Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103601) jano_77 válasza mrszitya (#103600) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a lehetőséget, de az ASLAIN-ban megtaláltam azokat, amiket szoktam használni - vagy legalább nagyon hasonlót -, így vagy ASLAIN vagy semmi! ;) :R
Amúgy a köd nem azért zavar, mert nem látom a tankot rendesen, hanem ahogy írták is rendesen fogja az FPS-t és baromi ronda tőle a játék szerintem!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103602) joergie


joergie
őstag

Aslainnal kapcsolatban...6.24ben megvolt az a cucc, ami a damagepanel fölött, a csata csetje mögött írja hol tartok a személyes kuldetesben(mondjuk mennyi dmgem van tdbe éppen). Frissítettem 6.28ra és most nincs meg. 6.24et vissza akartam rakni de nem találom a listában, pedig 3szor vegigneztem. Nem tudja valaki hol van?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103603) jano_77 válasza joergie (#103602) üzenetére


jano_77
nagyúr

spoter modok törölve lettek, mert galibát okoztak. benne van a leírásokban, hogy mik változtak - mert ugye napjában akár többször is változtatja. :U

"v4.6.28 (05-10-2015):
- updated chat_filter mod (sp4)
- fixed small bug that was preventing Info Panels from working
- removed Gnomefather's sound mods [bugged, suspected for many issues]" - na ennek nagyon nem örülök! Szerintem az alap hangok nagyon szarok.

azért az tényleg vicc, hogy egyik nap beteszi a Genomfather hangjainak frissítését, másnap pedig kiveszi, hogy bugos!? :F :Y

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103604) Kiki18


Kiki18
őstag

Az egyedi küldetések (stug IV, t28 conc. ,t55A) stb meddig tartanak? Évekig bent lesznek a küldik,vagy csak egy ideig?

(#103605) jano_77 válasza Kiki18 (#103604) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elvileg jönnek lassan az új küldik, új tankokért, de azt mondták, hogy ezek is maradnak még. Nem volt szó róla, hogy mikor veszik ki.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103606) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Tiszteletem, Csókolom!
Szeretném megkérdezni, hogy Ferdinand vagy JPanther II? Én a Ferdinandra tippelek, vagy nem minden a páncélozottság? :U

(#103607) #84221696 válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez engem is érdekel majd, amikor már majd ott tartok. :)

(#103608) Jolet válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


Jolet
őstag

szerintem, ha élvezni szeretnéd a csatákat akkor JPII, igazi pusztító

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#103609) woryz válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


woryz
senior tag

JPanther2-m sosem volt, de a Ferdinándot nagyon lehetett szeretni. :))

(#103610) kchryss válasza Kakumix (#103599) üzenetére


kchryss
addikt

Az új lencse effektustól ilyen elmosott a széle.
postprocessing-et kell mediumra vagy lowra állítani. Magyarban utólagos feldolgozás.
Ha ez nem oldja meg akkor még két beállítást megnézhetsz:
- Dinamikus beállítás ne legyen kipipálva és a 3D felbontás részletessége legyen 100%
- Elmosódás effektnél húzd le a csúszkát

(#103611) #43783936 válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ferdi - páncél , JP2- mobilitás
Aranyesőben többre mész a mozgékonysággal mint a páncéllal. :)

(#103612) kchryss válasza jozefgucci1 (#103590) üzenetére


kchryss
addikt

Az "ismétlődő mapok" tegnap nagyon kiborított :DD
Le akartam triplázni a TOGom legénységfejlesztés céljából. 6 csata kellett hozzá. Ebből 5x Prokhorovkára rakott. Artyknak biztos fülig ért a szájuk :C

(#103613) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Uhh, bakker! Mennyi féle kettő válasz! A betyárját! Na én meg az XP-t már rányomtam a Ferdire múltkor. :W Hm... most mi lesz? :F Várok még vele talán. Még azért várnék tanácsokat, ne "csak" három legyen? :DDD
Na jó csak vicceltem! Köszönöm az eddigi válaszokat is! :R

(#103614) Enzolord válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha el tudod dugni az alját és kicsit döntve van, a JP2 is rendesen tud pattintani!
ÉS klasszisokkal mobilisabb!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103615) Blue Eagle válasza Enzolord (#103614) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Okés! Akkor összekapargatom rá az XP-t. Viszont így most veszek valami más szekeret más ágon.
Köszi mégegyszer mindenkinek a válaszokat! :R

(#103616) dvids


dvids
aktív tag

Annyit nem ér a Ferdinand páncélja, ha top tier akkor jó, de még azonos tierben sem olyan nehéz belőni szemből sem ha tudja hova céloz az ember. A Jpanthernek ott a mobilitása és ha megtanulod az alját takarni és esetleg kicsit dönteni a tankot ha lehet akkor átlőhetetlen a teteje.

(#103617) jahrn válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


jahrn
senior tag

A Ferdinek 2 elonye van: az agyu poppet jobban mukodik rajta (a jobb kiteres miatt) es 6 szemelyes mint a 2 utana jovo TD. Viszont a JP2 keresztbe lenyeli a Ferdit, a felepitmenye meg pancelozottabb is mint a Ferdinand-e (kb 250mm eff), mozgekonyabb es ha jol remlik a RoF is poppet jobb.

(#103618) Kiki18 válasza jano_77 (#103605) üzenetére


Kiki18
őstag

Köszönöm. Remélem lesz még lehetőségem megszerezni őket. :)))
Annyit dumáltam,hogy végül sikerült a Stug IV TD 15. küldetés.Igaz jócskán átmentem negatívba,de megérte,végre mehetek tovább. :D

(#103619) fradi81 válasza Blue Eagle (#103615) üzenetére


fradi81
veterán

jp2 távolról lövögetni domb mögül hogy épp csak a tank teteje látszódjon ki és nem lövik be. Ferdi meg közelharcra jobb, ház falánál kinézve ferdén.

moto g72, Ninebot d28e

(#103620) Enzolord válasza fradi81 (#103619) üzenetére


Enzolord
addikt

"ház falánál kinézve ferdin." :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103621) rlazol válasza Blue Eagle (#103606) üzenetére


rlazol
addikt

a JPII és a Ferdi között további nagy különbség a legénység.
A Ferdié 6 fő, mint az utána következő tankoknak, a JPII-é 5.
Ha tovább akarsz menni Jtiger, JPzE100 felé, ez is fontos szempont.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103622) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

Sziasztok!

SP I C-t(német t7 light) melyik ágyúval érdemes használni? Táras v sima?

Go Pats!

(#103623) h1mpi válasza LicskaiJ (#103622) üzenetére


h1mpi
nagyúr

táras jött be Nekem

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#103624) nyunyu válasza fradi81 (#103619) üzenetére


nyunyu
félisten

jp2 távolról lövögetni domb mögül hogy épp csak a tank teteje látszódjon ki és nem lövik be.

Csak epp vert fogsz izzadni a hegyteton, mire a -6 fok gun dep miatt olyan pozicioba ersz, hogy loni is tudj.

Ha keves, akkor ugyan a dontott pancel pattintani fog, de nem tudsz loni.
Ha (picit) sok, akkor meg tetszoleges T7+ tank ellovi a hasat, mert nem eleg vastag.

Ferdinek -8 fok a gun depje, konnyebben lo ki a domb mogul+vastagabb az agyu korul/folott, igy ha valamennyi ki is log felfele, akkor is nehezen lovik at.

Ferdi meg közelharcra jobb, ház falánál kinézve ferdén.

Facepalm helye.

Ez max a noobok ellen mukodik, akik nem tudjak, hogy pont a weakspotodat toltad az arcukba.

Legalabbis multkor anyazott egy TigP, hogy kidugta a haz oldalanal a lanctalpat, aztan harombol haromszor ellottem a sarkat valami hatos tankkal, mikozben o meg nem tudott loni. :DDD

Amondo vagyok, hogy Sand Riveren/Karelian kempelni meg mindig a Ferdi a jobb, felteve ha nincs sok arty.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103625) Pete55555 válasza rlazol (#103621) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha tovább akarsz menni Jtiger, JPzE100 felé, ez is fontos szempont.

Ez tény.

Meg az is, hogy a Ferdi, egy lassú impotens sz@r, a JP2-vel meg lehet alkotni.
Az a helyzet, hogy manapság ha van páncélod, oké, faszagyerek vagy, az első lövésnél, aztán kapod a goldot. A JP2-vel meg kidugod az orrod, lősz, visszabújsz. Aztán tölthetnek goldra ha nem látnak... Nameg a Gold heat majd jól pattog a felépítményről a beesési szög miatt ;]

Tehát szvsz lehet a ferdivel szopni, hogy legyen kevésbé szar legénység, de én nem javaslom.

...Szeretem leracsniztatni...

(#103626) fradi81 válasza nyunyu (#103624) üzenetére


fradi81
veterán

"Ez max a noobok ellen mukodik"

Szerencsére a játékosok nagy része ebbe a kategóriába tartozik :)

moto g72, Ninebot d28e

(#103627) ollie válasza fradi81 (#103626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért ne gondold, hogy annyira noobok. A legtöbb már láncol még 47-48%-os winrate-tel is.

***

(#103628) jano_77


jano_77
nagyúr

másnál is ennyire magasak a pingek, mint nálam a garázsban is már!? folyamatosan változik, de 70 - 100 között :O :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103629) kchryss válasza jano_77 (#103628) üzenetére


kchryss
addikt

Nálam a szokásos 30-40, de hallottam ma sokakat panaszkodni pingre akikkel játszottam.

(#103630) ollie válasza jano_77 (#103628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akinek nem pingje, ne vegye magára.

***

(#103631) nyunyu válasza Pete55555 (#103625) üzenetére


nyunyu
félisten

Aztán tölthetnek goldra ha nem látnak...

Ferdinek amugy jobb a camoja, mint a JP2nek :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103632) jozefgucci1 válasza jano_77 (#103628) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt hiszem megtaláltam a gondot. Add el a kérót Jano , költözz svédországba akkor közel vagy a szerókhoz is és a legjobb ott az internet sebessége .

Ui.: A gépet ne vidd magaddal :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#103633) jano_77 válasza jozefgucci1 (#103632) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, mindig számíthatok Rád látom. ;) :K
VISZONT!
Nem akarom elszólni ezért gyorsan le is kopogom - KOPP KOPP KOPP -, de ma mentem 7 csatát csak ASLAIN modpack-el és egyszer SEM dobott ki a játék! Tudom ez még nem sok csata szám, de azért még sem 2-3. Reménykedem - hiszen az hal meg utoljára! :B

és még adta is ma.....biztos a sok szívatást próbálta ma a WG kicsit kompenzálni. :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103634) 04ahgy válasza jano_77 (#103633) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Csak nem a WG szivatott, hisz a modok miatt dobált ki. Lehet, hogy épp a gnomefather hangmod miatt, amit épp azért vettek ki, mert bugzott.

Nálam jó a ping, és előtte is jó volt. 25-45.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#103635) rlazol válasza 04ahgy (#103634) üzenetére


rlazol
addikt

nagyon sokszor leírtuk már: janó gépe modok nélkül is kifagyott. Elég alaposan teszteltük - más környezetben, más nettel, ilyen modokkal, olyan modokkal, modok nélkül. Az eredmény ugyanaz. Ezért lett windows újratelepítés a dologból.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103636) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

A Ferdinand jobb mint a JP II. Univerzálisabban használható, ráadásul jobban működik a puska rajta. Városban meg egyértelműen jobb. Pont.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#103637) Vikthor válasza Kean_Sorbo (#103636) üzenetére


Vikthor
nagyúr

masszívabb jószág valóban, de csak a 10-es ágyúval.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#103638) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet arról tudni vmit, hogy a mostani hétvégi akcióknak mi lesz a jutalma? Egy másik - esetleg orosz vagy amcsi - nemzetre ugyan az, mint most van a németekkel? Tier6-ban 6 csata duplázva, stb?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103639) zsolthee válasza Kean_Sorbo (#103636) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jó, hogy feldobtátok ezt a Ferdi vs JP2 témát.
Én azért inkább azt veszem észre, hogy a Ferdi a mozgékonyság hiánya miatt és löveg körül nagy szögben álló páncél miatt könnyebb célpont. Hangyányi eltérés van az álca értékek között és a lövegsüllyedés kompenzálja némileg a mobilitása. Az adott dombra hamarabb felér a JP2 és gyorsabban is fedezékbe vonul. A felső rész páncélját meg csak nagyon magas pennel lehet átütni, ha egyáltalán lehet...
Nálam is aktuális a kérdés, mert ha megint sok kreditem lesz szeretnék visszavenni a RHM mellé egy 8-as német TD-t.

(#103640) jano_77 válasza zsolthee (#103639) üzenetére


jano_77
nagyúr

Miért kell a RHM mellé egy másik 8-as német TD?!? Miért nem elég egy adott típusú és tierű tank egy adott nemzetből? Vagy akár azt mondom, hogy egy adott tierből és típusból miért nem elég egy tank a garázsban?
Jó, elképzelhető, hogy nekem is találni a garázsban mondjuk 2 orosz T8-as heavy-t - IS3 és IS6 -, de az egyik prémium, vagy ugyan ez a heléyzet a német T7-es TD-k esetén is - St.Emil és E25. De itt is prém az egyik. :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103641) galervin93 válasza jano_77 (#103640) üzenetére


galervin93
őstag

Pl. van olyan küldetés, hogy be kell vinni X sebzést anélkül, hogy fel lennél spotolva... Na ez nekem az istenért nem jön össze JP-rel. Ezért fogok menni az Emillel, illetve hogy kihúzzam az RHM-et hasonló célokból. JP II-höz sem kell már sok, és lesz két.nyolcas TD-m. Az egyik arcbamászós, a másik papír, másra valók.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#103642) ollie válasza jano_77 (#103640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én már a kérdést sem értem. Nekem pl megvan az összes orosz, amerikai és német heavy (kivéve még a német tier 10-esek), mégsem érzem úgy, hogy el kéne adni bármelyiket is. Mindegyik heavy más játékstílust igényel a maga kategóriájában, mások a gyengeségeik és erősségeik, és pont ez teszi változatossá a játékot. Máshogy kell játszani a KV4-gyel, az IS3-mal, a T32-vel, de példának hozhatnám szinte bármelyik tankot. Tier 8-as prémiumom meg pl 4 db van (bár 2-2 med és heavy), de ott is mindegyikkel máshogy kell játszani.

***

(#103643) h1mpi válasza Kean_Sorbo (#103636) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a JP II-t, azért szerettem, mert mozgékony volt. Lehetett vele rendesen helyezkedni és a lightokat is le tudtam forogni.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#103644) joergie válasza jano_77 (#103603) üzenetére


joergie
őstag

Köszönöm hogy segíteni akarsz, de ha nem tudsz, ne erőltetsd. Azért kérdezem, mert választ várok, ha visszakérdezel, mert pontatlanul fogalmaztam, az még jobb. Mint írtam, 6.24-ben megvan, szóval még mindig a választ várom, hogy hol találom, azóta megint végignéztem 2szer, mintha találtam volna valamit, ami tényleg spoter, de az nem az, amit én keresek.
Tehát amit keresek ingame van, zölddel, a damage panel és a cspattársak listája között, a chat mögött. Ott írja mi a küldetés, hogy per pillanat mennyit teljesítettem belőle. Zölddel.
Lehet nem is az a gond, hogy nincs benne a 6.28-ban, csak véletlen kivettem,és nem tudom visszarakni, mert nem találom.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103645) zozyk válasza joergie (#103644) üzenetére


zozyk
addikt

(#103646) szbalogh válasza joergie (#103644) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem se működik pedig be volt pipálva.

Nick: HE_Storm

(#103647) jano_77 válasza zozyk (#103645) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ez az, de ez pont az - csak magyarítva - mint amit belinkeltem, hogy kivette ASLAIN! Ugyanis ha vki ezt felteszi és megnézi, hogy hol foglal helyet, akkor rájön, hogy ez is SPOTER mod! Keressen rá nyugodtan Jorgie a Res_mods/Configs/Spoter mods és itt keressen egy olyat, hogy angel! Mert hogy ez az alap mod! Ezt kereste! Nagyon is segítettem Neki és arra válaszoltam, amit kérdezett, erre csak beszólni volt képes.....ahelyett, hogy megköszönte volna......tipikus magyar mentalitás.

Kedves (#103644) joergie: ha felületesen olvasol az a Te problémád, de akkor ne írj olyat, hogy nem segítettem! A válaszom első fele, pontosan Neked szólt és a választ tartalmazza arra, amit kérdeztél! Olvasd el újra! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103648) joergie válasza zozyk (#103645) üzenetére


joergie
őstag

Igen ez az, erre vágytam! Köszönöm! :R

(#103647) jano_77: Megköszöntem, csak te is felületesen olvasol. Ez az első szó a hozzászólásban. ;] Te nem linkeltél semmit. :U
Nem talált semmit res_modsban se angel se angle szóra. De megvan a válasz, szóval köszönöm a segítséget mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103649) jano_77 válasza joergie (#103648) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elég furcsán köszönsz meg vmit!?
"Köszönöm hogy segíteni akarsz, de ha nem tudsz, ne erőltesd!"
Nálad így néz ki a köszönet nyilvánítás!? Na bráááávó!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#103650) zsolthee válasza jano_77 (#103640) üzenetére


zsolthee
senior tag

Mert kicsit más stílus mint a Borsó és szeretem a változatosságot. :)
Nekem meg aztán lehet beszélni, van vagy 22 tank a garázsomban, abból 3-at vettem (T34, E25, DMax), de a többit már nincs szívem eladni. :))
Amivel úgy érzem, hogy jól megy és hatékonyan lehet játszani, azt megtartom. Sajnos régebben csak rohantam végig az ágon és adtam el sorba az összes korábbi tankot. Pl. a 110-et el akartam adni, mert ott az IS3, viszont van benne egy garnitúra legénység, ezért inkább megtartom és így tudnak a srácok fejlődni. A kínai közepesben ha elérem azt, hogy a WZ120 elite legyen, akkor beizzítom majd a light vonalat is és addigra a 110-ben lévő tagok elég tapasztaltak lesznek, hogy egy könnyű tankban is helyt álljanak (6.érzék). Na utána viszont nincs menekvése a 110-nek, megy a levesbe. És az csak egy a sok magyarázat közül. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.