Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103051) 04ahgy válasza jano_77 (#103029) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Sose telepítsd egyből a legfrissebb drivert! Várd meg, hogy legyenek vele üzemi tapasztalatok másoknál...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103052) ollie válasza 04ahgy (#103051) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na jó, de valakinek kell telepítenie, hogy legyenek üzemi tapasztalatok másoknál. :P

***

(#103053) rlazol válasza ollie (#103052) üzenetére


rlazol
addikt

de az ne te legyél. van elég tizenéves szilikonhuszár és csupa automata frissítésekkel dolgozó észlény. bízd rájuk. ;]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103054) emre válasza ollie (#103052) üzenetére


emre
veterán

Ezért kellene Jano-nak külön topik.
Lassan az egész eu community nem kap annyi hibaüzenetet mint amivel mi itt nap mint nap megküzdünk.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103055) 04ahgy válasza emre (#103054) üzenetére


04ahgy
nagyúr

[35157] ---> nálam FullHD-ben, GTX970-nel, maximális grafika, maximális élsimítás mellett egy-egy pályán (pl. Overlord) masszaharc esetén leesik néha 20-ra is az FPS. Persze a legtöbbször stabil 50 felett van.

Volt olyan, hogy a win pampogott a notebookon, hogy 27 frissítés. Mobilnetem volt épp így ráhagytam. 3 nap múlva kerestettem vele, de már csak 35-öt talált... :U

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103056) szbalogh


szbalogh
őstag

Ápdéjt...

Nick: HE_Storm

(#103057) csaba17 válasza szbalogh (#103056) üzenetére


csaba17
senior tag

mit is kell kitörölni ha kérjük frissítsd az alkalmazást hülyeség jön fel?
account.def fájlt?

szerk: töröltem de így sem okés. thx wg...

[ Szerkesztve ]

(#103058) adamgreen


adamgreen
senior tag

Jaja frissül a kicsike . gondolom valami mikropöcs ;]

(#103059) jano_77 válasza szbalogh (#103056) üzenetére


jano_77
nagyúr

mit updatelnek már megint? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103060) 04ahgy válasza jano_77 (#103059) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nálam a klienst.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103061) csaba17 válasza 04ahgy (#103060) üzenetére


csaba17
senior tag

és nálad mükszik a gém? vagy nem használsz modokat?

(#103062) 04ahgy válasza csaba17 (#103061) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Használok nagyon kevés modot, és hibamentes, volt pár csatám a mikropatch óta.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103063) csaba17 válasza 04ahgy (#103062) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi, akkor este újramodolom, használok párat.

(#103064) Kean_Sorbo válasza csaba17 (#103063) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csak a scripts mappát kell átmásolni a resmods-ba. Majd a mod-ok scripts mappáját bemásolni ugyan ide. Talán így a legegyszerűbb.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#103065) joergie


joergie
őstag

10.0 Supertest patchnotes(angol)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103066) wwenigma válasza joergie (#103065) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Épp írni akartam.

- newbies will from now on fight bots in their first few battles
AW-ben csak PvE esetén volt ilyen, PvP-ben sem. Most alapból ilyen a WoT és utana is ott vannak ugye a szürke WN8-as 2-5-8k csatás botok T8-ig ....

- render range changed from 1000 x 1000 meter square to 564 meter radius circle
- 88mm Jagdtiger speed buffed from 28 to 38 km/h
Végre. :))

Illetve Q&A-ból:

The most important question, what is going to happen with arty?
- We do not plan a nerf. What we are planning is a full rebalancing of this vehicle class. We want to carefully implement and test each point of the plan. We are also not excluding the possibility to limit the number of arties to 2-3 (with new achievements) or keep it the way it is.

Na alakul ez. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103067) Mcray válasza ollie (#103044) üzenetére


Mcray
senior tag

Szép! Kérhetek visszajátszást? Köszi!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103068) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok
Nekem is lefrissítette a klienst,és most kb 10 percenként kifagy a játék. Eddig soha semmi baja nem volt. Modokat nem használok.

(#103069) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Napi első csata a fejlesztés alatt álló T54E1-el, csapat iszonyatosan gyenge volt, de a végét mégiscsak én toltam el, gyalázatos vereség lett, így még sohasem kaptam ki:

Visszajátszás erre :(((

(#103070) jano_77 válasza Mcray (#103067) üzenetére


jano_77
nagyúr

Engem is érdekelne a VK Aladáros replay....gratula amúgy hozzá! :C

Érti vki, hogy miért kellenek ezek a folyamatos tech tree-s variálások? :F
"Kiegyensúlyozta a T82 Tier III tartály romboló. Most ez a jármű egy Tier IV SPG.
Felváltotta a T82 Tier III tartály romboló a T56 GMC Tier III tartály romboló.
Kiegyensúlyozta a T18 Tier II tartály romboló. Most ez a jármű egy Tier III SPG.
Felváltotta a T18 Tier II tartály romboló a T3 HMC Tier II tartály romboló.
Felváltotta a T57 Tier II SPG az új T1 HMC."

(#103069) SHiZUOKA: Gratulálok az ÁSZ-hoz. Ami a vereséget illeti és az érzéseket, át tudom érezni a helyzetedet, mert tegnap nekem is volt hasonlóban részem. Egy vesztettnek tűnő csatát hoztunk vissza egy WT Pz IV-el, majd a végére csak én maradtam illetve egy ellen JgPz E100-a. Térkép Fjords.
A lenti nagy hegy mögött voltam és a Jg Pz E100 az átjáróban kilőtte a WT-nket. Gondoltam a hegyet megkerülve mögé kerülök. Igen ám, de bespottolt....így elindultam ugyan a kerülőre, de megfordultam miután leesett a spot. Körbe mentem a hegyet majdnem 1,5x és a TD eltűnt! Nem értettem hová tűnhetett ennyi idő alatt az a böhöm nagy monstrum? Erre megjelent a foglalási csík. Nem értem, hogy ért el a bázisig annyi idő alatt. Elmentem, hogy lelőjem a foglalást és ekkor követtem el egy hatalmas szarvas hibát, mert nem a 0 oszlop felöl próbáltam megközelíteni és hátba lőni - féltem, hogy kevés lesz az időm és befoglal - , hanem szemből a G soron keresztül közelítettem. A nagy szikla mögül kinézve rálőttem és Ő is visszalőtt vaktában és persze hogy talált és ki is végzett. Oltári nagy balek voltam sajnos, elqtam a csatát. :O :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103071) MCGaiwer válasza jano_77 (#103070) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kerüljük a google translatet, mert arckaparó módon szar a fordítás, és idegesítő. Aki nem érti az angolt, az majd lefordítja magának vele, viszont egy IT portálon minimum olvasni mindenkinek illene tudnia...

A változások meg azért vannak, mert anno rossz gépet vagy jó gépet de rossz helyre raktak be. (pl eredetileg artyt TDnek...)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#103072) MinionFlasH válasza PR0JECTNR56 (#103069) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ez gyönyörű! :R Nekem nincs meg az ász! :O

[ Szerkesztve ]

(#103073) szbalogh válasza joergie (#103065) üzenetére


szbalogh
őstag

Buffolják a T23E3-at és a T-54 proto-t... szuper :C

De ezt hogyan kell érteni? : "– decals and flags now give bonus to crew skill"
Mennyi az annyi? Van erről valami részletesebb infó?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#103074) Jolet


Jolet
őstag

egy kis Arctic Regionos spotolos és sebzős replay Ru251-el

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103075) rlazol válasza joergie (#103065) üzenetére


rlazol
addikt

"FV4202 switched to Centurion Action X, FV4202 rebalanced to become tier 8 premium (no Chieftain switch)"

nincs mission? :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103076) jasohn


jasohn
tag

Sziasztok, nem szoktam írni ide, csak olvasni, de ma nagyon kijött a kör ezzel az ergya crew-val is :D
Amúgy sztetek érdemes a Panther-E50M vonalat kihúzni, megéri?

[ Szerkesztve ]

(#103077) zsolthee válasza jasohn (#103076) üzenetére


zsolthee
senior tag

:K Én most az E50-nél járok és nagyon szeretem. Jobb csatákat megyek vele mint az AMX 30-cal, az ágyúja megbízhatóbb, sokkal pontosabb és jobban szűkül. E50M must have!

[ Szerkesztve ]

(#103078) h1mpi válasza szbalogh (#103073) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A protonak örülök, így is egy nagyon jó tank, főleg buff után.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#103079) MaximPeti válasza szbalogh (#103073) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Itt van egy screenshot, a kubai zászlós, amin látszik, hogy a zászlók felrakása +1%-ot ad a legénység képzettségéhez.

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#103080) h1mpi válasza MaximPeti (#103079) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez olyan, mint a hajósban ott is zászlókkal lehet plusz skilleket hozzá adni.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#103081) szbalogh válasza MaximPeti (#103079) üzenetére


szbalogh
őstag

És ha felteszek 2 zászlót meg feliratokat is, akkor összeadódnak? Jó kérdés mi? :D
Csak mert egy % az kb egyenlő a semmivel.

Nick: HE_Storm

(#103082) Enzolord válasza MaximPeti (#103079) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉS vajon, amin már van zászló, az is megkapja a bónuszt?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103083) Jolet


Jolet
őstag

van amikor 5e dmg se elég, volt 3 nagyon mákos sokat sebző lövésem, de a végét jól elkúrtam
igaz ötletem se volt és hajlamos is vagyok hamar megunni a bujkálást

mondjuk azért egy harmadosztálynál jobbat vártam volna

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103084) jozefgucci1 válasza Jolet (#103083) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nagyon durva. Erre csak 3. osztály-t adott ? Mennyi kell itt az ászhoz ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103085) rlazol válasza Jolet (#103083) üzenetére


rlazol
addikt

sajnos a győztesnek járó szorzó nélkül nemigen lesz 3.osztálynál jobb, ahhoz meg vereség esetén TopGun vagy ilyesmi medál kell :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103086) ollie válasza Mcray (#103067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs sajnos, nem állítottam be a mentést, de amúgy a végét még így is én szúrtam el. Na jó, nem csak én, ha a csapattársak kicsit is gondolkodtak volna, simán nyerünk.

[ Szerkesztve ]

***

(#103087) Jolet válasza jozefgucci1 (#103084) üzenetére


Jolet
őstag

utoljára 1400 alapXP elég volt :-(
de azért 5000 sebzés szerintem még a nagyoknál se mindennapos, na mindegy

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103088) Diarmand válasza Jolet (#103087) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ahogy már írták vagy nyerni kellett volna vagy valami medált begyűjteni.

(#103089) jozefgucci1 válasza Jolet (#103087) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem még nincs meg vele az ász sajna , messze vagyok tőle ezért kérdeztem. Igen az 5K sebzés azért akár egy T9 mednek is elég az ász szinthez .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103090) wwenigma válasza Jolet (#103087) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

845 alap xp, eleg sovany ahhoz. Par medal megdobta volna. Nem csak sebzes kell az ászhoz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#103091) Tomi0703 válasza szbalogh (#103073) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ettől sem lett szimpatikusabb a proto. Nagyon gondolkozom, hogy veszek egyet az olcsóbb prém tankok közül. Panther 88 vs proto-n gondolkodom. CDC-t nem igazán ajánlják + abszolút nincs bele legénységem, SP nem kell, T54 protoba lenne fasza legénység, de lomha meg az ágyúja sem jön be. Ha tierlimites lenne akkor okés. Marad a Panther 88 amibe tudnék legénységet szerválni és legalább T10-be sem vérezne el. Még talán SH-ba is lehetne hordani.

(#103092) emre válasza Tomi0703 (#103091) üzenetére


emre
veterán

SH-ra nem inkább FCM? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103093) Diarmand válasza PR0JECTNR56 (#103069) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szép játék volt, bár a vége rettenetesen csúnya volt. Pár észrevétel.
Nem tudom, hogy a Jagdtiger láncolás szándékos volt e, ha igen, akkor kár volt próbálkoznod vele, meglett volna anélkül is, mert nem bírt volna megfordulni, mire rátárazol. Később így is kiszedted csak a hp-d bánta (az sp meg örült).
A másik, hogy ha táras meddel töltesz, nem érdemes egy helyben várni, nyugodtan mehettél volna jobb helyzetbe abból a lukból. Ehhez kapcsolódik, hogy a prém párduccal kicsit szerencséd volt, hogy pont arra ment.
De összességében tényleg jó meccs volt, csak a vége ne lett volna olyan amilyen. :(

(#103091) Tomi0703
Én a CDC-t javaslom. Lehet, hogy nincs bele legénységed, de kukkantsd meg vele a statisztikámat. 75%-os emberekkel kezdtem :) Farmoláshoz ágyú kell, a T54 protonak meg szar ehhez a puskája.

[ Szerkesztve ]

(#103094) szbalogh válasza Tomi0703 (#103091) üzenetére


szbalogh
őstag

Ahogy Diarmand is mondja, farmolni jó átütés kell. A Panther ebből a szempontból jó, de korlátozottan használható. Közelharcban vége. Nekem mondjuk tetszett mikor tesztszerveren próbálgattam. Talán a CDC a legjobb farmolni az olcsók közül (emre... az FCM nem olcsó ;) ).
Nekem se volt francia nehéztankom, mire meglett az 50B, addig az FCM-ben 4 skilles legénységet is húztam hozzá.
A T-54 proto nem annyira lassú mint híresztelik. 45kmh bőven jó.

Nick: HE_Storm

(#103095) Tomi0703 válasza emre (#103092) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az van, de ha arra ráunok. :DDD

(#103093) Diarmand: Őőő... Mit is kell rajta nézni? ;] :DDD
Amúgy Szecska mondta, hogy meg ne vegyem mert minden találat ammo. Ez lenne amúgy a legjobb, mert jó ágyú és van sebesség. Én is próbáltam mikor pár napig lehetett bérelni, ugyancsak 75%-os legényekkel. Nem győzött meg + szarul is ment vele. Az a gáz, hogy húzni való legénység sem lenne, talán később a ha meglesz a BC. Egy orosz lenne a legjobb, de ez a proto nagyon nem tettszik. Németeknél meg ki van fejlesztve a PTA, de RU-ból nem rakom át az embereket, mert kellenek. Oda is kéne legénység.

(#103094) szbalogh: Inkább mondanám, hogy lomha. Tegnap néztem egyik klántárs replayet protoval. Overlord, déli baseről indult közép felé, aztán jobbra 35-40 km/h között ment. Annyit megy a Panther is. Amúgy a csávó lőtt 14-15 goldot, meg 10 ap-t 4,5k dmg, némi spot és 150k jött, tisztán olyan 70k.
Teszten próbáltam amúgy a Panther 88-at, hát nem rossz, de a jó nem ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#103096) Diarmand válasza Tomi0703 (#103095) üzenetére


Diarmand
senior tag

Azt, hogy 75%-os legényekkel is lehet jót menni a CDC-vel :)
A T54 protkóval minden bizonnyal nem ment volna ilyen szinten ha ugyanúgy 75%-os embereket ültetek bele, mert nincs meg sem a sebessége, sem az agilitása ahhoz, hogy flankelj és minden esetben elég legyen a 175-ös átütés. A mai meta a sebességről és az ágyúról szól és mindkettőnek tökéletesen megfelel a CDC. Egyébként meg [link]
Visszavonom amit az agilitásáról írtam a linkben, mert jó legénységgel láttam mire képes.

[ Szerkesztve ]

(#103097) hemaka


hemaka
nagyúr

Látom a klánoknál, hogy "ESL tankok".
Mivel kihagytam jó 3-4 évet, így lövésem sincs mik a menő tankok ESL-ben. Tudna valaki írni nekem egy listát? tyé :R

(#103098) PR0JECTNR56 válasza Diarmand (#103093) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez így van, a végén én is le voltam törve, hogy nem lőttem el rá az az utolsót hamarabb, iszonyat amatőr húzás volt annyit várni.
A Jagdtiger-t eredetileg trackelni akartam és flankelni, de amikor közel kerültem hozzá a végjátékban csak a lövész lőtt pont oda, ott nem volt szándékos célzás.
A hp-t próbáltam jól beosztani, bár így is volt néhány találat, ahol túl óvatlan voltam, mert úgy voltam vele, hogy a csapat még bírja, maximum ahol nagyon elakadnak ott megyek és beflankelem az ellenfelet, hát nem éppen így történt...
Panther-t láttam a mapon és pont jól is jött ki, szóval ő megkapta a magáét nyomban, mivel nincs xvm, így nem tudtam milyen játékos és jobbnak láttam ott lerendezni, még mielőtt valamelyik másik tank kiiktatása közben feltűnik és fenékbe lő, mert megfeledkeztem róla korábban vagy alábecsültem.
Nos, összességében tényleg van mit javítani, de majd legközelebb remélhetőleg egy nyertes kört is tudok mutatni kidolgozottabb teljesítménnyel.
Érzem, hogy jó a T54E1, de még van mit gyakorolni, meg 0. skilles legénységem kicsit cinkes dolog tier 9-ben. :D

(#103099) MCGaiwer válasza hemaka (#103097) üzenetére


MCGaiwer
addikt

csökkenő sorrend (kb):
is3-t54ltw-t37-t32-ru251-50100-5916-1390-wz132-m44-fvarty

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#103100) Diarmand válasza PR0JECTNR56 (#103098) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én inkább azt tartom kicsit amatőr húzásnak, hogy mohó voltál. Bőven lett volna lehetőséged eltűnni onnan és ráugrani máshonnan. Mivel lassú, nem valószínű, hogy üldözött volna, hanem beáll capra, onnantól meg négy irányból is megszórhattad volna. Tudom, mindig okosabb, aki csak nézi :DDD
Lehet félreértelek a Jagdtigert illetően, én arról beszélek, mikor először konfrontálódtál vele és csak három lövésed volt rá. Ott láncoltad a másodikkal, de újból megnézve csak a lövész volt kancsi és nem szándékosan trackelted. Pedig ha ott kiszeded, akkor megvan az SP is. Bakker...
XVM-em nekem sincs, így csak a pályán látottakból tudok következtetni arra, kivel állok szemben. Megmondom őszintén nem is hiányzik sőt, jobban megy mióta nincs fent :D
Nem kétlem hogy lesz vele jobb köröd is majd, bár én nem merném kipróbálni a batchat után, lassúnak találnám. Az meg, hogy nem volt gold ammo tárad, meg skilles crew külön gz (nem tudtam miért nem villan a lámpa :DDD ) :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.