Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109151) mcwolf79 válasza Enzolord (#109148) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nehéz gyerekkor, szegénykém nem tehet róla hogy ilyen retardált lett :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109152) Enzolord válasza mcwolf79 (#109151) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Köszöntem szépen.. :) Made my day.. :)
Imádom ezeket a mínusz WN8.-cal rendelkező kis köcsögöket, akik túl buták, hogy felfogják, hogy sz@rabbak sokkal, mint mások..
Szerencsére én okos vagyok, hogy ezt tudjam, ezért nem kötök bele abba, aki kilőtt.. :)

(#109149) szbalogh A V4D a testvér, vagy tarcsi klánotok??

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109153) ollie válasza Enzolord (#109152) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erről jut eszembe, hogy tegnap egy csatát azért vesztettünk, mert a negatív win8-as IS6-unk kiállt a foglalásból, hogy levadásszon 2 ellenséges medet, akik persze szépen befoglalták a bázisunkat. Utána privátban írtam neki, hogy miatta vesztettünk, mert kiállt a körből semmi csúnya nem volt benne, csak ez. Visszakaptam tőle, hogy noob vagyok, tanuljak meg játszani. Az a szörnyű, hogy ezek soha nem tanulnak, mindig ugyanolyan hülyék lesznek a játékhoz, mert mindig más a hibás.

***

(#109154) Enzolord válasza ollie (#109153) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezért szeretek én a Vezíremmel játszani, aki a KH feje, és a legjobb barátom(remélem, nem olvassa... :) )és ő úgy le szokott cseszni, mint a pengős malacot, ha valamit elcseszek.. :C :C :C
De amúgy tényleg az a legrosszabb, aki hibázik, és el sem ismeri, hanem mindenki más hibája volt.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109155) Fel


Fel
addikt

Újabb HD modellek: T28 Proto, T40, Chi-Nu. A T28 Proto-nak most nem nyitott tornya van?

(#109156) Enzolord válasza Fel (#109155) üzenetére


Enzolord
addikt

De.. Akkor most már megy rá venti, és az arty nem lövi rommá, ha betalál? Ez buff a javából.. Ha csak mellette nem kap páncél nerfet..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109157) adamgreen válasza Fel (#109155) üzenetére


adamgreen
senior tag

De igen. Igy majd lehet ventit rá rakni plusz buff :C

(#109158) adamgreen válasza Enzolord (#109156) üzenetére


adamgreen
senior tag

HD modell mindig buff ne felejsd el ;]

Ez is egy ilyen elpusztithatatlan baszo gép lesz megint. :C

(#109159) Enzolord válasza adamgreen (#109158) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, inkább azt mondom, hogy legtöbbször.. de így lehet, hogy én is visszaveszem..
Imádtam ezt a td-t.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109160) kchryss válasza adamgreen (#109158) üzenetére


kchryss
addikt

Kivéve szegény Black Princenél aminek az egyetlen jó tulajdonságát nerfelték, a toronypáncélt, így használhatatlan lett.

(#109161) szbalogh válasza Enzolord (#109152) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom, nem nagyon van időm belefolyni ilyen dolgokba. Egy TS-en vagyunk és néha betéved hozzánk tőlük 1-1 emberke. Meg ott van néhány régi haver még a PPD-ből.

Nick: HE_Storm

(#109162) Enzolord válasza szbalogh (#109161) üzenetére


Enzolord
addikt

Egyszer valamelyik beszólt szakasztársamnak, azóta, ha meglát egyet, megy az oltogatás.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109163) jr1994 válasza Fel (#109155) üzenetére


jr1994
addikt

Szóval ilyenek a HD tankok jó grafikával :D :D

Proto-ra kíváncsi leszek, pont vele akadtam el kicsit, inkább húzom a RU-t, T-54-et, de még a SU-101-et is. Ezt meg valamiért nem szeretik ha SH-n akarom húzni ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109164) jano_77


jano_77
nagyúr

A kételkedőknek mutatóban, hogy ne habozzanak:
Első csatám, gondoltam kipróbálom az új szerzeményemet, amivel megleptem magam a közelgő sz.napom alkalmából. Úgy érzem nem volt rossz vétel! :D

És mivel volt itt már olyan észrevétel, hogy felesleges betenni mindhárom képernyőt, ha van REPLAY, én most nem is teszem a többit. :N (OK, hogy ez is csak tier8 csata, de nem tehetek róla, hogy első csatára ide dobott :B )
121K nettó hozam!!! Ennyit még egyetlen tankommal sem kerestem ez biztos! :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109165) #84221696 válasza szbalogh (#109150) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha valamelyik dombot megmászom, ott is e100 van. :)

(#109166) Enzolord válasza jr1994 (#109163) üzenetére


Enzolord
addikt

Bizonyára, mert borzasztóan sokmindenre lehet használni.. igazi multifunkciós cucc. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109167) nyunyu válasza Fel (#109155) üzenetére


nyunyu
félisten

Tettek ra egy lemezt, hogy ne essen bele a ho, mint a Normandiaban a Hellcatokba?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109168) jr1994 válasza Enzolord (#109166) üzenetére


jr1994
addikt

Most miért mondasz ilyet? Minden megvan benne ami egy jó CW-SH tankba kell:

-gyors
-fordulékony
-jó a páncélja (főleg az oldalán)

Ja, mégse :))

(#109167) nyunyu: amúgy ja, lehet olyan lesz mint a T25/2 a játékban, arra se lehet szellőzést rakni.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109169) h1mpi válasza jano_77 (#109164) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szép kanyar :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#109170) nyunyu válasza Enzolord (#109166) üzenetére


nyunyu
félisten

Alapvetoen semmi gond nincs vele, ha a palya megfelelo oldalara szuletsz, es nincs arty a meccsben.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109171) emre válasza ollie (#109153) üzenetére


emre
veterán

Én is csíter vagyok. Ráadásl ez egy reroll 2k wn8-as játékos volt akinek nem tudtam megmagyarázni, hogy az első lövés mindig a camper helyekre megy az adott pályától függően.

mod: ha esetleg valakit zavarna a gif, lehet linkesíteni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109172) adamgreen válasza jano_77 (#109164) üzenetére


adamgreen
senior tag

Tier 10 be gurulj egy ilyen kört ;] azt megvárom :DDD

Gratula amugy

(#109173) Tarill válasza Fel (#109155) üzenetére


Tarill
őstag

vajon más buffot is fog kapni a proto?

(#109174) wwenigma válasza emre (#109171) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mindenki csiter aki kilovi a masikat a szokasos sohasenkinemtalálmeg helyen. :)

Linkesites jo lenne, 20mega kicsit nagy mobilrol.Bar mar mind1, lejott. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109175) #84221696


#84221696
törölt tag

Eddig a bolondokról volt szó. Itt egy pozitív példa. :)

T28 protot szépen megkérték, hogy ne támadjon, had legyen meg az e5-nek a foglalás. SZépen kivárták azt az 1-2 percet. Szóval, ilyen is van. :)Mondjuk, tök mindegy lett volna, mert így is vereség lett.

[ Szerkesztve ]

(#109176) Jammalan


Jammalan
tag

T28 prototypetól nagyon féltem azért is halogattam sokáig ezt az ágat, de most a Karácsonyi event alatt gyorsan ledaráltam és egész jó cucc volt leszámítva a bitang lassúságot. Viszont imádtam az ágyúját és hogy sokat pattint, de meccsek fele legalább már azelőtt eldőlt, hogy pozícióba érjek. McWolfal össze is futottunk egy csatában, leápoltam az SPjét. :D

(#109177) Grillo válasza Jammalan (#109176) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem is csak pénz kéne rá, és venném is meg, de okulva a T28 sebességéből, rohadtul zavar ez már előre is.
Nekem az M10 Wolverine, meg a T25/2 jön be leginkább, ezeket a lassú dögöket nem szeretem. Még csak nem is a forgótorony a lényeg, a T25 AT is fasza volt.

(#109178) Jammalan válasza Grillo (#109177) üzenetére


Jammalan
tag

T25/2nek kb ugyanúgy álltam neki mint a protnak, mert ott meg az ágyú nagyon gyenge tierjében szerintem. Azt medként használtam többnyire és működött a dolog, 45 meccs után megvolt a moe. Most már T30al kenem, az nem ismeretlen úgymond, mert van T34em ez meg ugyanaz, de azért remélem a nagy ágyúval több örömet okoz majd.

(#109179) po1son


po1son
addikt

6740 dmg mutzal... :Y

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#109180) kchryss válasza #84221696 (#109175) üzenetére


kchryss
addikt

Hát a 28 hp-s protot szerintem nem nagyon kellett győzködni, hogy ne rontson rá a 2049 hp-s e5-re, a helyében én is ott lapultam és reménykedtem volna. :DDD

(#109181) jagada válasza kchryss (#109180) üzenetére


jagada
őstag

Megspórolt némi javítási költséget :DD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109182) vhw válasza kchryss (#109180) üzenetére


vhw
addikt

Azért csak az lett volna korrekt, ha ő még lőhet egy defender plecsnit magának. :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109183) TESCO-Zsömle válasza kchryss (#109180) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én visszakérdeztem volna: Can I get a defender PLS? :DDD

Am simán beálltam volna mellé a körbe. :))

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#109184) NEOSIGNAL válasza po1son (#109179) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Na ez nagyon beteg.Érdekes hogy a srác csak mindig 1-1 sarokra áll be és inkább védekezőben nyomja.Ügyesen mozog

(#109185) nyunyu


nyunyu
félisten

Masnal mukodik rendesen az XVM?

Nalam nem akarja letolteni a WN8, WR ertekeket, pedig a modxvm honlapon par napja ujraaktivaltam a lejart "elofizetesemet".
Honlapon azt a hibauzenetet kapom, hogy van egy aktiv kerelmem egy uj kliens hozzaadasara, inditsam el, es mukodni fog.

Viszont akarhanyszor inditom ujra a WoTot, ugyanugy nem jelenik meg semmi.

Na mindegy, azota dupla FPSsel szaguld a jatek, miota az OTM nem tudja kiirni a hulyesegeit. :DDD
Durva, mennyit lassit a menetkozbeni XVM stat kijelzes. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109186) NEOSIGNAL


NEOSIGNAL
tag

Uj sebzés csúcs! :)

[ Szerkesztve ]

(#109187) rlazol válasza NEOSIGNAL (#109186) üzenetére


rlazol
addikt

esetleg valami konkrétum? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109188) NEOSIGNAL válasza rlazol (#109187) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

nem megy fel a kép bocsi pillanat

[ Szerkesztve ]

(#109189) rlazol válasza NEOSIGNAL (#109188) üzenetére


rlazol
addikt

gondolom, nem ezt a képet akartad feltölteni.... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109190) jr1994 válasza rlazol (#109189) üzenetére


jr1994
addikt

Szerintem meg igen, dobott neki az rng egy 610-et. Váó.

Amikor off topikot csináltak ebből a topikból és lemondtak a topikgazdák tudtam hogy ez lesz.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109191) NEOSIGNAL válasza rlazol (#109189) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

de 610 szemből

(#109192) vhw válasza NEOSIGNAL (#109191) üzenetére


vhw
addikt

Mi jelentősége van, hogy szemből?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109193) rlazol válasza NEOSIGNAL (#109191) üzenetére


rlazol
addikt

jah... :/
a sebzésrekordra azt hittem, össz sebzés :D
613 az elvi maximum, szóval hajrá. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109194) GeneraL_XTX válasza jr1994 (#109190) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem tetszik nem nézed meg, nem kell rögtön picsogni... :U

(#109195) Jolet válasza nyunyu (#109185) üzenetére


Jolet
őstag

nekem újra indításra működött

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109196) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Ez elég komoly cucc: Big Wind.

(#109197) Enzolord válasza DEV_NULL (#109196) üzenetére


Enzolord
addikt

És ez is elvileg magyar találmány.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109198) SyMbioTe válasza DEV_NULL (#109196) üzenetére

Igen, az magyar cucc.
Volt az Attraktorban is

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109199) tween


tween
őstag

A PattonKR egyszeri akció volt, vagy lehet még számítani rá? Nem tudom, hogy ez a Mutz jó választás e, vagy várjak, hátha a Patton visszatér. Valami összehasonlítás féle jó lenne.

(#109200) Kelvin válasza tween (#109199) üzenetére


Kelvin
őstag

Egyik sem valami nagy szám, sőt...van mindegyiknél jobb kredit kereső és jobban, eredményesebben megjátszható prémium tank.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.