Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103851) Fel


Fel
addikt

Üdv!
Hosszú kihagyás után, múlt hónapban újra elővettem a wot-ot.
Erről a personal mission dologról kérdeznék.. (Még csak a legelsőt taposom)
A TD-s szetnél elértem a 15-öst, amiért kapni lehet tankos nőcit is. Na most.. Milyen nemzetű, milyen szerepkörű lesz? Random? Vagy egy a StuG IV-hez? Vagy én dönthetem el (ki kell választani)?

(#103852) Enzolord válasza Fel (#103851) üzenetére


Enzolord
addikt

Te döntöd el.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103853) dvids válasza Fel (#103851) üzenetére


dvids
aktív tag

Bármilyen kifejlesztett tankba (garázsban sem kell lennie), bármely posztra választhatod a nőt.

[ Szerkesztve ]

(#103854) #43783936 válasza Fel (#103851) üzenetére


#43783936
törölt tag

Amíg nem muszály addig ne váltsd ki.
Amikor meglesz az összes küldetés a tankhoz, addigra kialakul, hogy milyen legénységből van hiány.
Bármibe tudod őket kérni, ami ki van fejlesztve
Nekem lett egy 113, egy 13 90 és egy Crusader csapat, mert ezekhez nem volt nornális legénységem.

(#103855) jr1994 válasza Fel (#103851) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Itt egy jó leírás: link. FTR blog, ez is de rég volt... :O

Tippek is vannak hogy hova érdemes pakolni őket.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103856) dvids


dvids
aktív tag

Én azért nem pusztán oda raknám őket, ahol hiány van. A női tankosoknak nagy előnye, hogy ingyen kapnak egy BIA-t női változatban (sisterhood of steel), azaz nekik a második skill kifejlesztéséhez annyi xp kell mint a normál legénységnek az elsőhöz. Olyan tankokba érdemes ültetni őket amikkel sokat fog játszani ez ember.

(#103857) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Jó, hogy a női legénység a téma. Már szerettem volna kérdezni, miért férfi hangon beszél csata közben? Vagy csak nálam van így?

(#103859) Blue Eagle válasza #40993792 (#103858) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Háát... ez elég nagy hanyagság, úgy érzem. Korábban láttam olyan replayt a jutyubon, hogy női hangon csacsogott. Akkor ez valami mód?

(#103861) szbalogh válasza Enzolord (#103850) üzenetére


szbalogh
őstag

Én úgy tudom, hogy teljes árnak kell meglennie kreditben. Ha eladod a felét kapod csak.

Nick: HE_Storm

(#103862) Enzolord válasza szbalogh (#103861) üzenetére


Enzolord
addikt

igen, a felét kapod, de mivel ezüstben, ezért visszaadásnál is ugyanannyinak kell lenni, mint amennyit kaptál..
Ennyiben különbözik a sima eladás visszavételtől..
Tudom, mert csináltam.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103863) Jolet


Jolet
őstag

Na mentem ma is egy jó kört :-)

ritka pillanat amikor elpukkan egy t57

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103864) szbalogh válasza Enzolord (#103862) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja oké :)
Én egy tier 2-es tankot kértem vissza, észre se vettem mennyit vontak le :D

Nick: HE_Storm

(#103865) kchryss


kchryss
addikt

[Itt] egy kis Centurion Action X beszámoló. Nem hangzik rosszul :)

[ Szerkesztve ]

(#103866) csaba17 válasza Newvalera90 (#103150) üzenetére


csaba17
senior tag

helósztok
egy kérdés: vettem új videokarit, kaptam hozzá egy 15 napos asus-os world of warship prém kódot meg egy hajót.
van rá esély, hogy a wotban is elfogadja?

(#103867) csaba17 válasza csaba17 (#103866) üzenetére


csaba17
senior tag

sorry, elhamarkodtam a kérdést: nem veszi be se au-n sem az amcsi szerón, az asus oldalán, apró betükkel írják, hogy új acchoz lehet csak...

(#103868) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Azt, hogy lehet megcsinálni, hogy a replay-eket másik meghajtóra mentse el?

(#103869) nyunyu válasza benvolio (#103868) üzenetére


nyunyu
félisten

mklink

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103870) benvolio válasza nyunyu (#103869) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi! :R

(#103871) adamgreen válasza Jolet (#103863) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szép volt. látom neked is adja ma 30 csatábol 12 win :C

(#103872) Jolet válasza adamgreen (#103871) üzenetére


Jolet
őstag

napok óta szopat megint, alig tudom 2000 felett tartani a WN8-at, mert a 70%-os csatákat is bukjuk kék meg lila játékosokkal

RNG forever!

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103873) SpongyaBob válasza Jolet (#103872) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Tegnap egy csatát sem nyertem, pedig szakaszban mentünk. Nagyjából 15-ből egyet sem :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#103874) csaba17


csaba17
senior tag

egy kérdés: adott a T55A-s 13. light küldi:

elsődleges: szpotolj 2,5k-t illetve sebezz 2k-t, egyedül vagy szakaszban az mind1.
a másodlagos nem érdekes, szimpla győzz és maradj életben.
egy jópár napja próbálom megcsinálni, szakaszban direkt.
tegnapi csata: 1,9k szpot sebzés és szerény 256 sebzés, szakasztársam 2,4k sebzés ill 850 track vagy szpot.

miért nem adta meg a prémet?
tuti, hogy nem javítom mert start-ot ír, nem javítást.
statisztika mód sincs fent, tudtommal régebben az fordított valamit félre a küldiknél vagy nem is ezek a küldetés feltételei?
vmi mód megint bekavar?

(#103875) kchryss válasza csaba17 (#103874) üzenetére


kchryss
addikt

• Spot enemy vehicles and enable your allies to cause at least 2,500 HP of damage to enemy vehicles. Damage caused by Platoon mates counts toward this total.
• Cause at least 2,000 HP of damage to enemy vehicles. Damage caused by Platoon mates counts toward this total.
• Can be completed either on your own or as part of a Platoon consisting of your light tank and any other vehicles.

Spotnál csak az számít amit te spotolsz az nem amit a szakasztársaid. A sebzésnél viszont az övék is számít. A spot nem volt meg.

[ Szerkesztve ]

(#103876) csaba17 válasza kchryss (#103875) üzenetére


csaba17
senior tag

rendben, így már érthető, de a leírás alapján nekem úgy esett le, hogy mindkét sebzést a szakaszra számolja mert mindkét mondatban szó szerint ez van: "Damage caused by Platoon mates counts toward this total." és a magyarban is. de akkor mind1, majd próbálkozok :)

(#103877) kchryss válasza csaba17 (#103876) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ez az hogy mindkettőnél sebzés van írva nem spot :)

(#103878) csaba17 válasza kchryss (#103877) üzenetére


csaba17
senior tag

okés :)

(#103879) joergie válasza csaba17 (#103878) üzenetére


joergie
őstag

illetve arra is felhívnám a figyelmet, hogy lt15-el ellentétben itt nem számít a track-re kapott spot dmg- csak a tényleges spot számít.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103880) jagada


jagada
őstag

Ezt a hitlogot használom, a nevét nem tudom:

Melyik file-t kell szerkeszteni ahhoz, hogy a pozícióját kissé megváltoztassam?Jobbra tolnám kicsit, mert belelóg a tank ikonokba az eleje és ezért nem látszik, hogy hányszor lőttem meg az ellenséges tankokat (a képernyőkép nem saját).

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103881) kchryss válasza jagada (#103880) üzenetére


kchryss
addikt

Most már az xvm-be szokták rakni, szerintem nálad is az a fajta lesz.
res_mods/configs/xvm
hitlog.xc
Az "x": utáni résznél van a vízszintes pozíció, minél nagyobb a szám annál inkább jobbra kerül.

[ Szerkesztve ]

(#103882) jagada válasza kchryss (#103881) üzenetére


jagada
őstag

Köszi, meg van! :R

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103883) jano_77


jano_77
nagyúr

Észre vette más is, hogy az ASLAIN-os SafeShot mod nem működik!? Mitől lehet ez, mert a ChangeLog-ban sem láttam erre vonatkozó utalást, hogy gond lett volna vele és kivették? :F Viszont az elmúlt időszakban - napok - sajnos többször is belefutottam, hogy saját társat lőttem önkéntelenül. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103884) jr1994 válasza jano_77 (#103883) üzenetére


jr1994
addikt

Nálam is rosszul működik. Az van bejelölve hogy csak roncsba blokkolja a lövést, ehhez képest roncsba simán belelövök, csapattársba meg nem tudok (mindig elfelejtem lenyomni az altot) és automatikusan írja a gyökérnek cseten hogy blokkol.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103885) szbalogh válasza jano_77 (#103883) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem sajnos jó, nem tudtam kilőni a 300wn8-as direkt lökdösődő pistikét (tényleg ez volt a nickje).

Nick: HE_Storm

(#103886) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Ha már Aslain...

A mod pack-ből telepíthető WOT Replay manager működik rendesen valakinek? Amikor elindítom, akkor feljön az ablaka, a csata eredményeket meg is lehet nézni, de a feltöltés nem működik. Hiába kattintok rá, nem történik semmi... Ötletek?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103887) nyunyu válasza jr1994 (#103884) üzenetére


nyunyu
félisten

\res_mods\0.9.10\scripts\client\mods\SafeShot.xml?

Egyebkent meg mintha az Aimbot felulirna a SafeShotot, egyaltalan nem blokkolja a loveseket, se a roncsba, se a csapattarsba.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103888) nyunyu válasza lacibacsi (#103886) üzenetére


nyunyu
félisten

WOT Replay manager

Na az meg a masik kedvenc mod, miota feltettem, azota nem mukodik a meccs vegi osszesiton jobb klikk/bot, aztan meccs vege elott par masodperccel kell talalgatnom, hogy vajon a 10k utan 46% WR-es top heavyt bejeloljem-e botnak vagy sem.
Parszor mar lyukra futottam, mert nem volt killje, de aztan a meccs vegi osszesiton latszott a 3k dmg+confederate...

De legalabb most mar nincs szuksegem ra, mivel mostanaban nagyon ritkan dob ki a WoT, igy mar nem kell utolag visszanezni a meccs eredmenyet.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103889) jano_77 válasza nyunyu (#103887) üzenetére


jano_77
nagyúr

és tudsz rá megoldást esetleg? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103890) rlazol válasza nyunyu (#103888) üzenetére


rlazol
addikt

a replay manager külön programként is letölthető, és akkor jól működik minden és nem zavar semmit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103891) adamgreen


adamgreen
senior tag

Következö top of the tree :

WTaufE100 :C :C :C :C :C :C

[link]

Köszönjük WG :DD

(#103892) h1mpi válasza adamgreen (#103891) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az pont jó gondolkoztam, hogy kihúzom az rhm-ig azt az ágat a fő accomon. Sajnos a másikon feladtam a St. Emilnél, de itt több a lehetőség :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#103893) Greentea válasza adamgreen (#103891) üzenetére


Greentea
senior tag

Erre (is) vártam :)

2x2 néha 5

(#103894) galervin93 válasza adamgreen (#103891) üzenetére


galervin93
őstag

Király. :-) Akkor holnap meg is veszem az Emilt, rápakolom a nagy ágyút aztán go! :-) Remélhetőleg gyorsan meglesz a Borsig. Faja. :-) Meg végre a TD-s küldetésekkel is haladni fogok, két legyet egy csapásra, nagyon jó. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#103895) szbalogh válasza galervin93 (#103894) üzenetére


szbalogh
őstag

Én meg a Nashorn-t és megcsinálom vele az 5x HP küldetést :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#103896) dvids


dvids
aktív tag

Nagyon nyomatják az elmúlt hetekben a német tankokat a Wargamingnél. Ennyire népszerűtlenek lennének?

(#103897) Tarill


Tarill
őstag

Hello! A maus és az e100 legénysége átrakható egyikből a másikba átképzés nélkül? % vesztés nélkül?

(#103898) hitman77 válasza Tarill (#103897) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Nem.

Csak prémium tankba és vissza lehet tapasztalatvesztés nélkül átrakni a legénységet.

(#103899) Tarill válasza hitman77 (#103898) üzenetére


Tarill
őstag

Értem Köszi :/

Még egy kérdésem lenne, t54-be a legénységnek mi a skillsorrend?

[ Szerkesztve ]

(#103900) dvids válasza Tarill (#103899) üzenetére


dvids
aktív tag

1: 6th sense, javítás mindenkinek
2: javítás, snap shot, smoth ride, situational awareness
Aztán ha összejön az xp érdemes lehet átképezni őket BIA-ra és egy safe stowage-ot a loadernek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.