag a "tapasztalt" fröcsög a "tapasztalatlanra"... sokszor fordítva, vagy épp hasonlóan tehetségesek/tehetségtelenek egymás között.

Mikor érdekes színárnyalatokban játszó nevektől érkezik a noobozás, gold ammozás, cheat, hogy az egyéb közkedvelt sértegetéseket ne említsem...

Nem is olyan fekete-fehér az a fentebbi kijelentés, hogy manapság az a divat, hogy az öntelt, tapasztalt játékosok jókedvükben csak élcelődni tudnak az újoncokon, ahelyett hogy segítenének...
Van akiken nem lehet, mert nem is akarják.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108396) vgabri1 válasza vhw (#108395) üzenetére


vgabri1
tag

Szerintem ezek az emberek bármivel játszanának mindig beszólnának. Úgy gondolom ez inkább ember függő.
Volt egy klán pont ezért léptem ki mert még a salyát szakasz társainak is beszólogatott.

(#108397) Enzolord válasza vgabri1 (#108396) üzenetére


Enzolord
addikt

Voltál a K H-ban? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108398) rlazol válasza vgabri1 (#108394) üzenetére


rlazol
addikt

mondod mindezt úgy, h bár te is az elején jelezted(#1; #2), h javulnod kéne még sokat, az összes szakmai (#1; #2; #3 és nem szakmai (#) kérdéseidre mindig korrekt válaszokat kaptál...
Egyetlen, költői jellegű kérdésed maradt válasz nélkül, de azért se szólt be senki. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108399) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Sziasztok!
Gyanítom milliószor volt kérdés, de megoszlanak a vélemények, ezért is kérdezem újra.
Tehát, farmolásra milyen tankot ajánlotok? Elvből nem költök a játékra, ezért se prém fiók, se drága tankot nem akarok, Tier 6-ig bezárólag gondolkodok. Nettó kreditelés csak a lényeg. Köszi.

(#108400) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Szeretni fogom a Jagdtigert szerintem. :) Kis agyu is brutál de sajna bazisfoglalast kellett resetelni igy goldhoz nyultam a 100% pen miatt. ;]

vgabri1: ignorald ezeket az embereket, van pár sajna de a legtöbb itt segiteni fog. Ez a pár meg majd kipontozza magat ha folytatja a szemelyeskedest a statok vagy egyéb miatt. ;)

tween: Pedig jó az arty, szerves része a játéknak hogy sehol ne érezd magad biztonságban. Viszont ritka az ilyen de Te csak azt fogod észrevenni amikor eltalál, sok splash damage vezet addig mig egyszer-egyszer ugy igazán átüt...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.