Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109351) Jolet


Jolet
őstag

és ma végre kifejlesztve a t10-es cseh csoda
mondjuk kell még kredit pár milla, de nagyon hamar meglett
aki a 9-eshez tart számítson rá, hogy goldlőszer és meghalás nélkül is sokszor mínuszba megy az egyenleg akár 3-4000 sebzés mellett is, igaz én gombóccal etettem őket

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109352) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

végre meglett a td15 o260hoz (és ezzel a 260 is), amennyit szenvedtem ezzel a küldivel, ezen a csatán olyan egyszerűen összejött (lakeville, alsó spawn)... kb 10db (már csak 1 lövés kell a 8khoz) csata után végül o263-al sikerült.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#109353) Warton válasza MCGaiwer (#109352) üzenetére


Warton
őstag

Gratula! :C

(#109354) Jolet válasza MCGaiwer (#109352) üzenetére


Jolet
őstag

gratula, nekem a T-55A-hoz kellene a 4 15-ös küldi, de nem adja egyiket se

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109355) Linkin válasza szbalogh (#109149) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem sokat veszítesz ,hogyha kilépsz :DDD

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#109356) H@lede válasza MCGaiwer (#109352) üzenetére


H@lede
tag

Grat!

Én is már csak erre a csatára várok a 260-hoz 2x jártam közel hozzá volt hogy 1 kill kellett volna hozzá, volt hogy csak 53 dmg.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#109357) emre válasza jano_77 (#109349) üzenetére


emre
veterán

Valamit félreérthetsz. Ez nem javaslat volt, hanem leírás hogy csináltam. Fenn a replay, nézd meg a linkelt hozzászólás körüli hsz-eket is. 9.10-es kliens kell hozzá. Délről a spot bokor utáni sziklához kell állni, és sem a bázisról sem a városból nem tudnak bántani ha nincs arty. Aki rádmegy azt meg a városban levők segítségével pillanatok alatt el lehet intézni. Nagyobb gépet már nem lehet eldugni és olyannal sem érdemes próbálkozni aminek nincs spaced armorja. Az st1 ide tökéletes.

Replay 9.10-es klins szüksége a lejátszáshoz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109358) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[A WOT csodái,sztem a WTE100 már szétverte a billentyűzetet]
(megjegyzem a 4. betalált)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109359) jano_77 válasza mcwolf79 (#109358) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi értelme van megosztani egy privát videót, amit nem lehet megtekinteni? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109360) mcwolf79 válasza jano_77 (#109359) üzenetére


mcwolf79
veterán

Bocsi, már látható. :B

Más:
már el is felejtettem milyen élvezet,mikor az ember elkezd egy új ágat, és kénytelen a sok low tier agyhalottal együtt "játszani". Kb. mint a rejszolás és a sajtreszelő esete :O

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109361) dvids válasza emre (#109357) üzenetére


dvids
aktív tag

Köszi a tippet, ezt ki fogom próbálni!

(#109362) MCGaiwer válasza dvids (#109361) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nincs német 9es VK heavy? azzal kb gyerekjáték a pattintós mission.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#109363) dvids válasza MCGaiwer (#109362) üzenetére


dvids
aktív tag

Az sajnos nincs. STI-vel és T29-cel próbálkozom az életem háromszorosának pattintását, de azért ehhez kell egy adag mázli is. De ez a Lakevilles tipp jól hangzik, arra nem is gondoltam hogy ott oda menjek, akinek még vannak ilyen ötletei ne tartsa magában!

(#109364) vhw válasza mcwolf79 (#109360) üzenetére


vhw
addikt

Ezt úgy mondod, mintha high tierben nem valami hasonló élmény fogadna...
Csak ott sokkal cikibb ugyanaz a produkció az öt számjegyű csatával rendelkező fiókoktól :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109365) ollie válasza mcwolf79 (#109358) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

lol, ez mekkora :DDD

***

(#109366) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát na azért a kicsvel is tudok én ha kell :C

24000 lett a meccs WR8-a.

[replay akit érdekel]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109367) jano_77 válasza MCGaiwer (#109362) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért ezzel vitába szállnék! Engem konkrétan ha beviszem csatába minden szarrá lő! Ehhez még bitang lomha is, nem lehet oda érni sehova időben! Mire elérnék vmi csatározáshoz, már vége a csatának! Én még ilyen szar tankot nem láttam mint a Béla. Félre is tettem a garázs legmélyebb pontjára. :((( :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109368) sith7 válasza mcwolf79 (#109366) üzenetére


sith7
nagyúr

pedotanker :D :DDD

(#109369) Poultier


Poultier
tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy jó kredittermelő 8-as tankot, melyik a legjobb ár/behozott kredit arányú tank? :R

(#109370) #84221696 válasza Poultier (#109369) üzenetére


#84221696
törölt tag

Állítólag a cdc hoz a legjobban a konyhára. Nekem p88-am van, azzal isbszépen lehet keresni! :)

(#109371) KisApám válasza #84221696 (#109370) üzenetére


KisApám
addikt

CDC nekem túl papír :K
Inkább Mutz, az legalább karton, 10 fokos gundep itt is megvan, bár kicsit lassab töltéssel.
A tornya meg nem 30 mm hanem 120 mm. Legalább NÉHA tud pattintani. ;)

EZ alapján a Mutz ugyan annyi pénzt hoz, mint a CDC.
A T34 alegjobb, megvan, de nem szeretem - túl lassú tank, túl lassú töltéssel.
Az FCM 50t a 2. helyezett, megvan, kedvelem, CSAK ne lenne akkora batár nagy.

(#109372) mcwolf79
A legutóbbi SP csatámban, amint kiraktam a tornyot, az IS-3-tól kezdve mindenki belőtte... és NEM a tetejét, hanem a frontját... köszönöm WG a -50% RNG-t.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#109372) mcwolf79 válasza Poultier (#109369) üzenetére


mcwolf79
veterán

Attól függ mennyit szánsz rá.
T-34 (amcsi 8-as) jó, mert abba nagyon nem kell arany, és tornyozni is jó vele.
Az új Mutz is jó ,nekem jobban bejön mint a P8.8.
CDC jó, bár nagyon papír. Remek csőlehajlás, elfogadható átütés. Ammo rack sérülése nagyon érzékeny, szinte minden meccsen meglövik.
FCM 50t is jó. Heavy, de inkább med-ként lehet használni (páncélja nem valami acélos).
Jt 8.8 elég jól keres. Lassú, páncélja nem sokat ér, ha rátöltik a gold-ot. Nagyon jó a ROF-ja, sűrűn köpi a 200 körüli sebzést.
SZERINTEM az SP is használható az utolsó buff óta. A "standard" 175-ös pen-je van ,de max. T9-ig megy. Páncélja jó, bár ebből adódóan nem igazán med, legalábbis sebességben.
T54 First Prototype is jó. Viszonylag szolid 183-as átütés, néha kell az aranylőszer. Elég jól pattint, viszont a páncélnak köszönhetően kicsit lomha.
Hirtelen ennyi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109373) jano_77 válasza Poultier (#109369) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg nézd végig EZT a videót és lehet, hogy okosabb leszel, könnyebb lesz dönteni. ;)
Osztom Sütő véleményét! :K Ráadásul tier limites!

Látom már többen írtak javaslatokat. CDC is jó szerintem is. Nagyon szeretem mindkét fransziát!
Mutzot is mondanám, de azzal még csak 2-3 csatám van, viszont rögtön az elsőre megcsináltam vele eddigi Kredit rekordomat: 121,5K nettó bevétel!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109374) ollie válasza mcwolf79 (#109372) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyit módosítanék, hogy az SP-nek 170 a penje, nem 175, viszont meglepően jól meg lehet lenni arany nélkül is.

***

(#109375) mcwolf79 válasza ollie (#109374) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sry, elírtam (rosszul emlékeztem).
De amúgy tartom magam ahhoz, hogy hasznlható. Kellően pontos, hogy weak-spot-okat lövöldözzön vele az ember (persze nem 300 m-ről).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109376) Enzolord válasza ollie (#109374) üzenetére


Enzolord
addikt

Az biztos..
És nagyon sokan nem tudják beütni, Tier 8as csatát ketten lehoztunk cimborámmal SPvel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109377) Enzolord válasza mcwolf79 (#109366) üzenetére


Enzolord
addikt

Aranyat nem is lőttél?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109378) mcwolf79 válasza Enzolord (#109377) üzenetére


mcwolf79
veterán

De de , a végén mikor kezdett szorulni a hurok biztos ami biztos átváltottam aranyra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109379) tween


tween
őstag

Nyugtassatok meg, hogy csak ez a hetes Cseh csoda ekkora hulladék, még buktával együtt is...Remélem a nyolcas egy fokkal jobb lesz..

(#109380) Emu válasza tween (#109379) üzenetére


Emu
őstag

Ha jól emlékszem valaki feljebb írta, hogy a 8-as még nagyobb hulladék, meg, acélvadászaton húzzák a lilák, hogy ne számoljon bele a statba... :U

(#109381) tween válasza Emu (#109380) üzenetére


tween
őstag

Ezt én is megtudom csinálni? Mármint acélvadászatban húzni a nyolcast? Mi kell hozzá?

(#109382) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

Olyan kérdésem van a játékkal.kapcsolatban, hogy lehet bent tankot kapni, nyerni.ha a küldetéseket végig csinálom?

WOT: kissio

(#109383) Enzolord válasza Dr.Én (#109382) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van..
Ott vannak a küldik, és hogy milyen tank jár érte..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109384) Dr.Én válasza Enzolord (#109383) üzenetére


Dr.Én
veterán

Nagyon szépen köszönöm! Igyekszem végig csinàlni őket...jól.haladok velük...

WOT: kissio

(#109385) vgabri1


vgabri1
tag

Sziasztok!
Bocs a hülye kérdésért de mit nem csinálok jól mikor néha 0 sebzést érek el, pedig ugyan így próbálok játszani mint ebben a csatában.

Az előbbi csatában egyszerűen minden pattant és mellé lőtt, itt meg szinte minden talált, pedig ugyan ott próbáltam lőni az előbb is. A múlt héten volt hogy 25-ből 9 csatám lett 0 sebzéses, majd a 16-ik csata ász lett.
Tudom hogy átlagon aluli játékos vagyok, de próbálok kisebb nagyobb sikerekkel gyakorolni, és fejlődni.
Sajnos replayt nem tudok mellékelni mert nincs beállítva. Meg azt sem értem hogy 268-s átütésű ágyú hogy pattan le arty oldaláról(M12) kétszer egymás után?

[ Szerkesztve ]

(#109386) mcwolf79 válasza vgabri1 (#109385) üzenetére


mcwolf79
veterán

[pnt így pattanhat :RNG]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109387) vgabri1 válasza mcwolf79 (#109386) üzenetére


vgabri1
tag

Hát igen de ez szemből kapta a lövést, és ennek azért van némi páncélja.

(#109388) mcwolf79 válasza vgabri1 (#109387) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én azt a 100 mm-t nem nevezném páncélnak :Y

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109389) vgabri1 válasza mcwolf79 (#109388) üzenetére


vgabri1
tag

Végül is igazad van. Azt hittem az páncélosabb mert hogy döntött.

(#109390) Szasinka válasza Stigma.HC (#109320) üzenetére


Szasinka
tag

Tegnap nekem 1500 elejére adott egyet. A Skoda T50-nek viszont nem ment lejjebb pár nap alatt, 1510-re még mindig csak első osztály, sztem arra nem nagyon lesz meg mondjuk ami különösebben nem érdekel az már inkább, hogy elég rossz sorozatra kerültem most vele.

(#109391) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ha a pici szörny elszabadul senki sincs biztonságban, nincs hová bújni ;]

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109392) Enzolord válasza Dr.Én (#109384) üzenetére


Enzolord
addikt

Az jó, mert egyrészt kapsz értük creditet, meg fogyócikkeket, ha egy ággal végeztél, akkor egy skilles női tagot is, úgyhogy megéri.. Ha nem hergeled fel magad rajta.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109393) nyunyu


nyunyu
félisten

Szokasos hetvegi lof*sz:

Altalanos:
- 3x freeXP (5% helyett 15%)
- 50% engedmeny a legenyseg vetel/trening/reset muveletekre

Hetvegi 1:
- nyerj meg egy meccset, es legyel a top3 XP-ben = dupla XP (osszesen egyszer)

Hetvegi 2:
- hetvegi 1 utan nyirj ki egy meccsen 4 ellent = 3 nagy repair (max 5x a hetvege alatt)

Szerintem a napi duplak utan Alt-F4, baaar meg ossze kene 45k XPt haracsolni a Cent 7/1-gyel a nagy motorra, mielott atteszem a legenyseget az AX-be a honap masodik feleben esedekes FV4202P kuldihez.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109394) Dr.Én válasza Enzolord (#109392) üzenetére


Dr.Én
veterán

rém nyugodtan játszok...azt vettem észre hogy van mikor esély sincs nyerni,sajnos...főleg ha 6-os tankkal, 8-asok mellé rak be.. :U

WOT: kissio

(#109395) #43783936 válasza Dr.Én (#109394) üzenetére


#43783936
törölt tag

A -2 trier csak egy apró tényező
Az a lényeg, hogy milyen vassal,milyen játékosállománnyal és milyen pályára tesz be.
Ha az ellenfélnél egyedül marad nyílt placcon egy párszáz csatás játékos a frissen vásárolt SP-jével, amiben 80-90% körüli a legénység, azt egy rutinosabb vérpisti is lazán szét tudja kapni a hatos vasak többségével.

(#109396) Emu válasza tween (#109381) üzenetére


Emu
őstag

Persze egy 10-es tank kell hozzá, de ha nincs az se gond, mert most lehet bérletre nyerni IS7-t, T62-t vagy AMX50B-t.

Ahogy ígértem az STI replay: [link]
Építő jellegű kritikát is szívesen fogadok, ha valaki máshogy csinált volna valamit. Olyan gyorsan hullott a team, hogy egy idő után már nem nagyon gondolkodtam.

(#109397) galervin93 válasza mcwolf79 (#109391) üzenetére


galervin93
őstag

Gratta, szép! Én is imádom! :-) Kávé + periszkóppal verhetetlen. Brutál álca + látótáv.
Én csak azt sajnálom, hogy az istenért nem tudom összehozni vele a 3. kiválósági jelet, ez lenne az első tankom, de mindig visszaesik százalék a célegyenesben.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#109398) jano_77


jano_77
nagyúr

meg lett végre a T55-A LT-5 küldetés! Sajnálatos módon a saját baromságom miatt nem kitüntetéssel! :O :W

és hogy mennyire nem éri meg csak spottolni.....látható, hogy mennyi wn8 kaptam erre a csatára. :(

cseppet megborítottam az artyt, akinek nem is lett volna helye ebben a csatában :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109399) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

nem tudom volt-e valaha ennél több spot dmg-m
(kár hogy nem LT-15 volt soron
(röviden: LTTB, Prohorovka északról indulva, 1-es sor bozótos, 10457 assisted dmg, 11 spot)

- no es importante -

(#109400) KisApám válasza Sixkiller6 (#109399) üzenetére


KisApám
addikt

Gratula, ilyet még NEM láttam :K
WN8-al hogy áldott meg az ég?
Csak mert legutóbb ((#109398) jano_77) majd 4339 spot damagera meg 295 damagera valami 353 WN8-at adott az elcseszett rendszer. :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.