Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#109551) sith7 válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


sith7
nagyúr

Linkin ? :D

(#109552) 04ahgy válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Farkasjano?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#109553) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Most kezdem a játékot, miért nem tudok tier10 tankkal menni? :F

(#109554) wwenigma válasza SoulReaver (#109553) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ki van fejlesztve?

;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#109555) Veatta válasza SoulReaver (#109553) üzenetére


Veatta
aktív tag

Te troll :)

(#109556) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Stip-Stop a nyereményre pfö-pfö -Linkin ? :DD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#109557) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#109553) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Úr isten még az FB-n sem látlak már , azt hittem belefulladtál a sok krémesbe :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#109558) SoulReaver válasza jozefgucci1 (#109557) üzenetére


SoulReaver
veterán

A hasonló h.sz-ekbe fulladtam bele :DDD

(#109559) Enzolord válasza jozefgucci1 (#109557) üzenetére


Enzolord
addikt

A Sok chatban az agyára ment.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109560) zodo válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


zodo
nagyúr

jano_77 ?

(#109561) Ebit válasza #43783936 (#109529) üzenetére


Ebit
addikt

+20 arany, szakasz nyertes csata, 5 kill
Összesen napi 40.

(#109562) h1mpi válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Linkin? :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109563) #43783936 válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


#43783936
törölt tag

Volt ám aranyeső.
A tankos Bódi Gusztival? :D

[ Szerkesztve ]

(#109564) mcwolf79 válasza sith7 (#109551) üzenetére


mcwolf79
veterán

Elsőre kitaláltad, pedig azt hittem nehezebbet kérdezek 😀
Azért látom megérte a sok befektetett 'arany' , vagy csak nekem újdonság hogy FAME - s lett a kis nemesfémszóró?
Ha ilyen könnyű volt a kérdés akkor a nyeremény csak egy Sport szelet, mert azt hittem kifogok rajtatok 😤
Sith7 volt az első, övé a dicsőség.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109565) jano_77 válasza 04ahgy (#109552) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#109560) zodo elárulnátok, hogy ezt mégis mire alapozva kérdezitek?!? Ha mindenki annyi goldot használna a játékban mint én, a WG már régen tönkre ment volna - tudom, hogy ezüstért is lehet venni, de akkor is! Amúgy meg bekap.........-tok! :o

(#109566) h1mpi: mostanában többször is láttam "zöld" (új színezés szerinti sötét) KAZNA-st! Hogy lehet oda ilyen "gyenge" eredménnyel bekerülni? Én azt hittem a KAZNA egy pro klán és csak kizárólag KÉK és LILA játékosok alkotják? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#109566) h1mpi válasza mcwolf79 (#109564) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A cvakk "halála" miatt mentek át sokan FAME, KAZNA és egyéb top klánokba

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109567) kchryss válasza Jolet (#109523) üzenetére


kchryss
addikt

3-an voltunk artyk, ha normálisan spotolnak simán nyerünk. Elég lett volna megvillantaniuk az OI-t, kicsaptuk volna és mehettek volna az artykért, mert a mezőn semmi más nem volt a városból meg nem látnak el a heavyk az 1-es 2-es sorig . Az még oké ha a csata legelején kivárnak kicsit, de ezek végig ott voltak. A K1-ben lévő ELC akkor spotolta az OI-t amikor az már G1-ben sunnyogott. Az OI-t 1-1 lövéssel kiszedtük az m12-vel, a ferdit én szedtem ki az IS-t meg a 3. arty. Az ELC úgy halt meg, hogy az OI spotolta fel és ott maradt K1-ben az artyk meg kicsapták. A T37 nagy nehezen elindult, de az ellenfél 12t-je kiszedte. A végére egyedül maradtunk 2 arty a 12t és 3 arty ellen. A 12t beállt a capre, mentem spotolni a m12-nek, de az rng mellé dobta a lövését így befoglalt. Akármit mondasz ez a csata ezen a két idiótán ment el.

[ Szerkesztve ]

(#109568) sith7 válasza mcwolf79 (#109564) üzenetére


sith7
nagyúr

Bocs, de ez elég egyértelmű volt :R

(#109569) vhw válasza jano_77 (#109565) üzenetére


vhw
addikt

Lehet vásárolt vörös fiók... csak már sikerült feljavítani zöldre :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109570) emre válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


emre
veterán

Nemá, Mátyashun-nak megvan az e5????? :Y

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#109571) Enzolord válasza emre (#109570) üzenetére


Enzolord
addikt

Ő vajon videózik még? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109572) zodo válasza jano_77 (#109565) üzenetére


zodo
nagyúr

Ácsi, nem kell felkapni a vizet ahogy én sem teszem ha életem legjobb körét sikerül megfutnom és le pedóznak!
Szerintem nem feltételezi senki (én biztosan nem meg különben is semmi közöm hozzá) hogy a gold használat = veled. Szimplán rákerestem a tank nevére és legtöbb esetben te hozzászólásaidat dobta a rendszer. Ennyi.

(#109573) 04ahgy válasza jano_77 (#109565) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Épp azért gondoltam Rád, mert tudom, hogy nagyon ritkán lősz aranyat (innen a fórumról), és azt hittem a kolléga valami csavart tett a feladványba. :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#109574) lacibacsi válasza zodo (#109572) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én csak viccnek szántam a pedózást! Azt hittem lejött a poén. Bocs, ha nem!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109575) zodo válasza lacibacsi (#109574) üzenetére


zodo
nagyúr

Annak is vettem, nincs ezzel gond! :N
Ti top játékosok közé tartoztok (legalábbis hozzám mérten) én pedig az öt és fél havi acc teljesítményemet fényezném. :B

(#109576) rlazol válasza jr1994 (#109418) üzenetére


rlazol
addikt

jr1994: sajnos a küldik nehezek.
ez van.
és a nehézségüket sok esetben igazából az adja, h kevés lehetőséged van rá az MM-ben (alacsony a valószínűége egy alkalmas leosztásnak). Mert ha 40x egymás után kapnál 5 TD magasabb-t amiből 2t kell kilőni, hát nem lenne nehéz, ugye?
Így a kevés lehetőséget kell megragadni...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109577) h1mpi válasza rlazol (#109576) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Napokkal ezelőtt betettem egy SPG küldit, hogy sebezz HT-ba 2000-et. Azóta folyamatosan top tier vagyok artyval :DDD Durva, hogy milyen algoritmus alapján tudja még ezt is figyelni a rendszer, amikor MM-et rak össze.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109578) #43783936 válasza h1mpi (#109577) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem a három magasabb szintű kinyírása volt probléma.
Kollégám betett egy hetes scoutot a GW Panrherem mellé, és meg is lett oldva a bottom trier kérdés. :)

(#109579) rlazol válasza h1mpi (#109577) üzenetére


rlazol
addikt

elképesztő, milyen szaktudást és lojalitást feltételezel a WG programozóiról és milyen kapacitást a szerverparkjukról. :Y
Arról nem is beszélve, h mi, játékosok mindig be tudunk úgy lépni, h össze lehessen belőlünk rakni egy olyan csatát, amit se neked se nekem nem jó a küldikhez. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109580) h1mpi válasza rlazol (#109579) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor mi a magyarázat arra, hogy megváltozik az MM, amikor ki vagy bekapcsolsz egy küldit?
Amúgy pont ez a fura, hogy ilyet meg tudnak csinálni, de sokkal egyszerűbb dolgokat meg nem?!

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109581) SyMbioTe válasza h1mpi (#109580) üzenetére

Ezt csak alátámasztani tudom, hogy a küldi valamennyire szerintem is szabályozva van vagy nemtudom :D.
Nemrég volt olyan, hogy heavyvel sebezz valamennyit, nem emlékszem mi volt pontosan. Tiger P-vel próbáltam, top tier lett volna legjobb. Kb. 10-ből egyszer vagy egyszersem rakott top tierbe vele. Mondom ok, kikapcsolom küldit, egymás után 4x(!!) rakott be top tierbe miután kikapcsoltam.... :(((

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#109582) rlazol válasza h1mpi (#109580) üzenetére


rlazol
addikt

nem változik meg az MM.
az változik, h te mire figyelsz, hirtelen mi lesz fontos. HTt keresel vagy TD-t. Eddig se volt/sok volt belőle, de eddig nem zavart mert észre se vetted.
Most meg jól megjegyzed minden alkalommal ezért úgy tűnik, dominál. Nyers pszichológia, semmi több. :U

SyMbioTe - a nagy számok törvénye épp azt mondja, h ha 4x egymás után nem volt, akkor hülyeség volt kikapcsolni, mert várható volt, h jön. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#109583) GeneraL_XTX válasza mcwolf79 (#109550) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Továbbra se értem miért baj az, hogy valaki aranyat használ, a lehetőség neked is adott, akár kreditekből is :U

(#109584) vhw válasza h1mpi (#109580) üzenetére


vhw
addikt

Küldinél egyből rágörcsölsz a szükséges feltételekre.
Sima gondtalan játék közben pont nem figyel az ember ilyenekre.

Ki a fene tartja számon darabra pontosan - küldetés nélkül - hogy mennyi 2 tierrel magasabb TD vagy heavy van az ellenségnél? És hogy azokba éppen mennyit sikerül sebezni/kilőni? Sikerül-e kétszer is gyűjtani egy csatában?
A kutya se...

De ha van egy ilyen értelmetlen feltételekből összeeszkábált "küldetés", akkor hirtelen marha fontossá válnak egyébként lényegtelen dolgok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#109585) #43783936 válasza GeneraL_XTX (#109583) üzenetére


#43783936
törölt tag

A játékosok döntő többsége megpróbálja önerőből, gold nélkül megoldani a helyzetet.
Ha nem tudja, akkor jön az aranyeső.

Ha ezt egy tomato csinálja, az nem meglepő, mert hiányzik hozzá a tudása.
Ha viszont egy "pro player" szórja ész nélkül az aranyat, az rettentő szánalmas.

(#109586) h1mpi válasza vhw (#109584) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én már nem is nézem csak az feltűnik, amikor az S-51-el 3-4 körön keresztül 5-ös tankokat próbálok eltalálni kevés sikerrel :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#109587) #43783936 válasza h1mpi (#109586) üzenetére


#43783936
törölt tag

Minden küldetést a megfelelő vassal kell csinálni.
Egy példa: SPG-vel 4 közvetlen találat sorozatban: első nekifutásra meglett FV304-el, mert a tűzgyorsaság kellett, nem a sebzésmennyiség.
Persze a 2 frag egy lövésből az FV3805 goldskúlójára vár

[ Szerkesztve ]

(#109588) Jolet válasza #43783936 (#109585) üzenetére


Jolet
őstag

kicsit uncsi már ez a szánalmazás
nem mindegy neked mivel lő át?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#109589) Enzolord válasza GeneraL_XTX (#109583) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem lenne vele gond, ha a Mausom páncélját megnövelnék 400ra mindenhol, vagy a sebessége lenne 70.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#109590) dvids válasza GeneraL_XTX (#109583) üzenetére


dvids
aktív tag

Mert értelmetlenné és élvezhetetlenné teszi a nehéztankokkal való játékot?

(#109591) mcwolf79 válasza Jolet (#109588) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ismét nem akarjátok érteni.
Én is betöltöm a gold-ot HA KELL, mert tudom hogy egy E100-nak vagy Maus-nak másképp nem tudok ártani.
De hogy a nagy "pro" játékos ész nélkül spammeli a gold-ot, és még stream-eli is, az szerintem is szánalmas és az ilyet semmibe sem nézem, mert gyanítom az említett emberkének sem lenne olyan a statja amilyen, ha nem okádná ész nélkül a gold-ot ha kell, ha nem.
Tud játszani nem arról van szó, de ezzel a gold-ozással nálam kB. A tomato-k szintjén van. Azok legalább nem tudnak játszani, slussz. De ez... Gondolom ő a T10-es TD-kkel is ontja az aranyat, mert a 300 - as pen tuti nem elég.
Ja de...

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109592) lacibacsi válasza zodo (#109575) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez a top játékos megjegyzésed nagyon jól esett. Ma még senkitől sem hallottam viccet, most legalább pótoltad ezt... :)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#109593) Greentea


Greentea
senior tag

Amikor 1 lövésen mulik a td15.. :))

2x2 néha 5

(#109594) nyunyu


nyunyu
félisten

Na, elmennek a p*csaba, hogy csak mar leszorzozott tankkal lehet goldot kapni, elso gyozelemre NEM!

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109595) Jadro válasza nyunyu (#109594) üzenetére


Jadro
veterán

5 kill is kell. Ilyenkor senki nem akarja elfogadni a szakasz felkérést.. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#109596) tween válasza Greentea (#109593) üzenetére


tween
őstag

Mesélj kérlek pár szót erről a tankról, mert már egy éve ki van fejlesztve nálam, de nem mertem eddig megvenni. Mivel medes vagyok, így irritáló számomra ha valami tetű lassú.. Viszont a jégeru meg kell :DDD ezres pofonokat osztogatni maga lehet a gyönyör :DDD

(#109597) nyunyu válasza tween (#109596) üzenetére


nyunyu
félisten

Mesélj kérlek pár szót erről a tankról, mert már egy éve ki van fejlesztve nálam,

Csak egy eve?

2 eve a garazsomban rozsdasodik, de meg mindig nem volt kedvem attenni a Ferdi legenyseget :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#109598) mcwolf79 válasza tween (#109596) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem ha így mész neki a Jgpze100-nak akko nagyot fox csalódni.
1000-es puszit ad ,HA betalál és HA átüt.
Mert néha a light-ok kifognak rajta.
Páncéljam eg... Nos hát ott a goldammo, amivel mindenki szitává lövi a lövegpajzsa mellett.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#109599) Greentea válasza tween (#109596) üzenetére


Greentea
senior tag

Hát én is csak a buff miatt vettem vissza, mert meguntam vele a játékot. (kifulloztam teljesen majd szinte egyből eladtam) de most már csak 90k xp és Jgpze100. :)
Régen tettem bele import olajat úgy kicsit fürgébb volt, de mostanában inkább a tűzoltót preferálom benne. (nem mintha sokat gyulladna/szerencsére/)
Ágyú nagyon jó, páncél képes pattintani főleg messziről, de mivel az ágyú körüli rész szinte teljesen sík így közelharcban a nagy heavyk stb. simán belövik de azért nem rossz. :)

Összességében király gép főleg 2100hp-val, top tierben verhetetlen. 560-as alfa dmg sokszor 600+ de múltkor lőttem vele !!700!!-at is AP lőszerrel az IS7-be. Természetesen mivel nincs tornya ha oldalra vagy mögéd bekerül valaki akkor esélyed igen kevés a túlélésre.
Nekem sokkal jobban bejött mint a másik német 9-es td a Wt auf Pz4.

2x2 néha 5

(#109600) Fel válasza Jadro (#109595) üzenetére


Fel
addikt

Ha szólózol, akkor elég kettő is. Special Event: Boot Camp Challenge

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.