Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103651) jano_77 válasza joergie (#103648) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem linkeltem semmit?! Igazad van, tényleg nem link volt, hanem egyenesen betettem egy képet, amin rajta volt a válasz a kérdésedre! De segítek, hátha nem vetted észre, hogy melyik mondat is volt az:

Ugyanis mint írtam ez a mod, amit kerestél és zozyk linkelt Spoter modok közé tartozik (gondolom a készítője a Spoter, nem összekeverendő a felderítéssel) Nos ezeket törölte ASLAIN, arra hivatkozva, hogy akadt vmivel. Korábbi hozzászólásom igaz itt nincs kipirosozva. ;]

Öröm az ilyen embereknek segíteni. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103652) nyunyu válasza jano_77 (#103651) üzenetére


nyunyu
félisten

nem összekeverendő a felderítéssel

Azt ket T-vel irjak :)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103653) ollie válasza nyunyu (#103652) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

felderíttéssel?

Bocs, muszáj volt. :D

***

(#103654) joergie válasza jano_77 (#103651) üzenetére


joergie
őstag

Igen bocsánat, igazad van. Köszönöm a felvilágosítást.
Nem írtam le egyértelműen az igényt, ezt zozyk átlátta, és megoldást kínált.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103655) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kirajzolódási rendszer

Remélhetőleg jobb lesz így !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103656) h1mpi válasza jozefgucci1 (#103655) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem mindenképp. Ezt a négyzet formát sose értettem....

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#103657) Tomi0703 válasza h1mpi (#103656) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szerintem nagyon furcsa lesz. Ahova atloba elottel pl. Prokhorovka kozeperol a kempelo reszt, azt most nem igazan fogod majd. Most hirtelen csak ez jutott eszembe, de tuti van meg sok ilyen.

(#103658) PR0JECTNR56 válasza jozefgucci1 (#103655) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Elsőre jól megtervezett újításnak tűnik, azért az üdvözítő látni, hogy néha a motorháztető alá is kerülnek a gyakorlatban is használható fejlesztések.

(#103659) jr1994 válasza h1mpi (#103656) üzenetére


jr1994
addikt

Érteni értettem, de meg kell majd szokni. Csak egy példa TD szempontból Prokhorovkán:
1-2 soron hátulról lőhető a középső rész
Fentről indulva a sínek mellett le lehet jönni pl rhm-mel, ha át akarna törni a hegyen az ellen, gyönyörűen meg lehet fogni.

Mindkét esetben akár 600m-nél messzebb is el lehet jelenleg lőni, ez meg fog szűnni.

A másik, erre hirtelen nincs konkrét példám, viazont feltűnő: mintha több pálya is az 500m-es négyzethez lenne igazítva, gyakran érzem hogy pont 30-40 métert kéne kb előremenni hogy lehessen lőni egy fontos részt, de ahhoz ki kéne menni a fedezékből, bespotolnak, szétlőnek. Most még.

Szóval én biztos vagyok benne, hogy a kör alakú kirakzolási távolság fog meglepetéseket okozni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#103660) atua


atua
aktív tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ha valaki játszik gtx 660-as vga-val, megnézné, hogy mennyi a gpu hőmérséklete játék közben?
Az utóbbi időben többször elszállt a játék videodriver hiba miatt. Elkezdtem nyomozgatni és a gpu-m hőmérséklete felmegy 90 fokig játék közben. Ekkor a ventillátor vadul beindul (felpörög 4000-es fordulatig), lehűt 70 fokra, közben a fordulatot fokozatosan visszaveszi, majd az egész kezdődik előlről. A hőmérséklet 70 és 90 fok között hullámzik.
Valaki tapasztalt már hasonlót?
Köszi előre is!

(#103661) jozefgucci1 válasza atua (#103660) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem 660TI van gyári hűtéssel és eddig nem volt gondom . Este ránézek !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103662) nyunyu válasza jr1994 (#103659) üzenetére


nyunyu
félisten

Karelia assaulton is kb. 700m-re van a zaszlo a TD kemping zona szeletol.
Zaszlo mogotti szikla mellett allokat nem tudod onnan becelozni.

Ha meg lejossz a hegyrol, hogy loni tudj, akkor meg a bazis pereme fog takarni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103663) PitLee válasza PR0JECTNR56 (#103658) üzenetére


PitLee
őstag

Már több éve ott van az asztalon a négyzet köré alakítása projekt (jej a WG feltalálta a kereket) csak a titkárnő reggelente pont rárakta a kávéscsészét és ez idáig elmaradt (most, hogy elütötte a villamos csak úgy ömlenek a nyakunkba a jobbnál-jobb fejlesztések :DDD )

(#103664) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kérdezz felelek

- WG has a list of mods they want to implement into the game

Ha nem is repositoryként, de valamilyen formában csak foglalkoznak a modokkal ezek szerint.

(#103665) szallasi007 válasza atua (#103660) üzenetére


szallasi007
őstag

Szia,

próbáltad már hogy fixre állítod a fordulatszámot? vegyél fel új profilt ami alatt mondjuk magasabb fordulatszámot állítasz a kártyának és mielőtt wotba belépnél indítsd el ezt a profilt hátha nem kúszik fel még 70 fokra sem a kártya

(#103666) rlazol válasza PR0JECTNR56 (#103664) üzenetére


rlazol
addikt

"New sounds will arrive with new motion physics"
ez rossz hír...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103667) jano_77 válasza rlazol (#103666) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arra gondolsz, hogy akkor sosem lesz belőle semmi!? ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103668) rlazol válasza jano_77 (#103667) üzenetére


rlazol
addikt

:K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103669) Kiki18


Kiki18
őstag

Ezt a mondatot hogy kell értelmeznem?:
Az "elit" státusz lehetővé teszi,hogy az első csatában szerzett harci XP-t szabad XP-re váltsd át

Ez csak prémium tankokra érvényes?Vagy az összes elit tankomra? Hol lehet egyántalán ezt megtenni?

(#103670) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Amikor jo a leosztas, alacsony a küszöb... es van gold is. :) (igen, szükségtelen legtöbbször) Utana a Jagdtiger adott be 2x100e-es kört... :)

[link] [link]

[ Módosította: Mate ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103672) ollie válasza Kiki18 (#103669) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármely elite tanknál meg lehet tenni, jobbra fent, a szabad XP-re kell kattintani hozzá, de aranyba kerül, és nem is kevésbe.

***

(#103673) Kiki18 válasza ollie (#103672) üzenetére


Kiki18
őstag

Erről tudok,de ez az összes harci tapasztalatra vonatkozik ,nem pedig csak az első csatában szerzettére. Ezért nen értem.

(#103674) lacibacsi válasza Kiki18 (#103669) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kicsit átverős fordítás. Igazából úgy kell érteni, hogy már ez első elit csatában (elit csatától kezdve) szerzett xp-t is átválthatod szabad xp-re, de természetesen csak akkor, ha fizetsz érte (25 xp/1 gold). Én az ilyenre azt szoktam mondani, hogy parasztvakítás...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103675) Kiki18 válasza lacibacsi (#103674) üzenetére


Kiki18
őstag

Ok köszi tehát félrefordítás...most elszomorodtam :( :D

(#103676) kchryss válasza atua (#103660) üzenetére


kchryss
addikt

90 fok az marha magas egy ilyen kártyával főleg ha figyellembe veszzük milyen szinten van a wot grafikailag :Y
Nekem egy jóval szerényebb kártyám van, de ha 70 fok fölé ment állandóan kaptam a TDR (A képernyőillesztő nem válaszolt, és utána helyreállt) féle hibaüzeneteket. Gyári beállításokkal állandóan ezt csinálta és érdekes módon csak a wottal. Felraktam MSI Afterburnert abban létrehoztam egy egyedi ventillátor profilt a kártyához, azóta 60 foknál nem megy magasabbra és nincs TDR :)

[ Szerkesztve ]

(#103677) Pete55555


Pete55555
addikt

Most nem azért, de hol van ezzel a tankkal a tankász ? :D
LINK

...Szeretem leracsniztatni...

(#103678) PR0JECTNR56 válasza rlazol (#103666) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A probléma megint csak az optimalizáció, a szovjet sztyeppéken használt abakuszokon laggol a hang csata közben.
Lassan már a hangzást is SD meg HD kliensre kell majd bontani.

(#103677) Pete55555: Az utóbbi időben nem láttam, hogy rendszeresen imádkoztál volna SerB-hez... ;]

[ Szerkesztve ]

(#103679) nyunyu válasza lacibacsi (#103674) üzenetére


nyunyu
félisten

Marha egyszeru, nem kell megvarni, hogy tulcsorduljon a tankon gyulo harci XP, hanem mielott elered az utolso fejleszteshez szukseges XP mennyiseget, freeXPvel kipotolva megveszed.

Aztan egybol be lehet kapcsolni a legenyseg gyorsitott kepzeset.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103680) h1mpi válasza Pete55555 (#103677) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ott ahol a RU-val :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#103681) lacibacsi válasza nyunyu (#103679) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez így van. De a kérdés nem erre vonakozott, a válaszom pedig csak arra szorítkozott...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103682) rudii


rudii
tag

Csúzli! :) Egy barátom jóvoltából már igazi harckocsizó sapkám is van! ;) Ma abban csapatjuk, gyertek nézzetek be! :D
Live Stream

(#103683) rlazol válasza Pete55555 (#103677) üzenetére


rlazol
addikt

csupa 7-es, 8-as tankot sebeztél, vsz azért nem volt elég. :(

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103684) Tarill


Tarill
őstag

hello! T-43-ra érdemes 17k illetve 19k xp-ért kifejleszteni a motorokat? javul érezhetően a mobilitása? vagy esetleg a 17k-sat csak?

(#103685) h1mpi válasza Tarill (#103684) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hosszú az út a T-44-ig szerintem igen. Ha még lassú is, akkor aztán főleg egy kalap sz*r :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#103686) jozefgucci1 válasza h1mpi (#103685) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pont hogy a t43 egy nagyon kis masszív tank :DDD Megéri kifullozni , mert megtunkolva 15 arannyal lehet vele aprítani rendesen. A T44 arannyal sem jó nekem. :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103687) galervin93 válasza Tarill (#103684) üzenetére


galervin93
őstag

Mindenképpen. Ha jól rémlik a gyorsuláson fog javítani, nem jön rosszul.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#103688) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Volt egy érdekes csatám az imént. Mindkét oldalon 4-4 db T8-as, 4-4 db T9-es és 7-7 db T10-es tank. Csata szintnek mégis azt írta ki, hogy 11. Nem úgy van, hogy a csupa T10 tankkal vívott csata a 11-es szint? Vagy valamit rosszul tudok?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103689) rlazol válasza lacibacsi (#103688) üzenetére


rlazol
addikt

a 11-es csata szint T9-T10es tiert jelent. A csak 10es az a BT12.
nem tudom, a nyolcasok hogy keveredtek oda. lehet, spotter volt mind?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103690) Kakumix válasza rlazol (#103689) üzenetére


Kakumix
senior tag

Tankoknak van Battle Tier besorolásuk és a résztvevő legnagyobb battle tierű tank besorolása lesz a csata Battle tierje. Én legalábbis így tudom, a 12. battle tier még nem tűnt fel.
Maus Wiki - jobb oldalt fent van a battle tier
Wiki Battle Mechanics - Battle tier

ui.: lacibacsinak kellett volna címeznem a javát :)

nyunyu: Tényleg! Most, hogy írod emlékszem is rá, hogy nem is volt olyan régen mikor kivették. Tavaly nyáron talán?

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#103691) nyunyu válasza rlazol (#103689) üzenetére


nyunyu
félisten

Mar nincs BT12.

BT11-be elvileg befernek a T8 lightok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103692) lacibacsi válasza rlazol (#103689) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na, az lehet, hogy mind light volt, de igazából nem tudom felidézni. Nyomtam egy print screen-t, estére tudom majd megnézni. Mondjuk ezen a szinten oldalanként 4-4 light... az nem túl gyakori, szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#103694) fradi81


fradi81
veterán

Ezt meg miért adta mert jelentettek többen?Gyorsan spotoltak és kilőtt a 907 a hegyről ennyi volt, előtte egy lövés mellé.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#103695) jano_77 válasza lacibacsi (#103692) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tapasztalatom szerint pedig épp, hogy gyakori a 4-4 light még magasabb szinten is. :K

Segítséget kérnék python file megfejtésében:
Mit jelent a következő:
"ERROR: [ERROR] (scripts/client/gui/Scaleform/framework/entities/BaseDAAPIModule.py, 60): Error during <gui.Scaleform.framework.managers.TutorialManager.TutorialManager object at 0x22C49D90> flash disposing
ERROR: [EXCEPTION] (scripts/common/Event.py, 34):
Traceback (most recent call last):
File "scripts/common/Event.py", line 32, in __call__
TypeError: 'NoneType' object is not callable"

Ez utóbbi 2 sor viszonylag sokszor szerepel egymás után. :F

Aztán van egy kicsit bővebb is:
"ERROR: [ERROR] (scripts/client/gui/Scaleform/framework/entities/BaseDAAPIModule.py, 60): Error during <gui.Scaleform.framework.managers.TutorialManager.TutorialManager object at 0x36A9DE70> flash disposing
ERROR: Traceback (most recent call last):
ERROR: File "scripts/client/gui/Scaleform/Flash.py", line 291, in __call__
ERROR: File "scripts/client/gui/Scaleform/Flash.py", line 258, in handleExternalInterfaceCallback
ERROR: File "scripts\GunConstraints.py", line 153, in scaleCallBack
ERROR: TypeError: float() argument must be a string or a number
ERROR: [EXCEPTION] (scripts/common/Event.py, 34):
Traceback (most recent call last):
File "scripts/common/Event.py", line 32, in __call__
TypeError: 'NoneType' object is not callable"

"ERROR: [EXCEPTION] (scripts/common/Event.py, 34):
Traceback (most recent call last):
File "scripts/common/Event.py", line 32, in __call__
File "scripts/client/gui/Scaleform/daapi/view/battle/damage_panel.py", line 246, in __onVehicleStateUpdated
File "scripts/client/gui/Scaleform/daapi/view/battle/damage_panel.py", line 193, in _switching
File "scripts/client/gui/Scaleform/daapi/view/battle/meta/DamagePanelMeta.py", line 62, in as_resetS
AttributeError: 'ScaleformBW::PyGFxDisplayObject' object has no attribute 'as_reset'"

Segítséget, felvilágosítást előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103696) atua válasza kchryss (#103676) üzenetére


atua
aktív tag

és szallasi007: Köszi a tippet!

Tegnap este próbálkoztam a beállításokkal, de valami nem az igazi. A te (kchryss) beállításaidat használva, nekem 70 fokig megy fel a hőmérséklet, amit ott a 100 %-os fordulat állít meg. Aztán próbáltam az alacsonyabb hőmérsékletekhez magasabb fordulatot beállítani, és addig jutottam, hogy 60-70 %-os fordulatszámnál tartja a 60-70 fokot. Viszont ilyen fordulatnál már jól hallható a venti. Persze a 100 %-hoz képest még mindig jobb.
Szóval nem vagyok kibékülve vele, de azért még próbálkozok.
Ha estleg valakinek van más ötlete, nem tartsa vissza!

(#103697) joergie válasza nyunyu (#103691) üzenetére


joergie
őstag

Elvileg nincs BT12, gyakorlatilag simán csinál olyan csatákat az MM, amiben csak tier10 és t8 light van.

Ugye a BT9 ahol a toptier tier9es, bt10-ben toptier10 és alatte t8ig, illetve még t7 light, bt11 ahol már nincs sima t8, csak t9 és t8light, bt12-ben meg elvileg már nem volt tier9 se. ez megszűnt elvileg, de gyakorlatilag ugyanúgy vannak ilyen csaták, legfeljebb kevesebb.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.