Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#102901) PR0JECTNR56 válasza h1mpi (#102900) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem kávéztam még, örüljetek, hogy válaszolok semmirekellők. ;]

(#102902) Razzul


Razzul
senior tag

Ha meg akarom tartani az M3 Lee-t akkor a T1 Heavybe vagy az M3-ba vegyek új legénységet?

Így néznek ki a srácok az M3-ban jelenleg:
M3 Lee

[ Szerkesztve ]

(#102903) jano_77 válasza Razzul (#102902) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez most komoly kérdés volt? Szerintem emiatt a legénység miatt nagyon nem kell töprengened! Még ha lenne már skill is az összesen, de így szerintem tök mind1!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102904) szbalogh válasza Razzul (#102902) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha ezeket viszed tovább, akkor mindkettő tankban 75%-os legénységed lesz ha kreditért váltasz. Ha a T1-be veszel újakat, akkor ezek legalább megmaradnak így 88%-on. Ha goldért veszed őket, akkor nem szóltam semmit :D

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#102905) Razzul


Razzul
senior tag

Értettem, köszi. Igen, a kérdés komoly volt. Sajna nem játszom olyan rég, hogy mindent tudjak.

(#102906) jano_77 válasza Razzul (#102905) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem T5 alatt nem érdemes a legénység tovább hurcolásával foglalkozni - max akkor ha nagyon sokat mentél az adott tankkal és van benne legalább 2. skilljüket húzó legénységed (első már 100%-on) De persze szíved joga, ez csak egy tanács. ;) Arról nem is beszélve, hogy az M3 Lee ugye medium a T1 HT pedig egy heavy vagyis ha át szeretnéd képezni a legénységet még nagyobbat buknál mint azonos osztályon belül.
Ha M3 Lee-t mindenképp meg szeretnéd tartani - elég beteg gondolat ;) - akkor hagyd benne a legénységet és T1 HT-be vegyél egy 75%-ost minimum, ha megteheted akkor 100%-ost.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#102907) Razzul válasza jano_77 (#102906) üzenetére


Razzul
senior tag

Beteg vagy sem, bejön az a tank. :D Ez van. Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#102908) lacibacsi válasza Razzul (#102907) üzenetére


lacibacsi
addikt

Jó az! Stug IV medes küldetéseinek a felét azzal csináltam meg. Az tény, hogy kell hozzá egy életérzés...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102909) nyunyu válasza Razzul (#102902) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha ezeket Shermanba tenned at kreditert (*90%), akkor is kb. 0.89*0.90=80%-osak lennenek.

T1HTbe attetelkor tank osztalyt is valtasz, az nagyobb buktaval jar (*75%), igy ott a kreditert minimum 75% szabaly lep eletbe, pont ugyanannyira lesznek jok, mint egy uj garnitura 75%-os legeny.

Az a baj, hogy T5 alatt nem nagyon mesz annyi kort egy tankkal, hogy atkepzes utan tobb XPje maradjon a legenysegnek, mint egy uj 75%-osnak.
Kb. egy T5-bol T6 kifejlesztese soran szerez annyi XPt a legenyseg, hogy megerje tovabbvinni a kovetkezo ugyanolyan osztalyu tankba.
Masik osztalyra atkepzes meg ugy sem mindig eri meg.

BTW, nem kaptal veletlenul ideglenes tankokat domination/rampage/stb modhoz az elmult 1-2 honapban?
Ideglenes tankok eltunese utan altalaban ott maradnak a hozzajuk jaro 100+%-os legenyek a barakkban. (Aztan lehet anyazni, hogy betelt a barakk :DDD)

Mittudomen, T57 Heavy (D) legenyseget at tudod kepezni T1HT-re, es akkor 90%-osak lesznek.
Max ki kell potolnod oket 1-2 uj 75%-os legennyel, mert a T1HT es az M6 hatfos legenyseget hasznal, nem 4-5-ot, mint a tobbi tank.

Nyilvan nem mindegyik nacio+tank osztaly komboval lehet ezt megjatszani, de pont amerikai heavybol talaltam 2 zsiruj legenyseget a barakkban.
Meg mintha lett volna valami Leopard 1, AMX 50B, IS-7 legenyseg is, szoval francia meg szovjet heavykhez, nemet medekhez is van free legenyseg.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102910) nyunyu válasza lacibacsi (#102908) üzenetére


nyunyu
félisten

Jó az! Stug IV medes küldetéseinek a felét azzal csináltam meg.

Mazochista.

Shermannal egyszerubb lett volna. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102911) lacibacsi válasza nyunyu (#102910) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mit mondott a cowboy, miután meztelen hátsóval ugrott kaktuszbokorba? Akkor jó ötletnek tűnt...
Sherman-nel (a Jumbo-val) az MT-13-at csináltam meg, egyedül.

ON: Az év végi kedvezményes prémium vásárlás (éves és féléves) mikor indult legutóbb? Még igen csak zöldfülű voltam tavaly év végén és nem emlékszem rá...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#102912) szbalogh válasza nyunyu (#102909) üzenetére


szbalogh
őstag

"Ha ezeket Shermanba tenned at kreditert (*90%), akkor is kb. 0.89*0.90=80%-osak lennenek."
Vigyázz! Az xp nem lineárisan növekszik. Többet fognak veszíteni.

Annyit megy tier 5-ben amennyit akar. Én 3 db orosz med garnítúrát húztam ki T-34-el és T-34-85-el. Meg van mind a 3 tier 10-es orosz med, mindegyikben 4skilles legénység :D Az egyik épp a T-34-85-ben van "kiképzésen".

Nick: HE_Storm

(#102913) kchryss válasza galervin93 (#102893) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem meg bűn álcahálóval használni. Olyan jó az alap camoja, hogy ha van a legénységen 100%-os álca skill és álcafestés a tankon és bokorban vagy, akkor csak az automatikus spot távolságon (50m) belül spotolnak hálóval és háló nélkül is. Persze ha nincs bokor, akkor hálóval kiállhatsz a pusztában is, de olyan kicsi a löveg vízszintes kitéríthetősége és olyan sokat mozgok vele, hogy nálam nem lenne sokszor aktív a háló.

[ Szerkesztve ]

(#102914) galervin93 válasza kchryss (#102913) üzenetére


galervin93
őstag

Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy bár stathúzásra tökéletes, én, ha a csapat érdeke azt kívánja és megvan rá a lehetőség, akkor nem lövöldözök, hanem passzívan szpotolok. X benyom, nem forgok sehová, csak ha villan a lámpa, vagy nincs előttem ellen. Persze így nincs akkora e-fütyi, de amikor anyázik az ellen a cseten a "láthatatlan szpotolóra", azt szeretem. :-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#102915) kchryss válasza galervin93 (#102914) üzenetére


kchryss
addikt

Amúgy én is hálóval használom, de csak azért mert még nem döntöttem el mit rakjak rá véglegesnek :DD
Az amx12t-t viszont felváltva használtam periszkóppal és hálóval (venti és optika mellett) egy ideig és azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nem spotoltak többször amikor nem volt rajtam háló. Én a helyedben kipróbálnám az ELC-t háló nélkül, úgy is lehet vele passzív spotolni.

(#102916) nyunyu válasza szbalogh (#102912) üzenetére


nyunyu
félisten

92%-os legenysegbol lesz 83%ugyanazon tankosztalyban maradva, ha kreditert kepzed.

Nem az ossz XP szorzodik, hanem az aktualis szazalek.

Skill resetnel viszont a 100%-on feluli XP szorzodik, es szamolodik at uj szazalekra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102917) Simi37 válasza jozefgucci1 (#102887) üzenetére


Simi37
őstag

Engem is írj be légyszíves. Itt Simi37, ingame DJfighter.

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#102918) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Milyen konfigod ajánlotok a játék futtatásához Full HD monitoron? (Nem kell ultra high részletesség, de élvezhetően fusson.)

.

(#102919) Kiki18 válasza jozefgucci1 (#102887) üzenetére


Kiki18
őstag

Én is szeretnék bekerülni.
Itt Kiki18
Játékban Kiki00005

(#102920) MCGaiwer válasza Troy. (#102918) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ajánlott intel proci, egy szálon erős verzió. (bár talán fél-egy éven belül támogatva lesz a többszálas futás is, de egyelőre nem így van) egy i5 tökéletes ide.
ramból win7-10 alatt 8gb
VGA meg a többihez megfelelő.
ajánlott még egy ssd is a gyors töltések miatt.

a játék cpu és ram limites, VGA nagyon ritkán szokott szűk lenni.
(ha pedig részletesebb ajánlás kell, akkor a milyen gépet vegyek topikban tudsz játékra megfelelőt kérni)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#102921) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

VK45.03 (Tiger II prototípus), szerintem nagyon jól néz ki.

(#102918) Troy.: Nvidia GTX750Ti 2GB szép látványhoz szerintem elég hozzá tökéletesen, de ha pénztárcabarát megoldás kell egy HD7770 is teszi a dolgát még mindig élvezhető képminőség mellett.

[ Szerkesztve ]

(#102922) Troy.


Troy.
addikt

Köszönöm nektek! Pont olyan alkatrészeket írtatok, amit kinéztem. Üdv.

.

(#102923) fradi81


fradi81
veterán

AVG bejelzett aslain packra, nálatok valami ilyesmi?

moto g72, Ninebot d28e

(#102924) h1mpi válasza fradi81 (#102923) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamiből Neki is meg kell élnie :DD Nekem is AVG van fent, de nem jelzett eddig még.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#102925) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Urak !

Razzul, Kisapám, Djfighter, Kiki18 felkerültek arra a bizonyos listára . Üdv a klubban :C

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#102926) Phobion válasza PR0JECTNR56 (#102921) üzenetére


Phobion
őstag

nagyon durva mennyi új tankot csinálnak most... de gondolom mire ezek bekerülnek... :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#102927) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
a reggeli illetve tegnapi kérdésem még mindig aktuális: ha veszek tokent a wz111-hez akkor megkapom a prém napot is?

(#102928) h1mpi válasza csaba17 (#102927) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem nem

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#102929) ch0ler


ch0ler
csendes tag

Srácok,2 hónap szenvedés után.....Nem is hiszem el..Asszem leszaladok egy pezsgőért. :DD

[ Szerkesztve ]

(#102930) galervin93 válasza kchryss (#102915) üzenetére


galervin93
őstag

Az eddigi másfél skilles legényeket lecserltem a CDC-ből három skillesekre, így lett BiA. Álcaháló helyére tettem célzásgyorsítót. Baba így is, érezhetően jobban szűkül.
CDC-be mentek innen a legények, mivel egy ideig biztosan nem megyek tovább light ágon, nem fognak kelleni ezek a legények, a CDC meg így is hozza a kreditet.
Megvettem a Bulldogot, első körök egyike 3000+ dmg, ász... Jó barátságban leszünk. :-) Nem sokkal utána a T28 LT15 is meglett 2500 sebzéssel, szépséghiba, hogy az utolsó pillanatban a csapattárs Indien feltartott menekülés közben, így kilőtt az enemy utolsó Borsigja, ugrott a másodlagos... A leányzót meg nem tudom hová ültetni, így egyelőre javítani sem tudok. Mindegy, annyira nem nagy probléma. (Talán a Patton ágba fogom őket kérni, de ahhoz előbb ki kellene fejleszteni a T20-at, az meg messze van, mert nem igazán megy a Jumboval a játék.)
Közben még(vissza)vettem az ötös Churchillt is, mert mazochista vagyok. :-D Tetszik az ág vége, a Conq és az FV. Ha nem kapok agybajt tőle, akkor egyszer lesz normális brit tankom is. :-D (Crusadert ma adtam el harmadszor, nincs normális legénységem, és nincs türelmem összeszenvedniba Cromwellt, ráadásul ott a legénység-kiosztás is rossz a csajokhoz.)
De tervezem megvenni az Emilt is, hogy legyen végre kempelős td-m is, mert csak. :-) Oda mehetnének lányok.
No majd meglátom.

Bocs a hosszért!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#102931) Telda válasza galervin93 (#102930) üzenetére


Telda
addikt

Jumbo-t a troll gunnal és az alap toronnyal próbáld meg :R .

(#102932) galervin93 válasza Telda (#102931) üzenetére


galervin93
őstag

Így használom, de nem fekszik sajnos. Az alap torony saját tierben gyakorlatilag instant pattintás, de sebzés-ügyileg nagyon rosszul állok. A kis ágyú pattog, a troll meg 150-eket sebet, kivéve egy-két puha tankot. Sajnos ez user error, egyszerűen nem megy vele. Mindenesetre meg kell barázkoznom vele, mert mind a két utódot meg akarom szerezni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#102933) Enzolord


Enzolord
addikt

A Conqueror mindig ilyen tetves érzékeny volt ammora? Tele már a ... Hogy meccsenként ellövik legalább 1x..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#102934) kchryss válasza Enzolord (#102933) üzenetére


kchryss
addikt

Brit sajátosság. A Cromwellre hiába raktam biztonságos elhelyezés skillt így is folyton ellövik. A Comet és a Centurionok is gyakran kapnak ar-et. A Churchilleknél és a BP-nél nem olyan gyakori azoknak inkább a lövegét lövik el, de a Conquerior inkább a Centikre hajaz.
wot wikin is így ismertetik: "Like the Centurions, it is also highly prone to ammo rack damage. However that would appear to simply be the price one has to pay for playing one of the best and most surely damaging support tanks in the game."

(#102935) joergie válasza csaba17 (#102927) üzenetére


joergie
őstag

"Purchasing these Challenge Mission Tokens in the Premium Shop will not complete the mission for the respective nation in-game."

forrás

Fordítsam?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#102936) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Ti milyen tankokkal csináljátok / csináltátok meg a WZ-111 küldetést?. Egyedül, vagy szakaszban csináljátok?

Már csak az Angol és Japán küldi van hátra és ezek állnak rendelkezésre:

Angol: Cromwell B, Centurion7/1, Conqueror, AT-15. Meglepő volt számomra, de az AT-15 a legjobb a küldetéshez a fentiek közül.

Japán: Chi-to, STA-1, Type 61 (teljesen alap).

Nektek melyik ág volt a legnehezebb és miért?

Nekem a kínai és a Japán kész szenvedés. Kínaival csak a sebzés jött. Japánnal meg se sebzés, se kill...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#102937) jr1994 válasza Mcray (#102936) üzenetére


jr1994
addikt

Ha jól megy a gyorsabb tankokkal, akkor szerintem Cromwell és 7/1 vegyesen, illetve STA-1. Mit nem adtam volna egy sta-ért, de legalább már hamar meglesz, majdnem kész a japán rész egy szem csiribirivel :D
Briteknél szívok mert a Caern nem adja a killeket, most már csak lopkodok, úgy is összejön kb 1200 dmg de legalább van 2-3 kill csatánként. A többi a kínaiakat leszámítva rég kész vagy közel van hozzá.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#102938) ollie válasza Mcray (#102936) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ha sebzés kell, akkor minél nagyobb heavy-vel érdemes tolni, ha killek, akkor meg valami gyors tankkal, hogy el tudd lopni a killeket.

***

(#102939) Mcray válasza ollie (#102938) üzenetére


Mcray
senior tag

Japánnal az a baj, hogy vagy elóvatoskodom és sebzek 1000-ret STA-1-gyel és lelopják az ISU-k és Borsigok a killt vagy szétcsapom az ellen csapatot szinte egyedül a Chi-toval 1500-2500 sebzéssel, de a hozzám csapódó KV-85 és Hellcatek lelopják a killeket...

Az sem tudom, hogy Chi-toval hogyan kell tank ászt szerezni. Egy rakás 1. osztályt szerzek iszonyat jó körökre, de tank ászt nem ad...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#102940) Veatta válasza Mcray (#102936) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem hajtom most a küldetést, most vettem meg 3 hete a Cromwell B-t azzal toltam végig, volt benne néhány TOG II duplázás, a killek hamarabb megvoltak mint a dmg.

A német ágon a T55A-val haladtam, hiányzik még pár kill.

Még meglesz az amerikai ág is, a többivel nem foglalkoztam, mert már az előző akcióban meglett a WZ.

(#102941) #43783936 válasza Mcray (#102936) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bármilyen japó küldi van, azonnal veszem elő a chi tót.
A wz már megvan, de az egy nap prémet hamar összeszedtem a cromwell b-vel.

(#102942) szbalogh válasza Mcray (#102936) üzenetére


szbalogh
őstag

Én a 7/1-el csináltam a nagy részét a múltkor. Közben ki is húztam a 10-est és azzal folytattam. Mindkettő nagyon jó hozzá. A japánt STA-1-el ha jól emlékszem. A kínaihoz meg IS-2, Type-62, 59-16 volt.
Ne szakaszban csináld hanem amilyen gyorsan csak tudod pörgesd a tankokat! Amint kilőnek azonnal ugorj egy másikba. Persze ha egész nap ráérsz akkor... :D

Nick: HE_Storm

(#102944) wall2


wall2
tag

:)) Végre meglett a WZ-111 :U nekem nagyon bejön ez a tank. :K IS-6 hoz képest.

(#102945) ollie válasza wall2 (#102944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg jó?

Mert akkor én is ráhajtok. IS-6-om nincs, viszont már nagyon unom, hogy a T34-nek nincs semmi páncélja. Ha meg a többi heavy mögött kullogok, én vagyok a noob meg köcsög.

***

(#102946) nyunyu válasza Mcray (#102936) üzenetére


nyunyu
félisten

Ti milyen tankokkal csináljátok / csináltátok meg a WZ-111 küldetést?.

Nekem a francia ag volt a legnehezebb, mivel ARL 44+Foch 155-tel probalkoztam megcsinalni, mert nem volt masik francia keznel.
Sokat szenvedtem a megbizhatatlan francia agyukkal, plusz a pancelzatukat is szenne nerfeltek, igy hamarabb kilottek, mintsem fragot tudtam volna elerni.
Tul keson valtottam AMX M4 45-re. Az sem pancelozottabb, mint az ARL, de legalabb gyorsabban tolt, kevesbe tudjak ellopni tole a fragokat.

Masik szivas a japan volt, mivel nem szeretem a Chi-Tot. Mednek tul nagy es lassu, raadasul papir.
Aztan elkovettem azt a hibat, hogy elvertem 80k freeXPt az O-I-ra, de az meg teljesen jatszhatatlannak bizonyult.
Altalaban arty magnesnek teszi be az MM nyilt palyara, ahol sem a trollgun, sem a kisebbik nem hasznalhato, plane ha diavetites sebessegevel fut a WoT.
Tul sokaig eroltettem a trollgunt, szerintem a kicsi hasznalhatobb, mivel joval gyakrabban, es sokkal konzisztensebben sebez.
Vegul megiscsak Chi-Toval fejeztem be, kar volt az O-I-ra elbaltazni kb. 20 orat.

Harmadik a brit, mivel csak Challengerem volt, az meg eleg karcsu TD, akar alphat nezem, akar a pent.
Aztan ahogy kihuztam a 6th senset a legenysegen, egybol csereltem is le Charioteerre.
Ez sokkal jobban fekszik, jatekstilusban kb. a nerf elotti Hellcatnak felel meg, ket tierrel magasabban.
Csak az a franya -5 gun dep zavar. :(

Kinaiaknal Type 58 hozza a fragokat, WZ-131 poennak jo, neha osszejon vele az arty vadaszat, de kulonosebben nem szeretem.
Plusz vettem egy 110-et, hogy sebzes is legyen. Egyelore meg stock, ugyhogy az IS agyuja van fent, azt meg mar nagyjabol megszoktam az IS-6-on.

Szovjeteket IS-6-tal tolom, hogy a tobbi agon benazas miatt elszenvedett vesztesegeket potoljam.
Obj268-at mar felretettem, mivel BT10-11 kornyeken akkora kempfeszt van, hogy eselytelen hasznalni.
Nem vicces, amikor Prokhorovkan E100+Maus kempel mogottem, aztan en probalok ovatosan elorebb menni, de nyilvan engem spotolnak eloszor.

Amerikaiaknal M6, T29, T71 van teriteken, ezekben meg nem csalodtam.

Nemeteket hagytam a vegere, mondvan E75 meg Ferdi baromira fekszik.
Francokat, tegnap keso este folyamatosan BT10-11-be dobalta oket az MM, aztan max harmat tudtam loni, mire kinyirtak.
Valahogy mindig beszopom az agyhalott csapatokat, aztan a lemming hordaval ellentetes oldalon talalom magamat egyedul.

Egyelore nekem ugy tunik, hogy kb. T6-7 tankokkal lehet legjobban haladni, azok hozzak leggyorsabban a fragokat.
T8+-ban csak szenvedni lehet: vagy hamar kilonek, mert nem segit senki, hiaba van mellettem/mogottem 2 tank, vagy 10 percig varakozom, hogy tortenjen mar valami.
Egyik sem hatekony, orankenti 3-4 frag nem vicces.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#102947) wall2 válasza ollie (#102945) üzenetére


wall2
tag

Nem kell törődni senkivel kb 30 meccset mentem vele prémium fiókkal laza körökkel megvan a 80.000 kredit eddigi legtöbb bevételem 145.000 kredit volt. Is-6 is van de azt mindig minden beüti :(( hiába forgatom be. WZ-111 meg az ellenséges E-75 lövése is pattog. ;)

[ Szerkesztve ]

(#102948) ollie válasza nyunyu (#102946) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na most akkor képzeld el, hogy én a Black Prince-szel csinálom a brit ágat, mert nincs más. :D NA jó, van még a 2 Churchill előtte (ill. már csak a tier 5-ös, mert a hatost kivágtam), de azokkal sem jobb.

A kínai ágat a Type 59-cel tolom, mert csak az az egy kínai tankom van, de amúgy meglepően jó.

Az amerikai ágat az M46 Pattonnal (közben meglett a nagyobb) meg a T34-gyel toltam le (muszáj volt sokat mennem a T34-gyel, mert több ágon is T8-9-nél tartok, így sok kredit kell a T9-T10-es tankok megvételére). Néha a T28-cal is tolom, mert hogy már szabadulnék tőle, olyan rossz.

A szovjetet vegyesen csinálom, egyrészt húzok egy med ágat (most éppen T-44-nél tart), másrészt elő- előveszem a tier9 és 10-es heavyket.

A német ágon meg az E75 és Aladár van soron (lassan megvan az E-100 meg a Béla is), meg az egyik VK med ág a hatoson, ja és ott a Ferdinand is, amit már alig várok, hogy nyugdíjazzam (uhh, Aladár még rosszabb).

Így szerintem elég változatos az egész.

Ja, persze még maradt a francia, melyből csak pár light tankom van össz-visz, így erre fogok tokent venni, valamint a kínai ág, ami még csak a tier 5-ös heavynél tart. Valszeg erre is tokent kell majd vennem.

***

(#102949) Diarmand válasza Mcray (#102939) üzenetére


Diarmand
senior tag

Lelopják a killeket? Ugyan már... akinek kill hiánya van, az bepattan valami hatos tankba és garantálom (tapasztaltam), hogy a kill bőven meglesz, mikor a sebzés kétharmadánál fogsz tartani. Onnan meg irány valami tízes és kész is egy ág.
A japán ágon én a Chi-to-val mentem végig, a kínain a Type58-cal, a francián a Batchat-tel, németen E100-zal és E25-tel, ruszkin SU101-gyel és SU100Y-nal, angolon FV4202 és TOG II, amerikain a T28 HTC-vel.
Ezer sebzéshez egy kill dukál, de T6-ban rengetegszer fog úgy kijönni az ember, hogy ezer sebzés, de 3-4 kill van mellé. Kill = T6 med.

Itt egy Chi-To replay, amire ászt dobott a gép. A nagy mínusz a végjáték miatt van, nagyon nem akartam kockáztatni a full hp-s td ellen még a nyilvánvaló gyenge pont ellenére sem. A sima AP is ugyanúgy vitte volna szal oly mindegy. Ja, legénységem itt se volt, se lámpa se skill.

(#102947) wall2

meg az ellenséges E-75 lövése is pattog

Jaja honnan? Maximum a toronyról. Ha nem céloz okosan...
Jó a WZ-111, de megvannak a maga hibái.

[ Szerkesztve ]

(#102950) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Időközben pedig már a Turán III prototípusán is dolgoznak.

Meg a napokban volt egy tisztességesebb kör a Chi-To-val, íme a részletek:


Visszajátszás erre

Alapvetően a rengeteg HP-ja ennek a tanknak még mindig nagy előnye, a hosszabb és intenzívebb csatákra is viszonylag jól beosztható megfontolt játékkal, de Tier 8-ban azért már nyilván nem valami effektív ez a tank sem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.