Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103951) nyunyu


nyunyu
félisten

Ma mar hetvege van?

30 gold helyett a hetvegi kuldi aktiv.

[szerk:]Oktober 19 7:00-at ir a kuldik lejartara, ez hetfo hajnal, nem kedd.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103952) Bingisz válasza dvids (#103947) üzenetére


Bingisz
addikt

Én csak szeretném tudni, hogy melyik mechanikára gondolsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103953) dvids válasza Bingisz (#103952) üzenetére


dvids
aktív tag

Azért ehhez nem kell túlságosan sokat gondolkodni, a páncél használatára gondoltam nyilván, sok nehéz tank (pár TD is persze) játékának része a megfelelő forgatás, vagy a gyenge pontok elrejtése, ha elkezdik megszórni nagy átütésű prémium lőszerrel akkor a fene vitte el az egészet, lebutul a játék. Ismét mondom: nem feltétlenül hatékonyságról szól, én is játszok még valamicskét heavykkel (bár kevesebbet már mint régen) és nem rosszabbak velük az eredményeim mint a többivel, egyszerűen kevesebb élvezetet találok már bennük többek közt a prémium lőszerek miatt.

(#103954) wwenigma válasza dvids (#103953) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert az elég vicces amikor a T26E4 a kis 6os O-I-re csak golddal lő. Egyreszt azt nem tudom hova rejteni masreszt az alap lőszere is atvinne barhol. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103955) Bingisz válasza dvids (#103953) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha jól elrejted a gyenge pontokat és jól forgatod a tankot, akkor a prémium lőszert is lehet pattintani simán. Ha nem így lenne, akkor pl. az E100 egy rakat hulladék lenne, ami viszont nem igaz, mert az egyik legjobb, legélvezetesebb tank a játékban.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103956) szbalogh válasza dvids (#103953) üzenetére


szbalogh
őstag

Azért ha nincs user error pl. egy E-100-at elég nehéz átlőni bármivel is.

Nick: HE_Storm

(#103957) dvids válasza Bingisz (#103955) üzenetére


dvids
aktív tag

Persze, a bénagézákat meg lehet szívatni még így is, csak ez engem annyira nem hoz lázba.

(#103958) Bingisz válasza dvids (#103957) üzenetére


Bingisz
addikt

A nem bénagézák, meg meg tudják oldani gold nélkül is. Szóval ugyan ott vagyunk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103959) Tarill válasza jozefgucci1 (#103942) üzenetére


Tarill
őstag

Megvan mindkét említett med, 5 db gold ammo van mindegyikbe de még szerintem nem volt olyan csatám ahol mind elfogyott volna, a sima lőszer 264penje bővenbőven elég illetve az 1500m/s-os apcr sebesség igen jó dolog, a gold ammo lényegesen lassabb. De ez csak én vagyok szinte semmibe nem használok goldot

[ Szerkesztve ]

(#103960) dvids válasza Bingisz (#103958) üzenetére


dvids
aktív tag

Egyáltalán nem biztos hogy meg tudják oldani gold nélkül.

(#103961) kchryss válasza jano_77 (#103950) üzenetére


kchryss
addikt

Naa azért szánalmasnak nem nevezném. CW-re gyakoroltunk ahol mindenki golddal lő, ha van rá kreditje miért ne lőne azzal, gyakorolja a gold használatot :)
Én sajnos nem tehetem meg, mert folyamatosan kredit hiányban szenvedek. :(((
Az sokkal viccesebb volt, hogy egyik kollégánál véletlen HE volt betöltve gold helyett amikor találkoztam vele ltwt vs ltwt. Azzal az egy he lövéssel ment el neki a párharc ellenem, utána szépen tudtam szedegetni a heavyk oldalát és a végére top sebző lettem anélkül, hogy 1 goldot lőttem volna. :DDD

(#103962) Bingisz válasza dvids (#103960) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha meg tudja oldani, akkor nem bénagéza. Pont ettől számít valaki tényleg jó játékosnak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#103963) kchryss válasza Linkin (#103940) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja most már minden map így néz ki :DDD

(#103964) dvids válasza Bingisz (#103962) üzenetére


dvids
aktív tag

Szerinted jó játékossal szembekerülve teljesen mindegy, hogy prémium lőszert használ-e vagy sem?

(#103965) kedvesgabor válasza jano_77 (#103938) üzenetére


kedvesgabor
tag

Már fullos, félúton vagyok kb a T57-hez...
...de a nagy ágyú 210-es penetrációja elég kevés(nekem) tier 9-ben szemből, a mobilitás meg nincs meg ahhoz hogy megkerüljek bármit is...célozni meg ezzel gyenge pontokat nem nagyon lehet(nyilván lehet, csak nem az én szintemen), lassabb mint a töltés, még úgy is, hogy fent van a venti,stabilizátor és a célzásgyorsító is.
Ennél a tanknál kezdtem el "rendszeresen" goldot használni(persze kreditből, amit még az anno kiizzadt T34-el farmolgatok össze). Azzal már nem olyan rossz a helyzet, csak a tárazás miatt szar belenyomni a sok kreditet, egy "puha" célpontba, amit utána rendszeresen az orra alá tolják az embernek.
Én általában a "lándzsa hegye" szoktam lenni, na ezzel ez baromira nem működik, csak a hiénázás.

(#103966) fradi81 válasza kedvesgabor (#103965) üzenetére


fradi81
veterán

"mobilitás meg nincs meg ahhoz hogy megkerüljek bármit is..."
-Nem is kell kerülgetni, ha az oldalára rálátsz már jó :)

'célozni meg ezzel gyenge pontokat nem nagyon lehet'
-Lehet csak nem 500m-ről, közelebb kell menni kitárazni.

moto g72, Ninebot d28e

(#103967) kedvesgabor válasza fradi81 (#103966) üzenetére


kedvesgabor
tag

Nyilván jó, csak sajnos nem gyakori, kevesen jönnek "kilincsel előre"... :)
Hidd el én elég közel szoktam vele menni, de nekem kb. 20m-ről is dob olyanokat, hogy csak na, szereti kihasználni a célzókör(ami nem kicsi) peremvidékét...
...az elődjét szerettem nagyon, el se adtam, megy majd bele vissza a legénység.

(#103968) Sanya válasza kedvesgabor (#103965) üzenetére


Sanya
nagyúr

Én az AMX tankokban csak goldot használok.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#103969) kedvesgabor válasza Sanya (#103968) üzenetére


kedvesgabor
tag

A 13-90-el újra játszok az amx30 miatt...az milyen szar lett...vagy én :)
300-at zuhant a wn8-em mióta újra elő vettem....ami viszont baj, hogy nem olyan élvezetes mint régen...nekem legalábbis. Mondjuk azzal goldot nem használok. Régen minden jobb volt:)

Amúgy a nagy gold vitába beleszólva, szerintem nincs semmi kivetnivaló benne, én prémium nélkül tolom, így is ki tudom gazdálkodni az árát, igaz sok ágat húzok egyszerre, meg van T34-em is és csak a T54e1-nél használok goldot. T8-ig átlagba pluszosak a csaták.

(#103970) Pete55555 válasza dvids (#103964) üzenetére


Pete55555
addikt

Nem, egyáltalán nem mindegy.

Szitu: T-54ltwt -vel mentem, csata vége fele szembe találkoztam az ellenfél ltwt-jével. Mindketten két lövés voltunk a másiknak. Én AP-val lőttem, ő APCR-el. Ő kétszer pattant, én kétszer nem... :) Pedig nálam jobb játékos volt.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#103971) rudii


rudii
tag

Sziasztok! :) Indul WoT 7on7 eSport Cup Series #59 Hungary! Illetve sok csapat jelezte, hogy péntek nem a legalkalmasabb. Tehát új szavazás van. Döntsd el te mikor legyen! ;)
Itt tudsz szavazni!
Magyar kupa live stream

[ Szerkesztve ]

(#103972) Greentea


Greentea
senior tag

Emilre milyen skillt és milyen felszerelést tegyek?
Most vettem meg, első csatámon a tapasztalat az, hogy kicsit kicsi az ágyúkitéríthetőség és kicsit lassú, de egyenlőre még elmegy. :D
Periszkópot, töltésgyorsítót és álcahálót tettem rá. (ezek voltak raktáron)
Legényeken Bia van.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#103973) h1mpi válasza Greentea (#103972) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Luck skillt :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#103974) Sanya


Sanya
nagyúr

a bérleti időszak véget ért tankokat el lehet adni?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#103975) szbalogh válasza Greentea (#103972) üzenetére


szbalogh
őstag

Lámpa és álca. Aztán mehetnek a kék skillek, mert utána tornyos lesz mind.

Nick: HE_Storm

(#103976) rlazol válasza szbalogh (#103975) üzenetére


rlazol
addikt

kék skill? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103977) jr1994 válasza rlazol (#103976) üzenetére


jr1994
addikt

Pillanatkép, sima utazás.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103978) rlazol válasza jr1994 (#103977) üzenetére


rlazol
addikt

omg... :DDD ok ty

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103979) galervin93 válasza h1mpi (#103973) üzenetére


galervin93
őstag

Hát ez tényleg nem ártana, mert nagyon furákat tud dobni. Sajnos muszáj megvárni vele a teljes szűkülést, mert amúgy tuti mindenfelé megy a lövedék (szűkülve csak minden harmadik megy a Holdba :-D ).
Nekem periszkóp, célzásgyorsító, álcaháló van rajta + álcafestés. Skillek 6. érzék + álca, illetve felderítő, pillanatkép, akad javítás is... Rádióson semmi, mert azt csak 75%-osat képeztem bele. De nem is nagy hátrány, mert pikk-pakk meg lesz a Borsig, 20k xp-nél tartok, három-négy játéknap még kb. A csőlehajlás csodás, más szó nincs rá. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#103980) Tomi0703 válasza Enzolord (#103926) üzenetére


Tomi0703
őstag

A jó öreg Anti... Kis túlzással ő tanított meg játszani. :)

(#103981) dvids


dvids
aktív tag

E75-re mit fejlesztenétek ki előbb: motor, vagy löveg?
+30% lóerő igen jól hangzik és a tigris 2 lövege átütésben elégséges, bár a plusz azért jól jönne olykor, sebzésben nem túl combos, de dpm-ben még jobb is.

[ Szerkesztve ]

(#103982) fradi81 válasza dvids (#103981) üzenetére


fradi81
veterán

ágyút

moto g72, Ninebot d28e

(#103983) Greentea válasza szbalogh (#103975) üzenetére


Greentea
senior tag

köszi! :)

2x2 néha 5

(#103984) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Xvm-hez jelentkeznék be a wg oldalára, erre nem válaszol...
Nektek jó?

Szerk.: Már jó nekem.

[ Szerkesztve ]

(#103985) grizlisandor válasza dvids (#103981) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nagy motorral gyorsul egy kicsit, de a löveg hasznosabb lenne, csak ahhoz meg kell a nagy torony. A nagy torony + löveget meg nem bírja el az alap lánctalp. :D

Más: Új Win-nel + Wot-tal javult az fps-em... :)

(#103986) #84221696 válasza grizlisandor (#103985) üzenetére


#84221696
törölt tag

Sajos így igaz. Az E75-nek elég cumiztatós a kifejlesztése. Mondjuk lehet venni 600 000 kreditért speckó alátéteket, amivel meg lehet spórolni a lánctalpat, de akkor meg egy kiegészítő hely elvész.
Jó kis tank kifejlesztve, talán a 3. vagy 4. meccsre meg is lett egy ász vele, azóta viszont valahogy nem éreztem rá a tankra. Meg sajna az M103-ra sem nagyon. Szerintem nem vagyok elég érett még a tier 9-10-es meccsekre.

(#103987) dvids válasza grizlisandor (#103985) üzenetére


dvids
aktív tag

A tornyot priotizáltam E75-ön, mert a stockot egy parittyával be lehet hajítani és az egész tank értelmetlen... (185mm, majdnem tökre laposan, 8-as mediumok is jó eséllyel lövik be). Kifejesztem a motort, nem viselem jól a lassúságot, a Tigris II lövege elég 9-es heavyk ellen, még a 10-esek jó részével sincs nagy gond, azon szerintem több meccset veszítek, hogy nem érek a helyemre időben... A motor amúgy is harmadannyi XP, megvan hamar.

Borzalmasak ezek a 9-es német tankok grindjei, az E50-et is húztam, elköltöttem sajnos előtte a free xpmet másra és stockként messze a legrosszabb tank amit eddig valaha játszottam, plusz brutális mennyiségű xp kell hogy meglegyen rajta ami kell.

(#103988) nyunyu válasza dvids (#103987) üzenetére


nyunyu
félisten

De legalabb csereszabatos az E75 es az E50 motorja, igy eleg az egyiken vegigszopni azt a 24.5k XPt.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103989) Plasticbomb válasza dvids (#103987) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez szerintem majdnem minden 9essal így van. Talán a tdknél vannak kivételek 9es szinten. Kifejleszted 150kért megveszed őket 3 milláért és még összeszenvedsz velük 150k xpt mire használhatóak lesznek, na de onnan... Talán az egyik legélvezetesebb tier...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#103990) dvids válasza Plasticbomb (#103989) üzenetére


dvids
aktív tag

Vannak fokozatok azért, nem az első 9-es tankom, az E50 messze a legrosszabb stockként.

(#103991) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sziasztok!

Valami van a szerverekkel, legalábbis EU1-gyel mindenképp. Tegnap este szakaszoltam egy jóbarátommal, és egyszerre fagyott állóra a játék. Kép volt, de semmilyen irányításra nem reagált. Feladatkezelőből tudtuk lelőni csak. Akkor és az Sand River volt. Ma ugyanez megismétlődött Ruinbergen is. TS-en kommunikáltunk, és mindkettőnknek egyszerre fagyott ki, ugyanúgy, ahogy tegnap is.

Vicc, hogy volt az ellenfélnél egy előtte nem-AFK tank, az is megállt, azt egy ideig lőttem. Szerintem neki előbb fagyott ki.

Tapasztaltatok ilyet?

Értelemszerűen az ország elérő pontján lakik jóbarátom, más a gépe, más a hardver, szoftver, még modokat sem ugyanolyanokat használunk, és a netkapcsolat sem egyezik.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103992) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Jagdtiger 8,8 buff and HD modell részletek ;] ;]

Jó lesz ez már látom. sok sirás incoming :C

(#103993) Plasticbomb válasza dvids (#103990) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nekem is volt már pár, de stock állapot nem állapot, mint köztudott, tankról csak a fullos állapotban éri meg végleges vélemény nyílvánítani. És úgy bizony a 9esek nagyon ott vannak. Egyrészt megszűnik a +2 tier, mivel csak egy tier van felette, másrészt igen jók a statok azon a szinten (ST-I, Tortoise, OB704, T30, T95 amiket én a saját vonalaimon eddig imádtam).

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#103994) dvids válasza Plasticbomb (#103993) üzenetére


dvids
aktív tag

Éppen a grindról beszéltem, nem a fullos állapotról. :)

(#103995) ollie válasza #84221696 (#103986) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez érdekes, mert 50% alatt van nekem az E75-tel a nyerési arányom, az M103-mal viszont 54%. Nem tudom mi lehet a gond. A német heavy tankok nagy részével egyszerűen folyamatosan vesztek. A Tiger P-vel és a Tiger 2-vel jó a nyerési arányom, a többivel meg 50% alatt van. Biztos van valami trükkje a német tankoknak, amire nem jöttem rá. A Bélába is nemrég ültem bele, de azzal is szarul megy.

Ja, az E50 is szopás. A páncélja semmit nem ér, mert a tier8-asok is átlövik bárhonnan, ahhoz meg túl lomha (maxra feljesztve és 100%-os emberekkel), hogy hatékony med stílust lehessen nyomni vele.

Ja, és érthetetlen módon meg a VK-s medekkel jó a nyerési arányom pedig azok nagy kalap kakik.

[ Szerkesztve ]

***

(#103996) #84221696 válasza adamgreen (#103992) üzenetére


#84221696
törölt tag

Eltűnik a géppuskafészek weak point. :)
Amúgy mi a csudának hd modell? Az sd modell sem csúnyább. ;]

ollie: most, hogy mondtad, meg is néztem: tiger 1: 53%, tiger 2: 49%, E75: 55%, M103: 53% a wr. Valahogy mégis, a kisebbik tigrissel az élvezetsebb a játék és valahogy felette nem érzem annyira. Ez igaz az M103-ra is. A két tigrissel bőven 300 feletti csatám van, a nagyobbik cicust sem sikerült ennyi csata altt megszeretnem.

[ Módosította: ollie ]

(#103998) grizlisandor válasza adamgreen (#103992) üzenetére


grizlisandor
addikt

Maximális sebesség buff, géppuskafészek már nem weak, meg egy kicsit változik a páncél, ha jól értem?

(#103999) adamgreen válasza grizlisandor (#103998) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bizony ;]

(#104000) wwenigma válasza grizlisandor (#103998) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

3-5e kozotti sebzest eddig is ossze lehetett hozni vele, remelem allando vendeg lesz a 100e feletti tiszta kör ezentúl. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.