Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109951) wwenigma válasza NEOSIGNAL (#109949) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha jol sejtem csak erről volt screenshotod, es ezen mutattad meg mire gondolsz. A nem teljesultről nem csinaltal screenshotot.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109952) NEOSIGNAL válasza wwenigma (#109951) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

igen jól gondolod.Az csak azért volt meg mert akkor kaptam meg a MAstert.Most megtaláltam a replayt.Fogalmam sincs hogy kell feltenni :DD de lehet rájöttem.A cstában 1924-dmgm volt plusz volt egy olyan találat amikor a tank már nem volt felspotolva de megvolt, ezt ugye a meccs végén írja is a részletekben hogy 2000 x sebzésem volt és második voltam.Lehetséges hogy azért nem adta oda mert nem volt felspotolva már amikor odalőttem?

[ Szerkesztve ]

(#109953) emre válasza NEOSIGNAL (#109952) üzenetére


emre
veterán

Olyan nincs.
Annyi sebzésed volt és kész. Olvass már utána a dolgoknak. (vagy vegyél prémium fiókot)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109954) NEOSIGNAL válasza emre (#109953) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Jól van nem kell azért idegroncsnak lenni "már így kora reggel".Elvégre azért van ez az oldal hogy segítsünk egymásnak

(#109955) Plasticbomb válasza NEOSIGNAL (#109954) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Azért a segítség nem azért van, hogy elmondjunk újra és újra minenkinek a játék teljes mechanikáját... Ott az összefoglaló, rengeteg oktató videó is van, ezek mind elmondják az alapokat, amikre aztán lehet építeni, és ami még nekünk öregebb rókáknak is élvezetesebb... Az apróságok, a páncélok gyengeségei, amiket véletlen ejtenek néha a fejlesztők, stb. Az, hogy a prémium mit ad, mit befolyásol pont nem ez a kategória, hisz kismilliószor le van írva, hacsak nem csinálnak valami orbitális baromságot és teszten valahogy elsiklik a tekintetük rajta. Na, akkor érdekessé válik, de csak arra. Lásd: összeesküvés elméletek a WoTban kb mind pont abból fakad, hogy a játékosok java nem hajlandó lenyitni azt a bizonyos összefoglalót, és olvasni kicsit. Tanulni, mielőtt kérdez.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109956) wwenigma válasza NEOSIGNAL (#109954) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valami nem tiszta, kérdezz nyugodtan. Ha hulyeség akkor szólunk, nem minden van leirva vagy félreérthetően fogalmazódott meg, lásd a csataösszesítőt. :)

Ahogy korabban mondtak, neha "beragad" egy küldi, ilyenkor valts egy masikra majd vissza es aztan mar jo lesz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109957) oke válasza oke (#109877) üzenetére


oke
senior tag

Valaki? Hasonló tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#109958) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azok a legénységi bónusz dolgok, amik az álcafestéses menüben vannak hogyan működnek pontosan? Van erről valami kis írás?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109959) joergie válasza Bad Pritt (#109958) üzenetére


joergie
őstag

Még sehogy. A felületet átdolgozták, de végül a legénységi +%-okat nem vezették be.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#109960) szallasi007 válasza NEOSIGNAL (#109954) üzenetére


szallasi007
őstag

Törölhető

[ Szerkesztve ]

(#109961) NEOSIGNAL válasza szallasi007 (#109960) üzenetére


NEOSIGNAL
tag

Köszönöm a kritikákat a jót és a rosszat is, azért van fogalmam a játékhoz,szeretek is játszani vele olvasok is róla.Annyi volt hogy valamit félreértelmeztem, de ez azért nem ok arra hogy azt állítsa bárki is hogy kezdő vagyok hiszen innen senki nem látott játszani.Nyilván sokkal-sokkal jobb játékosok vannak nálam.igyekszem helyt állni a magam módján :)

(#109962) Fel válasza oke (#109957) üzenetére


Fel
addikt

Ez ilyen. Nem a billentyűzetben van a hiba.
A gond az, hogy a forgási sebesség nem folyamatosan növekedve épül fel, hanem rögtön az adott tankra jellemző legnagyobb °/s értékkel forogsz.

(#109963) vgabri1 válasza Plasticbomb (#109955) üzenetére


vgabri1
tag

Most már értem, először át kell nézni a Googlet(egy hét minimum),majd a YouTuben meg kell nézni az összes videót (2 hónap) aztán átolvasni az egész fórumot(1hét) aztán lehet bátran kérdezni.:-D

(#109964) Plasticbomb válasza vgabri1 (#109963) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Idő van, elkezded a csatát egy pár pillanat és kilőnek, majd míg visszakapod addig ott van 10+ perc.:D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109965) vgabri1 válasza Plasticbomb (#109964) üzenetére


vgabri1
tag

Dehát egy csata 3 perc, meg van még két tankom is!:-)
Komolyra fordítva a két és fél hónap nektek 2 perc elmondani, gondolom ti is kezdtétek valahol. Tudom nektek már lerágott csont de nekünk Nooboknak csemege és még jól is esik.

[ Szerkesztve ]

(#109966) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Imádom ezt a tankot :)) Nem az első tank ász vele, de rég volt ilyen izgalmas csatám.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109967) szbalogh válasza vgabri1 (#109965) üzenetére


szbalogh
őstag

Jah, aztán Te is olyan leszel, mint himp1, akit itt oktatgatott a fél fórum most meg már messze jobb köröket megy... pl nálam :D

Nick: HE_Storm

(#109968) vgabri1 válasza szbalogh (#109967) üzenetére


vgabri1
tag

Hát remélem!:-))
Ha már a felét elérem amit te már elégedett leszek.

(#109969) h1mpi válasza szbalogh (#109967) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hagyjuk már :DD csak egy 1500-as bot vagyok :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109970) Bad Pritt válasza szbalogh (#109967) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De amúgy ez tök jó azért, nekem is volt egy-két "tanítványom", akiknek jót tett, hogy nem kellett mindent saját maguktól kitalálni. Pár ezer meccs azért el szokott menni egy átlagos figyelmű játékosnak az alapok elsajátítására is. Ráadásul h1mpi sem lett szerintem úgy szarrá oltogatva, mint más fórumokon szokás, max azért lett savazva néha, mert pár ezer csatával a háta mögött már elverte Uganda fél éves GDP-jét prémtankokra, amik nem is tetszettek neki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109971) jagada


jagada
őstag

Best csapat:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109972) Kelvin válasza jagada (#109971) üzenetére


Kelvin
őstag

Ne haragudj de mit vársz tier 4-5-ben? A legtöbb játékos itt még azt sem tudja, hogy hány óra van délben.
Az, hogy te itt pedomacizol egy kis genyo td-vel 12k csata után az nem azt jelenti, hogy a többieknek is van fogalma a játékról low tier-ben.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#109973) Mister_X válasza Bad Pritt (#109970) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én garázsomban is van japán tigris meg AT15A ;] De az olyanokat, mint Matilda BP meg Excelsior nem bánom, mindkettőn ott a tank ász plecsni, ahogy E-25-ön és Ripper Pattonon is. Be kéne vasalni T34-re meg 112-re is, csak mindig hiányzik valami, hogy I. osztály fölé rakjon.

Arty-kat meg szeretem is meg nem is. AMX 13 F3 jól megy, minden más szar. Brit ágat húznám, de a Bishop egy hulladék, rövid lőtáv, alacsony sebzés, kis lövegkitéríthetőség, lassú lövedék. Átugorhatnám freeből, de nem pazarolnám ennyire a goldot, ha nem muszáj, inkább tartogatom WZ-111-1-4-re. Bár most elkezdte szülni a krediteket a rendszer a küldikkel.

Nyugtassatok meg, hogy mind az első Lorraine tüzér, mind a 6-os brit patkány meg az utána levők jók... Valahogy le kell nyelni ezeket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109974) szbalogh válasza Mister_X (#109973) üzenetére


szbalogh
őstag

A francia artyk mind jók. A briteknál az FV304 a legélvezetesebb. Állítólag a 8-as és 9-es kicsit gyengébb a szinttársaihoz képest.

Nick: HE_Storm

(#109975) jagada válasza Kelvin (#109972) üzenetére


jagada
őstag

Még a legénységem sincs kifejlesztve rá, és én nem vagyok egy unikum játékos, de azért többet várnék a csapat 14 tagjától, minthogy összesen lesebzi a felét az enyémnek. Sokszor többre mennék egyedül indulni csatába a 15 ellen akkor legalább nem TK-nak a társak.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109976) Bad Pritt válasza Mister_X (#109973) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Japán tigris szar? Szemeztem vele, de mivel nem húzom a japán heavy ágat nem akartam csak úgy egyet.
Viszont a Skoda prémen még gondolkozom, érdekesnek tűnik, csak az ágyúsüllyedése nagyon ótvar azén ízlésemhez... :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109977) KisApám válasza Bad Pritt (#109976) üzenetére


KisApám
addikt

Gyakorolj az LTTB-vel. Utána élvezni fogod a Skodát :D
Azért az a 6 fok jó a Skoda T 40-nek.
Ha nem, akkor sacc/kb. jobb ha pl. a kínai tankokhoz hozzá se kezdel.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#109978) Bad Pritt válasza KisApám (#109977) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy jönnek ide a kínaiak? A büdös életbe el se kezdeném azt az ágat, 3 fok a legtöbbnél egy ordító elnekezdd! felkiáltás az összesnél. :D
Skodát meggondolom, attól függ, hogy hogy fog menni az ágon, mert lehet önmagukban is eléggé jól fognak fejlődni a srácok és nem kell hozzájuk prémtank.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109979) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mi a hiba/furcsa/nemtommértvanígy a képen?

- no es importante -

(#109980) Bad Pritt válasza Sixkiller6 (#109979) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyolc sebző lövés, mégis megadta a tíz sebzéses küldit?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109981) nyunyu válasza Sixkiller6 (#109979) üzenetére


nyunyu
félisten

Kigyujtottal valakit.

Meccs kozben annyi darab sebzesnek szamit, ahany masodpercig eg az ellen, meccs vegi osszesitoben viszont osszevonodik az egest okozo lovessel, es csak annyit latsz, hogy volt egy penetralo loves, 2-3x annyi sebzessel, mint altalaban.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109982) Sixkiller6 válasza nyunyu (#109981) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nem emlékszem rá, akkor lenne medál is hozzá, nem?

- no es importante -

(#109983) nyunyu válasza Sixkiller6 (#109982) üzenetére


nyunyu
félisten

Tenyleg.

Jut eszembe, lanctalp nullakat is sebzo lovesnek szamolja, viszont az elolapon azok nem szerepelnek a nyolc penetralt talalat kozott.
Viszont van 3 modul sebzesed.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109984) Sixkiller6 válasza nyunyu (#109983) üzenetére


Sixkiller6
őstag

igen, tényleg az lesz az, fuel tank a VK-n, ráadásul egy találatot ír, 206 dmg-vel, akkor még is tűz volt.
megnéztem, arsonist medál a tűzben meghalt után jár, a sima gyújtásért gondolom nem.

akkor dosszié lezárva

- no es importante -

(#109985) galervin93 válasza Mister_X (#109973) üzenetére


galervin93
őstag

A Bishop hatalmas fun, ki ne hagyd! Mindenféle erőlködés nélkül lehet vele kihúzni az FV-t. 800 sebzésre 2000 véennyóc, ennyit meg elég könnyű összelőni. Sok artyval szemben szereti a városi pályákat, illetve a sok dombot. Ellenben a nagy laposok (Malinovka, Prokhorovka) nem a kedvencei.
Szerintem ne ugord át, 75 %-os legényekkel is élvezetes.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109986) Mister_X válasza Bad Pritt (#109976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem nagyon játszottam az eredeti tigrissel, mert ne húztam a német heavy ágat (aztán majd amúgy is kimarad, mert Maus-ra fogok hajtani), de sajnos eléggé nem érezni, hogy heavy. Rendszerint átüti sok minden, ágyú mondjuk jó, skilles legényekkel nem lenne rossz, de japán heavy vonalat se húzom. Pénzembe szerencsére nem került.

Kínai heavy ággal sincs gond, IS-2 se rossz tank, a 110 meg egy álom a fejlesztett ágyúval, én egyértelműen egy IS-3 elé helyezném rangsorban. Fentebb van egy tank ász megy, talán még replayt is kanyarinthatok hozzá. Mindjárt meglesz vele az XP WZ-111-1-4-re is.

@galervin: hát nem tudom, egy FV304 esetén még el tudom képzelni, hogy követi a sereget és a front mögül osztja az áldásokat, de fentebb leírtam, hogy mi a bajom a Bishoppal. Még erősen átgondolom, hogy mi lesz a sorsa, addig AMX 13 F3-mal megyek (utóbbi is AMX 12t-ből lett kifejlesztve, mert nem volt kedvem a tier 4-5-ös artykhoz).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109987) Plasticbomb válasza Mister_X (#109986) üzenetére


Plasticbomb
addikt

110en jó az az ágyú de a WZ-n már nem elég. 7 sec töltésidő végett lehet vele aprítani, de t10 nehézkes vele, hacsak nem goldozol.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109988) szallasi007 válasza Mister_X (#109986) üzenetére


szallasi007
őstag

Hát ha te egy 110-et IS-3 elé helyezel akkor te már vmit nagyon tudsz ;) mennyi csatád van melyikkel és milyen a statod velük?

(#109989) Mister_X válasza szallasi007 (#109988) üzenetére


Mister_X
nagyúr

IS-3 nincs meg, ellenben ágyúja a 110-nek szerintem jobb. magasabb tierben is ritkán nyúlok goldhoz, a páncél meg ugyan úgy szeret pattogtatni. Miben is jobb az IS-3 akkor?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#109990) emre válasza Mister_X (#109989) üzenetére


emre
veterán

A kínaiakon ha jól tudom nincs spaced armor.
Egyébként tényleg nagyon jó gép a 110. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109991) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

OKé, kezdem feladni a light küldiket. T28hoz elég 4et kitolni, T55höz és 260hoz is elég négy szálat kitolni, vagy kell mind az 5? (Type62vel és T71el próbálkozom. Typeban a Type59 4 skilles legényei vannak full átképezve, a legjobb spot eddig 1900-2100... Egész csata alatt villogtatom a sok bamba heavynek a másik oldal bamba heavyeit, szinte semmi spot /lövés..... Baromira nincs kedvem lightokkal szórakozni magasabb tierben. Főleg, mivel a legmagasabb lightjaim ezek, meg az Amx 13 75, amit meg kifejezetten útáltam, eladtam, legényeket átképeztem CDCbe, majd ha többet játszok medekkel, legalább fejlődjenek is majd. )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#109992) jr1994 válasza Mister_X (#109989) üzenetére


jr1994
addikt

Az IS-3 Sztáliniumból van, mindig is jó volt de a HD modell óta még durvább, bár csak strongholdban játszok vele időnként, randomban ellenfélként tapasztalom. Menetből is pontos ágyú (because Stalin), gyors, csoda páncél, mi kell még?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#109993) fradi81 válasza Mister_X (#109989) üzenetére


fradi81
veterán

Nagyobb sebzés+átutés?

moto g72, Ninebot d28e

(#109994) emre válasza Plasticbomb (#109991) üzenetére


emre
veterán

Pedig szerintem egyszerűbb mint az arty-s küldetések. Mondjuk a T28HTC-hez megcsináltam mint az öt 15-ös küldit kitüntetéssel, de a T55-nél már nem erőltettem az artyzást. A T71 meg kifejezetten jó a light küldetésekhez. Ha nincs olyan pálya ahol tudna az ember spotolni lehet garázdálkodni rendesen, ami jót tesz a wn8-nak. De azért egy jó darabig szenvedtem én is mire összejött a t55 lt15-ös küldi.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109995) Bad Pritt válasza Mister_X (#109989) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Spaced armor, nagyobb alfa és pen, pontosabb mozgás közben->gyorsabban beszűkül, valamivel jobbak a menettulajdonságai (jobb lóerő/tömeg aránya van).
110-et csak tesztszerveren próbáltam mikor meglett fullra az IS-3, hogy össze tudjam hasonlítani, szerintem nem jobb nála.
Japó Tigrist lehet bepróbálom teszten, kicsit olyasmi lehet, mint a VK 3601H, azt szerettem. A Skoda T 40 viszont no go, néztem videókat és akkora célköre van, hogy a Holdat előbb lövi le az égről mozgás közben, mint bármit a földön.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#109996) jagada válasza Mister_X (#109986) üzenetére


jagada
őstag

Az IS-2-re tett megallapitasoddal vitatkoznek. Szerintem az egy ugyanolyan fostalicska mint az osszes type elod, minden szempontbol rosszabbak mint az orosz megfeleloi.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#109997) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ma is tanultam valamit: akinek van már xezer csatája az csak nolife lúzer lehet, aki még napot sem látott :U :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109998) emre válasza mcwolf79 (#109997) üzenetére


emre
veterán

Mert te ilyen reroll padstadder vagy, volt itt már szó erről is :DDD

(#109996) jagada

Az IS2 esetében ne feledkezzünk meg a brutális, 300-as gold átütésről ami már kapott egy kis nerf-et, de még így is elég op.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109999) McCsaplak


McCsaplak
tag

Sziasztok!

Szakaszozáshoz keresek hozzám hasonló kezdő (alig több mint 1000 csata) vagy tudását szívesen átadó "mentor" fórumtársat.
Eljutottam T6-ig, de egyedül nagyon unalmas, és fárasztó a creditfarm, és fejlődni szeretnék.
TS-Skype megoldott.

Üdv:
Mc
Játékban: Jani_papa_83

(#110000) #84221696


#84221696
törölt tag

Na, most untam meg az E75 128-as lövegét. :(( Ez valami hihetetlen pontatlan ágyú. Visszaraktam a Tiger II top lövegét, full gold (lehet goldnoobozni), plusz csoki az elsősegély helyett. Megyek aegy pár csatát, hogy így milyen lesz a játékélmény.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.