Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102051) adamgreen


adamgreen
senior tag

És megjött lányok dobpergés :

M56 Scorpion a boltban :

[link]

15 pénz : tank +6500 gold + 30 prém

(#102052) Diarmand válasza adamgreen (#102051) üzenetére


Diarmand
senior tag

Akkor asszem h1mpi kicsit nagyon mellélőtt azzal, hogy nem tették be a játékba :DD

[ Szerkesztve ]

(#102053) lacibacsi válasza adamgreen (#102051) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szóval...!?!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102054) Djuree


Djuree
félisten

ez a weekly x3 ez mire vonatkozik? 3x-os csata xp? remélem! :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#102055) MCGaiwer válasza lacibacsi (#102053) üzenetére


MCGaiwer
addikt

várd meg amíg goldért lehet venni, addigra tesztek is lesznek róla.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102056) adamgreen válasza Djuree (#102054) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szombat reggelig 3x szorzo van mert a WG azt mondta hogy elusstultunk a nyáron és igy akar minket visszarázni :DDD :D

In order to help you get back on track after the summer laziness, we have prepared a weekly bonus for you to enjoy

This bonus will be available from Tuesday 8 September at 07:10 until Saturday 12 September at 07:00 CEST (UTC +2).

:C

[ Szerkesztve ]

(#102057) adamgreen válasza lacibacsi (#102053) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ha kiszámolod akkor megéri az árát a tank. Kb olyan 5 ezer ft-ra jön ki csak a tank. De hogy milyen a kicsike azt most nem tudom neked megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#102058) rlazol válasza lacibacsi (#102053) üzenetére


rlazol
addikt

egyik tank se tökéletes. a prémek meg sokszor halmozottan hátrányos helyzetben vannak (kivév pl E25). A kérdés az, hogy húzol-e/ tervezel-e a közeljövőben húzni olyan tankot, amelyik legénysége kompatibilis ezzel?Ha nem, és van más farmolós tankod akkor pénzkidobás, ha igen, akkor nézd meg, a hasonlóak mit tudnak és mennyiért.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102059) Djuree válasza adamgreen (#102056) üzenetére


Djuree
félisten

azigen, akkor visszajövök most a diablo3-tól és tankolok. bár a modokkal szophatok akkor megint.... :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#102060) MCGaiwer válasza Djuree (#102059) üzenetére


MCGaiwer
addikt

napi duplákra vonatkozik, azért kb felesleges...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102061) xAttilax válasza MCGaiwer (#102055) üzenetére


xAttilax
őstag

szerintem ez nem lesz ingame goldért

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#102062) lacibacsi válasza MCGaiwer (#102055) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mivel "Collector's Gem of the Week" keretében árulják, nem hiszem hogy rövid időn belül bekerülne az in-game shop-ba. Igazából egy percig sem gondolkodnék, ha nem a Wg-től megszokott "szuper" csomagban, hanem csak magában adnák.

(#102058) rlazol:
Mindkét TD ágat húzom, mindkettőn TVII-nél járok. Türelmes ember vagyok, nem rohanok, ezért a legénységhúzás inkább csak másodlagos. Ezt megelőzi a kredit farmolási képesség. De még csak ezért sem venném meg. Amiért megvenném az (bocs, de nem tudom másként megfogalmazni) a "hűbazzeg!" érzés. Ez nálam azt jelenti, hogy van sebzés, van kill, lehet akciózni a pályán, olyan "fun" dolog... és nem mellesleg ezt még meg is koronázza egy jó kis kredit hozammal...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102063) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Szerintetek ez alatt, hogy muzsikálna a WOT?

(#102064) szbalogh válasza lacibacsi (#102062) üzenetére


szbalogh
őstag

Arra ott a T25 AT tier 7-ben ;)

Nick: HE_Storm

(#102065) H@lede válasza MinionFlasH (#102063) üzenetére


H@lede
tag

SD kliens szerintem elkocog rajta, de ne várj tőle sokat 5400 as hdd hmm a vga piszok gyenge link meg tudod nézni mit bír a kicsike. A helyedben Geforce 940m-el felszerelt lapost keresnék és azon még talán majd élvezni is fogod a játékot valami inteles procival, mégis a wotról beszélünk ami intel párti. :)) Az ASUS mint márka jó választás nekem is az van 4. éve van meg és semmi baja még az aksija sem sz*r.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#102066) rlazol


rlazol
addikt

melyik oldalon tudom megnézni, hogy adott tankkal mennyi sebzés milyen WN8 szintnek felel meg?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102067) MinionFlasH válasza H@lede (#102065) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi szépen, meggyőztél! Vinyót SSD-re cserélném, de akkor ez sztornó!

(#102068) zozyk válasza rlazol (#102066) üzenetére


zozyk
addikt

(#102069) Djuree válasza MCGaiwer (#102060) üzenetére


Djuree
félisten

jaaa akkor nem az összes csatára? akkor így nem érdemes...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#102070) PR0JECTNR56 válasza MinionFlasH (#102067) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ahogyan a fórumtárs is írta, Intel+Nvidia vonalon nézz szét, a 940m vagy teljesítményében hasonló kártya elég a WoT-ra, processzorban pedig lehetőleg az M/H/HQ vonalon próbálj nézelődni, de ha U-s végűből is van magonként 3Ghz+ tudású darab, akkor az is jöhet.
És még valami, nézz utána a gép hűtésének, hogy lehetőleg thermal throttling-mentes legyen.

[ Szerkesztve ]

(#102071) rlazol válasza zozyk (#102068) üzenetére


rlazol
addikt

:R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102072) nyunyu válasza sp3cnaz (#102050) üzenetére


nyunyu
félisten

Sokkal jobban járnál, ha lenne paypal számlád. Azzal nincs fejfájás. :K

Leszamitva azt az aprocska tenyt, hogy ~4%-kal tobbe kerul Paypallal fizetni, mint Visa vagy Maestro kartyaval :DDD
Amugy Visa Electronnal is lehet online fizetni, ha a hatan van CDC szam az alairas csik felett.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102073) MinionFlasH válasza PR0JECTNR56 (#102070) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

A 940M vga-val kb milyen beállításokra lehet számítani? Közepes? Köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#102074) MCGaiwer válasza Enzolord (#102046) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szerintem az ötös is simán jó. kb 5k xp van vissza, de annyira tetszett, hogy kihúztam a motort is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102075) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Továbbra is fenntartom, hogy mocsokság ez (is) a WG-től , hogy T9-T10-ben gyakorlatilag nem lehet finanszírozni a tankokat. Vagy vesz az ember prémiumot, vagy 1-2 prémtankot, mert mínuszos az ember a csaták jelentős részében.
De tőlem nem látnak már több pénzt az tuti, inkább játszok mással.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#102076) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#102075) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha veszel prémiumot akkor ki lehet hozni +-ban a dolgot. Igaz nagyon így sem fog gyarapodni a vagyon. Mostanában megyek pár kört mindíg a T49-Bcarty párossal és itt Cola+pótellátmány van berakva . Ne tudd meg milyen minuszos köröket lehet artyval menni . A T49 még nem is gáz mert nyertes csatában plusszban vagyok vele . Érdekes módon a Buldog nagyon jól hozza a pénzt. Ha nem vennék prémium fiókot akkor tuti abbahagynám a játékot . Ez a pénztelenség tönkre tenne !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102077) rlazol válasza mcwolf79 (#102075) üzenetére


rlazol
addikt

ha van mellette egy-két 5-ös, 6-os tankod, akkor fenn tudod tartani. :K
Másrészt ez egy üzleti vállakozás, a célja a profittermelés, nem a Te szórakoztatásod :((( . A szervereket, programozókat is sajnos fenn kell tartani valamiből.
Az elmúlt egy évben 9(!) prémium tankot nyerhettél/kaphattál különösebb erőlködés nélkül (TOG, Karácsonyi ajándék, Chi-nu-kai, Dicker, születésnapi ajándék, egyéni küldik). Még ha az egyéni küldiket le is vesszük, mert technikailag csak nyereménytankok, ergo nem hozzák úgy a pénzt, a dicker meg a Tog akkor is aranybánya és még nekem is sikerült megszereznem őket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102078) mcwolf79 válasza jozefgucci1 (#102076) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem is ma lett meg a T10-es francia arty (elszalad), és ma reggel járt le a prémiumom.
Hát ha sebzek 2000-3000-et és nyerünk talán van pár ezer profit. De jobbára mínuszban vagyok.
E100-at vagy más T10-es tankot még ki sem mertem próbálni, mert egyszerűen már nincs pénzem.
SP-vel is mentem egy kört, sebeztem majdnem 2000-et arany nélkül, buktunk, és kaptam komoly 7000 kreditet plusszba.
A faxom fog grindolni csak ezért.
Inkább megyek BF-ezni vagy COD-ozni (megint elszalad). Esetleg WoWs-ozni ;)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#102079) H@lede válasza MinionFlasH (#102073) üzenetére


H@lede
tag

A legjobb lenne ha sikerülne találnod esetleg egy fórumtársat aki laposon tolja és véletlenül 940m van a laposában, ha jól emlékszem reset kolléga vett nemrég lapost és abban talán 940m van ha sikerül elérnem fészbukon kikérdezem és megosztom veled az információkat.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#102080) mcwolf79 válasza rlazol (#102077) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem azért írtam, és tisztában vagyok vele hogy ez nem karitatív szórakoztató szolgálat.
Amúgy nem lenne gond a kredit, mert 14 prémtank áll a garázsban, ebből 8 T8-as, szóval van mivel pénzt csinálni.
Csak most azért hajtsam ezeket hogy fenn tudjam tartani a nagy tankjaimat...

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#102081) #84221696 válasza mcwolf79 (#102080) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem csak egy prémem van (erre fussa csak :D ), egy JT 8.8, de attól sokszor kihullik az a kevés hajam is. :) Pedig adja a lóvét szépen, a játékélmény meg nagyon kicsi. :((

(#102082) jozefgucci1 válasza mcwolf79 (#102078) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Na igen az arty és az E100 viszi a pénzt rendesen . Nekem prémium járművem amivel megyek Typ59 az jól hozza a pénzt . Nekem az a gondom , hogy stagnálok , nem igen tudok összehozni egy T10-re kreditet , mert lassan jön össze.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102083) rlazol válasza mcwolf79 (#102080) üzenetére


rlazol
addikt

nekem ugyan van prémiumon, de mivel béna vagyok, engem is érint a kérdés. Én nem szoktam csak a top tankokkal játszani. Mindig van valami, amit húzok.
Régebben volt egy kör, adott sorendben játszottam 5-6 tankkal, ebből 1-2 prémium volt, így simán belefért 9-es tank is (10esem még nincs, csak kifejlesztve, mert bénának érzem még magam hozzá).
Mostanában a Cenit húzom erősen. Mellé időnként, amikor benn ragad megyek egy-egy kört az M10-vel. hasonló stílust kérnek, időmbe belefér, szeretek is vele menni.
Te is megteheted, h kihozol egy jobb 8ast, amikor a 10es beragad a csatába. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102084) dvids


dvids
aktív tag

Van 4 X-es tankom, de alig játszom velük. Csak randomozok és csak egyedül és a tízesekben hiányzik a haladás élménye, ahogy gyűlik az XP, az izgalom amikor az ember megvesz egy új tankot, a gyűlölet amikor nincs elég free xp és stockként kell nekiállni... :)
Így olcsóbb, igaz általában van prémium fiókom, prémium tankjaim is vannak, de nem szeretek így farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#102085) H@lede válasza #84221696 (#102081) üzenetére


H@lede
tag

El is hiszem az a mozgékonyság amivel rendelkezik :) persze lehet vele jó köröket menni. 1x volt alkalmam játszani vele amikor xp-ért cserébe megkaptuk a garagéba, mentem vele 2 kört, de elég is volt. Elég sok prémium tankkal rendelkezem van miből tapasztalatot írni. (persze ember függő is ki mivel szeret játszani)

Nekem nagyon sokat számít a mozgékonysága pl e25 cdc fcm még az is-5re is lehet mondani és a panther 8.8 is, sokat jelent hogy meg tudok jelenni az adott ponton a térképen és ki tudom osztani azt a sebzést amit kell.

Ha alkalmad adódik rá szerezz be egy jó mobilis prém tankot szerintem jobban fogod élvezni vele a játékot mint a JTvel.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#102086) szbalogh válasza #84221696 (#102081) üzenetére


szbalogh
őstag

Legutóbb a CDC került be a garázsba. Pár csatám van vele de pozitívan csalódtam benne pedig teszten nem ment vele valami jól.
Egyedül bóklászó TD-kre kíméletlenül le lehet csapni vele. Max egyet lő és utána már mögötte is vagyok. FCM-hez képest érezhetően pontosabb az ágyú, gold sem kell hozzá.

Nick: HE_Storm

(#102087) h1mpi válasza mcwolf79 (#102078) üzenetére


h1mpi
nagyúr

WoWs-ban se gazdaságos a tier10 :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#102088) mcwolf79 válasza h1mpi (#102087) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja, csak abban még T3 a legnagyobb hajóm :B

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#102089) MinionFlasH válasza H@lede (#102079) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nagyon köszönöm! :R

Én se nagyon tolom T10-el mert így se jön a kredit, hát még ha flankelek a nagyok között! :DDD

(#102090) lacibacsi válasza #84221696 (#102081) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nincs is hajad! :DD

A JT88-hoz egyszerűen át kell szellemülni. Ha sikerül, akkor nem fog zavarni, hogy öt csatából csak kettőben érsz oda időben a frontvonalra és abból is az egyikben szinte csak szemlélő leszel. Minden nehézséget feledtet az a bizonyos ötödik csata, amelyben 80-90k nettót keresel. De ha belegondolsz, akkor a másik négyben is összejön összesen ugyanennyi. Ha veszítesz, vagy ha kilőnek, akkor is. Ez a gépezet egy igazi pénfo$ó. Annak meg szaga van (lomhaság, lassúság, oldalról papírborítás, stb). De ha bírod a szagot, akkor meghálálja.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102091) Emu válasza lacibacsi (#102090) üzenetére


Emu
őstag

Én nagyot csalódtam JT88-ban. Úgy gondoltam, ha eldugom a hasam, akkor nem nagyon fog senki sem átlőni szemből arany nélkül. Ezzel szemben JT88 2/2 belőtt gold nélkül, nem a hasamon. IS3 tornyon lőtt be AP lőszerrel...így azért nem egyszerű játszani vele. Inkább tolok 1-2kört DMAX-ban, most hogy nyertem prémet, volt nettó 70k-s köröm is vele.

Most 8-asokra volt 15% leárazás, hétvégére szerintetek kapunk 9-esekre? Meg akarom venni T30-t, illetve nem sok xp kell STI-be...

(#102092) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nem voltak hiábavalók a prémium boltos vásárlások, jó helyre került mindenki pénze. :D

(#102093) csaba17


csaba17
senior tag

másnál is összefosta magát az eu1? elsőnek lagg, majd kifagytam, most meg várakozok a sorban...

(#102094) zodo válasza csaba17 (#102093) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, "kapcsolat megszakadt".

(#102092) SHiZUOKA

Nem tudom mennyit tudtam hozzátenni a magam 3,129.72 Forintjával de szép. :)

[ Szerkesztve ]

(#102095) #84221696 válasza csaba17 (#102093) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ja, most volt egy ilyen nálam is! Ez már a második vagy a harmadik a 9.10-es patch óta. :)

H@lede: Nézegettem már valami jó kis 6-7-es prém medet. Azt hiszem a cromwell b felé fogok tendálni.

szbalogh: vagy a cdc. Jó kis fürge jószág, az ágyúja is elég jónak néz ki. :)

lacibacsi: Amúgy tényleg nincs bajom a JT 8.8-al, de sokszor nem visz rá a lélek, hogy játszak vele valamennyit. :)

[ Szerkesztve ]

(#102096) lacibacsi válasza Emu (#102091) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sokáig gondolkodtam, hogy miért van az, hogy én nem tudom meglőni "saját magam", de az ellen JT88-a simán beviszi a páncélom. Később felismertem az ősi igazságot: be kell egy kicsit forgatni a tankot. Nincs valami nagy löveg kitéríthetősége, de ha éppen ennyivel forgatod el a testet, akkor bizony sokkal nehezebb dolga lesz az ellenségnek.

(#102095) meunier: Jó, jó. Én is leginkább csak bizonyos küldetésekhez és pénztermeléshez veszem elő. Fun játékra ez a tank messze áll az ideálistól...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102097) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

M56 Scorpion-t vki próbálta esetleg? (1 mm armor :))

- no es importante -

(#102098) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Meglett a nagy puttony :D Szerintetek legénység átképzési akció várható a hétvégén?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#102099) jano_77 válasza Karajev7 (#102044) üzenetére


jano_77
nagyúr

dombornyomott a kártyád? mert a netes vásárláshoz ugye az kell :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102100) mcwolf79 válasza h1mpi (#102098) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem tegnap lett meg az XP a kicsi Patton-ra, de nem tudom megvegyem-e (egyelőre).
A régi account-omon megvolt a nagy patton is ,de már nem emlékszem milyen volt.
A kis Patton olyan semmilyen tanknak tűnik, lehet megállok a Pershing-nél.
Majd ha lesz felesleges kreditem (amit kötve hiszek prémium nélkül) lehet megveszem.

Ollie:
Igen , a Pershing legalább hulldown-ban használható bizonyos mértékben. De a Patton tornya már papír, gondolom minden átlövi. Gyorsnak sem olyan veszett gyors, egyedül a csőlehajlás és a célzási sebesség ami jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.