Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106201) toompa válasza yusukee (#106195) üzenetére


toompa
őstag

megvan a hiba. Yusukeee01 néven lépj be és azzal jelölj vissza. Rosszat adtál meg. :)

(#106202) enterlaci válasza enterlaci (#106175) üzenetére


enterlaci
senior tag

Erre valaki?

Akinek sikerült meghívni barátot, pls help,
mert kérdés, hogy mielőtt kiment a meghívó:
- a barát psn fiókkal regisztrált az ubisofthoz
- új regisztrációval lett megoldva

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#106203) akangels


akangels
tag

Sracok !

Wildlands betarol eddig annyit , hogy server hibat jelzett igy nembirtam jatszani , kilepes utan pedig becrashelt a ps pro es csak rozsaszinen villogott a tv :D holnap folyt köv :D

(#106204) Vadernagyúr válasza Madwe (#106192) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ezt nem teljesen értem :)

PSN: joskovagyok199

(#106205) Neoteric


Neoteric
addikt

Nekem a wildlands eddig kb egy árkádosított online coop far cry. Akciósan $10ért jó lesz. Bugokról nem mondok semmit, mert egyrészt beta, másrészt ubi$oft játék.

PSN: ne0teric_sAN

(#106206) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Valaki esetleg azt el tudná magyarázni,hogyan kell PS4-ről streamelni? Úgy szeretném,hogy engem is lehessen látni kamerán keresztül kicsiben,nagyban pedig menne a játék. Ehhez,ha jól sejtem gép is kell :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

(#106207) erahurka válasza Neoteric (#106205) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a setup nagyon bejön, de egyedül annyira nem jó, illetve néha elég nehéz így beszivárogni nagyobb táborokba.

De ezt leszámítva is vegyesek az érzéseim. Egyelőre úgy néz ki, MINDEN küldetés ugyanabból fog állni: juss be kisebb-nagyobb őrzött területre, és nyomd meg a gombot / öld meg a vezért / lopj el valamit. Azért remélem nem lesz igazam.

Ami érdekesség feltűnt: be lehet feküdni a kocsik csomagtartójába :DDD Kíváncsi vagyok, mire lehet vajon használni ezt a mechanikát.

(#106206) Vadernagyúr: Szerintem nem kell gép, a streamelés beállításainál meg lehet adni, hogy mutassa-e a kameraképedet, vagy ne.

[ Szerkesztve ]

(#106208) AXisBOLD válasza Lefty (#106196) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát ja, és még enyhén fogalmaztál... csalódás ez a rész

de már csak azért is végigjátszom, meg hátha változik a játékmenet és nem robotpókká változva kell a konténerek között bohóckodnom egy félvér akárkivel

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#106209) #38167040 válasza AXisBOLD (#106208) üzenetére


#38167040
törölt tag

Sajnos nem lett egy gyöngyszem. Én kb 1 óra után adtam fel. Azért leszek óvatos a horizonnal is.

(#106210) andro93 válasza erahurka (#106207) üzenetére


andro93
aktív tag

"Egyelőre úgy néz ki, MINDEN küldetés ugyanabból fog állni"

Ubisoft játék lévén ez már a bejelentéskor is borítékolható volt, hogy repetitív lesz. És ezt úgy mondom, hogy még nem játszottam vele, és gameplayeket sem sokat néztem. Sajnos egy ekkora méretű open world játékot rengeteg munka lenne olyan tartalommal megtölteni, ami nem válik ismétlődővé egy idő után. Arról nem is beszélve, hogy az egész cég sorozatgyártásra van berendezkedve, ez a fajta játékstílus a Ubisoft védjegyévé vált. Rossz játék biztosan nem lesz, coopban meg főleg jó lesz, de semmi olyanra nem számítok, ami mondjuk évek múltán eszembe jutna. Inkább egy tisztes iparosmunkára számítok, kb mint a Division volt.

(#106211) Lefty válasza AXisBOLD (#106208) üzenetére


Lefty
addikt

Pedig sok josag van helyette, nekem annyi a tartalekom, hogy szerintem sosem fogok rafanyalodni :) Bar egyszer ki kellene jatszani, szepnek amugy szep.

[ Szerkesztve ]

(#106212) #38167040 válasza Lefty (#106211) üzenetére


#38167040
törölt tag

Ez tökéletesen bemutatja. Nem mindig értek egyet Angry Joe-val, de most igen.

[ Szerkesztve ]

(#106213) Infernohun válasza oriic (#106159) üzenetére


Infernohun
tag

Van olyan játék amin növel fps-t R6 Siege pl 59-60 helyett,75-100 fps.

(#106214) N@idia válasza Infernohun (#106213) üzenetére


N@idia
őstag

Igen van úgy hívják PC :DDD
Ha 75-100 fps-t akarsz ne konzolon játsz, hanem PC-n :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#106215) Deck


Deck
titán

Wildlands: Nekem tetszik a játék. Elég hangulatos lesz csak van pár dolog amit javítani kéne. De remélem hétről hétre jobb lesz.

PS5

(#106216) Rathrol


Rathrol
aktív tag

Ghost recon wildlands tud valaki még meghívót küldeni?

(#106217) Infernohun válasza N@idia (#106214) üzenetére


Infernohun
tag

Ez pro-n jön ki,és PC-n ritkán játszok. :C

[ Szerkesztve ]

(#106218) hitchins


hitchins
őstag

Kizárólag chateléshez keresek valami normális nem túl drága megoldást a gyári headset kiváltására.

Mobilokhoz vásárolható bluetooth-os cuccok mennek ps4-gyel? Pl ez:
[link]

(#106219) AXisBOLD válasza Lefty (#106211) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én szinte csak PS exclusive játékokat veszek PC mellett, így nincs regeteg címem és ezért is vártam ettől többet

grafika itt is rendben lenne, de a tartalom nulla

Aurea mediocritas

(#106220) oriic válasza Infernohun (#106217) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Off: FPS számot hogy méred?

Live-Die-Respawn

(#106221) Infernohun válasza oriic (#106220) üzenetére


Infernohun
tag

A Siege-ban van ilyen funkció,hogy ki írja.(Options>Gameplay>Display Game Info és ezt bekapcsolod)

[ Szerkesztve ]

(#106222) oriic válasza Infernohun (#106221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez nekem új volt. X-en is ott a menüpont. Köszi szépen az infót. :R

Live-Die-Respawn

(#106223) lui24 válasza Rico45 (#106108) üzenetére


lui24
tag

Az-az.

(#106224) oriic válasza Infernohun (#106221) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a helyzet akkor ha a beállításokban rányomsz a V-sync ON-ra? Akkor is ugrál az FPS szám, vagy fixet kapsz? GAF-en most olvastam hogy bugosan működik állítólag ez a beállítás most.

Live-Die-Respawn

(#106225) hitchins válasza Deck (#106215) üzenetére


hitchins
őstag

Lehet nekem van rossz ízlésem de nekem tetszik.
Jó a körítés, rögtön megfogott a hangulata. Nem tudom mennyi ideig köt le de ha így nézzük minden lövöldözős játék arról szól, hogy menny ide vagy oda lődd le ezt vagy azt aztán vedd fel/nyisd ki/töltsd le ...ezt vagy azt.

Tudom, hogy ez coop-ra épít (ami tök jó) de egyelőre egyedül toltam itt viszont jó lett volna ha külön külön is lehetne parancsot adni az embereknek.

(#106226) krx21


krx21
nagyúr

Erről a Boost módról lehet valamit konkrétat tudni? Csak a +órajelek mennek ilyenkor vagy valahogy becsatlakozik a több gpu szál is?

(#106227) batai15


batai15
félisten

sziasztok! valszeg nemleges lesz a válasz de meg kérdezem. overwatchot meg vettem pcre , sokáig is toltam . ps4re is majd meg akarom venni, nincs esetleg olyan hogy accauntot át transfereljem ?sok menő skinem van unclockolva.
illetve,milyen játékok mennek mostansag multiba amik jók?,mortalkombatra érdemes lesz a nyáron még beruházni?

(#106228) Infernohun válasza krx21 (#106226) üzenetére


Infernohun
tag

A válasz itt,az fps meg olyan játékoknál ugrik szerintem,ahol nincs lock-olva.

(#106229) front3r válasza Infernohun (#106228) üzenetére


front3r
őstag

A Just Cause 3 pl. a lockolt FPS ellenére is bőven bezuhant 30 alá, és nagyon zavaró módon. Ez miatt nem is toltam tovább.
Most, a boost móddal újra játszhatom tovább ezt a játékot. :)
Engem nem érdekel, hogy 30 vagy 60, csak ne legyen FPS drop, ami zavaró. Ha ehhez boost mód kell, akkor legyen!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#106230) Deck válasza hitchins (#106225) üzenetére


Deck
titán

Nekemis tetszik. Egyedül grafikailag néha nem jó. Észrevehetően sajnos. Meg az alacsony fps nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106231) Infernohun válasza batai15 (#106227) üzenetére


Infernohun
tag

A PC-s felhasználóhoz hozzá lehet adni a ps acc-od,de külön kezeli a játékokat.Egy hete féláron volt Ps store-on. :)

(#106232) Infernohun válasza front3r (#106229) üzenetére


Infernohun
tag

Értem,de akkor sokaknál ez problémát jelent,már mint a multis játékoknál.Jön az hogy a Pro tulajok előnyben vannak,azt is eltudom képzelni hogy ez a funkció a végleges FW-ben nem lesz benne.

(#106233) SenorDave válasza Infernohun (#106232) üzenetére


SenorDave
tag

Néztem pár videót és ez csak terrorist hunt-nál van így , casuel,rankednél ugyan úgy 59-60 ra van fixálva.

Egyszer már feltettem a kérdést viszont sajnos nem igazán kaptam választ, a rainbow nat typel kapcsolatban, hogy mitől is lehet az egyszer open máskor pedig type 1 en van :F

Semmit nem szoktam állítani a 2 kép között pedig 15 -20 perc eltérés van .

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#106234) Infernohun válasza SenorDave (#106233) üzenetére


Infernohun
tag

Akkor az fps multira nem vonatkozik.Alapból sokat szarol a játék,eleve mikor a baráthoz csatlakozol,akkor is sokat tölt.pedig egy alap művelet lenne.A játékból kilépve a menüig is néha lassú.a néha elő jövő szerver lagról nem is beszélve.Miért nem tudják normálisan megcsinálni,nem értem.Ezt a nat type-ot meg a szerver állítja.

(#106235) Szigma70


Szigma70
addikt

Nálam már megint nincs psn.
Másnál? Ez egyre sűrűbb.
Sose tudom, hogy nálam a baj, vagy globális

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106236) KaitouP válasza Szigma70 (#106235) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha gépről nézed az oldalt (vagy ha telóról de nem mobilnézetben), a "PSN állapota" (jobb oldalt, fent) pont alatt meg tudod nézni, hogy mi a helyzet a szolgáltatással. :)

Most épp úgy tűnik, a PSN -el van gond, szóval nem egyéni probléma.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106237) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Battlefront demo van ps4-re? :)

PSN: joskovagyok199

(#106238) vonSux válasza Szigma70 (#106235) üzenetére


vonSux
őstag

(#106239) Amadako


Amadako
tag

reméljük a boost mód segít a bb-on is, elég szégyen, hogy a legnagyobb exclusive is sokat droppol :)

[ Szerkesztve ]

(#106240) Szigma70 válasza KaitouP (#106236) üzenetére


Szigma70
addikt

Köszi.

Csak nyavajogtam kicsit😄

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106241) Rigormortiis válasza Amadako (#106239) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A gep launchját követő negyedik hónapban, közel két éve jelent meg, kifejezetten részletgazdag, szép játék. Semmit nem befolyásolt a játék élvezetében.

Nagyobb gáz, hogy a nemrég megjelent, 10 évig, többségében ps3ra fejlesztett Last Guardian is droppol sima ps4en.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106242) Amadako válasza Rigormortiis (#106241) üzenetére


Amadako
tag

nem tudom játszottál-e az előző részekkel,de ez a from sotfwarenél ez minden részben visszatérő hiba

az,hogy nem befolyásol semmit sem azt azért megkérdőjelezném... téged nem zavar ez rendben van, engem igen, de ettől függetlenül imádom a sorozatot és minden részét kitolom

(#106243) Rigormortiis válasza Amadako (#106242) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Akkor megjelenes környékén még inkább imádtad volna dupla ennyi töltési idővel.

Ezzel együtt a gép premierje környékén ez még bőven belefért.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106244) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Király ez a boost mode, végre ki tudjuk játszani a broforszt. :D

The Truth is out there...

(#106245) erahurka válasza Rigormortiis (#106241) üzenetére


erahurka
félisten

Tök mindegy hány évig fejlesztették PS3-ra, mert a PS4 teljesen más architektúrára épül. Amúgy az a fejlesztőcsapat művészileg 10/10, de mint JÁTÉKfejlesztő, egy nagy 0....

(#106244) Lackooo84: Nitró! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106246) ProEvoFan válasza batai15 (#106227) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Inkább azon aggódj, hogy mikor fogod megszokni a gamepados irányítást fps játékban, főleg az Overwtchban ami ugye egy pörgős multi.
Nekem egy hónap is kevés volt.Nem is tudok konzolon multi fpst játszani...még.

(#106247) batai15 válasza ProEvoFan (#106246) üzenetére


batai15
félisten

nyugi, több mint 3 év xbox 360 van a hátam mögött. Jó magam gamepad párti vagyok emiatt erősen

(#106248) ProEvoFan válasza batai15 (#106247) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem meg kb 15 év SNES - Sega Megdrive - PS - PS2 rutin van mögöttem :D
Igaz, kb 2006tól tavaly karácsonyig only PC ment...és ez a baj.Nem tudok visszaszokni :(

(#106249) front3r válasza Infernohun (#106232) üzenetére


front3r
őstag

Sajnos én is el tudom ezt képzelni. Viszont inkább az miatt, mert még nem végleges.
Valószínű ki akarják teszteltetni, és utána bele kerül hivatalosan.
Úgy néz ki ha a kiadók nem akarnak pro patchet csinálni, akkor a Sonynak kell ezt is megoldania...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#106250) fcb92


fcb92
tag

(#106243) Rigormortiis
Annyira azért nem volt az premier környéke, ekkor már 1 éve volt Infamous SS, ami jól futott.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.