Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102651) sp3cnaz válasza jano_77 (#102649) üzenetére


sp3cnaz
csendes tag

Bizony én is mod nélkül tolom a játékot és úton útfélen kidobál pedig i7 & gtx 970 a páros.

(#102652) Enzolord válasza jano_77 (#102646) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem csata közben fagy meg folyton, de nem lesz 999 a ping, simán megáll, legutóbb 100 életem maradt emiatt, mert a retek táras arty 3mat hegyezett bele az 50B-be..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102653) rlazol


rlazol
addikt

nekem aslain van fenn.
16 hónap alatt talán ha 10x fordult elő, hogy csata közben kidobott/megszakadt.
Valami hiba szerintem nálatok van. Driver, vagy winyó, esetleg NET.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102654) kchryss


kchryss
addikt

Nekem utoljára akkor fagyott ki mikor a 9.9-es verzió kijött. Akkor kb 1 hétig random kidobálgatott csata előtt, de azóta 1x sem. Viszont mostanában rendszeresen ugrik fel a pingem hirtelen nagy értékre majd vissza. Ez csatánként 2-3x fordul elő, de igen bosszantó, főleg ha lighttal vagyok és emiatt kikanyarodok oda ahova nem kéne. Nem tudom hogy ez is WG hibája vagy a net szolgáltatómé-e.

[ Szerkesztve ]

(#102655) jano_77 válasza rlazol (#102653) üzenetére


jano_77
nagyúr

Doki basszus miért kell mindig a user gépét hibáztatni, mikor vmi köztudottan egy rakás szar!? Miért kell a nyomorék WG-t védeni és azt bizonygatni, hogy nem a játékkal van a gond? DE IGEN a játék a szar és amiatt dobál ki nagyon sokakat! A többséget!

Mai díszpintyem egy JPz E100, végig a leghátsó ponton álldogált, majd a legvégén, mikor már csak Ő volt elindult, hogy megváltsa a világot.....természetesen nem sikerült neki. csata után még megkérdezte, hogy miért kértem mindenkit, hogy jelentse fel BOT-ként! Szerintem a számok önmagukért beszélnek.

És Ő is eljött, csak nem értem miért tett mellé a gép még 14 másik játékost!? Úgy tudtam, hogy Ő egyedül, magányos farkasként harcol?! Legalábbis a Feláldozhatókban ezt mondta. ;] :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102656) fradi81


fradi81
veterán

Az a pár játékos akit folyamatosan kidobál összeírhatná a gépe/rendszere adatait hátha meglesz a közös pont, windows+wot reinstall sem árthat. Mert nem a többséget dobálja ki a játék csak néhány embert, lehet érzékenyebb ez a játék mint a többi :)

moto g72, Ninebot d28e

(#102657) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Pár ember már többség? Komolyan? Hm miről maradtam le?
Ezzel a játékkal is csak annyi gond van mint az mmo játékok többségével, lehet más állítani, lehet köntörfalazni de akkor is így van.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#102658) rlazol válasza jano_77 (#102655) üzenetére


rlazol
addikt

senki nem írta, hogy a játék hibátlan.
de nálam stabil. tudomásom szerint Diarmand-nál, fradi81-nél, ha jól értem Stigma.HC-nél sincs gond. és még sokaknál.
és vannak páran, akik rendszeresen panaszkodtok arról, hogy kidob.

nem állítom, hogy nem a WG a hibás, de az ellenkezőjét se látom bizonyítottnak.
hogy rövidre zárd, a helyedben pl átvinném a gépet vhova, ahol más a netszolgáltató (pl hozzám, úgyis lógok neked) és kipróbálnám ott is.
Vagy játsszál pár napot otthon másik gépen (szívesen odaadom az enyémet erre a célra) és nézd meg, úgy kidobál-e.

amit fradi81 írt, hogy gyűjtsünk össze minél több infót ezekről a gyakran kiobálós környezetekről szintén okos gondolat.

de amíg ezt végig nem járod, és nem zársz ki minden más opciót, miközben sokaknál épp annyira stabil, amennyire nálad nem, nem bizonyítottál be semmit és nem is léptél előre a probléma megoldásában.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102659) virkir válasza Stigma.HC (#102657) üzenetére


virkir
veterán

Mindig az a többség akinek a legnagyobb a hangja.
Nem tudtad?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#102660) fody73 válasza jano_77 (#102646) üzenetére


fody73
tag

Csak , hogy ne érezd magad egyedül, nálam ugyan ez a helyzet. :((
És nem volt semmi hardver változás, és nem telepítettem az utolsó patch óta semmit!
De tuti hogy a gépünk szar!! :(

(#102661) rlazol válasza fody73 (#102660) üzenetére


rlazol
addikt

na vegyük sorra!
mi okozhatja a bajt?
a WG
a driverek (apró inkomp)
az OS (registryben valami)
a hardver (húzás, töredezettség, tápfesz ingadozás...)
a NET
rosszindulatú szoftver (féreg, adware)

mit zártunk ki eddig? semmit. Mert valakinél minden oké, valakinél meg instabil.
mit tettetek az érintettek, hogy előrelépjenek? semmit. Itt rinyáltok, de megoldás nincs.

mit tehetnétek? két megközelítés merült fel:
egyénenként kizárásos alapon lehetne haladni.
.....elviszed a géped és játszol vele máshonnan - ahol más a net és a hő+tápviszonyok
.....kölcsönkérsz egy másik gépet és játszol arról
.....teljesen 0-ról felteszed az Os-t, majd a Wot-ot
.....kölcsönkérsz egy tápot/VGA-t/HDD-t pár napra és nyúzod
mivel többen vagytok, csinálhatnátok egy google spredsheetet:
.....gép minden alkatrésze
.....driver, pontosan
.....telepített egyéb programok listája
.....cím netszolgáltató
.....lefagyások jelentése - hány csata után, milyen tankkal, melyik térképen, milyen más program futott a háttérben
mivel vagyunk, akiknél nincs gond ezt mi is kiegészíthetjük a saját adatainkkal, így kiugorhat valami.

nem mondom, hogy a WG terméke hibátlan, de azt igen, hogy a probléma helyben jelentkezik!
ha masszívan ezt jelentenék a WG-nek, lépniük, legalábbis magyarázkodniuk kellene, ahogy a 9.9 kapcsán meg is tették.
én nagyon ritkán (eddig összesen 2x) találkozom olyan tankkal, ahol egyértelműen megszakadt/lefagyott a user kliense, erre jön még az a pár, amit időnként a bázison marad, de azok egy része ugyebár bot.
Biztos meg lehetne írni jobbra, de az is biztos, h valami apróság van nálatok is! persze egyszerűbb a WGre kenni, mnit megkeresni a hibát, de a WG a fenti okokból nem fogja megoldani nektek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102662) kchryss válasza rlazol (#102661) üzenetére


kchryss
addikt

Hát ha lehetne választani a teljes oprendszer újrarakás + wot reinstall és a között, hogy inkább lesz*rod és játszol úgy hogy 10 csatánként 1x kifagy szerintem a nagy többség az utóbbit választaná :D
Ráadásul ha valaki ezt mind meg is csinálná azzal nagyon sok ideje elmenne és még a problémát sem garantált, hogy megtalálná.

(#102663) rlazol válasza kchryss (#102662) üzenetére


rlazol
addikt

ha azt akarja, h kevesebbszer fagyjon ki, ebben a helyzetben tennie kell érte. Nem egyszerű a hiba, ráadásul nem is idézhető elő csak úgy.
ha valóban zavarja, tesz ellene. Ha annyira nem zavarja, hogy tegyen ellene, miért panaszkodik miatta?

órákig, napokig eltökölnek egyesek, amíg a modokat beállítják egy egy patch után. ez se tartana több időbe. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102664) Pete55555 válasza rlazol (#102661) üzenetére


Pete55555
addikt

Na várjál öcsém, olyat mondok, hogy besz*rsz.

Én is itt "sírtam" nemrég, elmondom miket jártam végig.

-Driver frissítés, próbálgatás több verzión.
-Wot reinstall
-gép hőfok ellenőrzés, VGA-n apró tuning visszavétele, ventik felcsavarása
-gép takarítás, potalanítás
-wot tesztszerver próba - itt is kidobott, MOD nélkül
-az alap, hogy NET ellenőrzés, torrent alapból nem megy WOT alatt...
-vírusírtó/malware keresés

Na, és ezt kapd ki !!!!!!!!

Mindezek után ugyanúgy FOS volt a játék, kidobált.

Majd rá egy hétre hirtelen MEGAVULT !!!!!! Csak úgy gondolt egyet, egyik nap még kidobált, utána már nem.

Na, ezt fejtsd meg !

Ja, mégvalami: Mikor kezdett kidobálni? Peccsváltás után. Érdekes, előtte még jó volt a gépem...

Nem tudom miért nem lehet elfogadni azt, hogy balfasz a WG, és szimplán úgy írják meg a játékot, hogy esetleg bizonyos hardverkombinációkkal apróbb hibákat produkál. Ezt olyan nehéz lenne elképzelni? Nem hinném.
És bocs, ha elvárom, hogy egy olyan gépen amin kb minden más játék normálisan megy, akkor a WOT is fusson.

...Szeretem leracsniztatni...

(#102665) fradi81 válasza Pete55555 (#102664) üzenetére


fradi81
veterán

"bizonyos hardverkombinációkkal"

Igen ezt kellene meglelni, azoknak akiket érint.

Itt is írnak valamit ilyenekről: [link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#102666) Pete55555 válasza fradi81 (#102665) üzenetére


Pete55555
addikt

Persze, ez oké, csak erre reagáltam:

"mit tettetek az érintettek, hogy előrelépjenek? semmit. Itt rinyáltok, de megoldás nincs."

...Szeretem leracsniztatni...

(#102667) emre


emre
veterán

Nálam sem fagyás, sem kidobálás nincs. Sőt, tegnap kisebb áramingadozás miatt lekapcsolt a gépem, és az újraindulás után simán be tudtam lépni a csatába. Mondjuk ez régen természetes volt hogy így működik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102668) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Tier 10 et mindenkinek. Hajrá gyerekek csak gyözzétek kredittel ;]

(#102669) woryz válasza adamgreen (#102668) üzenetére


woryz
senior tag

Visszavenném a jgpe100-at, de ez így még mindig nem egy versenyképes ár... Top of the treeben nem lesz valamikor? Az ugye 30 % ad?

(#102670) fradi81 válasza woryz (#102669) üzenetére


fradi81
veterán

idő kérdése hogy mikor lesz. 30%

moto g72, Ninebot d28e

(#102671) woryz válasza fradi81 (#102670) üzenetére


woryz
senior tag

Hát végül is ráérek, játszani úgyse akarok azzal a szutyokkal. :) Mondjuk csak azért venném vissza, ha már egyszer kifejlesztettem, akkor inkább legyen a garázsban. A vele történő játékot meg inkább kihagyom, mert akkor újra el fogom adni. :))

(#102672) rlazol válasza Pete55555 (#102664) üzenetére


rlazol
addikt

ehh....
nem írtam, hogy a program hibátlan.
Azt írtam, h a saját gépedben (HW+SW+NET) kell ilyenkor megkeresni azt, amitől nálad instabil.
Mert a többségénél stabil, mert ha nem így lenne, tele lennének ilyenekkel a külföldi fórumok, mint a 9.9 után.
Ez nem feltétlenül HW hiba, lehet egyetlen elállítódott érték a registryn (amit persze okozhatott pl a patch) - ezért kellett volna WIN újratelepítéssel kezdeni.

egyes hardverelemek cseréje (egyesével) is elvihetett volna odáig, hogy megtaláld, melyikkel akad össze.
Szerencsédre erre nem volt szükség.

Mert valami történt - Windows is, WG is tud érdekes dolgokat. Lehet, feltelepítettél valamit, ami felülírta a problémás dolgot. Lehet, h volt egy ninja-patch. Lehet, h a szolgáltatód cseréld ki valahol egy csatlakozót. Meg még lehet 1000 dolog.

A WOT korántsem hibátlan (MM :Y ), ezt sose mondtam, de a környezete se az, ezt fogadd el. Win újratelepítés, másik géppel való teszt nélkül elég esetleges a hibakeresés. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102673) Razzul válasza emre (#102667) üzenetére


Razzul
senior tag

Nekem sincs se fagyás, se kidobálás. Csak néha, ha rendesen akarok kilépni a játékból, akkor gondol egyet és újraindítja magát. :DDD Ha Alt+F4-el teszem meg ezt, nincs ilyen.

Stat crux dum volvitur orbis

(#102674) Mynock válasza mikron (#102650) üzenetére


Mynock
tag

A régivel is ezt csinálta.Win 7 alatt nem volt ilyen probléma,Win 10 alatt jött elő és 2 drivert is kipróbáltam már.Talán a következő patch helyrehozza.

(#102675) Mynock válasza tigerk (#102645) üzenetére


Mynock
tag

Köszi,ezt kipróbálom.Hátha...

(#102676) szbalogh válasza emre (#102612) üzenetére


szbalogh
őstag

És épp a 13 90-el lett meg a 3k passzív spot küldetés :B
venti, célzásgyorsító és "optika" van rajta.

Nick: HE_Storm

(#102677) emre válasza szbalogh (#102676) üzenetére


emre
veterán

A célzásgyorsító helyett álcát tettem rá, a t55 lt15 miatt, de lehet visszacserélem mert ha olyan a map és lövöldözhetnékem támad komoly hátrányban vagyok nélküle.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102678) jano_77 válasza fradi81 (#102665) üzenetére


jano_77
nagyúr

és rlazol:

Tessék az én konfigom:
MSI B85-G43 Gaming, Intel i5-4690, MSI GTX 960 Gaming 2G, 4x4GB Corsair Vengeance DDR3-1600MHz, 120GB OCZ Vertex3 - 250GB Seagate Barracuda, FSP HYPER 700W, Win 10 Pro

Figyelmesen várom, hogy szerinted melyik lehet a gyenge láncszem!? :F
Futtattam már Unigine Heaven 4.0, Unigine Valley 1.0 és FunMark teszter programokat, hogy a VGA-t teszteljem, semmi gond nem volt. RAM-okat is teszteltem már, ott sem volt gond!
WOT is lett már újra rakva azóta, hogy engem szivat a kidobálás, kifagyás!

Windows-t még nem tettem újra, de nem oly rég updateltem WIN10-re és nem szöszölnék megint mindennek az újra rakásával! WIN10 update-nél minden driver újra lett rakva a legfrissebbek, és folyamatosan ellenőrzöm őket, tehát most is up to date!

Van még kérdés?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102679) Enzolord válasza jano_77 (#102678) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a Win 10...
Eredeti? Nekem is az van fenn, és szerintem, nekem az a gyenge láncszem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102680) fradi81 válasza jano_77 (#102678) üzenetére


fradi81
veterán

Nincs kérdés eddig se volt, azt én nem tudhatom hogy mi van a gépeddel más gépébe nem látni bele, nálam ugye patent minden, egy gyengébb vason. Igen a win10 is lehet egy ok, meg bármi. Az nincs agyonmoddolva véletlenül? ;]

"6) Crashes on certain hardware (Broadwell family processors) when using Win10 (small amount of reports): the priority of this issue is low as the system is not officially released or supported yet"

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#102681) jano_77 válasza fradi81 (#102680) üzenetére


jano_77
nagyúr

Természetesen a WIN eredeti és hivatalos - feleségem a MS-nél dolgozott ;) ! Sosem moddoltam a WOT-on kívül semmit, így a hardverek is tök alapon futnak, nem húztam semmit!
Esetleh ha szépen megkérlek lefordítod nekem nyelvi analfabétának? Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102682) Enzolord válasza jano_77 (#102681) üzenetére


Enzolord
addikt

Összeomlások Broadwell proci alatt, de mivel kevés a bejelentés, nem élvez prioritást a probléma megoldása.. Tömören.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102683) slett27 válasza jano_77 (#102681) üzenetére


slett27
addikt

Rövid lesz a válasz : Win 7 Pro/Ultimate. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#102684) jano_77 válasza Enzolord (#102682) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

(#102683) slett27: Erről már lekéstem, mert eltelt az 1 hónap, amíg vissza tudtam volna lépni.

rlazol: Laci amúgy köszönöm a felajánlásodat, alkalom adtán szívesen élnék vele. Áthozhatnád a géped, hogy kiszűrjük a gép a ludas-e, illetve másik alkalommal átviszem én hozzátok az én gépem, hogy kizárjuk a NET esetleges gubancát. Milyen szolg-nál vagy? én Magenta.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102685) jano_77


jano_77
nagyúr

nem lett rossz kör, kár, hogy elbuktuk a nyomik miatt. meg lehetett volna az ÁSZ is ha megnyerjük a csatát. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102686) #84221696 válasza slett27 (#102683) üzenetére


#84221696
törölt tag

Win7-nek +1.

Ma délben raktam a gépbe egy nv 970-et. Amikor elindult a játék, 115 fps-t írt ki. Majd egy perc múlva már csak 70-et. Majd újabb egy perc és már csak 58 volt! :DDD
Persze max. grafikán minden. Hogy hova az éterbe tűnt a több, mint 50 fps, csak a wot istenei tudják. :D

[ Szerkesztve ]

(#102687) Diarmand válasza jano_77 (#102685) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem nem lehetett volna ÁSZ, mivel győztes xp-t kaptál.

(#102688) Enzolord válasza #84221696 (#102686) üzenetére


Enzolord
addikt

Mivel állta a játék, nem kellett annyi adatot feldolgozni.. :)
Azután jött a csúnya enemy fps lopó, alias több tank, és így már többet dolgozik a kártya, ergo alacsonyabb végeredménnyel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102689) jano_77 válasza Diarmand (#102687) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha a 696 alap XP a győztes XP, akkor tényleg nem, de szerintem akkor 1000 felett lett volna - 3119 dmg

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102690) nyunyu válasza jano_77 (#102689) üzenetére


nyunyu
félisten

Asz szint 1150-1200XP korul van a T6 tankokra, de te meg az 1100-at sem erted el.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102691) #84221696 válasza Enzolord (#102688) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igen, ez tiszta. De ekkora fps csökkenést nem tapasztaltam az 560 ti-vel. Azzal 70 fps körül indult és lement 55-60 közé. Ez az 50 fps zuhanást kicsit sokallom.
Ja, azzal nem volt max graf, csak kb 3/4-ed. :)

[ Szerkesztve ]

(#102692) OberMotz válasza fradi81 (#102656) üzenetére


OberMotz
aktív tag

Kíváncsi lennék hogy szűz install-e, vagy valamilyen fájin modpackkel felturbózott WoT. Én elég sokat játszok vele (esténként kb. 30-40 csata), de kidobni nem szokott soha, "csak" érthetetlen durva pingeket produkál 3-4 másodpercig néhány csatában, ami szintén szívás tud lenni ugye.

[ Szerkesztve ]

(#102693) rlazol válasza jano_77 (#102678) üzenetére


rlazol
addikt

ez egy adat, önmagában nem sokat ér. Akkor lenne értéke, ha a többieké is itt lenne, akiknél gond van.
hardwered hibátlan, de valami mégse kóser. ez lehet driver, registry, vírus... emiatt lehet jó ötlet újratenni a win-t persze az se garantál semmit.

írj rám vagy hívj fel, h mikor tudjuk a gép ide-oda hozást megoldani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#102694) Phobion


Phobion
őstag

Szerintetek ez a VK 100 melyik tank helyére kerülne be?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#102695) Enzolord válasza Phobion (#102694) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem ez a Mauschen más néven, ha jól rémlik, a VK Bélát akarták leváltani vele Tier 9ben..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102696) Phobion válasza Enzolord (#102695) üzenetére


Phobion
őstag

Ennyire átalakították volna a Mauschen-t?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#102697) fody73 válasza rlazol (#102661) üzenetére


fody73
tag

Na vegyük sorra!
Csak a tisztánlátás kedvéért.

Négy és fél éve játszom napi szinten minimum 1 órát a játékkal ugyanazzal a konfiggal, amit saját kezűleg állítottam össze(meg még egy párat ezen kívül)! ;) Tehát kijelenthető, hogy a játék és a gépem hibáival is tisztában vagyok, és ha úgy adódik a gépem hibáit orvosolni tudom. :) A játékét sajnos nem! :( A windows-t természetesen azóta már párszor újratelepítettem, de egyszer sem a WOT problémái miatt. A játékot talán csak egyszer telepítettem újra, de akkor is csak azért mert tönkrement alatta a vinyó. E röpke 4 és fél év alatt érdekes módon a gépem mindig egy újabb kiadott patch után hibásodik meg, vagy a netem (DIGI 100/100) hirtelen elkezd szakadozni, vagy a Win összeomlik és kidob az asztalra a játék mintha atl+f4-et nyomtam volna! :( Természetesen ezek a hibák a következő micropatch(-ek) kiadása után eltünnek, és a gépem is hirtelen megjavul. :U Pontosan ezért, a topik indulása óta engem itt még (ha jól emlékszem) nem láttál rinyálni! ;)
Úgy mint eddig is várom a csodát, de az egyébként stabilan működő gépemet nem fogom ..sztatni. :N

(#102698) zozyk


zozyk
addikt

Amikor engem régebben kidobált:
1. Töröltem a WoT cache könyvtárakat a c:\Users\*****\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\ mappában
2. megnyitottam a python.log-ot,és kiszűrtem a hibás modokat

Verzióváltásnál ezt a két lépést mindig megcsinálom + moddolásnál a audio\ & gui\ & scripts\ mappákat berakom a res_mods alá.

Azóta nagyon,nagyon,nagyon ritkán dob ki,általában akkor is egy rosszabbul megírt mod a hibás,ami a python.log-ból kideríthető.

[ Szerkesztve ]

(#102699) jano_77 válasza zozyk (#102698) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezt a cache dolgot megpróbálom. a pyton dolgot nem ismerem, akkora guru nem vagyok. :N

MSI Afterbunerben tudna vki segíteni nekem?
most vettem észre, hogy vmiért nem jelzi ki a beállított értékeket a játék futása közben!? Pedig korábban működött és most 1xcsak semmi? Próbáltam a beállításokat de semmi változás, mi lehet a hiba?
Köszi előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102700) emre válasza jano_77 (#102699) üzenetére


emre
veterán

Tegyél fel egy ilyen screen-t, így majd talán valaki hozzászól érdemben. Ennyi infó alapján mégis mit mondjunk?
Másik játéknál kijelzi?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.