Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102101) nyunyu válasza jano_77 (#102099) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem sima Visa Electron is mukodott, nem dombornyomott.
Trukk annyi, hogy a hatan van netes vasarlashoz hasznalando CDC kod.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102102) ollie válasza mcwolf79 (#102100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy baja van a kis Pattonnak, hogy papír (még a tornya is) így bármi átlövi, bármerről. A Pershingnek legalább szemből kemény a tornya.

***

(#102103) H@lede válasza #84221696 (#102095) üzenetére


H@lede
tag

Remek választás nagyszerű kis tank én imádom OBJ-260 kigyújtós küldijét pl azzal csináltam meg! :R :R

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#102104) h1mpi válasza mcwolf79 (#102100) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a kedvenc tankom a Pershing után az M46 Patton lett. Meg is tartom. A stat alapján olyan semmilyennek tűnik, de a játékban összeér egy egésszé. A láncban rendesen akadnak el a lövedékek és az eleje tud pattintani.
A másik vicc, hogy nem lövök vele goldot és ennek ellenére alig pattogok, pedig a penje nem magas, de a játékban többnek érződik.

[ Szerkesztve ]

(#102105) Linkin


Linkin
senior tag

Az M46 Patton a legjobb 9-es med.Nagyon jól lehet vele aratni.

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#102106) atua válasza nyunyu (#102072) üzenetére


atua
aktív tag

"Leszamitva azt az aprocska tenyt, hogy ~4%-kal tobbe kerul Paypallal fizetni, mint Visa vagy Maestro kartyaval :DDD"

Ezt kifejtenéd? Nem vágom, miért kerülne többe?

(#102107) Diarmand válasza atua (#102106) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerinted miből él a Paypal? :DDD

(#102108) ollie válasza Diarmand (#102107) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az fizet jutalékot, akik kapja a paypaltól a pénzt, nem az, aki használja. Ugyanannyit fizetsz paypallal, mint paypal nélkül.

***

(#102109) Because


Because
őstag

na csak megéltük ezt is:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#102110) Szepi1979 válasza ollie (#102108) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A paypal az átváltásnál leveszi a maga hasznát ha nem állítod be hogy ne a paypal hanem a bankod váltsa át a forintot. Ilyenkor nem azonnal teljesül a fizetés hanem 1-2 nappal később, és azon a napi árfolyamon amikor utal a bank.

“ nem kell mindig nyerni “

(#102111) ollie válasza Szepi1979 (#102110) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Más árfolyammal számol, de nem abból van elsődlegesen haszna. Attól még ugyanannyit fizetsz abban a valutában, amiben fizetsz. Ne keverjük az átváltást ide.

***

(#102112) h1mpi válasza Szepi1979 (#102110) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem akkor is azonnal levonja és MNB középárfolyam magasságában, ami nagyon jó. A Paypal árfolyama sokkal magasabb, ezért azt tényleg nem szabad használni.

[ Szerkesztve ]

(#102113) Szepi1979 válasza h1mpi (#102112) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Akkor ez a dolog lehet változott.

Ollie: nem azt mondtam hogy ebből él de ez is nekik megy.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#102114) szallasi007 válasza Because (#102109) üzenetére


szallasi007
őstag

Hohó valami történt! Mintha fejlődnél :C :C Grat ;]

(#102115) atua válasza ollie (#102108) üzenetére


atua
aktív tag

Így van! Ha vmi 30 EUR a shopban, akkor azért kártyával és paypallal is 30 eurót fogsz fizetni.

Az más kérdés, hogy nem szabad hagyni, hogy a paypal váltson a pénznemek között, mert jellemzően a saját bankunk kedvezőbb árfolyamot használ.

(#102116) Diarmand


Diarmand
senior tag

Egy újabb Batchat replay-jel állnék elétek, amiben egy másik batchattel sikerült nagyon jól összedolgoznunk! Nagyon ritkán adódik ilyen alkalom, hogy mindenféle kommunikáció nélkül sikerül valakivel összedolgozni, elég csak ránézni a térképre és tudjátok mit kell csinálni. Batchatek együtt, nem emberkedni, okosan, bevárva a másikat!

Slusszpoén, hogy csak a meccs után tudtam meg, hogy magyar volt a másik bc játékos! :DD

Jah, a végén nagyszerűn látszik, min a gond a HEAT lőszerrel. Az APCR gond nélkül vitte volna csak nem akartam egy lőszert betölteni... lehet át kéne állnom a full APCR-re.

[ Szerkesztve ]

(#102117) nyunyu válasza ollie (#102108) üzenetére


nyunyu
félisten

Az fizet jutalékot, akik kapja a paypaltól a pénzt, nem az, aki használja. Ugyanannyit fizetsz paypallal, mint paypal nélkül.

Dollarban ugyanannyit fizetsz bankkartyaval, mint PPvel.

Az "apro" kulonbseg ott van, hogy kartyaval fizetve dollar vonodik a bankszamladrol, ezt a bank a sajat aznapi eladasi devizaarfolyaman szamolja at forintra.
PP viszont a sajat, kb. 4%-kal magasabb arfolyamat hasznalja atszamolasra, es egybol forintban vonja a hozzakapcsolt szamladrol/kartyadrol.

Plusz az eladotol is leszed valami 3% sapot. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102118) Kakumix válasza nyunyu (#102117) üzenetére


Kakumix
senior tag

De mint mások is írták, a Paypalon át lehet állítani, hogy ne a saját árfolyamát használja.

Legyen szép napod!

(#102119) jr1994 válasza Diarmand (#102116) üzenetére


jr1994
addikt

Én full apcr-rel használom a bc-t, nem szokott belőle gond lenni. A replayt majd megnézem, az előző is jó volt.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#102120) Diarmand válasza jr1994 (#102119) üzenetére


Diarmand
senior tag

Gondoltam már rá, hogy full APCR, csak néha (nagyon néha) adódik olyan helyzet, hogy gyorsan kell átlőni egy E100 toronyfrontot (nincs idő/lehetőség megkerülni) és nincs idő célozni, olyankor jó. Jah meg baszott lassan repül a HEAT :((( Áhh fene, holnaptól full APCR :DDD

Köszi :R

(#102121) #84221696 válasza Diarmand (#102120) üzenetére


#84221696
törölt tag

A nagy gold skuló pengeváltást olvastam, na akkor én nem goldozok. Mit ad a rizskefe elvtársak, Tier X-be rakott Tiger II-vel az MM. Na nem baj, kemény leszek, mint a kád széle, nem használok goldot. Az E5-öt meg tudtam oldani, az E100-at nem. Oda már kellett volna. :)
Nem baj, így is sebeztem valami 2250-et. Mégis kevés voltam, mint mackó sajtban a brummogás. :)

[ Szerkesztve ]

(#102122) dvids


dvids
aktív tag

A RU251 használható tank? Most értem az SPIC-hez és eddig egyik ócskább a másiknál, ha a RU is ilyen vacak lesz akkor most adom el ezt még időben...

(#102123) Enzolord válasza dvids (#102122) üzenetére


Enzolord
addikt

Nagyon sokan szeretik.. Használható.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102124) ako001 válasza Kakumix (#102118) üzenetére


ako001
aktív tag

És azt hol lehet beállítani?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#102125) Kakumix válasza ako001 (#102124) üzenetére


Kakumix
senior tag

Vásárláskor lehet választani, hogy melyiket preferálod és a következő vásárlások is az akkor kiválasztott módon fognak történni. Most ezért nem vásárolok semmit, de itt első ránézésre eléggé részletesen le van írva, hogyan tudod az átváltás mikéntjét beállítani.

ui.: Írta itt valaki, hogy több nappal későbbi árfolyamon vált a bank. De nálam mindig az adott pillanatban érvényes árfolyamon rögtön terhelte a bankszámlámat, ami így korrekt, különben lehetőségem lenne többször elkölteni. :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#102126) ako001 válasza Kakumix (#102125) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszönöm! :R

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#102127) Because válasza szallasi007 (#102114) üzenetére


Because
őstag

a mintha csak a látszat , habár very bad-ről talán átlag alatti bad-re léptem :D

(#102128) MinionFlasH válasza Because (#102109) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Wow!!! Gratula csak így tovább!!!! :)

(#102127) Because!

Én is full red voltam, sok szerencsét kívántam csata elején és olyanokat írtak vissza, hogy: A te statoddal szükségünk is lesz rá!!! (Mondjuk ez rohadt demotiváló nem csak akinek írják)
Szóval csak azt akartam mondani kitartás, jobb leszel!!! :)

Meglett a francia, amcsi, tegnap a japó ág 90% sta-1, 10% Chi ri:

Más: paypal számlánál hol tudom beállítani, hogy a bankom váltsa a forintot?

[ Szerkesztve ]

(#102129) MinionFlasH válasza Kakumix (#102125) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi! Válasz az előző kérdésemre!

(#102130) lacibacsi válasza Because (#102109) üzenetére


lacibacsi
addikt

Gratulálok hozzá! Tudom, hogy nem kis munka volt. Nekem eddig 64 csatából csak egyszer adta be a tank ászt, leginkább csak másod-, esetleg első osztályt tudok vele menni. Nagyon MM függő a tank teljesítménye. VII-es csatában free damage vagy az ellenségnek és nyílt pályákon sem a legideálisabb menni vele.
(Az 59-16 már meg van, még egy kicsi kell a Type 58-hoz, utána érzékeny búcsút veszek tőle...)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102131) nyunyu válasza MinionFlasH (#102128) üzenetére


nyunyu
félisten

Meglett a francia, amcsi, tegnap a japó ág 90% sta-1, 10% Chi ri:

Ezt hogy a francba csinaljatok?

Tegnap 50 meccsen birtam loni 19 fragot, mert :
- free frag voltam +2 tierben (Khm, Challenger)
- kidobott a kliens, aztan mire 70 masodperc mulva vissza tudtam lepni, addigra 2 dombbal elorebb voltam szejjellove
- 3 arty/oldal
- lelottem egy TOGrol 1356 sebzest, erre a semmibol elotunt egy Cromwell es lenyulta. (Meccs vegen 600 sebzessel volt 5 fragja, nekem 1800-zal nulla! :W)
- mogottem negy tank nezi, ahogy harom tank engem lo (Faxom fog ezutan Rambot jatszani)
- 100-as ping miatt max 15fps a szokasos 30 helyett

Elozo napokban nem volt gond nagyjabol tartani az 1 frag/meccs atlagot.

Excelem szerint 8 nap alatt 31.3%-ig jutottam az eventhez szukseges fragok osszelopkodasaban.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102132) szallasi007 válasza nyunyu (#102131) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem meg van már a wz erre most nem hajtok, de szerintem előbb szedd össze az xp-t utána meg tárassal szedd össze a killt, ahol nincs táras ott meg menj rá a lopásra. Lttb-t húzom amikor időm engedi de konkrétan kb 60 csatából meg van az orosz ág killje meg némi is7-el vmi 110k xp. Vagy rá kell feküdni egy nemzetre amiből több tankod van plusz legyen baromi sok időd játszani - ezért jó a karácsonyi event, ez így szeptemberben nem az igazi.

(#102133) Telda


Telda
addikt

Hali!

A Domination eventes T110E5 legénysége átültethető egy az egybe a T-29-be?

(#102134) Enzolord válasza Telda (#102133) üzenetére


Enzolord
addikt

Hali..
Nem lehet.. Képezni kell

(#102131) nyunyu A tegnapom nekem is ilyen volt..
Előtte az O-Ival 45 meccsen 65 kill .. :)
Erre tegnap elkezdett bedobálni folyamat nyolcas csatákba.. Amikor meg nem, akkor folyamat agyhalottakkal voltam, és boldog ,boldogtalan átütött, mint a rohadt bádogot.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102135) nyunyu válasza szallasi007 (#102132) üzenetére


nyunyu
félisten

Az a bajom, hogy nincs egy epkezlab francia, brit, kinai, japan tankom.

Most foleg ARL44-gyel szerencsetlenkedek, szeretnek mar vegre megszabadulni a franciaktol.
Elvileg meg tudnam venni at AMX M4-et, de nem tudom mennyire jo otlet stock tankkal grindelni.
Foch 155 egyaltalan nem jott be, azzal eselytelen fragot loni, de legalabb sokba kerul a probalkozas. :DDD

Aztan jonnek a britek, egyedul a Challenger van a garazsomban toluk, de az eleg eletkeptelen T7 TD.
Akkora mint egy nagyobb med, sebessege is a lassabb medekkel vetekszik, torony forgasa baromi lassu, mondvan o TD, nem tank, pancelzatat, fegyverzetet viszont a light tankok is korberohogik...
Kb. 25k XP kell a nyolcas TDjukhoz.
Elvileg ki van fejlesztve a heavy meg a masik TD aguk is T7-ig, de utalom a lassu, lomha, semerre loni nem tudo tankokat/TDket.

Kinaiaknal Type58 es WZ-131-ben bizok, bar meg nem nagyon mentem veluk.
Esetleg vehetnek IS-2-ot, vagy stock 110-et, de nem tudom, hova tunt a regi heavy legenysegem. Valoszinuleg atkepeztem anno light tankba. :DD

Japanoknal Chi-Toval kuzdok, vehetnek helyette stock Chi-Rit is, de annak nem latom ertelmet, mivel ugyanaz az agyuja, mint a Chi-Tonak, de nagyobb celpontokat kap az arcaba, tobb sebzest kene fragonkent kiosztani vele...
Nem tudom, erdemes-e a mostani ~80k freeXPmet bealdozni a heavy ag nullarol felhuzasara.

Amcsi/nemet/szovjet marad a vegere, mivel azokbol el vagyok latva minden foldi joval (M6/T29/E5/T71, IS-6/T-34-85/Obj268, E75/Ferdi), azokkal barmikor tudnek haladni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102136) PR0JECTNR56 válasza nyunyu (#102135) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A Chi-To pedig már elég jó gépezet, onnan viszont a legközelebbi használható tank az STA-1, a Chi-Ri a szituációk többségében nem egy hatékony tank, főleg, hogy ha Tier 9-es közegbe kerül.

(#102137) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Imádom a CDC-t. Itt egy aranyos kör tegnapról. ;]

AMX CDC - TankAce - Redshire

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#102138) Enzolord válasza nyunyu (#102135) üzenetére


Enzolord
addikt

A japán tier 6 heavyvel rengeteg killt tudsz gyűjteni, még a sebzés is rendben.. :)
TEhát erre a küldetésre tökéletes.. :)
Amx M4 egész jó tank, én szerettem, csak kérdés, hogy fortuna veled van e.. :)
Elég mozgékony, ha nem szereted a lomha dögöket.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102139) MinionFlasH válasza nyunyu (#102131) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Igazából az 50 100-al(francia) T54E1(amcsi) nagyon egyszerű dolgom volt, a STA-1 nél már azért kellett lopkodnom, de kevesebbet loptam mint amennyit tőlem nyúltak, pedig a STA-ban ülnek a lányok ventivel,stabival, és töltésgyorsítóval így asszem 6.1 körül van az újratöltés.

Ma az oroszokat csinálom T34 85 el első nemzet ahol több a killem mint a sebzés ez a T6 miatt is betudható bár VK 3001P(lassú, dombon ennél is lasabb kis átütés), Cromwell (jó lenne de kacska löveg menet közben nem tüzelhetsz) nekem ezekkel mind kb fele annyi a megsemmisítési arányom.

Ami a legnagyobb kérdőjel az a kínai ág egyedül type 58-am van ami nagyon nem t34-85, az a 121 pen nagyon kicsi, ha nem haladok vele, muszáj lesz golddal kipörgetnem.

(#102140) szbalogh


szbalogh
őstag

Kipróbáltam tegnap a domination-t 9-es arty-val. Iszonyatjó! Mindig van célpont, amint betöltöttem mehet is a malac.Javítási költség lényegében nincs, mert hátulról lövöldözök, a respawn pontok mögé meg nem igazán jut ellenfél. 3-4 ezer sebzés átlagban meg volt. Győzelemre 1000-1300 xp, vereségre 600-700, ami kb duplája a random meccseknek. Ezt fogom tolni amíg ki nem húzom a 10-est :DD

Nick: HE_Storm

(#102141) Emu válasza Kean_Sorbo (#102137) üzenetére


Emu
őstag

Grat a körhöz! Helyezkedés miatt mindenképp meglesem, az új Redshire-t még nagyon nem vágom.

nyunyu: ez a WZ küldetés valami katasztrófa. Én csak személyes küldikkel akarok haladni, de kicsit vicces mikor tartod a sarkot, és a szemben lévő heavy 1 lövéses lesz, akkor a 2 papírTD is berohan a fragért, és halomra lövik őket. De a legjobb a kill nélküli nagy kaliber, többe is volt részem tegnap.

(#102142) szallasi007 válasza szallasi007 (#102132) üzenetére


szallasi007
őstag

Mondjuk hogy miért írtam xp-t azt nem tudom :F de a lényeget megértetted :)

Egyébként tankállomány nélkül azért van kihívás ebben a wz dologban rendesen, neked meg ahogy látom eléggé szűkösek az erőforrásaid :)

(#102143) nyunyu válasza szallasi007 (#102142) üzenetére


nyunyu
félisten

Tavalyi IS6 grind utan 1 evig nem jatszottam, ~3-4 honapja vettem ismet elo, de akkor is max napi 4-5 tank duplazas erejeig.

Igazabol lenne egy csomo huzni valo tankom, M46 Patton, E50, Leo PtA, JT tavaly januar ota a garazsban pihen, de meg legenyseget sem tettem belejuk, miota megvettem oket.

Helyettuk kezdtem el a masodik brit TD agat, de nem tudom, volt-e ertelme.
Eddig talan az Archer tetszett kozuluk, Challenger az valami katasztrofa.

Masik prioritas az event elott az amcsi light volt, T71 vegre fullos, vehetnek T69-et, de stock tankokra nem akarok idot pazarolni az event alatt.
Chaffeeval valo bohockodas sajnos nem szamit bele a WZ111-be, igy most csak napi duplat megyek vele, de event vegere talan meglesz a T37 is.

Kozben rajottem, miert eselytelen az ARL44: 30%-kal hosszabb a toltesideje, mint az ugyanakkora alphaju M6-nak, raadasul sokkal lassabban is celoz.
Igy sokkal konnyebb lopni a fragokat elole. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102144) nyunyu válasza Emu (#102141) üzenetére


nyunyu
félisten

de kicsit vicces mikor tartod a sarkot, és a szemben lévő heavy 1 lövéses lesz, akkor a 2 papírTD is berohan a fragért, és halomra lövik őket. De a legjobb a kill nélküli nagy kaliber, többe is volt részem tegnap.

Eldontottem, hogy nem erdekel se a stat, se a kiosztott sebzes.

Top tankkent is ranyomulok a kettovel kisebb free fragra, megha ki is nyirnak kozben, akkor is.
3 percenkent 1 frag meg mindig tobb, mint 10 perc alatt 2000 sebzes es nulla frag :DD

Ez a jatek mar reg nem a csapatjatekrol szol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102145) MinionFlasH válasza nyunyu (#102143) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Kozben rajottem, miert eselytelen az ARL44: 30%-kal hosszabb a toltesideje, mint az ugyanakkora alphaju M6-nak, raadasul sokkal lassabban is celoz."

Plusz ehhez még hozzájön, hogy lassú is ami egy végjátékban sok - killt jelenthet.

Nekem is van, hogy megéri bekapnom 1-2 plusz lövést egy fincsi egylövéses killért, ami eventen kívül eszembe se jutna.

Én a kínait hagyom utoljára, ha nem tudnám befejezni akkor 3000ft-ot(nekem) megéri a WZ.

(#102146) MCGaiwer válasza nyunyu (#102143) üzenetére


MCGaiwer
addikt

használd a kis ágyút, sokkal jobb minden téren. (kivéve pen, az meg golddal javítható)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102147) Pete55555 válasza nyunyu (#102144) üzenetére


Pete55555
addikt

Ez a jatek mar reg nem a csapatjatekrol szol.

Sosem szólt arról :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#102148) Emu válasza MinionFlasH (#102145) üzenetére


Emu
őstag

Nekem a tankállománnyal van gondom. Én még fiatal motoros vagyok, nekem se kínai, se japán, se francia tankom, angolból is csak a Cromwell van. Bármennyire is jó a WZ, nekem annyit nem ér :)

(#102149) Tomi0703 válasza MinionFlasH (#102128) üzenetére


Tomi0703
őstag

Paypalba mar nem tudom, de pl ebayen, mikor fizetsz ott van, hogy oder conversation vagy valami ilyesmi es ott ki lehet valasztani.

(#102150) joergie válasza dvids (#102122) üzenetére


joergie
őstag

én imádom, megtartós női legénységgel. épp rpbóálgatom az lt15-öt, egyszer adott prohorovkát, de a nyomorult csapat véletlenül se úgy helyezkedne, hogy tudják lőni a spotom, így csak 5k spot lett :(
Ez a leggyorsabb, jó a fordulékonysága is, cserébe a motorja lehetne erősebb. Talán a camo is ennek a legjobb., meg hát alacsony...
Ha valaki érez magában affinitást, elkelne 1-2 t10 arty vagy td. Ígérem nem kötök bele senkibe ;]

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.