Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102301) szbalogh válasza zedok (#102298) üzenetére


szbalogh
őstag

A legjobb tank a játékban. :D

Nick: HE_Storm

(#102302) wwenigma válasza adamgreen (#102300) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Medeket mikor akarjak visszarakni a saját kategóriába? Ez igy kb. a szégyen kategória amit muvelnek...

Kakumix: Az érdekes, volt mar olyan visszanézett meccs amikor "benyelte" a lovedeket. :F

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#102303) Linkin válasza adamgreen (#102300) üzenetére


Linkin
senior tag

ez pozitív a sok arty-s "játékos" mehet a fenébe meg is érdemlik

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#102304) Kakumix válasza wwenigma (#102302) üzenetére


Kakumix
senior tag

Attól, hogy nem plusz páncél, azért még nincs ott egy lyuk :)

Legyen szép napod!

(#102305) szbalogh válasza Linkin (#102303) üzenetére


szbalogh
őstag

Inkább randomba megyek és gyorsan megcsinálom a hátralevő 3 küldetést :D

Nick: HE_Storm

(#102306) Bingisz válasza adamgreen (#102300) üzenetére


Bingisz
addikt

Fura amúgy, mert amikor még az AW előtt bejött az assistant mod, akkor ment a rage, hogy mekkora cheat, aztán az AW-ben ugye ez a nézet lett berakva, és akkor már mindenki hogy örült, hogy mennyivel játéskosközelibb az Obsidian hozzáállása a WG-hez képest. Erre most ott tartunk, hogy amikor a WG is elgondolkozik a dologról, simán elkezdik mondogatni, hogy már az AW-ról másolják a dolgokat.

Ez most konkrétan nem erre a kis közösségre vonatkozik, hanem úgy általában a wottal foglalkozó fórumokra. Vannak hangadók, akik bármilyen módon próbálják lejáratni a WG-t, és vannak a "birkák" akik bégetik azt amit a hangadók mondanak. Csak ugye ezek a hangadók ilyen módon előbb utóbb összetűzésbe kerülnek a saját korábbi mondandójukkal. Vicces.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#102307) zozyk


zozyk
addikt

Visszavettem a Wt Pz.IV-et,de lehet hogy megint megy a levesbe,ez valami botrányosan szar. :B
Van értelme a közepes ágyút használni rajta,vagy jobb a legkisebb? (Gyorsabban tölt/pontosabb)

[ Szerkesztve ]

(#102308) Diarmand válasza Bingisz (#102306) üzenetére


Diarmand
senior tag

Teljes mértékben megértelek Bingisz, de azért vegyük figyelembe azt is, hogy a assistant módon kívül minden mást az AW-ből vesznek át (ha jól tudom).

Persze jótól jót jól lopni bocsánatos bűn és ezzel a WoT játékosok jól járnak, de azért lássuk be azt is, hogy ha nem lennének erre rákényszerítve, akkor nem lépték volna meg. Legalábbis nem most, hanem a közeljövőben. Emlékezzünk vissza a War Thunder GF-re is mikor kijött, hogy ott volt kipufogógáz, lett a wotban is. Ott lerepültek a tornyok, utána a WoT-ban is. Addig ezek nem élveztek prioritást, csak mikor a lehetséges konkurencia is napvilágot látott szélesebb közönség előtt.

(#102307) zozyk Amelyik jobban fekszik. Hülye válasz, de tényleg ez a helyzet. :D A nagyobb persze picit többe kerül a gold lőszer miatt.

[ Szerkesztve ]

(#102309) Enzolord válasza zozyk (#102307) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt szerintem mindenki a kicsivel használja.. Legalább is a legtöbben.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102310) Enzolord válasza nyunyu (#102286) üzenetére


Enzolord
addikt

Én HEvel használom, mert az tier 8ban is sebez, és 40 csata alatt 65 frag nem olyan rossz... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102311) 04ahgy válasza zozyk (#102307) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szerintem az RHM-et, a WT auf. Pz.IV-et és a WT auf. E 100-at is a 128mm-es (ahol több is van ott a fejlettebb) löveggel érdemes használni a pontossága, nagyobb átütése és az APCR gold miatt.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102312) zuchy


zuchy
őstag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a players panelben nem a WN8 értékek szerepelnek, hanem a WOT-nak a saját mérőszáma? Ilyen 2000-től 10000-es értékekig. Többször újratelepítettem az Ashlain modot, de nem változik meg és azt nem értem, hogy miért változott meg. Valahol át lehet ezt írni egy config file-ban?

PC-STYLE.hu

(#102313) MinionFlasH válasza zuchy (#102312) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Itt tudod beállítani, felül a settingnél!

(#102314) zozyk


zozyk
addikt

Köszi a tanácsokat,az RHM-en is a kicsit használtam végig. :R
De még mindig nem lettünk barátok,érdekes ez a tank.

[ Szerkesztve ]

(#102315) rlazol válasza zedok (#102298) üzenetére


rlazol
addikt

zedok - üdv körünkben! nézd meg az első hszben szereplő oldakat, és tanulmányozd kicsit a játékot. Célszerű alacsonyabb tierben kitapasztalni, h milyen stílus fekszik neked és megismerni a pályákat.

szbalogh, Bingisz - köszönöm a tanácsokat, rátettem a vstabot. A venti a biaval együtt elég jó, főleg a töltésidő csökkenése miatt, így egyelőre a láda került le.

a japán nehezes kérdésemre még mindig nem találok megnyugtató választ. :F

szóval, ülök az álcázott Marder 38T-ben, békésen olvasgatom a szexlapokat a sok szép frauleinnel. Egyszer csak remegni kezd a föld, még az én gépem 11.8 tonnája is megérzi. A távcsövemben felbukkan egy O-I. vagy 13x nehezebb mint én, de vaksi, és még nem lát. Full szembe van. A vezetőm halálosan reszket, basszus, ő látja, 150 tonnás az a dög! Ha nem is vesz észre, egyszerűen eltapos, és csak egy kis úthibának vél majd! Majd kétszer annyi, mint a TOG! A töltőm szerencsére nem látja, egyből nyomja be az APCR-t, 154mm átütés csak elég!
Mit mondjak a lövészemnek, mit célozzon, hogy elég legyen? Elvileg a csöcsöket, különösen a tetejét már ár tudom vinni, nem?

És ugyanez a kérdés Aladár vs Type 4/Type5 ellenében, ott levélbedobó oszt slussz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102316) nyunyu válasza Enzolord (#102310) üzenetére


nyunyu
félisten

Én HEvel használom, mert az tier 8ban is sebez, és 40 csata alatt 65 frag nem olyan rossz... :)

Probaltam azzal is, de meg nem lattam HEvel 400-nal nagyobb sebzest.

Az meg nem vicces, amikor 22 masodperc toltes utan marad 4HPja a 385HPs ellennek, ennyi ido alatt siman odaer 2-3 med, aki azelott 2 saroknyira volt...

Nem panaszkodnek, ha 40 meccsen 65 fragom lenne vele.
Sot, ha 65 meccsen 40 fragom lenne, az is jobb lenne, mint a mostani aranyom :(

Alapvetoen az a bajom az O-I-val, hogy
1. MM arty magnesnek teszi be nyilt palyara (sand river, erlenberg, prokhorovka, el halluf assault/encounter modok)
2. varosi palyakon sose er oda, ahol a buli van
2.1 vagy nem marad loheto celpont, mert mindent letaroltak a medek/gyorsabb heavyk
2.2 vagy oket taroltak le, mire odaerek
3. elso par lepattano utan jon szembe a goldammo, mar a negyes-otos tankoktol is

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102317) jano_77


jano_77
nagyúr

lenne egy kérdésem:
ARL-44 a nagyobb motortól megtáltosodik? Mert jelenlegi formájában egy marha nagy szarkupac, méh telepen talán érne vmit! Amúgy fent van végre az F3-as löveg és konkrétan az az érzésem, hogy jobb volt a stock gun,mert semmit nem talál el, ha igen, akkor legtöbbször pattan. :O
most nagy dilemmában vagyok, hogy a legnagyobb löveget vagy a nagy motort tegyem-e fel free-ből!? ér-e vmit a legnagyobb löveg, ha úgysem érek oda sehová, ahol lehetne lőni az ellenfelet!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102318) szumo válasza jano_77 (#102317) üzenetére


szumo
senior tag

Igen, sokkal gyorsabb lesz a nagymotortól, de ne egy elc-re gondolj :P

Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

(#102319) nyunyu válasza jano_77 (#102317) üzenetére


nyunyu
félisten

Tokmindegy, ugyis hulyet fogsz kapni a csuzlijatol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102320) emre válasza jano_77 (#102317) üzenetére


emre
veterán

Annál pedig egy darabig nem lesz pontosabb löveged ezen a vonalon. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102321) kchryss válasza rlazol (#102315) üzenetére


kchryss
addikt

Nézd meg Tank Inspectorban. A csöcsök nem gyenge pontok az O-I-n ráadásul a tetejük ha sík terepen találkozol vele, akkor auto pattintós szögben vannak. Sokkal magasabban kell lenned ha a csöcsök tetejét akarod belőni. A középső kockát érdemes lőni ami előtt a csöcsök vannak az "csak" 150 mm ha nincs beforgatva. Illetve a lámpák mellett van egy kicsi gyenge pont ahol csak 40-50 mm a páncélja.

[ Szerkesztve ]

(#102322) rlazol válasza kchryss (#102321) üzenetére


rlazol
addikt

tank inspectort egyszer próbáltam, de nekem nem működött. köszönöm az ötleteket!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102323) #84221696 válasza rlazol (#102322) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha esetleg androidos telefonod van, akkor ezt ajánlom. Hátha segít! :)

[ Szerkesztve ]

(#102324) rlazol válasza #84221696 (#102323) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm, de nincs olyanom.
majd megnézem még egyszer ezt az inspectort.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102325) dvids válasza rlazol (#102322) üzenetére


dvids
aktív tag

(#102326) rlazol válasza dvids (#102325) üzenetére


rlazol
addikt

:R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102327) dethroner


dethroner
veterán

Adott egy IS7-et 1 napra valami bérbe dologra, de a garázsban "Nem alkalmas" szöveg van. Hogyan lehet használni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102328) rlazol válasza dethroner (#102327) üzenetére


rlazol
addikt

domination módban.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102329) dethroner válasza rlazol (#102328) üzenetére


dethroner
veterán

Köszönöm!

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102330) Enzolord válasza nyunyu (#102316) üzenetére


Enzolord
addikt

66 meccs, 82 kill.. :)
Szemből nem nagyon üt 400 fölé, de 800 fölött lőttem már Proto oldalába..
ÉS szerencsére nem sok golddal találkozom, bár az arty tényleg rákfenéje..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102331) jano_77 válasza emre (#102320) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez remek hír! :(((

(#33907) emre: ezt a múltkor én is kérdeztem, de senki nem válaszolt, nagy segítség volt számomra is. Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102332) 04ahgy válasza rlazol (#102328) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Domination módért még az elején anno már egyszer kiosztott egy medált. A mostani módban azon felül lehet újabbat szerezni?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102333) nyunyu válasza Enzolord (#102330) üzenetére


nyunyu
félisten

Szemből nem nagyon üt 400 fölé, de 800 fölött lőttem már Proto oldalába..

Nekem IS oldalaba is csak 300-at vagott HEvel az O-I trollgun.

Gondolkozom rajta, hogy visszateszem a kicsi csuzlit, mivel az joval nagyobb pennel bir, es 10 masodpercenkent kopkod 300-at, nem 22 masodpercenkent valami random erteket.

Mondjuk nincs sok jelentosege, mivel Chi-To-val stabilan hozom az 2 frag/kor atlagot, azzal hamarabb meglesz a WZ-111 japan resze.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102334) Razzul válasza rlazol (#102315) üzenetére


Razzul
senior tag

A toolboxnak van egyáltalán értelme a repair skill és a repair kit mellett?

Stat crux dum volvitur orbis

(#102335) 04ahgy válasza Razzul (#102334) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Minél gyorsabban javít a tank a skillek miatt, annál kisebb értelme van, mert annál kevesebb (tized)másodpercet jelent az általa adott 25% gyorsulás.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102336) rlazol válasza Razzul (#102334) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem van. gyorsítja a javítást. a repair kit csak arra való, h egyszer megjavítson valamit.
a skill és a szerszámosdoboz gyorsítja. az a +1/2 mp adott helyzetben sokat jelenthet.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102337) kchryss válasza rlazol (#102336) üzenetére


kchryss
addikt

"repair kit csak arra való, h egyszer megjavítson valamit."
Ha kis javítót használsz akkor igen, de a nagy javító készlet +10%-ot ad a javítási sebességhez.

(#102338) 04ahgy válasza kchryss (#102337) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Amíg el nem használod.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102339) rlazol válasza 04ahgy (#102338) üzenetére


rlazol
addikt

és ez a lényeg. mellesleg aladáron nagy van.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102340) Enzolord válasza nyunyu (#102333) üzenetére


Enzolord
addikt

Éppen most pukkantottam 919-et a T29 oldalába... :DD :DD
Az a baj a kis ágyúval, hogyha bedob nyolcasok közé, akkor fújhatod.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102341) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Type 62 Tank Ász: {replay}

Annyira csúnyán kempeltem, hogy undorodom magamtól, de az LT-15 küldi volt a cél. A Maus és az IS7 tekintélyes HP spotot ajándékozott nekem.

Csak azért tettem be, hogy ha valakinek hiányzik még ez a küldetés, támpontot kaphasson.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102342) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez a meccs azon múlt, hogy a 4 skilles legénységnek még mindig nincs BIA...

Nick: HE_Storm

(#102343) Razzul válasza rlazol (#102339) üzenetére


Razzul
senior tag

Melyik tank ez az aladár? :DDD

Stat crux dum volvitur orbis

(#102344) 04ahgy válasza Razzul (#102343) üzenetére


04ahgy
nagyúr

VK 45.02A (a Béla meg a VK 45.02B).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102345) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap megint esett a winrátám ezért Wargaymingnél odadobtak egy jó órát koncnak, amikor valahogy minden összejött:

1) A43. 6 kill. Hátamon vittem a csapatot tier 7-ben
2) T54. Életem első tank ásza vele. 6 kill, 4500 Sebzés. Az utánam következő a csapatban kemény 1200 sebzést csinált. A győztes ellenfélnél 850 XP volt a legjobb eredmény :DD
3)T110E5. Kb 7000 sebzés. Csak azért nyertük meg, mert volt egy T55A velünk, aki szintén hozta a jó formát.

...és a fő poén a végére. Most értettem csak meg, hogy pontosan mi a követelmény a T28 HTC MED 15 küldetéshez. Eddig szenvedtem ,mert nem tudtam sosem 2000-ret TD-be sebezni. Most látom, hogy a sebzés BÁRMIBE mehet. :D

Van itt valaki aki WOWS-ezik?

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#102346) 04ahgy válasza Mcray (#102345) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem mehet bármibe. Nekem úgy nem adta be, hogy csak TD-be 2000 fölött sebeztem.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102347) sith7 válasza Mcray (#102345) üzenetére


sith7
nagyúr

Van itt valaki aki WOWS-ezik?

:K :K :K

(#102348) Tomi0703 válasza Mcray (#102345) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jo, mondjuk a te winrated elegge komoly. Az uberlilaknak van kb ilyen. Hogy tudtad amugy osszehozni? :D

(#102336) rlazol: szvsz nem sok ertelme van. Talan egy T95-re tudnam elkepzelni. Heavyeimen a ventit biztos nem dobnam ki ezert. Akinek meg T6-7-be nincs egy majd fullos javitas skillje... az meg...

[ Szerkesztve ]

(#102349) Mcray válasza Tomi0703 (#102348) üzenetére


Mcray
senior tag

Másfél évig munkanélküli voltam. Ekkor ment fel 64,7%-ra. Napközben úgy tudtam játszani, hogy sem a feleségem, sem kislányom nem volt ott. Így olyan tudatállapotba tudtam kerülni, hogy sokkal jobb voltam, mint most rendes munka és családi élet mellett, úgy hogy csak éjféltől tudok pár órát játszani. Mostanában folyamatosan esik a winrate. Az a másik, hogy tier 6-7-ben érzem magam otthon. Semmilyen más tierben nem tudok annyi győzelmet összehozni. Mostanában meg sokat megyek 8-9-10-ben így hiába dől a sebzés. Nem tudok annyit nyerni, mert nem vagyok itt olyan jó.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#102350) h1mpi válasza Mcray (#102345) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Miért mehetne bármibe? Ott van, hogy páncélvadászokba kell 2K-t sebezni.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.