Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102801) ollie válasza Veatta (#102795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, mert minden hsz arról szól, hogy sokkal rosszabb lett, már a tier 8-as tankok is simán átlövik. Akkor most mi az igazság, jobb, vagy rosszabb lett?

***

(#102802) Enzolord válasza ollie (#102801) üzenetére


Enzolord
addikt

Jobb lett..
Kupolája is jóval erősebb.. Ha nem töltik rád a goldot, simán tudsz pattintani rengeteget.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102803) jozefgucci1 válasza Enzolord (#102802) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Így -így ahogyan írtad. Tegnap mentem pár kört vele és brutális aranyesőt kaptam . Only gold mindenkitől . Acélfalat egy csatában sem kaptam vele ,de játszható volt. Pár csatából nehéz bármire is következtetni ahhoz legalább 50 csata kellene . Ugyan ez volt az E3-al is tegnap . Bárhová mentem ontották rám az aranyat.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102804) emre


emre
veterán

Ezt használja valaki? 6. érzék 10 mp-es jelzéssel (szerkeszthető verzió) teszt 0.9.10
Gondjaim vannak az ikonokkal. Kicsit át kellene színezni őket erőteljesebb árnyalatúra (kép), de hadilábon állok a DDS fájok kezelésével.

Ja, nem cserélem le sima ikonokra, nem rajzolom körbe a monitoron és hogy egyáltalán mi szükségem van nekem erre azt ne is firtassuk. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102805) Diarmand válasza emre (#102804) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én próbáltam a jelzőhangot, de számomra nagyon hamar zavaróvá vált az állandó pittyegés a folyamatos spot miatt ha nem light tankkal mentem, úgyhogy leszedtem pár nappal később.

(#102806) szbalogh válasza emre (#102804) üzenetére


szbalogh
őstag

Aha, épp az van fent. Aslain csomaggal együtt próbából került be de nem nagyon szeretem. Pont eltakarja egy másik mod a lámpát. Előtte 10 másodpercig világító Jimb0 smiley volt, ami nekem jobban bejött.... Sauron rikoltással :D

Nick: HE_Storm

(#102807) Enzolord válasza emre (#102804) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor már csak az lenne a kérdésem, hogy nem rókázol be az elmosódás effekttől??? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102808) Razzul válasza Jolet (#102800) üzenetére


Razzul
senior tag

Ha teljes lesz a felszerelésed akkor is fenthagyod majd a nagy repeszpáncélt? Ha igen, mi helyett?

Stat crux dum volvitur orbis

(#102809) emre válasza Enzolord (#102807) üzenetére


emre
veterán

Motorozok, én bírom a tempót. :DDD

(#102805) Diarmand

Nekem meg pont a jelzőhang tetszik benne, mert egyrészt, nem a res/audio mappába pakol, másrészt az ikonra nem mindig figyelek, és néha előbb elindulok mint kellene.

(#102806) szbalogh

Nekem nem takarja, mert eredetileg a jobb oldalt volt a hpbar mellett, másrészt meg átpakoltam középre a régi fölé.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#102810) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

valaki mondja már el, mi a franc értelme a repeszpáncélnak? a mauson rajt van, és ugyan úgy belémvernek 7-8-900at az artyk (a legnagyobb rngvel számolva is MAX 700at szabadna kapnom, nem számolva azt, amennyivel az armor csökkenti a sebzést ˛t92 2800as roll x 0.5 x 0.5)

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102811) Enzolord válasza emre (#102809) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C
Ez teljesen rendben van.. :) A játékbeli a gusztustalan.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102812) szbalogh válasza MCGaiwer (#102810) üzenetére


szbalogh
őstag

Pedig nagyon is jó az. Nekem E3-on és E-100-on van. BC arty-k néha 0-t sebeznek még ha el is találnak.

Az egyik 0.5 a repeszpáncél, de mi a másik? :B

Nick: HE_Storm

(#102813) MCGaiwer válasza szbalogh (#102812) üzenetére


MCGaiwer
addikt

épp azt mondom, hogy szerintem rohadtul nem működik...
a másik a "nem átütő HE találat"

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102814) vgabri1


vgabri1
tag

Sziasztok!
Digi pro netünk van, ez elbír két gépet wotozásra, nem fog laggolni?

(#102815) Enzolord válasza vgabri1 (#102814) üzenetére


Enzolord
addikt

Milyen a sávszél?

(#102816) vgabri1 Akkor simán el kell bírnia... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102816) vgabri1 válasza Enzolord (#102815) üzenetére


vgabri1
tag

Elvileg 100/100mbps,a garantált 50/25

(#102817) 04ahgy válasza vgabri1 (#102816) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tíz-húsz WOT klienst elbír egyidőben, lagmentesen.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#102818) jozefgucci1 válasza Enzolord (#102807) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Te állat a Milánói spagetti felkerült a monitoromra miattad :DDD Az a kép azt én is néztem , hogy mi ,de nem mertem neki szólni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102819) szbalogh válasza MCGaiwer (#102813) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze, mert az levonódik, nem 0,5.ös szorzó.
Tehát pl. ha van egy 500-as rollja és eltalál egy 100mm-es részt, akkor az 500-ból levon 100*1,1*1,5-öt és kapsz 335 dmg-et.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#102820) Enzolord válasza jozefgucci1 (#102818) üzenetére


Enzolord
addikt

Én mondtam, hogy rókáznod kell tőle.. Én megmondtam.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102821) MCGaiwer válasza szbalogh (#102819) üzenetére


MCGaiwer
addikt

nem, az, azt írtam hogy még nem is számoltam.

a HE alap mechanika az, hogy ha átüt, akkor sebezheti a teljes alphát, ha meg nem megy át, akkor meg max a teljes alpha felét. az armor levonások ezután jönnek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102822) szbalogh válasza MCGaiwer (#102821) üzenetére


szbalogh
őstag

Akkor mi a kérdés? :B

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#102823) MCGaiwer válasza szbalogh (#102822) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az hogy mégis milyen számolás után kapok 700-800as sebzéseket a mausban. Vagy a spall liner effektjét nem értem, vagy vmi nem oké...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102824) vgabri1


vgabri1
tag

Köszönöm mind kettőtöknek!

(#102825) szbalogh válasza MCGaiwer (#102823) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát ott írtam lentebb :D Az 500-as dmg roll nem átütő találatkor ha 100-as páncélt ér, akkor 335 sebzést kapsz. Nem 250-et :K

Nick: HE_Storm

(#102826) MCGaiwer válasza szbalogh (#102825) üzenetére


MCGaiwer
addikt

számolnál a 2800as t92-es sebzéssel meg a maus ~200as páncéljával?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102827) Diarmand válasza MCGaiwer (#102823) üzenetére


Diarmand
senior tag

Itt a képlet, ha NEM üt át az arty: 0,5 x (dam) - 1,1 x (arm) x 1

Az utolsó 1-est kell lecserélni 1,1 vagy 1,2....1,5-re attól függően, hogy mekkora repeszpáncél van rajtad. A számolást rád bízom, nem olyan nehéz.
Magának a repeszpáncélnak meg annyi értelme van, hogy amire rámegy a szupernehéz, arra onnantól majdnem fölösleges lesz a gyógyító és mehet rá a dupla javító.

(#102828) MCGaiwer válasza Diarmand (#102827) üzenetére


MCGaiwer
addikt

sehogy sem jönnek ki átlagban a kapott sebzések... a fenti képlettel max roll esetén kellene ~990et kapnom, átlagban 700at, de az esetek felében 700nál kisebbet. na most még nem volt olyan, hogy 700nál kisebbet kaptam volna t92től (sőt még typeE is ilyen 800at szokott sebezni, pedig annak kisebb az alphája)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102829) Diarmand válasza MCGaiwer (#102828) üzenetére


Diarmand
senior tag

Maus toronypáncél: átlagosan 729-et fogsz kapni
Maus torony oldalt/hátul: átlagosan 779-et fogsz kapni
Maus testfront UFP: átlagosan 795-öt fogsz kapni
Maus test oldalt: átlagosan 820-at fogsz japni
Maus test hátul: átlagosan 861-et fogsz kapni

Matematika ötödik osztály. Megvan? Az is megvan, hogy nem mindegy hol talál el? Az is megvan, legalább tizenötször akkora célpont vagy (két)oldalról és hátulról, mint szemből, ahol vastag a páncélod?
Mit mondtál melyik klánban is vagy? :U

(#102830) csapee válasza MCGaiwer (#102828) üzenetére


csapee
senior tag

Es probaltad mar ugy hogy mozogsz?;]

Amugy meg tobb off-ba minek agyalsz rajta? Vagy inditasz egy ticketet Serbnek cimezve, mocsok artyk cimmel? :U

Csapee

(#102831) Diarmand válasza csapee (#102830) üzenetére


Diarmand
senior tag

Én emlékszem ám ilyen dolgokra is :D

[link], [link]

(#102832) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

annyira favágók vagytok, hogy annyi eszetek sincs, hogy nem az artyról van szó, hanem a spall linerről.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102833) szbalogh válasza MCGaiwer (#102832) üzenetére


szbalogh
őstag

Én ezt nem tagadom, de majd szólj ha meg van miért annyit sebez spall linerrel is mert én is tudni akarom. ;)

Nick: HE_Storm

(#102834) Diarmand válasza MCGaiwer (#102832) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ott van a képlet. Még egyszer nem fogok helyetted számolni. Ha képtelen vagy arra, hogy kiszámold magadnak, hogy mennyivel csökkenti a sebzést a spall liner, az kizárólag a te hibád, nem a miénk. Még azt is leírtam, hogy mire jó a spall liner a sebzésfelfogáson kívül. Minden ott van ami kell neked.

Mit is írt nemrég Stigma.HC? Nem emlékszem rá pontosan, de olyan szavak voltak benne, hogy hiba, meg képtelen, meg elismerni.
Az artyt meg kerüld el ha nem bírod megérteni a spall liner és ezzel együtt a játék ez irányú működését. Ahogy azt írtad.

(#102835) ballington


ballington
addikt

Cent I very stock, tehát a Comet ágyújával első meccsre 1526 dmg-re 2528-as WN8-at adott. :F
Az ágyú miatt adott ilyen magas WN8-at (az alacsony alfa miatt), vagy ennél a tanknál ilyen alacsony WN8 elvárás?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#102836) jozefgucci1 válasza ballington (#102835) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nincs összefüggés a cső és a WN8 között . A sebzés a spot és a kill ami számít bár utóbbiban nem vagyok biztos . 1500 Dmg azzal a tankal amúgy nagyon jó. A nagyobb csővel is lőni kell hozzá hetet , hogy meglegyen .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102837) ballington


ballington
addikt

Hát ha a T20-al 73 csata után 1300 az átlag dmg, akkor talán ezzel is elérek annyit.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#102838) kchryss válasza jozefgucci1 (#102836) üzenetére


kchryss
addikt

Spot mióta számít wn8-nál?

(#102839) jozefgucci1 válasza kchryss (#102838) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Úgy értelmezem a WN8 számítási képlete amit megtalálsz az 1. HSZ-ban is , hogy a spot is benne van ? ! Majd jön egy okos aki benne van ebben jobban és segít !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102840) lacibacsi válasza kchryss (#102838) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mindig is része volt a WN8-nak, bár jelentősége elhanyagolható a sebzéshez képest.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102841) Stigma.HC válasza Diarmand (#102834) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, voltak benne ezek a szavak :) Nem véletlen, de hát mint látod :)

Egyébként még mindig azon az STB körön nevetek az artyval, nem érdekel, akkor is az volt a hibás :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#102842) MinionFlasH válasza lacibacsi (#102840) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én úgy tudom nincsen sajnos! :(

(#102843) kchryss válasza jozefgucci1 (#102839) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy a képletben benne van, de én a 12700-at spotolós körömre kemény 700 wn8-at kaptam úgy, hogy még lőttem is mellé. Persze lehet, hogy napi stat mod számolja rosszul.

(#102844) jozefgucci1 válasza Stigma.HC (#102841) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem túl sok volt a hagyma a szendó mellé és megérezték az arty-k ! :DDD

A képletben az én értelmezésemben ott a spot dmg !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102845) h1mpi válasza jozefgucci1 (#102839) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van egy elírás a nyító HSZ-ben: WN89 számítási képlete .: rDAMAGE = avgDmg / expDmg

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#102846) kchryss válasza jozefgucci1 (#102844) üzenetére


kchryss
addikt

So rSPOTc does NOT measure how much you spot, it measures how much you spot in comparison to how the median player would spot playing the same tanks as you.
[link]

(#102847) ballington válasza MinionFlasH (#102842) üzenetére


ballington
addikt

Biztos, hogy nincs benne: nekem Chaffe-vel volt 5500-as spot sebzésem, ebből lett 1400-as WN8:
[link]

Viszont érdekes, hogy a MoE-be beleszámít, ezért kaptam meg rá erre a körre a 2.-kat.

[ Szerkesztve ]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#102848) jozefgucci1 válasza kchryss (#102846) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor rosszul értelmeztem a leírást ! Azt hittem beleszámít ! Én kérek elnézést ! Viszont legalább így javítom az 1. Hsz-t és ezt is kiemelem benne !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102849) kchryss válasza emre (#102804) üzenetére


kchryss
addikt

Melyik ikonokra gondolsz? Ha a villanykörtére középen vagyis a 6. érzék jelző ikonra, azt nem tartalmazza a mod.
res_mods/shared_resources/xvm/res-ben kell lecserélni vagy betenni egy SixthSense.png képet.

[ Szerkesztve ]

(#102850) lacibacsi válasza kchryss (#102843) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem a spot damage van benne, hanem a spot. Ami a statodban is megjelenik. Spotolt tank, csatánkénti átlagban.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.