Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103351) szbalogh


szbalogh
őstag

Telepítettem az első programot, amivel *.swf file-okat lehet szerkeszteni. (A notepad++ nem volt jó).
A középső pötty szerkesztéséhez három file-t kellett majd megnyitni és módosítani. Ezek a crosshair_sniper, crosshair_panel_sniper és a crosshair_panel_arcade swf file-ok.
Kikerestem azt ami éppen be volt állítva (a kis fekete karika volt éppen, de itt a képen már az új van kiválasztva).

Ezt png-ként kell exportálni. Utána kerestem egy ingyenes online fotószerkesztőt. Ebben átszíneztem. Fontos, hogy transzparens png-ként mentsük a kész célzót (hogy ne olyan fehér keretes legyen, mint a korábbi hozzászólásba bedobott képen :) )
Ezután vissza az swf szerkesztőbe, majd megint jobb gomb de most csere funkcióval bevisszük a szerkesztett png-t.
Ezt megcsináljuk a képek fülnél is:

Én a biztonság kedvéért a fehér és fekete pöttyös célzót is lecseréltem, de ezt nem kell csak nem volt kedvem keresgélni.
Végül a fenti mentés gombbal mentjük az swf-et és be is zárjuk:

Ugyan ezt megcsináljuk a másik két említett file-ban is és innentől e örö e bódottá.
Ezzel a módosítással csak a monitor közepén levő célkereszt lesz módosítva és az ágyú irányát jelző célkereszt érintetlen marad. Ha egybe ér a kettő, akkor az ágyús célkereszt elfedi a monitor közepén levőt és működik az átütés színjelzés is.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#103352) emre válasza szbalogh (#103351) üzenetére


emre
veterán

Grat!

Én ennyire nem mentem volna bele. De a programot köszönöm, elmentettem. És ha már el is mentettem, belekukkantottam a crosshair_sniper.swf-be, és csodák csodájára ilyen sok kis színes izét találtam.
Most már csak azt kellene kitalálni, hogy hogyan elehet ezeket játék közben elővarázsolni, hogy a többi közül is lehessen választani. Ugyanis a J1mb0 options mappájában sincsen nagyobb választék.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103353) sutyi^ válasza MinionFlasH (#103287) üzenetére


sutyi^
senior tag

Felemelhetik 120km/h is, ha azt maximum egy kizsírozott szakadékba lökve éri el.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#103354) wwenigma válasza sutyi^ (#103353) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Motorhangból ítélve elérhető lesz sík terepen is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103355) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egy pár gondolat az új japán heavy vonalról.

Elékezdtem, mert érdekelt, de a tier4-es Type95 Heavy majdnem elkaszáltatta velem ezt az ágat, brutálisan rossz egy tank, végül hosszú szenvedés után inkább rááldoztam 10.000 freeXP-t, mert az eddigi 3k-t is nagy szenvedések és rengeteg vesztett csata alatt sikerült összeszenvednem, sokszor duplázni,triplázni se sikerült, az eddigi legrosszabb winrate-em ezzel a tankkal lett. :W

Na de az IO Exp.Tier5-ben már egészen más tészta, egész használható már alap ágyúval is (persze HE-vel), és a top ágyúja eléggé OP-nak tűnik ezen a szinten, és oké, hogy olyan mint a Tigris, hogy szinte bárhol átlövik, de ezt egyensúlyozza a viszonylag nagy HP-ja. És meglepően mozgékony, jobban mozog mint a KV-1 :K

De ahogy néztem, ez az egész ág mintha XP takarékos lenne, egyiknél se kell fejlesztett tornyot kifarmolni, mert az nincs. És ha mondjuk itt Tier5-ben kifejlesztem a 1200 lovas nagy motort azzal se kell többet foglalkozni mert ugyanazt használja az összes többi is Tier 10-ig :Y

Szóval elég csak az ágyúkra gyűjteni, meg esetleg lánctalp, ha nem bírja el, bár lehet veszek rá fejlesztett felfüggesztést és viszem tovább és akkor azzal se kell törődni :DDD

Szóval jó lesz ez, csak a Tier5-ig kell eljutni valahogy :))

[ Szerkesztve ]

(#103356) rlazol válasza GeneraL_XTX (#103355) üzenetére


rlazol
addikt

ha ugyanazt a motort hasznáják nem válik kínosan lassúvá végére?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103357) Jolet válasza rlazol (#103356) üzenetére


Jolet
őstag

Mint egy maus

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103358) kchryss válasza szbalogh (#103351) üzenetére


kchryss
addikt

Kösz az infót, jónak tűnik. Úgyis meg akartam tanulni az swf fájlok szerkesztését módosítani akarom a j1mb0 célkeresztet. Be akarok rakni egy lámpát a célzó mellé ami zöldre vált ha olyan helyen van a célzó hogy át tudod ütni az ellenfelet. Úgy mint ahogy az alap célzó közepe is működik csak az túl pici és nehéz észrevenni, ezért akarom mellé nagyban is :)

(#103352) @emre: Ma még a wz-111 küldetéssel kell szenvednem, de holnaptól végre szabad leszek és moddolhatok. Majd kiderítem hogy lehet ezeket beállítani.

(#103359) MinionFlasH válasza kchryss (#103358) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

"Ma még a wz-111 küldetéssel kell szenvednem..."

Ugyan már, minek kapkodsz? :DDD ;]

Bocsi! :B

(#103360) emre válasza MinionFlasH (#103359) üzenetére


emre
veterán

Meddig tart?

Mivel megvan a tank nem is figyeltem eddig, de a kredit nem jönne rosszul. Most meg mobilról nincs kedvem más oldalakon keresgélni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103361) Kakumix válasza emre (#103360) üzenetére


Kakumix
senior tag

Reggel hétig. Még van időd! :)

Nekem is kell még kb. 10 kill összesen 3 nemzettel, a többi reménytelen.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#103362) emre válasza Kakumix (#103361) üzenetére


emre
veterán

Köszi!
Akkor már nem foglalkozok vele, mivel kb. este 10-re érek haza. Azt sem tudom pontosan hogyan állok. Talán a német, usa és a francia ág van készen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103363) kchryss válasza MinionFlasH (#103359) üzenetére


kchryss
addikt

Na ja ilyenkor verem a fejem a falba, hogy miért nem tudtam naponta 2 csatával többet menni eddig. Még 50k sebzést kell összevakarnom a type58-cal ami nem fog jól esni :O

(#103364) MinionFlasH válasza kchryss (#103363) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Megéri, meglesz az, hajrá!!! :)

(#103365) Kakumix


Kakumix
senior tag

Na, ez a kretén októberi küldi sem úgy működik, hogy nekünk jó legyen! Nem a szorzós kör utáni győzelmekre adja a 2x-es szorzókat, hanem már a szorzós körök is beleszámítanak. Szóval nem lehet tervezni, hogy majd a hónap folyamán kiválaszt az ember egy tankot, amire igénybe akarja venni, a többit meg majd addig simán csak szorzózza. Ráadásul szokás szerint nem a napi szorzott XP lesz még kettővel beszorozva, hanem a kapott XP*(napi szorzó)+XP. :((
A mai első körömre kaptam így 1800XP*3+1800XP = 7200XP-t.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#103366) nyunyu válasza Kakumix (#103365) üzenetére


nyunyu
félisten

De csak akkor, ha a szorzos korben benne voltal a top x-ben.
Ha nem, akkor csak napi szorzo*XP-t kapsz, nem (napi szorzo+1)*XP-t, es az "extra duplazasok" szama sem csokken.

Egyebkent nem resetelodott reggel hetkor a szamlaloja, igy tenyleg csak 6-7-8-9-10 alkalomrol szol az event.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103367) Enzolord válasza GeneraL_XTX (#103355) üzenetére


Enzolord
addikt

Én még az 5ost sem élveztem, de hattól már páncél is van.. Sőt, még a hetesen is a trollgunt használom.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103368) nyunyu válasza kchryss (#103358) üzenetére


nyunyu
félisten

Ma még a wz-111 küldetéssel kell szenvednem, de holnaptól végre szabad leszek és moddolhatok

Sok sikert a sok paradicsomhoz ;]

Ma kb. 40 csata kellett ahhoz, hogy leduplazzak 8 tankot...
Szerencsere a prem ma lejar, igy hetvegeig elo sem fogom venni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103369) Kakumix


Kakumix
senior tag

A mai Aslainben valami kifagyasztja a játékot, elvileg csak az XVM frissült azokból a modokból, amiket használok. Fisherman's Bay-en ugyanaz a csata 2x fagyott ki. Korábban is volt már ilyen - furcsa mód akkor is ezen a pályán - akkor újratelepítettem az előzőt és megoldotta.

Legyen szép napod!

(#103370) rlazol


rlazol
addikt

meddig kapunk 3x xp-t az első győzelemre?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103371) Kakumix válasza rlazol (#103370) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szeptember 26-ig, csak elfelejtették kikapcsolni és még senki nem mert szólni nekik, hogy megint elbaszták, mert ez most nekünk jó :)

Legyen szép napod!

(#103372) rlazol válasza Kakumix (#103371) üzenetére


rlazol
addikt

LOL
:C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103373) Kakumix válasza rlazol (#103372) üzenetére


Kakumix
senior tag

Az előző két hétben a hétvégi küldi idejére kikapcsolták és kedden kapcsolták vissza. Most a kikapcsolás elmaradt és hétvégén is 3x-os szorzó volt. Nagyjából ennyi volt a plusz, persze előfordulhat, hogy erre a hétre már nem tervezték, de szerintem tervben volt és akkor szombatig fog tartani.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#103374) jagada


jagada
őstag

Mióta lehet 10 arty egy csatában??? :F :F

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#103375) rlazol válasza jagada (#103374) üzenetére


rlazol
addikt

amióta van arty...
ez a max, nagyon ritkán, de sajnos előfordul. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103376) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Csináltam egy accot, hogy kipróbáljam a mini Maus-t, alap 50% legénység, felszerelés semmi, de az első kör jó lett, kis tierben nagyon jó kis tank:

(#103377) Greentea


Greentea
senior tag

Új Top of the Tree: 113-ág
Visszavásárlás lesz. :)
[link]

2x2 néha 5

(#103378) kchryss válasza PR0JECTNR56 (#103376) üzenetére


kchryss
addikt

Bal oldalra ki sem fértek a jelvények :C

(#103379) rudii


rudii
tag

Már csak te hiányzol a tankom legénységéből! :D Bár lehet tovább élsz ha másikban ülsz. :D Stream ON! ;)
Live Stream

(#103380) jano_77 válasza PR0JECTNR56 (#103376) üzenetére


jano_77
nagyúr

egy kis gyilkológép! Gratulálok, szép eredmény! :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103381) PR0JECTNR56 válasza kchryss (#103378) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Volt amiről így is lemaradtam, mert nem olyan sebes szegény.

(#103380) jano_77: Köszi! :R

Más dolog, volt ma még egy Hetzer-es kör is, végre sikerült 2400 sebzés fölé menni vele, igaz csak egy kicsivel, barátnőm spotolt, én lőttem. :D


Visszajátszás erre.

(#103382) Szepi1979 válasza PR0JECTNR56 (#103381) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:C :R :K

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#103383) #84221696 válasza PR0JECTNR56 (#103381) üzenetére


#84221696
törölt tag

Grat! Igazá szép!! :C
Nekem nem ment sajnos a Hetzerrel (sem). El is adtam. :(

(#103384) rlazol válasza #84221696 (#103383) üzenetére


rlazol
addikt

nincs barátnőd, aki spotoljon. :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103385) jr1994


jr1994
addikt

Megvan a WZ-vel a maraton kínai ága :D

Ez egyébként egy szörnyű csata volt, 10-10-nél befoglalt az ellenség. Ha 2 másodperccel előbb visszérek még tudtam volna resetelni :( A kínai tokent muszáj volt megvennem, nem tudtam volna majd 100000 sebzést összeszedni az utolsó 4-5 napban Type 58-cal. Viszont nem kaptam vissza a token árát arany formájában, ezért elolvastam a leírást és kicsit elbizonytalanodtam. A küldetés leírásában 3 esetet írnak hogy mikor jár vissza az arany, ebből 2 arra vonatkozik ha nem lesz meg a wz. Ha megvan, arra szó szerint azt írja:

"If I buy all seven tokens and receive the tank directly, will I still be able to play the Missions and get rewards?

Yes, you can play all missions and you will also get a reward for each token (1 day of Premium Account time and 2,500)."

Vagyis ha mind a 7 tokent megveszi valaki (minek?? annyit nem ér), akkor jár minden részfeladat darabjáért 2500 arany. Most akkor nekem kell kapni, vagy nem? Én csak egyet vettem, de utólag megcsináltam a küldetést.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103386) Mcray


Mcray
senior tag

Remélem van itt valaki a Vihar klánból...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103387) nyunyu válasza PR0JECTNR56 (#103381) üzenetére


nyunyu
félisten

Meg par szintlepes, aztan a baratnod csak egy agaskodo 88 L/71-et fog latni maga elott.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103388) emre válasza Mcray (#103386) üzenetére


emre
veterán

Ilyenkor biztos nincs. ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103389) jr1994 válasza jr1994 (#103385) üzenetére


jr1994
addikt

Jelentem reggelre megkaptam a 2500 aranyat :)

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103390) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Éljen a szükségtelen goldspam. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103391) Mcray válasza emre (#103388) üzenetére


Mcray
senior tag

Egy VIHARos szakasz jó statos játékosakkal védett egy oldalt. Gondoltam segítek nekik, bár nem sokat ér egy stock E50 3 tier 10-es med ellen, de nem vagyok paraszt. Megpróbáltam. Erre az 50B's viharos srác belém vert és beírta, hogy "FU Retard E50"

Ennyit arról, hogy segítek egy másik magyarnak online...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103392) jr1994


jr1994
addikt

Valami gebasz van :D

Frissítettem az aslain pakkor és most ilyen a fejlesztési fám, minden valaha kapható prémium tank benne van, sőt még több is!

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103393) zsolthee


zsolthee
senior tag

Megéri az akciós árát ez a IX-es WZ heavy? Már rég óta ki van fejlesztve, de nem tudtam magam rávenni eddig a vásárlásra.
A 113-nál mi indokolja a 440-es alfát? Miért nem maradhatott 490? Ennyire jó a DPM vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#103394) jano_77 válasza zsolthee (#103393) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vedd meg nyugodtan, nem rossz vas. Mozgékony, pattogós és még az egyel kisebb lövege is használható. sajnos nekem nem lesz most meg a 113 a TOTT alatt, mert túl sok XP kell még hozzá. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103395) SoulReaver válasza Mcray (#103391) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én örülnék, ha több ilyen játékos lenne mint te.

Engem a múltkor egy OMNI-s forma lepett meg... Szintén E-50 -el voltam. Ketten védtünk egy oldalt, ő Bat el volt és míg tárazott fedeztem, T54 goldra váltott és minden lövése átment rajtam, de már csak egy lövésre volt, hogy kilőjem, de hamarabb tölt mint én ugye, és ekkor az OMIS forma még nem töltött be, de elém állt, hogy ne kapjak több lövést, sajnos az arty így is közénk lőtt és én haltam meg... De le esett az állam, hogy ilyen is létezik :)

(#103396) nyunyu válasza jr1994 (#103392) üzenetére


nyunyu
félisten

T-22 sr mibe kerul?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103397) Mcray válasza zsolthee (#103393) üzenetére


Mcray
senior tag

WZ-111-4 istenkirály. Akkorát sebez mint állat. Mozgékony. Viszonylag gyorsan tölt. Kemény a tornya. Cserébe az arty egylövésezi, ha telibe talál és nincs löveg süllyedés.

Én az IS-3-mat imádom, de a 110-et utálom. Az 9-es WZ olyan mint egy tier 9-es IS-3 azért szeretem.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103398) jr1994 válasza nyunyu (#103396) üzenetére


jr1994
addikt

Na az pont nincs benne. Oroszoknál csak valami Obj. 777 van: kép.

De akkor már a többit is felrakom:
Németország
Franciaország
Kína
Japán

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103399) szbalogh válasza jr1994 (#103392) üzenetére


szbalogh
őstag

Ott vannak de nem megvehetők :(((

Nick: HE_Storm

(#103400) nyunyu válasza jano_77 (#103394) üzenetére


nyunyu
félisten

Vedd meg nyugodtan, nem rossz vas. Mozgékony, pattogós és még az egyel kisebb lövege is használható.

D-25T a stock csuzlija.

Az IS-en meg kiraly, de T8 heavyken mar nem igazan hasznalhato a 175 pen+borzalmas celzasido miatt.
Legalabbis ki nem allhatom az IS-6, WZ-111, stock 110 kombot miatta.

Szembejon egy IS-3, aztan ott allok elotte letolt gatyaval, becelozni sem tudom, nem hogy sebezni.

[szerk:]Ja, hogy a 110-en kifejlesztheto 100 mm 62-100T-re gondolsz?
Ott sajnos meg nem tartok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.