Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103901) adamgreen


adamgreen
senior tag

T34 buff vagy nerf megy a vita rendesen sztm buff .

[link]

:DDD

És most jöjjön a feketeleves :

Jagdpanther 2 nerf !!!!

[link]

(#103902) szbalogh válasza dvids (#103900) üzenetére


szbalogh
őstag

Situational awareness-t ne adj T-54-re! 10-es szinten a commander a rádiós és nem fog érni semmit vagy képezheted át feleslegesen.

Nick: HE_Storm

(#103903) h1mpi válasza adamgreen (#103901) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Jp2-nek akkor ezennel ennyi volt. Mondjuk szerintem is op volt tier8-ban. Nagy pen és alfa, jó páncél, jó mozgékonyság.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#103904) jano_77 válasza adamgreen (#103891) üzenetére


jano_77
nagyúr

A legjobbkor jött ez a TOTT akció, mert most vettem meg az RHM-et (emiatt kicsit mondjuk bosszús vagyok, mert most olcsóbb lenne) és nagyon tetszik vele a játék, amúgy is ezt akartam most húzni a még hátralévő prém napjaimon. Aztán hanyagolni fogom a WOT-ot, csak nagy ritkán fogok menni pár karikát.

(#103892) h1mpi: második acc-on én is talán a St.Emilnél tartok és elég régen nem léptem be. Most hogy erre így felhívtad a figyelmem, kicsit el is bizonytalanodtam, hogy lehet inkább ott kellene haladnom, hogy elérjem legalább a RHM-et, mert utána már azért élvezhetőbb tankok lesznek és nem lesz akkora kín elérni a WT E100-at, amivel megkaphatnám a T95E2 végre. Mondjuk félek, hogy ebből nem lesz semmi, mert akkor a fő accon nem tudnám tolni. :( (valszeg nem lesz meg a prém T8-as tank :((( )

Jozefgucci: most megveheted a WT E100-at Te is, nem kell agyalnod. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103905) jagada válasza h1mpi (#103903) üzenetére


jagada
őstag

Kár, hogy ha nem várod meg a fullra szűkülést célzásnál, egy hegyet sem tud eltalálni 2-300 méterről, inkább ezzel csesztek volna valamit.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103906) h1mpi válasza jano_77 (#103904) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én azért hagytam abba a 2nd accon, mert prémtank híján nem tudom kifarmolni az RHM árát. Még a St. Emil a nagyágyúval elmegy főleg, hogy nem kell figyelni a statra, de akkor is....

Akinek megvan a nyereménytank leírná a véleményét róla?

jagada: azért valami hibájának kell lenni :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#103907) lionskull válasza adamgreen (#103901) üzenetére


lionskull
tag

Ruszki tankokat nem akarják már nerfelni? Már unalmas, hogy az összes kv-t34 vagy fölött típusról pattogok 8.8/L56 vagy akár jobb ágyúval is. Na mind1, kezdem megszokni hogy a ruszki tankoknak kedvez a gép. Új japó heavy ágról vélemény? Szerintem kicsit op lett az O-I tier 6-ba.

(#103908) Reiki


Reiki
csendes tag

Sziasztok!

Full női legénységnél van -e értelme pluszban a BIA skill hozzáadásának, tehát hozzáadódik -e a +5% és így 10%-os lesz a plusz amit adnak ?

Köszönettel: Reiki

(#103909) jagada válasza Reiki (#103908) üzenetére


jagada
őstag

Szerintem azoknál nincs BIA skill, csak amit alapból megkapnak a Sisterhood of Steel.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103910) Veatta válasza Reiki (#103908) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem tudsz nekik BIA-t választani.

(#103911) dvids válasza szbalogh (#103902) üzenetére


dvids
aktív tag

Azt nem mondta, hogy tovább is akarja vinnni.

(#103913) wigo70 válasza #17954112 (#103912) üzenetére


wigo70
tag

nekem high-on 60 fps. a videókártyám r7-250,többi u.a. 1600x900-on

[ Szerkesztve ]

(#103914) dvids


dvids
aktív tag

Huhúú, izgalmas lesz a hétvége!

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-chain-third-link/

[ Szerkesztve ]

(#103915) szbalogh válasza #17954112 (#103912) üzenetére


szbalogh
őstag

G320 + HD6570 full HD alacsony beállítások és ködeltávolítás -> minimum 40 fps

Nick: HE_Storm

(#103916) Akcok94


Akcok94
senior tag

üdv,

van olyan képlet/algoritmus miszerint osztja egy adott csatára a kredit/xp-t?
És ha van ez minden tankra más? Mert van a obj 416-s tankom 8-s szintű medium és valahogy keveslem a kreditet amit szokott adni egy csatáért(persze prém nélkül)
Itt van 2 példa: Egyik csata alatt sem használtam goldot, és csak kis javító használok.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#103917) dvids válasza Akcok94 (#103916) üzenetére


dvids
aktív tag

Az a lőszer amit az Obj 416 használ (ugyanaz mint a T-54) relatíve drága. Ezek költséges tankok.

(#103918) kchryss válasza Akcok94 (#103916) üzenetére


kchryss
addikt

[Táblázat] miért jár kredit illetve xp.
A költségek a jármű javítása, lőszer pótlása amit ellőttél, fogyócikkek pótlása, büntetés csapattárs sebzéséért. Előbbi kettő tankonként eltérő. A nagyobb tierű tankok javítása többe kerül nyilván.

[ Szerkesztve ]

(#103919) Argh!


Argh!
aktív tag

Üdv.

Szerintem a gold ammora az lenne a legjobb megoldás ha megfeleznék a sebzését.
Akkor a játékosoknak gondolkodni is kellene hogy normál ammoval átlövi e a tankot
teljes sebzésért vagy vált goldra biztosabb átütésért és kevesebb sebzésért.
Akkor nem idegesitené a játékosok többségét mint a jelenlegi helyzet.
Szerintem javitana a játélélményen.
Mikor jön full gold ammos és célzás nélkül aranyesövel borit be pedig én tudom
hogy normal APvel is átlöne még örülnék is hogy goldal lö és megköszönném neki. :C
Aki tud angolul és szerinte is jó ötlet az forditsa le és irja be WG fórumba. :DD

(#103920) Diarmand válasza Akcok94 (#103916) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azé' meg köll hagyni, nem valami acélos célpontokat találtál magadnak. Semmi T9, netán egy szétzabált E5, így ne id csodálkozz, hogy nem díjaz a játék creditesővel. Másrészt eg, ahogy dvids kolléga is írta, ezen már a T54 ágyúja van és hát a minőséget meg köll fizetni ;)

(#103919) Argh!
Kövér tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy a gold ammo változtatása jelentősen javítaná a játékélményt. Hogy egy példával éljek, ha pincefalazó betontégla helyett záptojással dobállak, az még ugyanolyan szar lesz neked.

(#103921) Akcok94 Nem tehetsz róla. Attól azonban még áll amit írtam. Azért a kevés credit.

[ Szerkesztve ]

(#103921) Akcok94 válasza Diarmand (#103920) üzenetére


Akcok94
senior tag

tehettek róla hogy top tier vagyok állandóan? De csak azért mert a mt15 T55A küldetést kéne megcsinálnom.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#103922) Argh! válasza Diarmand (#103920) üzenetére


Argh!
aktív tag

Kedves Diarmand.
30 ezer csata útán azért szerintem értek annyira a játékhoz hogy tudom miröl beszélek.
Igenis sokat számitana és javitana a játékmeneten ha csak fele sebzést kapsz gold ammotol.

A példádat meg gondold át. Inkább a záptojást választanám, azt tovább túlélném mint a téglát.

(#103923) Pete55555


Pete55555
addikt

S-51-el van valakinek tapasztalata?

Most raktam rá fel a nagy löveget, de úgy érzem felesleges volt...

300-350-es lövések helyett lövök 600-at, csak éppen 5 lövésből kb 1 talál be :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#103924) emre válasza Pete55555 (#103923) üzenetére


emre
veterán

Nem volt felesleges, de ahhoz már nem árt egy jól képzett legénység is, hogy megfelelően működjön.
Régebben tettem fel képet amin T95-öt szedtem ki vele full hp-ról. De az is igaz hogy a pontatlansága és a lassúsága miatt elég ritkán lehet vele nagyot alkotni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103925) emre válasza Pete55555 (#103923) üzenetére


emre
veterán

Megtaláltam, nem mai kép de talán kedvcsinálónak elég.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103926) Enzolord válasza emre (#103925) üzenetére


Enzolord
addikt

Bakker, még játszott Antonius??
Ez se mai.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103927) emre válasza Enzolord (#103926) üzenetére


emre
veterán

Bakker, ott a dátum, te ki éles-elméjű. ;] :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103928) Diarmand válasza Argh! (#103922) üzenetére


Diarmand
senior tag

Nananana ácsi hawer, ne ferdítsünk itt kérem szépen semmit akár tudatosan, akár tudattalanul :K

Először ezt írtad: Szerintem javitana a játélélményen.

Most meg azzal jössz, hogy a játékmeneten, ergo a játék meglévő mechanikáján javítana a gold ammo változtatása. Sajnos öreg hibám, hogy nem lehet megtéveszteni :D

A játékélmény vajmi keveset változna ha nerfelnék/kivennék a gold lőszert, sőt, megkockáztatom semmit nem változna. Aki hülye volt, az utána is az lenne, aki meg jó, az anélkül is az maradna. Most jöhetne mindenki azzal, hogy de akkor a heavyk érnének is valamit, de ott lenne a másik tábor, hogy ó jaj, a T44 mekkora fospermet a 175-ös pennel. Ó jaj nem bírom leküzdeni az E100-at. Ó jaj.... i miss u so much, gold ammo.
Az élmény része a wotnak (van még olyan, akinek ez élmény és nem egy rohadt szám szinten tartása? :((( ), nem amiatt van meg, hogy halomra lőhetsz mindent arannyal, hanem hogy tankozol egy jót. A credites aranylőszer előtt is jókat lehetett játszani, ami élmény volt.

A játékmechanikán persze sokat dobna a gold ammo nerf/kivétel. A nehéz tankok ismét felemelkednének valamennyire és még egyes td-k is feltámadnának hamvaikból. A játékosállomány pedig idővel képes lenne egy maximum 5%-os fejlődésre. Hurrá. :DDD

Szóval a játékélmény és a játékmenet nem ugyanaz. Lám, 30k csata se volt elég ahhoz, hogy ezt tudd :D

[ Szerkesztve ]

(#103929) Pete55555 válasza emre (#103925) üzenetére


Pete55555
addikt

Köszi a segítséget.
Nyilván látom az előnyeit az ágyúnak, csak sajnos elég nehéz/sokszor nem lehet kihasználni. Próbáltam már közelebb menni, de nem sokat segített. Az meg nem nagyon vigasztal, hogy 30 csatából egyszer oneshotolok valami nagyot :(

Ja, amúgy ahogy látom ez még az arty nerf előtt volt...
Tehát egyelőre kicsit vakvágány. Majd esetleg a 9-esen jobban fog működni, gyorsabb töltéssel, jobb célzásidővel, de itt :( :(((

...Szeretem leracsniztatni...

(#103930) emre válasza Pete55555 (#103929) üzenetére


emre
veterán

Asszem kb. a 100-ik csatából tudtam az első ászomat összehozni vele, de nem is emlékszek hogy volt-e még egy. :DDD
Milyen arty-val van eddig tapasztalatod?
Mert ha kezdő vagy a témában akkor inkább a német ágat javasolnám, vagy a franciát. Ezt meg tedd félre és majd ha kicsit tapasztaltabb leszel megint előveszed.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103931) Pete55555 válasza emre (#103930) üzenetére


Pete55555
addikt

Angol crusader SP-ig ( 10k kell az FV-hez), német GW tigerP-ig (ezen nem fejlesztettem ki a nagy löveget, mérgemben eladtam). Orosz anno SU-8-ig, most ugye S-51.

Nem mondanám magam olyan pro artysnak, de az átlagnál jobban artyzok. Az viszont tény, hogy még csak 1 skillesek a legények az S-51-ben, míg a Crusader SP-ben csajok ülnek :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#103932) emre válasza Pete55555 (#103931) üzenetére


emre
veterán

Akkor nem hinném hogy tudok újat mondani, de van egy érzésem ezt sem fogod megkedvelni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103933) Enzolord válasza emre (#103927) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;] ;]
Sőt, még az a képmegnevezésed is sejtette, hogy nem mai kép.. :)
Csak meglepődtem Antonius jelenlétén.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103934) Argh! válasza Diarmand (#103928) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én nem tudom te hogy vagy vele de ha javul, jobb lessz a játékmenet bármilyen okból az szerintem javit a játékélményen.
Nem kivenni kell a gold ammot én nem ezt irtam hanem csökkenteni a sebzését.
Nekem igencsak javitana az élményen ha valaki lövi rám a goldot mint a hülye csak fele annyit sebezne, pedig sima APval is átlöne a teljes sebzésért .
Azt is hozzátenném ha a 30 ezer csata alatt ellöttem 100 gold ammot akkor sokat mondok.

[ Szerkesztve ]

(#103935) kedvesgabor


kedvesgabor
tag

Sziasztok!

Pár hónap kihagyás után visszaültem a wot elé...
...egyik régi kedvencemmel a T34(T8)-el történt valami? Olyan mintha pontatlanabb lenne az ágyúja, meg marha lassan szűkül. Meg rettentő nehézkes a mozgása.
A T54E1-el szenvedek most ... hát elég siralmas az az ágyú...a T57-jó lesz utána?

Más, a directx verzió miatt milyen vga lenne jó ehhez a játékhoz. 7750-em van, így lenne még hova javulni...

..köszi!:)

(#103936) rlazol válasza Argh! (#103934) üzenetére


rlazol
addikt

Azt kéne megérteni, h ez egy profitorientált cég. NEM áll érdekükben a goldammo nerfelése. Zseniális húzás volt annó, h kreditért is meg lehessen kapni, merthogy magasabb tierben a legtöbb játékosnak a kredit se korlátlan. És ezért vesznek prémiumot, prémtankot, esetleg közvetlenül kreditet, hogy abból tudjanak gold ammót venni. Ha nerfelik a goldammot, nerfelik a bevételeiket.

Minden egyéb, h jobb lenne a játékélmény vagy a a játékmenet előnyére változna, meg ez vagy az - lényegtelen szempont, amíg a fenti kérdést meg nem oldják.

Mellesleg, ha biztosan akarok sebezni, és bevállalom, h az kisebb lesz, akkor lövök HE-vel :DDD

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103937) Diarmand válasza Argh! (#103934) üzenetére


Diarmand
senior tag

És mitől lenne jobb a játékélmény]? Attól, hogy felére csökkentik a gold ammo sebzését? (azt valóban nem te írtad, hogy vegyék ki, hanem én, mivel sokan kardoskodnak emellett) Ettől lehetne élvezetesebb csatákat menni? Komolyan nem tudom elképzelni, hogy jobban lehetne e élvezni a wotot ha felére csökkentenék a gold sebzését.
Nekem igencsak javitana az élményen
Szóval akkor a te egyéni preferenciád az, aminek meg kéne felelnie a játéknak. Ez így kicsit erős. :)

(#103938) jano_77 válasza kedvesgabor (#103935) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó az a T54E1, ne add fel. Kell rá a nagy gun és egy kis ismerkedés, utána hidd el jó lesz! ;) :K
T57 HT is jó tank, érdemes küzdeni érte szerintem. (bár nincs vele túl sok csatám)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103939) dvids válasza Diarmand (#103937) üzenetére


dvids
aktív tag

Számomra is nőne a játékélmény, mivel több értelme lenne erősebben páncélozott tankokkal játszani, több mód lenne arra, hogy a prémiumot puffogtatókat kijátssza az ember. De a valóság az, hogy szerintem egy kisebbség gondolkodik csak így, a legtöbb játékos aki prémiumot használ egyszerűen örül, hogy lazán, megerőltetés nélkül lövöldözhet a nagy átütéssel, így a többség számára ez kedvezőtlen változás lenne. Arról nem is beszélve, hogy kevesebb lőszer fogyna, ami a legfőbb pénznyelő a játékban.

(#103940) Linkin válasza dvids (#103939) üzenetére


Linkin
senior tag

Azt azért bírom ,hogy a gold ammó témánál mindig előjön ,hogy a jaj szegény heavy tankok.Pedig azért kicsit árnyaltabb a dolog.Elég megnézni a mostani helyzetet heavy pályákat hoznak a többit meg átalakítják ,hogy a heavy tankoknak jó legyen erre a nagyon jó példa Redshire. Az ,hogy jaj szegény heavy tankok goldal lövik őket Ezen mindig jót nevetek.Mert ugye az E100-ak IS7-ek 90% Ap-val lő :P

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#103941) Bingisz válasza dvids (#103939) üzenetére


Bingisz
addikt

Amúgy melyik erősen páncélozott tankkal nem lehet érvényesülni, a goldammo miatt, az egyéb tulajdonságai miatt amúgy is használhatatlan mauson kívül?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103942) jozefgucci1 válasza Linkin (#103940) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igazad van , részben . Már épp itt volt az ideje , hogy javítsanak a ezen a mindenki csak meddel tolja dolgon. Kiemeltél két tankot amit arannyal használ a többség ,de nézd meg , hogy a sok med-light is ugyan ilyen arányban arannyal puffogtat .A nagy top medek T62A-OB140 mind ezzel tolja . Nekem mindegy amúgy ki mivel lő rám , mert tudom , hogy egy vesztes körben is csúnyán minuszba lehet szaladni még prémiummal is .Meg kell nézni a sok kis E-péniszhuzogató reroll arannyal lő mindenhol -mindenre . Hol lennének ezek az emberek arany nélkül ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103943) Linkin válasza jozefgucci1 (#103942) üzenetére


Linkin
senior tag

Attól ,hogy valaki aranyat lő attól még lehet balfasz. Pl helyezkedési hibák nem méri fel jól a dolgokat stb.Illetve láttam már olyan gold spammert aki még azzal sem tudott átlőni szóval gold-al is kell célozni nem csak mint a vak világba lövöldözni.
A reroll-nál is vannak kategóriák Aki 3600 alatt van azt hívjuk fail rerollnak aki balfasz kb

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#103944) dvids válasza Bingisz (#103941) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem is állítottam, hogy ne lehetne érvényesülni, a játékélményről beszéltem. A prémium lőszer részlegesen kiiktat egy (különösen heavyk számára) fontos játékmechanikát.

(#103945) dvids válasza Linkin (#103940) üzenetére


dvids
aktív tag

Kár bunkó módon gúnyolódni és elferdíteni amit írok...

(#103946) Bingisz válasza dvids (#103944) üzenetére


Bingisz
addikt

Melyik mechanikát? Amikor a mező közepén áll a tank, és ha nem az enemy medek, akkor az artyk szedik szét?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103947) dvids válasza Bingisz (#103946) üzenetére


dvids
aktív tag

Legalább topikgazdaként te megerőltethetnéd magad és beszélgethetnél tisztességesebben.

(#103948) jozefgucci1 válasza Linkin (#103943) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze nem is mondtam , hogy nem lehet sőt van bőven . Van egy két szitu amikor idegesít ,de nagyon nem foglalkozom vele . Tegnap gyakorlóztunk a klánnal . Semmi esztra csak pár taktikát próbáltunk ki . Ott is volt olyan kolega aki csak goldal lőtt ,de minek ? :U Használom én is amikor a szituáció megkívánja ! Vannak tankok amik sajna számomra nem elég használhatóak arany nélkül . Ott a T44 pl.Az E100-ban nekem 10db arany van 5He a többi sima .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103949) szbalogh válasza Linkin (#103943) üzenetére


szbalogh
őstag

Miert pont 3600?
Ehyebkent amikor a T95E2 -ket huztam rendszeresen kaptam a noob reroll jelzoket. Gold free xp nepkul, sokszor csak bedobalva a tankot lett valami 2500 a vegere. A wt ag csak 1800 az emil miatt.
Hehe az 1500 csatas 1800 wn8 accountombol 8000 csatara mar csak 800 a wn8 :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#103950) jano_77 válasza jozefgucci1 (#103948) üzenetére


jano_77
nagyúr

na az mennyire szánalmas már, hogy még Gyakorlóban is goldot lő vki! Atya ég, hová jut a világ? :U :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.