Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106551) Djuree


Djuree
félisten

csináltam nioh topikot: [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#106552) vraghdash válasza zolimail17 (#106550) üzenetére


vraghdash
tag

szerintem ne elmélkedj ilyenen... lehet rövid volt nemtudom, meg kellene nézni mennyi idő alatt értem végig...
viszont engem maga a hozzá adott érték és élmény bőven kárpótolt...

witcher3+keig? az nekem eddig olyan 300+ óra

(#106553) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hello srácok!

Egy ideig az volt a tervem, hogy veszek egy erőmű PC-t, aztán majd egy PS4-et, de ma reggelre megvilágosodtam, és kitaláltam, hogy mi lenne, ha először megvenném inkább a konzolt, aztán ha később is úgy gondolom, még mindig elszórhatok egy csomó lóvét számítógépre, de addig is van min játszani. :D Na meg mostanában jobban érdekelnek az exkluzív címek, míg PC-n most totál nincs semmi, ami elfutna és érdekelne is. Szóval csak egy kis plusz rábeszélésért jöttem. :DDD

Na meg az a helyzet, hogy tévém nincs, egy régi Samsung 2333SW monitorra kötném, DVI-D csatlakozós, elvileg tudja a HDCP-t, szóval ha minden igaz, működni fog. Ehhez jó egy bármilyen HDMI to DVI kábel, vagy tudtok ajánlani egyet, milyet vegyek?

( Pro-t tervezek egyébként venni, de úgy látom, most eléggé hiánycikk lett, remélem érkezik hamarosan utánpótlás. :) )

(#106554) zolimail17 válasza vraghdash (#106552) üzenetére


zolimail17
tag

Ja a witcher 3mat sikerult beszereznem par napja jo arom. Az tenleg jonak tunik marmint maga a jatek. A kinezete kicsit furcsa de nem tul rosz. Ami a gondom vele hogy a magyar felirat nagyon kicsibe jelenik meg nehezen olvashato. Lehet ezt alitani valahol?

(#106555) adomok


adomok
tag

Sziasztok!

Elolvastam az összefoglaló vonatkozó részét és a keresőt is használtam, de nem találtam minden infót, a ps store online vásárlás hibáival kapcsolatban. Friss PS4 tulaj vagyok, mellette régi XO tulaj is és most vennék játékot a store-ban, de nem sikerül. Van regisztrált paypal fiókom és a bankkártyám is szó nélkül elfogadta, de a játék vásárlásnál mindig hibára futok. Eddig csak PC-ről próbáltam, este megnézem konzolról is, de valóban ennyire nem megy az online vásárlás a PS Store-ban? HU fiókom van, HU kártyával. Live-on soha nem volt ilyen problémám, sok tranzakciót bonyolítottam.

Én csinálok valamit rosszul, és tényleg csak a feltöltőkártya a biztos megoldás?

(#106556) Deck válasza adomok (#106555) üzenetére


Deck
titán

Én gond nélkül fizetek Mastercard / Visa kártyával is.

PS5

(#106557) dunc válasza zolimail17 (#106554) üzenetére


dunc
nagyúr

Szuper játék, a felírat mérette székkel állítható, közelebb kell vinni a tv hez! :D

(#106558) Sefter válasza Vhiktor (#106446) üzenetére


Sefter
veterán

Csak a proci nem tud lépést tartani vele, így kb annyival jobb amennyi a proci húzásából jött...~15%

Psn ID: sefter_hun

(#106559) Kickass válasza zolimail17 (#106550) üzenetére


Kickass
őstag

Nekem az UC4-be a játék saját countere szerint eddig 12 órám és valahol a felénél járhatok :D
Igaz én konzolszűz vagyok szóval az elején marha sok időt felemésztett mire megszoktam a kontrolleres játékot a WASD+egér kombó után. :D

(#106560) erahurka


erahurka
félisten

Szerintetek mit érdemes megvenni a hamarosan lejáró akciós kínálatból? Én egyelőre az Infamous csomagot néztem ki, illetve agyalok az Arkham Knight-on, de valahogy nem akaródzik 12 fontot kiadni érte.

Illetve egy buta kérdés: PC-n végigjátszottam a Walking Dead első két évadát, de a Michonne már nem fut szépen. Át tudom húzni valahogy a döntéseimet PS4-re, hogy ne kelljen újra megvennem őket?

(#106561) A`rpi válasza SH4D0W2011 (#106553) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hello srácok!
Egy ideig az volt a tervem, hogy veszek egy erőmű PC-t, aztán majd egy PS4-et, de ma reggelre megvilágosodtam, és kitaláltam, hogy mi lenne, ha először megvenném inkább a konzolt, aztán ha később is úgy gondolom, még mindig elszórhatok egy csomó lóvét számítógépre, de addig is van min játszani. :D Na meg mostanában jobban érdekelnek az exkluzív címek, míg PC-n most totál nincs semmi, ami elfutna és érdekelne is. Szóval csak egy kis plusz rábeszélésért jöttem. :DDD
Na meg az a helyzet, hogy tévém nincs, egy régi Samsung 2333SW monitorra kötném, DVI-D csatlakozós, elvileg tudja a HDCP-t, szóval ha minden igaz, működni fog. Ehhez jó egy bármilyen HDMI to DVI kábel, vagy tudtok ajánlani egyet, milyet vegyek?
( Pro-t tervezek egyébként venni, de úgy látom, most eléggé hiánycikk lett, remélem érkezik hamarosan utánpótlás. :) )"

Lentebbi linken lényegében mindent kiveséztem korábban, további hasznos leírásokat legfelül az összefoglalóban, illetve jobb felül a keresőben találhatsz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#106562) vraghdash válasza zolimail17 (#106554) üzenetére


vraghdash
tag

Szerintem nem lehet...

Ja igen Batman Arkham Knight

(#106563) SH4D0W2011 válasza A`rpi (#106561) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Oh, igaz, tényleg belenézhettem volna az összefoglalóba. Bocsi, és köszi a türelmet. :)

(#106564) A`rpi válasza SH4D0W2011 (#106563) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem történt semmi, ha tudok segítek, egyébként a többi topiklakó is segítőkész,
szóval fordulj hozzánk bizalommal. :)

(#106565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Másfél órányi Horizon Zero Dawn (készítők streameltek)

Live-Die-Respawn

(#106566) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A digitálisan letöltött játékok azok érnek valamit?
Mármint ha használt gépet keresek és mellé felszámolják...
Mert nyilván a saját profilomat használnám...És gondolom nem lehet átvinni...

[ Szerkesztve ]

(#106567) andro93 válasza Rico45 (#106544) üzenetére


andro93
aktív tag

Ha tetszik az alapjáték, 2k-t szerintem bőven megér. Én anno 3 vagy 4k-ért vettem season pass-szal a játékot. A tartalmak kb 90%-át megkapod vele, ha a motoros dlc-t nem veszem ide, bár szerintem az nem is lett olyan jó.

(#106568) Norbii87


Norbii87
csendes tag

A szokásos helyen, pcgamesupply ismét 7$-ba kerül a 10$-os feltöltő US store-ba!

(#106569) Djuree válasza WhiteWalker (#106566) üzenetére


Djuree
félisten

azok semmit nem érnek. még profillal se számolnám nemhogy ha nem is azt használom...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#106570) WhiteWalker válasza Djuree (#106569) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce , :R

(#106571) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Tölthetőek a ps+ játékok ha egyenként rájuk kerestek.

(#106572) Deck válasza Nayrobi (#106571) üzenetére


Deck
titán

Köszi!

PS5

(#106573) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

Nincs véletlenül valahol magyar nyelvű leírás arról,hogy mit hogyan kell csinálni lépésről-lépésre ha az 500 Gb-os vincsit 1 Terrásra szeretném cserélni a PS4ben úgy,hogy minden átkerüljön az újra ami a régin rajta van?
Ha valaki segítene ez ügyben annak hálás lennék. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#106574) peternac válasza Norbii87 (#106568) üzenetére


peternac
tag

Egyszerre csak egyet enged venni...
Utána enged egyesével többet is egy regisztráció alatt?
Amúgy ha jól látom, akkor csak bankkártyával lehet fizetni közvetlenül nekik megadva az adatokat, ami gyanús... :O

(#106575) Tatyla válasza peternac (#106574) üzenetére


Tatyla
őstag

Nem, egy accal csak egyet vehetsz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#106576) zolimail17 válasza dunc (#106557) üzenetére


zolimail17
tag

Ezt igy nem tudom megcsinalni mert a tv a falra van felfogva es csak 10% a dolesszog lefele tehat ha kozeleb ulok mar tul fent van a tv nem tul kenyelmes es nem is laton pont szembol.

(#106577) peternac válasza Nayrobi (#106571) üzenetére


peternac
tag

(#106578) Norbii87 válasza peternac (#106574) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Igen csak egyet lehet, hát egy kis vevőcsalogatás, bár elég sűrűn szokott lenni. Sokszor linkelték már, azt írták megbízható bolt, bár én csak a magyar store-ról vásárolok. :B

(#106579) JanR


JanR
addikt

Lehet volt mar kerdes. Ha aktivalom a 14 napos trial Plus-om, akkor is letolthetem a havi ingyenes tartalmakat?

(#106580) erahurka válasza JanR (#106579) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, de csak a trial végéig tudsz játszani velük, vagy ha előfizetsz.

(#106581) Ogard válasza peternac (#106574) üzenetére


Ogard
tag

A mobil oldalukon paypalt is elfogadnak.
https://mobile.pcgamesupply.com/special-promotion/374
Nem tudom miért van ez így, de működik.

(#106582) Neoteric válasza Ogard (#106581) üzenetére


Neoteric
addikt

És tényleg.. wow. Köszi! :C

PSN: ne0teric_sAN

(#106583) peternac válasza Ogard (#106581) üzenetére


peternac
tag

Hehe, és tényleg.
Köszi szépen! :R

(#106584) Tavares


Tavares
tag

ma végre jön a R6 Siege patch is, alig várom, hogy hazakotródjak :D

(#106585) Deck


Deck
titán

Last of Us-t is érdemes megvenni? Sajna nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106586) Lackooo84 válasza Deck (#106585) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Érdemes. US storeon 10 dollárért.... Eu árak kicsit el vannak szállva.

The Truth is out there...

(#106587) N@idia


N@idia
őstag

Egy kis help kellene ps4-ről ps4-re az adatokat utp kábelen keresztül átmásoljam a játékokat szükséges hozza hogy primary legyek a gépen ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#106588) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Összesen egy db USB-s HDD lesz köthető a PS4-hez a 4.50 után. (szerintem ez nem hátrány mondjuk)

[link]

Live-Die-Respawn

(#106589) Lackooo84 válasza oriic (#106588) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, egyszerre. Nem arról van szó, hogy van mondjuk 2 HDD, és nem lehet őket cserélgetni.

The Truth is out there...

(#106590) A`rpi válasza N@idia (#106587) üzenetére


A`rpi
addikt

"Egy kis help kellene ps4-ről ps4-re az adatokat utp kábelen keresztül átmásoljam a játékokat szükséges hozza hogy primary legyek a gépen ?"

Nem szükséges.

(#106591) Deck


Deck
titán

Ha nekem van egy Magyar PSN+om, öcsémnek egy Amerikai PSN, 2 gép és egymás fiókjait hozzáadjuk akkor gond nélkül elérjük a másik tartalmát igaz? Mert akkor mindig arra vásárolnék ami az olcsóbb.

PS5

(#106592) N@idia válasza A`rpi (#106590) üzenetére


N@idia
őstag

Köszönöm :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#106593) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kérdések:

A Last Of Usban benne van (remastered) a Left behind dlc?
Előzmény a Left Behind?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#106594) andro93 válasza Adam_Shepard (#106593) üzenetére


andro93
aktív tag

Benne van, részben előzmény, részben nem. Először mindenképp az alapot told végig, de erre figyelmeztet is a játék, ha belépsz a dlchez.

[ Szerkesztve ]

(#106595) ViktorHUN79 válasza Adam_Shepard (#106593) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Benne,legalábbis nekem a lemezesen bennevan!

(#106596) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Akkor illene úgy beszerezni, mi? Most látom, hogy akciós a storeban, azért gondolkoztam el rajta.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#106597) andro93 válasza Adam_Shepard (#106596) üzenetére


andro93
aktív tag

Beszerezheted külön is, csak értelme nem lesz sok. Nem fogod érteni, mi miért történik, ha nem játszottad az alapjátékot.

(#106598) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!
Lenne 1 kérdésem skacok mivel még nincs tapasztalatom a témában.
Ha a ps4 dugok egy 1 terrás külső hdd-t és arra csinálok egy teljes backupot,hogy ne kelljen újra telepiteni, letölteni,patchelni a játékokat -igy 1 füst alatt meg lenne minden- az jó lehet??
Magyarul a backup funkció minden ment ami csak a hddn van és ha kicseréltem a hddt a ps4ben akkor csak simán ismét rádugom a vincsit usbn és restore?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#106599) Elims válasza N@idia (#106587) üzenetére


Elims
veterán

Ha sima gépről pro-ra költözöl ne másolgasd.Tudom,hogy sokkal gyorsabb,de megbízhatóbb és problémamentesebb az újra letöltés.
Tapasztalatból írom. Sajnos.

(#106600) N@idia válasza Elims (#106599) üzenetére


N@idia
őstag

Mégis milyen probléma lehetne ? Csak a játékokat akarom át másolni a netem nem a legjobb, mire mindent letöltők 1 hét legalább :(

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.