Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#103101) ako001


ako001
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Ismét Xvm-el kapcsolatban szeretnék kérdezni.
Hol lehet azt beállítani,hogy a jobb oldali panel is ugyanazt mutassa mint a másik,mert nekem mindig el van csúszva 1el

Köszi a választ előre is!

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#103102) PR0JECTNR56 válasza Diarmand (#103100) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nagyon akartam a nyertes csatát, két körre elegendő időm volt délelőtt és szerettem volna elsőre letudni a 3x-ozást, mert a második kört a T69-re akartam szánni. :D
Na igen, utólag erre már én is gondoltam, hogy épületromok közül kinézve bőven lett volna időm visszavonulni és akár több irányból is elintézni, ha már a capen ül, csak ott a csata hevében úgy tűnt, hogy megéri a kockázatot és már mehet is a második csata.
Igen, így már megvan melyik helyzetre gondolsz, nos ott lett volna rá lehetőség és akkor már a Super Pershing sem menekült volna.
A lámpa pedig igen jó lenne sokszor, mert a camo terén elég nagy 0 ez a tank (mondjuk nem csoda, gyakorlatilag csak az alváz rövidebb egy futógörgőpárral, mint a T57 Heavy esetében, minden más dimenzióban akkora) és mindig emlékeztetnem kell magamat, hogy ezzel sokkal könnyebben észrevesznek mint pl. a camo skilles és festett T69-el.
Köszönöm, a gold nagyon drága (mondjuk a lassú célzási idő, pontatlanság miatt, megértem azokat is, akik azzal használják többet, nyilván vannak helyzetek, amikor egyszerűen nincs idő vagy lehetőség weakspotot keresni és lőni), legénységből meg csak őket tudtam besorozni nincs sok amerikai tankom.

(#103103) Veatta válasza emre (#103092) üzenetére


Veatta
aktív tag

MSI afterburnerral hogyan lehet kiíratni a CPU adatait is játék közben?

(#103104) rudii


rudii
tag

Csúzli harckocsizók! :)

Mára hoztam nektek egy kis stream összeállítást. Remélem tetszeni fog. ;)
[VIDEÓ]

(#103105) Tomi0703 válasza Diarmand (#103096) üzenetére


Tomi0703
őstag

Protot dobtam. Azt hittem lesz még időm eldönteni, de holnap -15% lesz a 8as prémekre így szerintem most veszek valamit. Nagyon nem akarok én 75-ös legényekkel szopni. :D Szerintem 88 lesz, de alszok még rá + nézek pár replayt. Teszt szerver nem tudom van-e. :F

(#103106) kchryss válasza Veatta (#103103) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyanúgy ahogy a többit. Kiválasztod a Monitoring menüben és bepipálod a Show in On-Screen Display-t.

(#103107) joergie


joergie
őstag

Van itt minden, mint a vásárban:
Napi első nyert csata 3szoros XP
15% kedvezmény tier8 prémtank árából
15% kedvezmény minden tier8-10 tank árából
50% kedvezmény legénység átképzés árából(skill reset is)
50% fogyóeszközök árából
50% felszerelés árából
350gold 3 nap prém
Meg a szokásos 150gold 35k xp-ért.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#103108) h1mpi válasza joergie (#103107) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Végre átképzési akció :C két hete vár az M48 a garázsban :U

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#103109) kchryss válasza joergie (#103107) üzenetére


kchryss
addikt

Az szép. Sejtettem, hogy utolsó hétre is benyomnak tankleárazást ezért kivártam a vásárlással.
Felszerelés és fogyócikk akció is nagyon jól jön. Legénység át/ki képzés helyett viszont nekem jobban jött volna garázshely leárazás.
Közeleg a AW nyílt béta, hogy ilyen bőkezűek? ;]

(#103110) grizlisandor válasza joergie (#103107) üzenetére


grizlisandor
addikt

Végre, kap a Leo legénység normális skillezést. :D
Lehet meg tudom venni a E75-ötöt! :D

Csak 1 hete nem játszottam és az idegrendszerem is tropa....

(#103111) ollie


ollie
MODERÁTOR

Csak én vagyok olyan, hogy mindig 75%-os legénységet teszek az újonnan vásárolt tankokba (minden tieren)? Mondjuk persze ehhez az is hozzájön, hogy nem adok el tankokat.

***

(#103112) fradi81 válasza ollie (#103111) üzenetére


fradi81
veterán

Új fullos tankba inkább rakom az előző képzett legénységét, és a kisebbe veszek 75-öst. Mostanában mondjuk tele a barakk mindenféle kapott 100-as népekkel így ezzel nincs gond :)

moto g72, Ninebot d28e

(#103113) #84221696 válasza ollie (#103111) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ilyen velem is megesik. Mondjuk, meg is látszik az eredményeimen. ;)

(#103114) Veatta válasza kchryss (#103106) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mekkora vak voltam!

Köszönöm!

(#103115) emre válasza Veatta (#103114) üzenetére


emre
veterán

Ez csak az újabb verziókban van, tehát pl a 2.31-es-ben nem fogod megtalálni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103116) kchryss válasza rlazol (#103075) üzenetére


kchryss
addikt

A "no Chieftain switch" a FV215b-re vonatkozik. Lesz mission.

(#103074) @Jolet: Érdekes stílusban nyomod nem sűrűn látni ennyi árkád nézetes lövést. Tanulságos volt, majd megpróbálom beépíteni a saját játékomba :)

[ Szerkesztve ]

(#103117) emre válasza kchryss (#103116) üzenetére


emre
veterán

Az, tanulságos, mert egyrészt kb. 1000-1500 sebzés ezen ment el, másrészt azért ezt csaj néhány tankkal lehet és érdemes kipróbálni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#103118) Veatta válasza emre (#103115) üzenetére


Veatta
aktív tag

Most töltöttem le, eddig nem használtam, 4.1.1. a verzió száma.

(#103119) csapee válasza Jolet (#103083) üzenetére


csapee
senior tag

Nekem erre a körre Ászt adott (sebzés kb ott van, Tier stimmel), de én nagyrészt nem kicsiket lőttem. Szerintem neked ott ment el az xp nagy része.

Csapee

(#103120) rlazol válasza csapee (#103119) üzenetére


rlazol
addikt

te nyertél, kaptál nagy kalibert és top gunt :U
az övé is ász lett volna, ha nyernek (50% nyerési szorzó)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103121) hemaka válasza joergie (#103107) üzenetére


hemaka
nagyúr

Be is röffentem akkor a kv5-öt, legyen miből shoppingolni. :D

(#103122) csapee válasza rlazol (#103120) üzenetére


csapee
senior tag

Inkább első osztály, alig sebzett 9-est. :U

Csapee

(#103123) rlazol válasza csapee (#103122) üzenetére


rlazol
addikt

:N +845 alap XP győzelmi szorzóval 1268 XP, wotreplays alapján szerintem megadta volna. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103124) Diarmand válasza PR0JECTNR56 (#103102) üzenetére


Diarmand
senior tag

Jah kérem, aki siet :DDD
A csata hevében néha nehéz helyes döntést hozni és hajlamos az ember mohó lenni, ezt a saját káromon megtanultam. Régebben simán bevállaltam olyan helyzeteket, amit ma már nem. Nem egyszerű higgadtan gondolkodni, főleg akkor nem, ha rajtunk múlik a meccs. Ettől függetlenül még ma is el tud kapni a Witness Me! életérzés :D
Na igen, az álcafaktor, annak hiányát nagyon megérezném. Szerencsére nem vonz ez az ág, bár még bármi lehet később. A lámpa jelen meccsen annyit nem dobott volna, mivel városi pályán aki lát valakit, azt is látják az esetek jó részében.
Azért egy tár aranyat csak rakj be, nehogy azon menjen el egy jobb köröd :D

(#103125) mrszitya


mrszitya
senior tag

Szolgálati közlemény: olybá tűnik, a zoom modokkal és zoom modot tartalmazó célzókkal adódhat probléma a minipatch után. PMod jó, viszont a "hagyományos" verziók crash-t okozhatnak, illetve nem is engednek be a csatába.

(#103126) Tomi0703 válasza mrszitya (#103125) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem semmi problémám nincs vele. Aslainsba lévő 30x, 6 "lépésű".

(#103127) mrszitya válasza Tomi0703 (#103126) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ezért a feltételes mód. Csak jeleztem, hogy tudjatok róla.

Végigteszteltem a modjaim emiatt kényszerből, és kizárásos alapon a zoom moddal van gond, nem enged be vele a csatába.

Majd megvizslatom Aslain mit használ, ha lesz kedvem, de pmod is rendelkezésre áll e célra.

(#103128) rlazol válasza mrszitya (#103125) üzenetére


rlazol
addikt

:R
aslainban többféle zoom mod van, úgy emléxem...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#103129) zodo válasza mrszitya (#103125) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam nincs Aslain, zoom modból ezt használóm: Smooth Scope Zoom (30x, 10lvl) by Artasan Link
Ugyan csak két csatára de most voltam fent, hibátlanul működik mint a minipatch előtt.

(#103130) Jadro


Jadro
veterán

Na megindult a hétvégi akció, de sajna a garázshely ára nem feleződött. :(

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#103131) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
WoT-ba hogyan tudok venni sok fogyó eszközt? Most hogy akció van vennék pár darab javítókészletet, tűzoltó készüléket, és elsősegély csomagot.

LG G3

(#103132) fradi81 válasza H.Bencike (#103131) üzenetére


fradi81
veterán

hello

fent klikk a store/bolt-ra.

moto g72, Ninebot d28e

(#103133) H.Bencike válasza fradi81 (#103132) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Köszönöm szépen!

LG G3

(#103134) mrszitya válasza zodo (#103129) üzenetére


mrszitya
senior tag

Kösz, ez elsőre jónak tűnik. Ebben frissebbek már az állományok, a scriptek, mint amit én használtam.

(#103135) Mcray


Mcray
senior tag

Chi-Toval meglett a tank ász...egy vereséggel... :W

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103136) grizlisandor


grizlisandor
addikt

E75-re a Fejlesztett csavaralátét és a Töltésgyorsító mellé legyen Célzásgyorsító vagy Vertikális Stabilizátor?

(#103137) Mcray válasza Mcray (#103135) üzenetére


Mcray
senior tag

Ez kész. Megvettem a Chi-Rit, meg a Type 61-et és fossák a killeket. 3-5 kill körönként :D :D :D

A teljesen alap Type 61 valami iszonyat jóóóó :C A legjobb tier 9 a játékban alapon.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#103138) kchryss


kchryss
addikt

T54 ltwt-re és FV4202-re a rammer és vert stab mellé harmadiknak ventit vagy optikát rakjak?
Illetve Centurion Action X-ről van már valami konkrét info? Jó lesz rá ugyanaz a felszerelés, mint az FV4202-re?
Egyébként optika felé hajlok, mert kezdem úgy érezni, hogy a venti és bia nem ad annyi előnyt, mint a megnövelt látótáv. A kicsit nagyobb dpm-mel semmire sem megyek ha nem tudok folyamatosan lőni.

(#103139) fradi81 válasza kchryss (#103138) üzenetére


fradi81
veterán

fv-re a ventit raknám.

moto g72, Ninebot d28e

(#103140) Tomi0703 válasza grizlisandor (#103136) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az a csavaralátét az mi? :D Többet bír a felfüggesztés? Azt ugye lecseréled majd?
Amúgy vstab jobb. Amire lehet rakni arra kötelező darab.

[ Szerkesztve ]

(#103141) grizlisandor válasza Tomi0703 (#103140) üzenetére


grizlisandor
addikt

Most vettem meg, freeből ment rá a torony+ágyú, de mindezt nem bírja el az alap felfüggesztés és kellenek a csavaralátétek, hogy bírja. :D

Vstab-ot dobtam rá, úgy érzem barátok leszünk az E75-tel, csak 2 újratöltés közben főzök egy kávét! :DDD
Azt hittem lassabb lesz alap motorral, de kellemes csalódás volt. Az ágyú a 490es alfával meg álom. ;]

Ő a második Tier9-es tankom, de az első Tier9-es heavy-m. :B

(#103142) Enzolord válasza kchryss (#103138) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem ugyanazok mennek rá, nem lesz nagy a difi köztük.. És elvileg, elvileg következő patchben cserélik a két brit tizest.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#103143) kchryss válasza Enzolord (#103142) üzenetére


kchryss
addikt

Csak medet cserélik az FV215b Chieftain csere elmarad, mert találtak valami Super Conquerort ami hasonlít az fv215b-re és inkább azzal akarják kicserélni a Chieftain meg talán külön ágon jön vagy prém lesz.

(#103144) nyunyu válasza grizlisandor (#103136) üzenetére


nyunyu
félisten

E75-re a Fejlesztett csavaralátét és a Töltésgyorsító mellé legyen Célzásgyorsító vagy Vertikális Stabilizátor?

EGLD???? Az meg minek?
Ezen nem szovjet/francia agyu van, hogy 5 masodpercet kivarva is mellelojon.

En periszkop, rammer, vertstab komboval hasznalom.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103145) Tomi0703 válasza nyunyu (#103144) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igen, de én anno még álcahálót is tettem rá, mert a periszkóp csak azzal együtt az igazi... :U ;]

Bocs, de nem tudtom eldönteni, hogy most csak trollkodsz vagy nem.

(#103146) KisApám


KisApám
addikt

A Churchill I UK nehéz tankkal nyomom mostanság, egy kicsi kell már csak a 6. érzékhez (addig 24 csata és 2068 WN8 vele).
Hétfőig meglesz, utána átdobom a legénységet a Churchill VII-be, amíg akciós az átképzés, és a tank is 15%-al olcsóbban vehető.

De ez a 2 nap is túl hosszú ebben a tankban... úgy csinálom, bejön, hogy kitolom a tank elejét, hogy azt lövöldözzék, mert az tud pattintani legalább, mert a torony egy nagy tömb vaj, olyan puha... meg túl lassú a "kicsike" (legutóbb 2 TIER V-ös arty 1-1 lövéssel kiszedett :(( )...
bár az ágyú gyorstüzelőnek mondható, és ha odafigyel az ember, a WN8-at is szépen hozza, hogy most már belejöttem, hozza is.

Az FV 215b-t szeretném már nagyon, de hosszú az út még addig, és sok kitartás kell hozzá. :O

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#103147) grizlisandor válasza nyunyu (#103144) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem tudom, azért kérdezem...

A Wotinfo-s(katt) elemzésben olvastam, idézem:
"Vertikális stabilizátor / Töltésgyorsító / Célzásgyorsító (javaslom 1 és 2 képességgel bíró legénységhez)"

(#103148) nyunyu válasza grizlisandor (#103147) üzenetére


nyunyu
félisten

2.9 masodperces celzasi ideju heavynel nem erzem fontosnak az EGLDt.

Viszont eleg pontosan lo messzire is, igy assault palyakon jol jon a periszkop.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#103149) grizlisandor válasza nyunyu (#103148) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értem, torony+ágyú megvan free-ből, mint írtam, kövi fejlesztés majd a motor lesz és utoljára a felfüggesztés, addigra szerintem meglesz rajta a bia, és az alátéteket lecserélem szellőzésre.

(#103150) Newvalera90


Newvalera90
csendes tag

Hali sziasztok :D
Helpelni kellene építek egy kicsi gépet lp(low profile) kártyával .
Max keret 30 ezer !!!!
igény : world of tanks ultra extra veri full grafikán :D
Na szóval kérek mindenkit hogy ne kíméljen legyen mindenki f.szparaszt ha esetleg valamit benéztem volna.
szóval várom a saját kocka "gamer" tapasztalatokat :D nagy segítség lenne . :C :DD :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.