Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) Rigormortiis válasza Sakuro (#106392) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Elder Scrolls Online. És ez legalább nem havidíjas.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106452) Tatyla válasza oriic (#106434) üzenetére


Tatyla
őstag

Kivéve amikor mi vettük day one a prot 120-ért :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#106453) Apone33 válasza Vhiktor (#106447) üzenetére


Apone33
őstag

Csak a pro miatt vennék 4k-t. Jelenleg egy 50 colos van amit 3m-ről nézek.

Play Hard!!!

(#106454) Deck válasza Apone33 (#106453) üzenetére


Deck
titán

4k-s tv-ből sem jó a legolcsóbb ám. Menj át a milyen tv-t vegyek topikba és majd felvilágosítanak :)

Más: Ki várja a Horizon Zero Dawn-t? Nagyon megtetszett :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106455) Norbi8


Norbi8
csendes tag

Köszi a segítségeteket !

Én ma vettem 1TB Slimet 3 játékkal akcióban 104999-ért, a Pro játék nélkül lett volna 134999. A Slim játék nélkül 84999 ft, ami 50ezer ft különbség. Full HD TVm van 5 éve, 400Hz-es gyönyörű, nem mostanában lesz 4Kra cserélve, értelme nincs cserélni. Tévéadók még HD-ban se mind adnak, 4K meg bőven felejtős. Film se nagyon jött még ki. Nem is gondolkoztam igy rajta.
Amire elterjed, meg már talán a Pro is kevés lesz...
De ha most kellene TVt is vennem, akkor már azt választottam volna

PSN: Norbi819

(#106456) oriic válasza Tatyla (#106452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nehezen is hittem el azt az akciót. :D

Live-Die-Respawn

(#106457) Something_ válasza Tatyla (#106452) üzenetére


Something_
őstag

En 100ert vettem a prot Mo-n, mikor az elso szallitmany bejott :-)) ezert sem erzem magamenak, ezt a pro nem eri meg a felarat :-)) ugy hogy a 12es szerias 500as gepemet eladtam 75be amikor mar meg volt a pro :-)

(#106458) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Most hívtak konzolszerviztől, nincs ps4 pro, max csak jövő héten tudják szállítani. Akkor az oldalon miért van kint? Ahh.....

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#106459) Tavares válasza Something_ (#106457) üzenetére


Tavares
tag

Ez tök jó neked így összejött, de most gondolj azokra, akik szeretnének pro-t venni, és a 12-es szériás 500-as gépüket el tudják adni 60-ért, és 130 alatt nem kapnak pro-t. megér 70ezret a különbség? nem hinném, ezért nem váltok én se

(#106460) Apone33 válasza Deck (#106454) üzenetére


Apone33
őstag

Ok, köszi. Én már nagyon, előrendeltem.

Play Hard!!!

(#106461) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na 576nál berendeltem 8e-ért a Steelbook Deus Ex MD-et. :) :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#106462) Kvelstadt válasza Tavares (#106449) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ülj egy kicsit közelebb. Én jàték után mindig letörlöm az orrom nyomát a képernyőről. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#106463) #45378816 válasza Kvelstadt (#106462) üzenetére


#45378816
törölt tag

Vagy támaszd ki fogpiszkával az L2-es gombot és zoom-olj úgy, ez így csíííterkedés. ;)

(#106464) LeventeV


LeventeV
senior tag

Milyen tapasztalataitok vannak az 576-al gyorsaság terén?
Hétvégén rendeltem tőlük egy használt játékot, ami azóta lekerült a kínálatról (nem tudom, hogy a rendelésem miatt), viszont az oldalon még "Feldolgozás alatt" státuszban van a rendelésem.

[ Szerkesztve ]

(#106465) Djuree válasza PowerBuldog (#106461) üzenetére


Djuree
félisten

hova be? nem inkább meg? :F

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#106466) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem tudtok valami 365 napos HUN PS+ olcsóbbságról?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#106467) andro93 válasza LeventeV (#106464) üzenetére


andro93
aktív tag

Piríts oda nekik telefonon. Valószínűleg eltérőek a tapasztalatok.

(#106468) Vhiktor válasza Tavares (#106449) üzenetére


Vhiktor
veterán

Tökéletes :D

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#106469) Beri78 válasza LeventeV (#106464) üzenetére


Beri78
őstag

Én egyszer rendeltem tőlük használt játékot. 2 napig semmi infó, majd mikor felhívtam őket, mondták, hogy ~2-3 hét, mert be kell szerezniük...
Inkább beszélj velük telefonon.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#106470) hyperspace válasza marilllyo (#106466) üzenetére


hyperspace
őstag

Csak itt az apróhirdetések között.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#106471) Deck


Deck
titán

Kipróbáltam a Paragon-t az egér és billentyűzet miatt, kiváncsi voltam milyen. Hát nem nehezebb az biztos.. :DD

PS5

(#106472) zsotesz81 válasza LeventeV (#106464) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Én tavaly rendeltem egy DS4 piros gamepad-ot. A fehérvári üzletben nem volt raktáron, de a webshop azt írta, hogy Győrben van. Na, gondolam akkor majd hoznak egyet onnan. Egy hétig nem történt semmi, majd bementem az üzletbe megkérdeztem mi a helyzet a rendelésemmel. Nézi a csávó, majd azt mondja, hogy hát náluk nincs, de Győrben van, akkor áthozassuk? Lehet ha nem megyek be személyesen még mindig várnék a gamepad-omra :D

(#106473) LeventeV


LeventeV
senior tag

@andro93, @Beri78, @zsotesz81: köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#106474) marilllyo válasza hyperspace (#106470) üzenetére


marilllyo
veterán

Áh kösz a tippet. 12.900-ért van is egy fenn. Le is csapok rá. 2000 Ft is több mint a semmi. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#106475) Vhiktor válasza Apone33 (#106453) üzenetére


Vhiktor
veterán

Akkor teljesen felesleges.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#106476) Szigma70


Szigma70
addikt

Ennél a "sima" vs Pro témánál kicsit olyan érzésem van, mint amikor
két Suzuki tulaj azt vitatja, hogy megéri e a 100+ oktános benzint tankolnia.
Az egyik esküszik rá, hogy sokkal jobban megy a gép :DD a másik feleslegesnek tartja.

Tudjátok, ha egy játék 60 képkockával, natív 4K-ban megy, de csak azért játszod mert épp az a menő game, meg mert az így megy, de a játék még így is xar akkor........
Ha meg egy játék nagyon jó, élvezed minden pillanatát, szórakoztat, akkor qvára nem fogod nézni sem a képkocka/másodpercet, sem a felbontást.
Kevés ilyen játék van, ezért van idő ilyen faxságokon vitázni :R

Én mindíg ár/érték arányban vásárolok. Szerencsém is van, mert a gyerekem is úgy korosodik, hogy megtehetem azt, hogy 2-3 év csúsztatással veszem a konzolokat. Így vettem most nem egész 43ban egy Ps4-et. Vehettem volna Pro-t, szerencsére megtehetném,de erre a jó esetben 2 évre minek? Aztán a Sony is, generációváltás esetén mindíg magasról lexarja az előző gent. A pro tulajok úgyan úgy váltani kényszerülnek, mint én, te, mi. Ezért nem értem a bőszen digitálisan vásárlókat sem. Mert ha félárban lenne legalább az online tartalom, ami reális is lenne, akkor megérteném, de így ugyanannyiért megveszik azt, ami csak erre a generációra jó, és gépeladás esetén a leendő vevőnek még örömöt, ösztönzést sem nyújt a megvételre.
Játszon mindenki azon, amin élvezi, és amilye van. De legfőképp jó játékok kellenek, nem pénzlehúzós techdemók.
Ennyit akartam mondani. Hangsúlyozom, ez magánvélemény :R

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106477) perge666 válasza Szigma70 (#106476) üzenetére


perge666
veterán

Na ezt lehet nem kellett volna......... Mindjárt jönnek és jól megmondják a tutit. :DD

Én egyébként egyetértek veled, persze azért mert még az 1116-os gépem van, ésköszönijólvandehabeteglesszakkorisSLIMetfogokvennihelyettenempedigaPROt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106478) PowerBuldog válasza Szigma70 (#106476) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A digitális vásárláshoz csak annyit, hogy akciósan kell venni és akkor még akár kevesebbe is mint felébe kerül a cucc. :) God of War 3 Remastered -66% volt amit még a PS4 előtt megvettem. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#106479) #45378816 válasza Szigma70 (#106476) üzenetére


#45378816
törölt tag

Én nem taglalnám agyon, csak annyit írnék, hogy mi lesz akkor, ha tegyük fel ps5 megjelenése esetében a ps4-en megszerzett digitális játékok is elérhetőek lesznek?
Akkor csak belépek a meglévő profilommal és voálá.

Vagy azért mert most a ps4 a "menő" az egy dolog. Ps3-as gépen is vannak olyan játékok, amik szerintem mai napig szórakoztatóak tudnak lenni vagy csak el van vele az ember. Ez így lesz a ps4 esetében is, ha jön a ps5.

Szóval ami most jó és örülsz neki és tetszik, az nem hiszem hogy csak úgy elévülne, mert jön a next gen.

(na tényleg röviden ennyit szerettem volna csak írni)

Szerk.: szóval én 90%-ban egyetértek, bár hangsúlyoznám, hogy nem értek a lovakhoz. :U

[ Szerkesztve ]

(#106480) Deck válasza PowerBuldog (#106478) üzenetére


Deck
titán

Én is a digitális mellett vagyok. Rengeteg előnye van, van sok akció is.

PS5

(#106481) dunc válasza Deck (#106480) üzenetére


dunc
nagyúr

+1 a digitálisra.

(#106482) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Horizon ZD hol a legolcsóbb fizikai boltban?

Digitálisan tudnék 16170-ért 50GBP-t feltölteni az accomra ami pont a játék ára. Ennél csak drágábban láttam boltokban.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#106483) Szigma70 válasza PowerBuldog (#106478) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen. És használtban itt ugyan úgy megkapod 3000Ft ért. Aki nem türelmetlen, és nem akar promt játszani a megjelenésekkel, az használtban mindent megkap, hamarabb mint akcióban sztem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106484) #45378816 válasza Szigma70 (#106483) üzenetére


#45378816
törölt tag

Amúgy tényleg vannak olyan durva akciók, hogy az ember csak les és kihagyhatatlan az ajánlat.
Én azért már figyelek arra, hogy mit veszek, de minden digitálisan van meg.

Ami single, mint pl. UC4 volt, végig tolom és tovább adom, az jöhet lemezesen nem érdekelt a multi, de egy mortal vagy cod, diablo3 nekem szigorúan digitálisan kell, ha lesz ps5 is fogok játszani ezekkel és ha most megy a ps4-en akkor 5év múlva is fog. ;)

(#106485) Szigma70 válasza #45378816 (#106479) üzenetére


Szigma70
addikt

"mi lesz akkor, ha tegyük fel ps5 megjelenése esetében a ps4-en megszerzett digitális játékok is elérhetőek lesznek?"

Volt már ilyen?

Dekrer
A most kell azonnal, és nem tudok elmenni a boltba kivételével mondj még hármat pls. :R

Eddigi konzol generációváltásoknál archiektúra váltás is volt, így nehézkes volt a lefele kompatibilitás. A mostani generáció elPCsedése hozhat változást a jövőben, de mi lesz akkor a remastered biznisszel? :)

Egyébként nekem nem fáj, ha valaki digitálisan vásárol. Csak nem értem , mikor egy lemezes , dobozos, polcon tartható példány ugyan annyiba fáj

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106486) marilllyo válasza Szigma70 (#106476) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha meg egy játék nagyon jó, élvezed minden pillanatát, szórakoztat, akkor qvára nem fogod nézni sem a képkocka/másodpercet, sem a felbontást.

Én csak ehhez szólnék hozzá. Sajnos nagyon sok játék van ami tök jó lenne de pont a képfrissítés gondok azok amik elrontják a játékélményt. Ellenben átalában nem a konzollal van gond ilyen téren, hanem nem lett kellően optimalizálva. Ezeken spec a PRO sem fog segíteni. Ott van pl. a Broforce. Azért az k*rva jó. Végigtoltam...de a játék végén nemhogy 30....szerintem 10 fps-sem volt. Nevetséges. Akkor ott a Crew is. Megvan digitálisan. Az utolsó 2 főküldetés valami nevetségesen szaggat. De lásd vannak akik ezt meg tudják oldani mint pl a Witcher 3-nál. Egész szépen kismootolták a patchek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#106487) Szigma70 válasza marilllyo (#106486) üzenetére


Szigma70
addikt

Ez tipikusan az ágyúval verébre efektus.
Ha szarul van egy játék optimalizálva, akkor inkább tegyünk alá egy nagyobb vasat. Ha meg valamelyik játékfejlesztő túl nagyot álmodik a konzol hardveréhez viszonyítva, akkor legyen egy olyan ember, aki helyreteszi a gondolatmenetét. Vagy hagyjon ki egy generációt, vagy vegyen vissza a terveiből.
Veszek egy gamét, felinstalálodik, majd még akkora updateket tölt le, mint az előző generáción 4db AAA játék mérete. Ez normális?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106488) Deck válasza Szigma70 (#106485) üzenetére


Deck
titán

Számomra ami előnye van:

- vannak nagy akciók pl a GOW 3 3ezerért ajaándék volt. Mortal Kombat XL is volt már 5ezerért, GTA V 10ezerért, stb. Volt jó pár és figyelem is őket folyamatosan, most is van rengeteg
- nem kell a lemezt cserélgetni ( tudom nem tart sokáig)
- nem kell féltenem a lemezeket karc, gyerekek miatt, meghibásodástól
- tuti nem kell majd a blue-ray olvasó miatt aggódni a ps4-embe hisz nem is használom vagy alig
- ps acc megosztás miatt is jobb (ez nagy előny, nem kér lemezt és mehet 2 gépen egyszerre)
- van amit csak digitálisan lehet megvenni
- nem kell lemezt felpörgetnie, így nem lesz akkor hangosabb pár pillanatig
- nem foglalnak helyet a polcon

Lemezeset csak akkor veszek ha elakarom úgyis adni majd.

Fiókot ellophatják mondhatnád de erős jelszavam van és 2 lépcsős azonosítás is be van kapcsolva.

Lényeg, hogy valakinek ez jobb valakinek nem.

:R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#106489) hyperspace válasza PowerBuldog (#106478) üzenetére


hyperspace
őstag

zavvi :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#106490) #45378816 válasza Szigma70 (#106485) üzenetére


#45378816
törölt tag

Oké tudom távoli tegyük fel gondolat volt, de mi van ha még is lesz ilyen vagy legalább ilyesmi? :D

Amúgy ez a téma olyan szinten irreleváns kezd lenni, már bocsánat, hogy tényleg tegyen mindenki belátása szerint és kész. ;)

(#106491) LeventeV válasza LeventeV (#106473) üzenetére


LeventeV
senior tag

Persze, hogy nem volt raktáron.

(#106492) Szigma70 válasza #45378816 (#106490) üzenetére


Szigma70
addikt

Így van. Vegyen mindenki azt, ami neki a legjobb :R

Egyébként beszerkesztettem a végére még egy mondatot, nem olvastad?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106493) gyuri00


gyuri00
aktív tag

A god of warban menetközben nem lehet állítani a nehézséget? A legkönnyebb modban kezdtem te így túl egyszerű eddig :)

(#106494) Tavares válasza Szigma70 (#106492) üzenetére


Tavares
tag

arra az utolsó mondatodra csak ennyit mondok: kényelem :)
(és igen, nekem is 90%ban digitálisan vannak a cuccok)

(#106495) Szigma70 válasza Tavares (#106494) üzenetére


Szigma70
addikt

A kompatibilitásra gondoltam :)

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#106496) Zanik


Zanik
addikt

Az elején én is sok játékot vettem lemezen, de aztán jött a felezés a haverral, így már jobban megéri a digitális. Most viszont a PS VR miatt megint lemezes VR játékokat fogok venni, mivel azt nem tudom "felezni" a VR nélküli ismerőssel.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#106497) #45378816 válasza #45378816 (#106490) üzenetére


#45378816
törölt tag

Egyébként nekem nem fáj, ha valaki digitálisan vásárol. Csak nem értem , mikor egy lemezes , dobozos, polcon tartható példány ugyan annyiba fáj.

Ha erre gondolsz, akkor csak annyi részemről, hogy nagyon ritka az olyan játék számomra, ami hogy is mondjam egyből kell mert vháá. :)

Szóval nem is azt mondom, hogy várok egy évet, de például egy Resi VII nem mozgatott meg annyira és nem értem magam, mert a mass effect sem (pedig azt annyira vártam, hogy nem tudom leírni :) ) így szerintem majd egy nyári bár inkább őszi halloween-i akcióban lecsapok rájuk.

Ellenben most ez fura lesz tudom, de lehet megtöröm májusban a jeget, mert számomra a verekedős játékok a legjobbak konzolon és ahogy a Mortal Kombat-ból úgy a hamarosan megjelenő Injustice 2-ből is szeretnék egy Collector's Edition-t és így az lemezes lesz ugye bár. (OFF)(a mortal Kollector's-t még annó én hülye pc-re vettem, de váltottam és egyből beszereztem ps4-re is)(/OFF)

(#106498) Tavares válasza Szigma70 (#106495) üzenetére


Tavares
tag

én meg arra, hogy egyszerűbb elindítani a menüből a dolgokat, mint folyamat a lemezeket cserélgetni az esetleg messzebb lévő polcról :)

(#106499) KaitouP válasza Tavares (#106498) üzenetére


KaitouP
veterán

Kaját meg ne rágják helyetted? :U :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106500) Tavares válasza KaitouP (#106499) üzenetére


Tavares
tag

értem hogy viccnek szántad, de azért ennyire ne fordítsuk ki, van különbség a kényelem meg a lustaság között :)

szerk: egyébként meg úgy döntök lemez és digitális között, hogy melyik olcsóbb, aztán ha lesz akció digitalban de lemezen megvan, akkor megvszem és a lemezt eladom :) (lásd utolsó Star Wars Battlefront akció)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.