Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#108451) rlazol válasza kchryss (#108446) üzenetére


rlazol
addikt

és vajon hány aktív játékos van? :F
ez alapján 2014 tavaszán 9.1 millió volt.
"There's World of Tanks, which has a monthly active user base of around 9.1 million and makes $4.51 per month per user."

ha a 9.1 milliót vesszük alapul, annak 20%-a 1,8m, vagyis 18millió euró per hó (5,6milliárd Ft) csak a prémiumból (10E/hó). :Y jó kis aprópénz. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108452) vhw válasza Midway (#108449) üzenetére


vhw
addikt

Ki állította, hogy az AMX40 felderítő tank?

light =/= scout

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#108453) Midway válasza wwenigma (#108450) üzenetére


Midway
senior tag

Úgy lesz. :K

------------------------------------

vhw

Ha játszom vele, ezt kapom:

[ Szerkesztve ]

(#108454) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kíváncsi vagyok az itteni játékosok vesznek-e prémet? Aki gondolja töltse ki 3 másodperc. Itt egy kérdőív: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108455) rlazol válasza Midway (#108449) üzenetére


rlazol
addikt

kiadás? hát passz. Biztos van jópár alkalmazott (wiwki szerint 4000+), számoljunk 2000 E/hó átlagfizuval (sokan fehéroroszban, takarítók, karbantartók többen vannak mint a vezető fejlesztők) az 8 millió E fizura/hó. maradt havi 10 millió E az irodaköltségekre, rezsire, szerverfejlesztésre. Ja, meg az egyéb bevételek... Nekem kissé elégnek tűnik, és továbbra is csak 20%-os aránnyal számoltam.

h1mpi: jó terv.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108456) h1mpi válasza rlazol (#108455) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És akkor ne számold a raklapnyi prém tankot és egyéb dolgokat. Nem véletlen építettek Cipruson egy olyan irodaházat. Szerintem a "szellemi alkalmazottak" elég jól keresnek, ha csak a magyar streamer srácot nézzük, aki kiköltözött ciprusra a WG miatt. (nem jut eszembe a neve)

Ha valaki belinkeli az OFF-ba is akkor még többen töltik ki. Eddig 78% az igen (9 vote)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108457) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A KanosJagdpanzer megvan valakinek? Kíváncsi lennék a véleményére.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108458) Enzolord válasza h1mpi (#108456) üzenetére


Enzolord
addikt

Phelanra gondolsz?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108459) h1mpi válasza Enzolord (#108458) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen rá :K

rlazol: ahogy nézem simán számolhatunk 50-60%-al. Szerintem, ha itt megvan annyi, akkor az EU szerveren csak több. Az Orosz szerver kérdéses, az USA nem, és szerintem az Ázsiai sem. Ott nem tétel a havi ~15$.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108460) Enzolord válasza h1mpi (#108459) üzenetére


Enzolord
addikt

De Ő először Párizsba ment, ha jól tudom.. Vagy onnan már átment Ciprusra?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108461) h1mpi válasza Enzolord (#108460) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én úgy tudom igen, valahol olvastam.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#108462) rlazol válasza h1mpi (#108459) üzenetére


rlazol
addikt

eszerint havi 36-40millió euró bevétel csak a prémiumból, 2014-es user adatokkal számolva... jó kis aprópénz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108463) xAttilax


xAttilax
őstag

tudod. hogy nem pálya a pedo cucc, de ennyit még nem kerestem V-ös premmel. Tisztán (prem) 65K.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#108464) sith7 válasza xAttilax (#108463) üzenetére


sith7
nagyúr

Fúúúj pedotanker ... fúúúj prémtankja, és prémje is van, fúúúj ... ;] ;] ;]

GG :C

(#108465) xAttilax válasza sith7 (#108464) üzenetére


xAttilax
őstag

de mentségemre legyen, hogy kell a kredit gold lőszerre ;] , szóval farmolni kell

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#108466) kchryss válasza h1mpi (#108459) üzenetére


kchryss
addikt

Azért messzemenő következtetéseket ne vonj le ebből a kérdőívből. Ez olyan, mint ha kimennél a Rózsadombra és ott kérdeznéd az emberek átlagfizetését. Akik ezt a fórumot olvassák azok nagyrészt jobb játékosok, többet foglalkoznak ezzel a játékkal nagyobb valószínűséggel vettek már prémet. A játékosbázis nagy része viszont full piros bot közeli, semmivel nem törődő többnyire kisiskolás, ezt te is tapasztalod játék közben. Ők nem járnak erre a fórumra és szerintem nem is adnak pénz a játékért.
Ha csinálnál itt a fórumon egy olyan kérdőívet, hogy kinek mennyi a wn8-a, akkor is jóval átlag feletti érték jönne ki.

(#108467) rlazol válasza kchryss (#108466) üzenetére


rlazol
addikt

van igazság abban, amit mondasz.
a másik oldal viszont az, h épp ezek a kisiskolások azok, akik prémet, prémtankot kérnek ajándékba, és, ahogy látjuk a sötétpiros prémtankok tömegét, részben meg is kapják.
Gyenge játékos pedig nem csak kisgyerek van, hanem bőven elég "csak élvezetből játszó" felnőtt is, aki simán megveszi a prémet, prémtankot, ha olyan kedve van.

igazságot csak a WG tud. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108468) #84221696 válasza kchryss (#108466) üzenetére


#84221696
törölt tag

Jujj. Ez rám nem áll! ;]
Veszek prémfiókot (havonta újítom meg), van néhány prémtankom (p88, jt88, type64), de mégsem vagyok sem jó játékos, sem túl okos ehhez a játékhoz. :D

(#108469) sith7 válasza xAttilax (#108465) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y goldspammer !!!

:P :D

(#108470) galervin93


galervin93
őstag

Hú, tegnap beteg napomvolt... Gondoltam haladok a T55 arty küldetéseivel.. 10 arty meccs... Egyetlen(!) telitalálatom volt, a G.W. T. P-vel 1400-at durrantottam egy Löwe-be, aztán ennyi... 300wn8... Na itt untam meg... Alig bírtam visszatornászni magam "nullszaldóra" (pláne hogy asszonypajti ia gurult pár nullás kört, meg hát amúgyis víkend volt...:-D )
Az anyázásr jut ezsembe. Prokhorovka, T7, T29-cel be közpre, mondom tornyozok egy jót... Odaárek, térképre ránézek... Csapatunk 80%-a egy cellában áll valahol A2 környékén... Jó pár percig türtőztettem magam, majd nem bírtam tovább, beírtam az ellenségnek higy 11 tankunk áll hátul... Jött a núbozás, aztán egy ellenfél beírta, hogy nyugodtan rusholjunk, mert ők meg a hegyen kempelnek... Na erre megindult a horda és bedaráltuk őket. :-D Szóval gondolom kaptam pár reportot meg intenzíven anyáztak a mieink, de nem jártunk rosszul. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108471) Enzolord válasza galervin93 (#108470) üzenetére


Enzolord
addikt

Lehet, hogy már volt, de asszonyod miért a Te nagy nehezen megszerzett WN8adat nyomja le? Miért nem csinálsz neki külön accot? A végén még megkapnád a nyolcas toborzó tankot.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108472) Frogged


Frogged
aktív tag

A pénzes témához hozzá szólva én azt gondolom hogy a WG eléggé rossz modelt követ még ha igy is jól keres.
3-4 éve mikor láttam egy listát a legnagyobb bevételekből amiket playerek fizettek extra cucokért , és a már akkor is 40 millás játékos bázissal töredékét kereste a 20millios LOL-nak ami elég egyértelműen ennek tudhatóbe.
Ott meg veheted az összes karaktert a játékban de lényegtelen mert mecsen nem vehet előnyt senki nem lesz erősebb a karaktered mert fizetsz , és a legtöbb ember szivesebben fizet ha opcionális és nem a játék kényszeriti bele.
Én akkoriban elkellett döntsem hogy melyiket tartom meg heti pár órára bénázni és melyikre fekszekrá komolyabban mert mind2 játéknál követni a versenyeket top playerek streamjeit a taktikákat levenni túl sok idő lenne.
És nálam pl pont ez a Gold ammos pay for win szagu történet döntött el a dolgot nem mint ha nem költenék pénzt de sosem szükségből vettem játékban dolgokat hanem mert megtetszett valami nem azért mert szinte kötelező kellék ha élvezni akarod a játékot.
Persze nyilván ahány ember annyi néző pont a forum lakok valszeg azért veszik komolyaban ezt a gamet mert nekik meg bejön ez a model , (nem flamelni akartam szeretem ezt a játékot és elszorakoztat addig amig letolom a napi 5-6 2*-es szorzót) csak gondoltam meg osztok egy másik néző pontot is a témával kapcsolatban.

(#108473) galervin93 válasza Enzolord (#108471) üzenetére


galervin93
őstag

A 4 skilles Bulldog a kedvence, ami nem csoda, egy újj accon mire ez összejön... :-)
Van amúgy accja, néha szoktunk low-tier szakaszban pedózni, de az nem az igazi (akkor is úgy, hogy accot cserélünk, mert hatodik érzék nélkül nem szeret játszani). Gondolkodtam már a Type-on neki, nem is kerül sokba, meg gyors is, gyorsan lő, tetszene neki, csak hát ott is hatodik érzék nélkül indulna, bár azt pár ap alatt kigrindelem neki. Lehet hogy ez lesz a megoldás. :-)
A WN8-at annyira nem sajnálom, persze szebben mutatna a zöld-kék recent, de nincs szívem megfosztani az örömtől, amit egy-egy tank kilövése okoz neki, meg látom, hogy tetszik neki, élvezi a dolgot, nem sajnálom tőle. :-)
szerk.: hú, ez az "acc" szócska nagyon bántja a szemem-fülem, bocs érte!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108474) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Szeretem ezt a tankot <3


[replay akit érdekel]

Idióta teknőc nem zavartatta magát azzal, hogy a kupoláját sorozva leszívom a teljes HP-ját ;]

De gyújtani továbbra sem sikerült 2 nmit :O

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108475) Enzolord válasza galervin93 (#108473) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Bocs, de ez a legrövidebb, és kifejező, bár valóban magyartalan kifejezés.. :)
Ha szereti a könnyű tankokat, akkor valóban jó lesz neki a Type.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108476) Jadro


Jadro
veterán

Én a karácsonyi akcióban megvett Cromwell B mellé kapott arany csomagból vettem meg a Type 64-et. Elsőre eszembe sem jutott, hirtelen felindulásból olvastam utána és vettem is meg. Nagyon nem bántam meg, jobban bejön mint a Cromwell. Iszonyú fun tank, örülök hogy belevágtam. Cirka 100 csata után felkerült rá a 6. érzék is, most a tuti. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#108477) galervin93 válasza Enzolord (#108475) üzenetére


galervin93
őstag

Jaj nem, én használtam bántóan sokszor ezt a szép magyar szót. :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#108478) rlazol válasza Frogged (#108472) üzenetére


rlazol
addikt

ha most megnézel egy hasonló listát, toronymagasan a WG-é a legnagyobb bevétel, és a legnagyobb, egy regisztrált játékosra eső bevétel is.
Itt is megveheted amúgy az összes tankot (aranyat veszel, abból free XP-t meg kreditet meg garázshelyet), csak nem érdemes, nem tudom, a LOLban érdemes-e. Itt pont az a kihívás és a motiváció, h haladsz a fejlesztéssel és van többszáz tank, amit kifejéleszthetsz, kimaxolhatsz.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#108479) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kicsit utánaszámoltam , hogy eddig mennyit költöttem az indulás óta a játékra 2012-mostanáig a prém tankokkal úgy 180K jött ki ! Nekem ez négy évre belefér . Nagyon más hobbim nincs . Horgászni szoktam eljárni ,de az még költségesebb sport sőt ha csak azt nézem , hogy egy éves uszodabérlet 75K akkor visszaosztva ki lehet gazdálkodni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108480) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108479) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért ezt el is ihattad volna.. :)
Én ki sem merem számolni.
De 2 kiló fölött van jócskán.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108481) tween


tween
őstag

Kb. 200k az enyém is.

(#108482) Frogged válasza rlazol (#108478) üzenetére


Frogged
aktív tag

Amit lestem mikro tranzakcios bevételi listákat ott a Wot 2013ban 4ik volt 372 millio dolláral , 2014ben pedig 5ik de igy is nagy neveket vernek és nagy pénzt szakítanak.
Nálam pozitívum a gyakori eventek és hogy normálisabban állnak hozzá pl a szerver fejlesztéshez mint a legtöbb online game amivel eddig toltam .
Bár azért hiányoznak azok az idők mikor még pémium napot adott ajándékba a WG ha rosszalkodott a szerver:)

Én olyan 7K-t ölhettem bele eddig a játékba az évek alatta 4db 5ös prémet vettem féláron legénységet huzni/kredit farmra meg egy PZ4S-est valmelyik karácsony alkalmával mondhatni szorom a pénzt:)

(#108483) csaba17 válasza h1mpi (#108428) üzenetére


csaba17
senior tag

ezt sajnálattal olvasom, 2k xp és megvan a 8as, a 7est egyáltalán nem szeretem, remélem azért ha nem is jó ahogy írod de jobb mint a 7es.
ezzel talán esélyesebb a 15ös med küldi, tegnap majdnem meglett, megvolt a 2k dmg de a jt 8.8 alját szemből nem tudtam átütni, gold meg elfogyott...

(#108484) jozefgucci1 válasza Enzolord (#108480) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Húú amit elittam azt le sem merem írni :DDD Volt olyan hónapom amikor a havi 1100-as keretem nem volt elég :B Jó igaz itt be-besegítettek .............

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108485) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108484) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez forintban vagy euróban van kifejezve? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108486) Veatta válasza Enzolord (#108485) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ha forint akkor rettenetesen precíz a családi kassza tervezése, ha euró akkor szimplán alkoholista :)

szerk: már megint az On-ban hülyéskedünk

Hogy ON is legyek:
Ritka medál az asszony accján:

[ Szerkesztve ]

(#108487) jozefgucci1 válasza Enzolord (#108485) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Dollár :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#108488) mcwolf79


mcwolf79
veterán

"'VERY EASY TO KILL WITH PAY TANK.... CHEATER"
:C :C :C

Cromwell B-vel voltam,és a T40 zokon vette hogy kilőttem :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108489) szbalogh válasza jozefgucci1 (#108479) üzenetére


szbalogh
őstag

:Y
Nekem volt 2db Nvidia kód 2000/db
egy JG kód 5ezer
E-25 akcióban 6-7ezer?
T28E 3ezer
meg talán 1-2 alkalommal rémlik ilyen 1k gold tétel.

ennyi :B

Nick: HE_Storm

(#108490) zodo


zodo
nagyúr

Jagdtiger honnét érdemes megközelíteni avagy Jpanther után melyik td-t a játszhatóbb?
Jpanther II vs Ferdinand
Úgy gondolom előbbit választanám annak ellenére hogy életerőben, rádióban, látótávban jobb a Ferdinand mert gyorsabb és nem kell plusz egy töltő ami nekem nincs készleten.

(#108491) Enzolord válasza jozefgucci1 (#108487) üzenetére


Enzolord
addikt

Hol a bánatban dolgozol, hogy zöldhasúval fizetnek? ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108492) mcwolf79 válasza zodo (#108490) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem JPII.
Hiába a Ferdi páncélja, ha rátöltik a gold-ot. JPII mobilisabb,és az manapság nagyobb erény.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#108493) zodo válasza mcwolf79 (#108492) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor ez nem is volt kérdés.
Mondjuk további 18,5k a Jp motor fejlesztése végett hogy ne alapként kezdje a II-es.
Köszönöm.

(#108494) Chris0321 válasza zodo (#108493) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a Ferdi felől mentem, a JP II ki van fejlesztve de nem vettem még meg, sokkal rosszabb a lövegkitéríthetősége mint a Ferdinek. Arról az apróságról nem is beszélve, hogy ha mindenképp meg akarod venni a JT-t akkor nem egyszerűbb 8-as szinten keresni egy töltőt, akár goldért 100%-osra kifejleszteni mint majd a JT-n 9-es tierben?

(#108495) Enzolord válasza Chris0321 (#108494) üzenetére


Enzolord
addikt

Ott a pont! :)
Mennyivel egyszerűbb, ha nem kell kilences tierben sz@rakodni 75%os töltővel..
Ráadásul most csak egy százas arany a 100%os emberke.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#108496) nyunyu válasza zodo (#108490) üzenetére


nyunyu
félisten

Kerits valahonnan egy masodik toltot, mert a JT-be, JgE100-ba mindenkeppen kelleni fog, es ne ott akarj szopni egy ujonccal.

JP2-nek ugyanaz a legenysege, mint a JP-nek, csak egy toltoje van.
Ferdinek 2 toltoje van, igy egy az egyben atteheto utana a JT-be.

Eredetileg JP2-vel toltam sokat, pont a JP legenyseg miatt, azon fejlesztettem ki a JT-t, aztan valtottam csak Ferdire egy Stug III tolto bealdozasaval. (azon is megvolt mar a BIA)

Most mar jobban szeretem a Ferdit, mivel jobb a gun depressionje, es szelesebben forgathato balra-jobbra az agyuja, igy kevesebbet kell vele forgolodni/mozogni kempeles kozben, nem esik le olyan sokszor a camo.

Masreszt az alacsonyabb sebessege miatt nincs meg az a veszely, hogy a frontra menet o er oda elobb, nem a heavyk, igy nem nyirjak ki a meccs elejen, mint az eszetlen JP2-ket.
Vagy ha megis, akkor a vastagabb pancelja miatt sokkal tobbet pattint, mint a JP2, ami csak a frontjanak a dolesszogere tud epiteni, a vastagsagara nem. Esetleg a gun mantletjere.

Mondjuk akkor van szivas, ha kettesben marad egy ellen lighttal, mivel az szo szerint korberohogi, mig a JP2 kepes leforogni+leloni a korulotte korozo keselyuket.

Grind amugy mindket TDvel nehez, amig nincs meg a nagy agyu, mivel a JP-rol hozott 88 L/71 vagy 105 L/52 200 koruli penje mar nem szereti a T9+ tankokat.
Raadasul a 105mm-be draga a loszer, ezresbe kerul minden lepattano/melle, igy hamar minuszos lesz minden meccs. 88-assal viszont nem lehet komolyan venni oket :DDD
128mm-be viszont fajlagosan olcso a loszer, mivel 300 helyett 490-es puszikat osztogat alig dragabban.

Ja, plusz szivas faktor a Ferdivel, hogy o a Tig P/Aladar/Bela vonallal kompatibilis motorokat hasznal, nem a Tiger/Pantherekkel, igy stock allapotban nem fog gyorsabban hasitani, mint az amerikai T28-ak, vagy a brit bunkerek. -> fokozott arty veszely.

JP2 ugye orokli a JP motorjait, vagyis kezdettol fogva (tul) gyors, azon valoszinuleg egyszerubb a nagy agyura koncentralni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#108497) Warton válasza nyunyu (#108496) üzenetére


Warton
őstag

Én anno a TigerP-ről fejlesztettem a Ferdire, úgyhogy nálam nem volt meg ez a dilemma, és a motorok is többnyire megvoltak.

A Jt88-on tökéletes a 88-as löveg és a Ferdin is imádtam, persze csak amíg meg nem lett a 128-as. A 105-ös a nagyobb alfa dacára szerintem rosszabb löveg. Drága a lőszer, pontatlanabb, pontatlanabb stb.

Aki esetleg lemaradt a Jt88-asról és szeretné azt az életérzést akkor kell egy Ferdi 88-as löveggel és kb. ugyanaz, amíg be nem tesz 10-es tankok közé, az szívás, de golddal az is kezelhető némileg.

Churchill GC van valakinek? Minden meccsen beszólogatnak nekem miatta. :o Pedig annyira szerintem nem gáz, sokkal rosszabb tankok is vannak a játékban ennél. Ahogy elnéztem nem sokan játszanak vele, egyrészt nem is találkozom ilyennel, meg aztán szokatlanul gyorsan meglett az első csík a lövegen. ;]

(#108498) wwenigma válasza Chris0321 (#108494) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jt88-bol megvan a tolto, illetve a JpII-n max huzhat kettot parhuzamosan vagy mashonnan atrakja. Szerintem JP2 sokkal jobb mint a Ferdi (mobilisabb), mar letudtam de neki fogok azert allni azt is kihuzni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#108499) ollie válasza Warton (#108497) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Churchill GC-t most vettem meg a brit akció alatt, de még egyet sem játszottam vele. Papíron nem tűnik olyan rossznak, de hamarosan úgyis kipróbálom.

***

(#108500) kchryss válasza Warton (#108497) üzenetére


kchryss
addikt

Általános vélekedés alapján nem túl jó tank a Churchill GC, de azért van belőle ilyen kevés, mert rossz helyen van a fejlesztési fán. 20e-rel több xp-be kerül kifejleszteni a Churchill I-ből, mint az AT2-ből az AT8-at, ráadásul a Churchill I sem olyan jó tank, hogy ennyi plussz csatát menjen vele az ember. Ehhez még hozzájön, hogy legénység száma sem az előtte sem az utána lévő tankkal nem kompatibilis és a heavy-td kredites átképzésnél többet is buknának, mint azonos típusnál. Szóval aki az FV215b 183 ágon megy az az AT tankokon megy végig, a Churchill GC pedig nem kell semmihez, kihagyható.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.