Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102451) Diarmand válasza Telda (#102450) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mi alapján sejtetted?

(#102452) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
Ezeket az O-I és O-I Exp. tankokat hol érdemes lőni? O-I Tank
Mindenhonnan pattogok róla KV-1-el, meg a KV-1S-el is.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#102453) Jolet válasza H.Bencike (#102452) üzenetére


Jolet
őstag

Benne ülve nyugodtan állíthatom hogy bárhol :(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#102454) dvids válasza H.Bencike (#102452) üzenetére


dvids
aktív tag

(#102455) Diarmand


Diarmand
senior tag

Húznám a WZ küldetést a Chi-Toval, de asszem ez lesz a leghosszabb grind. Amennyire istenkirály volt a Type58, annyira hányingerem van ettől a japán [moderálva].
T6-ban ugyanaz, mint az FV4202 T10-ben. Azonos csőlehajlás (10 fok), nulla toronypáncél és mindkettő [moderálva] lassú medhez képest. Az alapvető közepes tank feladatokat képtelen ez a [moderálva] ellátni (ahogy az FV is), mert lassú, lomha, nem agilis. Nem lehet felfutni a med pozíciókba kezdés után, egy jagdtiger 88-at is nehézkesen köröz ki, elfutni sem olyan eccerű, mert [moderálva] lassú. Mi marad?
Sniperkedj. Egy közepes tankkal. Nem, még véletlenül sem lehet agresszívan játszani, ahogy az elvárható lenne egy medtől, maradj csak közép-távol és csipegess akit tudsz. Alapjáraton rühellem a közepes tierbéli pötyi ágyúkat, szóval itt még ez is rájátszik az utálatra.
Nem azt mondom, hogy rossz tank, mert van akinek nagyon jól megy vele és élvezi. De hogy nem lehet az ember akkora hatással a meccsre, mint egy gyorsabb tankkal az is ziher.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 75%-os emberekkel kezdtem, mert nem volt egy darab japán legényem se, de amit fentebb leírtam azon ez mit sem változtat. Fullosan sem lesz mozgékony/gyors ahogy a többi. Maradjak hátul és pöty pöty pöty pötyögtessek? Pokolba ezzel a járgánnyal :(((

[ Módosította: Mate ]

(#102456) edari


edari
őstag

Sziasztok.
Múltkor kérdezgettem itt prémium tankokról, de azóta se sikerült dönteni.

Szóval keresek egy olyan tankot, aminek viszonylag jó pénzhozama van, med, és fürge. Én a CDC-re gondoltam (előtte meg t34-3-ra). Valaki egyéb tipp?

(#102457) Blue Eagle válasza edari (#102456) üzenetére


Blue Eagle
őstag

http://www.vbaddict.net/statistics.php?fieldname=creditsn

Parancsolj, egy statisztikai oldal tobbek kozt a netto bevetelek alakulasarol tankonkent. Bocs, jelige: mobilrol vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#102458) jr1994


jr1994
addikt

Lol a cérna adja a küldiket :))

Ripléj a másodikhoz: link

Vicces hogy mindkettőben nyomi volt a csapatom pedig főleg itt a 15-ösnél kellett volna a győzelem.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#102459) slett27


slett27
addikt

Hali ! Szerintetek melyik tankkal tudok többet farmolni a T34-85-el vagy a VK 3601H-val ? BP mennyire lett nerfelve ? Használható még ? Előbbi hsz-ok alapján nem nagyon. :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#102460) GeneraL_XTX válasza edari (#102456) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

T25 talán? :B

(#102461) edari válasza GeneraL_XTX (#102460) üzenetére


edari
őstag

Sebességével nem lenne probléma, de nem mobilis. Kanyarodni nem tud. :S

Blue Eagle: Köszi.

(#102462) Blue Eagle válasza edari (#102461) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ugyan nm. Amint lathato a CDC egy picikevel jobban hoz a konyhara mint a T-34-3. De valoban jok a farmolasra kiemelkedo szinten.

#102460) GeneraL_XTX: T-25 nekem is van, elbohockodni, sot tier-jeben olykor szepeket kaszalni is lehet vele, de nagy let szakitani azt annyira nem. Valoban drasztikus lassulasa van kanyarodaskor.

[ Szerkesztve ]

(#102463) rudii


rudii
tag

Csúzli parancsnokok! :)

Elkészült az első rendes gameplayem. Videó készítésben van még mit gyakorolnom és a kör se hibátlan. De próbálok majd egyre igényesebb munkát kiadni a kezemből. Pénteki adásban, nemrégiben megszerzett Leopard 1-re sikerült megszereznem a tank ászt. Kérlek értékeljétek a videót és ha tetszik iratkozzatok fel.

[Videó]

[ Szerkesztve ]

(#102464) nyunyu válasza H.Bencike (#102452) üzenetére


nyunyu
félisten

O-I-nak szembol sebzodik a lanctalp teteje :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102465) Telda válasza Diarmand (#102451) üzenetére


Telda
addikt

Orosz másolat :DDD .

(#102466) jozefgucci1 válasza rudii (#102463) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Feliratkoztam :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102467) slett27


slett27
addikt

#102459-re pls valaki. El fog tűnni a hsz-em a süllyesztőben. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#102468) Diarmand válasza slett27 (#102459) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azzal tudsz többet farmolni, amelyikkel jobban megy a játék. Olyan a kérdés kb, hogy melyik a finomabb, a töltött káposzta vagy a pörkölt. Amelyik jobban ízlik ecsém :DDD
Én a T34-85-re szavazok ha engem kérdezel, de Te érzed a járgányokat a kezed alatt nem én.
A Black Prince ratyi volt eddig is, bár szemből elég kemény dió volt a többi hetesnek, most ezt is elvették tőle.

(#102469) h1mpi válasza rudii (#102463) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az kemény kör, gratula!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#102470) Blue Eagle válasza slett27 (#102459) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szerk.
Hopsz mar van jo valasz.

[ Szerkesztve ]

(#102471) mtade válasza rudii (#102463) üzenetére


mtade
aktív tag

Ha nincs sok meló a kisípolásokkal, akkor bennehagyhatod szerintem. :DDD Klassz kör, gratula!

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#102472) jr1994


jr1994
addikt

Ezmiez? A ugyanazt mutatja mint a sima küldetések és akciók fül.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#102473) slett27 válasza Diarmand (#102468) üzenetére


slett27
addikt

Okés, copy that ! :DDD T34-85-öt érzem én is magamnak valónak igazából. Bár eddigi legjobb statom Churchil I-el van.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#102474) dvids


dvids
aktív tag

Ez a top of the tree eventezés is szépen elsorvadt... régebben több XP-t adott és több kreditbevételt a leárazás mellett, ma már csak a legénységi xp-t növeli...

(#102475) kchryss válasza jr1994 (#102472) üzenetére


kchryss
addikt

[link]

(#102474) @dvids: Amerikai szerveren On The Tracknek hívják azt ami nálunk a Top of The Tree. Na ott általában adnak egy prémtankot is hozzá a végén, illetve felszereléseket a tankra: [link]
Valahogy így kéne itt is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#102476) kchryss válasza Diarmand (#102455) üzenetére


kchryss
addikt

Én se szeretem. 43% wr-em van vele 1300 wn8 mellett. Mióta fullos lett a legénység és a modulok azóta azért jobban használható, de nem egy cromwell :(
Viszont ha ilyen mm-eket kapsz akkor szépen le lehet hozni vele a csatát 6-8 killel:

(#102477) jr1994 válasza kchryss (#102475) üzenetére


jr1994
addikt

Ja értem, köszi! Nem szoktam csapat csatázni :N

Dvids: ja, jöhetne már az AW :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#102478) kchryss válasza jr1994 (#102477) üzenetére


kchryss
addikt

These missions will appear in a new tab in the “Mission and Specials” window. There will be some exclusive, one-time rewards for getting promoted in Ranked Battles.
"Please note: if you are not part of a permanent team, these missions will not be available."

Sajnos én sem pedig biztos jó jutalmak lennének. Mondjuk az hogy a Rangsorolt csaták fülön is a sima küldetések vannak szerintem bug, mert úgy lenne logikus ha nálunk üres lenne :)

(#102479) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

36 csatába + 1000 Forintba került, hogy fullos legyen, úgy néz ki megérte. Egy béna kör, de legalább ász lett.

IS-3 TankAce - Ripléj.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#102480) GeneraL_XTX válasza Kean_Sorbo (#102479) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Szép kör :C

Nekem ez az IS3 valahogy sosem feküdt :(

(#102481) nyunyu válasza kchryss (#102475) üzenetére


nyunyu
félisten

Amerikai szerveren On The Tracknek hívják azt ami nálunk a Top of The Tree. Na ott általában adnak egy prémtankot is hozzá a végén, illetve felszereléseket a tankra: [link]

Vegulis, 10x25k XP tetszoleges japan meddel siman megcsinalhato egy T5 prem jatektank kedveert. :DDD

(Akkor mar inkabb a WZ-111 kuldi :)) .)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102482) nyunyu válasza kchryss (#102476) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem a Chi-To nem igazan adja.

Ugyan az agyuja egesz pontos, meg turheto penje van, de maga a tank olyan magas, meg ugy mozog, mint a heavyk tobbsege, pancelzata viszont a lightokkal vetekszik :(
Elrejteni sem tudod, annyira papir.

Max hatulrol kempelni lehet vele, eloremenni eselytelen.

Utana kovetkezo Chi-Ri viszont ugyanazzal az agyuval megy +1 tierbe, ugyhogy megvenni sem volt kedvem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102483) kchryss válasza nyunyu (#102481) üzenetére


kchryss
addikt

LOL, nyilván nem a kai-ért csinálnád. Rosszul fogod fel. Ha kihúzod a 10-es tankot az akció miatt akkor valószínűleg alapból teljesíted a 10x25k xp-t is. Szóval úgy kell nézni, hogy ott a tank kihúzása mellé még kapsz ajándékba felszereléseket, fogyócikkeket és egy prémium tankot is, itt meg semmit. Maushoz T25-öt, JPE100-hoz Dickert, 121-het Type64-et adtak ajándékba és így tovább ...

(#102482) @nyunyu:
Már korábban írtam, hogy nekem az alakjával vannak problémáim. Túl középen van a tornya így ha kinézek egy fedezék mögül szinte biztos, hogy kapom a lövéseket a hosszú lábaiba és még vissza se tudok menni. A viszonylag jó csőlehajlást pedig azért nehéz kihasználni, mert ott az a nagy daganat a fején.

(#102484) jano_77 válasza nyunyu (#102481) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy miért nem lehet ugyan az a TOTT minden szerveren! Mennyivel jobban tudnám díjazni az STB-1 nálunk is! Pont az most a célom nekem is, következő T10-nek. :W
Kicsit durvább ez az akció, mint amit mi kapunk általában!

Amúgy szerintem érdemes tovább menned az ágon, mert az STA-1 kellemes csalódás lesz - szerintem -, a Type61 pedig egyenesen nagyon jó med szerintem! Persze nem flankelésre való, hanem sokkal inkább támogató, snipeolgató harcmodorra. Arra viszont baromi jó.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102485) Razzul válasza Diarmand (#102455) üzenetére


Razzul
senior tag

Jesszusom, ezt a rengeteg Type XY meg T-XY tankot hogy nem keveritek össze? :DDD Én csak kapkodom a fejem.

Stat crux dum volvitur orbis

(#102486) jozefgucci1 válasza Kean_Sorbo (#102479) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gratula ! Mostmár jöhetsz csapat csatába , mert megérdemled :DDD De csak akkor ha a kézi kielégítő készüléked amit te akvárium levegőztetőnek csúfolsz ki van kapcsolva :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102487) Veatta válasza Razzul (#102485) üzenetére


Veatta
aktív tag

Évek óta játszunk....

(#102488) Diarmand válasza Razzul (#102485) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nem nehéz megjegyezni őket :DDD
Itt tudsz jobban tájékozódni anélkül, hogy belépnél a játékba.

(#102489) lacibacsi válasza Razzul (#102485) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tanulj tinó! .....

:DD

(Bocsánat, de az arcképed miatt nem hagyhattam ki ezt a poént.)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102490) adamgreen


adamgreen
senior tag

Feljesztöi hírcsokor 166 :

[link]

uj motor nagyon sokat van emlitve . talán szergejék is rájöttek hogy most már csinálni kell valamit nem csak a pénzt lenyelni.

;]

(#102491) h1mpi válasza adamgreen (#102490) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az új fizika nem terheli le jobban a szervert. Sok tulajdonságot (pontosabb számolások) ezért el kellett vetni, nincs tartalék szerver kapacitásuk hozzá.

Nem palotát kellene építeni Cipruson és nem lenne ilyen gond...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#102492) Razzul válasza adamgreen (#102490) üzenetére


Razzul
senior tag

Bizony, sokáig nagyon jó dolguk volt. Most viszont főként az Armored Warfare miatt elkezdett égni a talpuk alatt a talaj.

Értettem srácok, nekiállok pótolni a lemaradásom. A linket pedig köszi. :R

Stat crux dum volvitur orbis

(#102493) Kean_Sorbo válasza jozefgucci1 (#102486) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Köszi! :DDD Kérdezd Balázst, ő a megmondhatója, hogy most már csak a csiripelésemet lehet hallani. :o Egyébként féltem a 220 pentől, de sokkal jobb ez az ágyú mint ahogyan vártam. A T34-hez képest ez egy precíziós műszer, pedig annak is megvan a masszív átütése (mégis sokat pattog).

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#102494) nyunyu válasza adamgreen (#102490) üzenetére


nyunyu
félisten

•K:"A 9.10-es pálya elosztó rendszer változtatások miatt most kevesebbszer jöhet elő az hogy a játékosok mindig ugyan azt a pályát kapják?"
V:"Nem tudom pontosan"

Tegnap futottam bele egy olyan sorozatba, hogy:
- O-I Sand River assault tamadas
- Chi-To Sand River assault tamadas
- Type 58 Karelia assault tamadas
- O-I Sand River assault vedes

Alapvetoen birom Sand River assaultot, DE NEM a tetves arty magnessel, ami semmit sem talal el...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102495) woryz válasza nyunyu (#102494) üzenetére


woryz
senior tag

Szerintem a WG azt hiszi, hogy ez nekem (is) egyik kedvenc pályám, mert elég gyakran fordulok meg itt... Persze, ha valami lassú monstrummal vagyok... :(((

(#102496) Tomi0703 válasza h1mpi (#102491) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem olvastam utana, de az a ciprusi epulet azert jott letre, hogy Ph3lanekat oda koltozzesek ki? Vagy ez egy teljesen fuggetlen dolog?

[ Szerkesztve ]

(#102497) jano_77 válasza adamgreen (#102490) üzenetére


jano_77
nagyúr

vagy mert nagyon közel van a konkurencia AW OB verziójának időpontja!? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102498) adamgreen válasza jano_77 (#102497) üzenetére


adamgreen
senior tag

Lehetséges :C

Nem baj ha van egy egészséges konkurencia ami ha nem is wotkiller ahogy emlegetik de jot tesz a versenygésnek. ;]

Azt tartom kicsit már szánalmasan viccessnek hogy rengeteg ember panaszkodik hogy atom gépe van az összes többi játékot fullon tolja akadásmentesen ez a szarkszekér meg pl kharkov pályán leesik 10-20 fps re.
egy 500 ezer ft-os gépen nekem ne csináljon ilyet.vicc :DDD

(#102499) adamgreen válasza h1mpi (#102491) üzenetére


adamgreen
senior tag

na igen :DDD

(#102500) Mcray válasza adamgreen (#102498) üzenetére


Mcray
senior tag

Még jó hogy 150 ezerben megállt a gépem és nem esik le 50 Fps alá max grafikán 1650X-es felbontásban. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.