Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106301) phgergo


phgergo
aktív tag

Wildlandsben nekem van par dolog ami nagyon nem tetszik. Osszessegeben a grafika szep, de itt hianyolom a 60 fpst. Soha nem szoltam erte ha egy jatek kevesebb FPS szammal mukodott, de ide szerintem a 30nal tobb kellene. A torkolat tuz valami eszmeletlen csunya. Mintha egy 2012es jatekbol copy paste -eltek volna az effektet. Hiaba beta, nagyon bugos. Ha random jatekra nyomok laggolnak a karakterek, beszallnak melled es olyan mintha a jarmu tetejen szaladgalnak az emberek 😄 Ez ugye egy megye csak amit jatszani lehet, de kb 6 kuldetes es maris a bosst olod. Szerintem keves, de remelem a tobbi palyaresz tovabb fog tartani. Szoloban egy ido utan megunhatod, ez tenyleg kotelezo COOP jatek, de ugy minden hibajat feledteti mert nagyon jo a jatekelmeny. Egy honap van meg a kiadasig, raadasul nem tudjuk ez a beta mikori Build de. Nagyon remelem meg csiszolnak rajta es jobb lesz. En megfogom venni. ( ui. Kar hogy nem lesz benne fps/grafika opcio )

[ Szerkesztve ]

Hoppá, már tele vagy bejglivel? Akkor gurulj be a T4tt0id Twitch csatornájára, mert most egy 20.000 FT értékű PSN/Steam feltöltőkódot sorsolunk ki! ️ Lehet, hogy a következő játékod már nem csak a Streamen fog pörögni! https://www.twitch.tv/t4tt0id

(#106302) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Egyik ismerősöm átvinné a GTA Online karakteremet PS4-re.
A PSN és rockstar accountomat is megkell adni?

(#106303) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Jó pár játékomat kipróbáltam, The Evil Within, GTAV, Alien Isolation, Batman AK, Until Down, Broforce, stb, ezek mind droppoltak a boost előtt, de a boost-tal reccenés nélkül fut mind. Ezért akartam eredetileg is prot venni, mert arra számítottunk, hogy ezt alapból tudni fogja (mármint, hogy a "régi" játékoknál nem lesznek lekorlátozva az órajelek), szóval én elégedett vagyok.

És még egyszer leírom, 30 fps különbség (30-60) lenne 16ms "előny" mp-enként, akkor számoljuk ki, hogy az a pár fps amennyit javít a pro mekkora lagot okoz. Ez azért is vicces, mert van akiknek a tv-je eleve ennél sokkal nagyobb input lag különbséggel rendelkezik, szóval eleve "hátrányban" vannak.

The Truth is out there...

(#106304) #20844032 válasza Lackooo84 (#106303) üzenetére


#20844032
törölt tag

Van béta update-ed?

(#106305) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Üdv. szeretnék venni egy ps4 prot, de az istenért sincs sehol -.-. Nem értem az üzlet politikát, bemegyek az 576-ba, nincsen, nem tudjuk mikor lesz?! Ne már? Bemegyek a Meda M.-be, nincsen...... Ne már? Nézegetem az online boltokban, nincs raktáron, előjegyezhető stb..... Ps4 exkluzív az van..... Mindenhol dögivel, de prot nem rakunk ki...... Minek?

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#106306) Wellin9 válasza Dazsar (#106305) üzenetére


Wellin9
tag

Konzolokszervizénél most pont van raktáron.Konzolvilágnál meg bár erre a hétre igérték,ami nem jött össze,gondolom a következő héten megint lesz.De az tény,hogy November óta nem sok új szállítmány érkezett.

(#106307) Lackooo84 válasza #20844032 (#106304) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Persze, hogy van.

The Truth is out there...

(#106308) Deck válasza Lackooo84 (#106303) üzenetére


Deck
titán

Net, tv input lag vagy monitor, kontroller vagy egér és billentyűzet, + tapasztalat. Rengeteg dologtól függ.

PS5

(#106309) krx21 válasza Lackooo84 (#106303) üzenetére


krx21
nagyúr

GTA V konkrétan hogy fut BOOST-al? :R kb...

(#106310) Lackooo84 válasza krx21 (#106309) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Konkrétan úgy, hogy semmi drop a városi forgalomban. Eddig rendesen cseszte a szemem, amikor bezuhant az fps, de most tükörsima minden.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#106311) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Leformáztam a winyómat, raktam rá 1 filmet, amit lát a ps viszont valami hibát ír. Az a gond hogy .mkv a kiterjesztés azt nem nyomja le a ps4?

PSN: szuhi

(#106312) Rigormortiis válasza Lackooo84 (#106303) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én meg azt mondom, hogy akinek eddig sem ment a játék, ez után sem fog. Aláírom, hogy egy CoDban számít, amikor kis mapokon egymást daráljuk, de a bf-ben azért más a helyzet. Többet elérsz jó helyzetfelismeréssel, mint a tizedmásodperces fejrerantásokkal. Nekem is csak 2.0 körül van a kd-m, de rendre az élen végzek, mert az objektívara játszok. Lehet bármennyi fpsed és alacsony válaszidőd és felbontásod, ha állandóan megkéselnek. Vagy lehetsz akármekkora fragharcos mondjuk supportal, ha a sarkon befordul egy assault és hellriegellel beletáraz a gyomrodba egy szempillantás alatt. Pont semmi hasznod a plusz dolgaidból, ha kivéheznek, mielőt felemelned a saját fegyvered.

A bf4et is hagyjuk már, kb 1000 órám van az x360/ps4 verzákban összesen, és semmi bajom nem volt velük. Pedig a 360as tényleg tré :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106313) Istyu74


Istyu74
aktív tag

Sziasztok, ha törlök egy játékot a mentések is törlődnek vele, vagy azok ha legközelebb fel rakom is meglesznek.?

Üdv, István.

(#106314) Rigormortiis válasza Istyu74 (#106313) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meglesznek.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106315) gerse


gerse
újonc

A PlayStation 4 következő frissítésével egy nagyon fontos funkcióval vértezik fel a masinát: a jövőben külső merevlemezt is lehet a konzolhoz csatlakoztatni, és arra játékot telepíteni.

A 4.5-ös rendszerfrissítést követően akár 8 TB-os HDD-t is lehet majd a konzolhoz csatlakoztatni, ráadásul, USB 3,0-as változatban is. Alkalmazásokat, játékokat tölthetünk rá, ugyanúgy használhatjuk, mint a belső merevlemezt.

Az új firmware azonban más fícsöröket is hoz magával: egyedi háttérképek beállítására lesz lehetőség, a Quick Menu átalakul, a parti indítás könnyebb lesz az Online Friends részlegben.

Az új rendszerszoftver terítésének idejéről egyelőre nincs hír, várhatóan néhány héten belül megérkezik.

(#106316) Apone33


Apone33
őstag

Üdv!

Szerintetek érdemes beruházni egy ps4 pro-ra full hd-s tv mellett? Volt már anno ps4-em ami nagyon tetszett, de végül visszatértem a pc-re. Most van egy jó pár játék ami tetszik a ps4-en.

Play Hard!!!

(#106317) #45378816 válasza gerse (#106315) üzenetére


#45378816
törölt tag

Azt hittem irsz olyat is, amit meg nem tudni mar napok ota.

Apone33: tekintve, hogy most nem rendelkezel ps4-el igy az en velemenyem szerint erdemes beruhaznod egy pro-ra. En is fhd-n jatszom es hozza a gep, amit elvartam tole. Aztan kesobb akar meg egy 4k-s tv is becsusszanhat, ki tudja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#106318) Lackooo84 válasza Rigormortiis (#106312) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ennyi.

The Truth is out there...

(#106319) Apone33 válasza #45378816 (#106317) üzenetére


Apone33
őstag

Igen akkor már egy 4k-s tv sem ártana. Mivel jelenleg nincs egy játszás se ami lekötne pc-n ezért is gondolkodom megint a ps4-en. Ami számomra hátrány hogy a joy-al nagyon szarul meg a célzás, pl fps játékoknál. :D

Play Hard!!!

(#106320) sut3kh válasza Apone33 (#106316) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Fullhd tv mellet felesleges pénzkidobás a ps4 pro, mert különbséget nem fogsz érzékelni...jó most jöhetnek az fps huszárok! ;]

(#106321) Deck válasza sut3kh (#106320) üzenetére


Deck
titán

Ha komolyabb 4k tv és nem csak ilyen olcsó gagyi akkor Ps4 pro, full hd-nál ha nem cserélsz a következő 3 évben mehet a Ps4 slim.

PS5

(#106322) KaitouP válasza sz.atesz89 (#106311) üzenetére


KaitouP
veterán

Megeszi az mkv -t. Más lesz ott a gond.
Támogatott fájlformátumok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106323) Apone33 válasza sut3kh (#106320) üzenetére


Apone33
őstag

Értem, de pl annál a játékoknál ahol voltak gondok a fps-el ott a pro alatt nem lesz ilyen nem? Tv is tervbe lenne akkor ha már pro is van. Pár hetet kibírok a full hd-vel.

Play Hard!!!

(#106324) Rigormortiis válasza Apone33 (#106323) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ha tervezel 4k tv-t, akkor vegyél nyugodtan pro-t.

Amúgy sem az szokott lenni a kérdés, hogy jobb-e a pro, mert jobb. A kérdés inkább az, hogy megéri-e a felárat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#106325) front3r válasza sut3kh (#106320) üzenetére


front3r
őstag

A hozzászólásod minden alapot nélkülöz.
Ha 30 FPS alá megy egy játék, az nem alig észrevehető, hanem kifejezetten zavaró, ezt mindenki észreveszi, csak nem érted, hogy hol a határa a zavaró FPS droppnak. 30 és 60 FPS között már nem akkora a különbség szerintem sem.
A logikádnak megfelelően az AC: Unityra nem kellett volna egy patch sem, az úgy volt jó, ahogy kiadták. Ha ezzel nem értesz egyet, akkor már tudod miről beszélek.

A PS4 Pro-nál nem csak az FPS a különbség, hanem az AA, és még részletesebb lehet grafikailag 1-1 játék.
Pl. a Paragon, Rise of the Tomb Raider, NieR Automata,stb...
Illetve BF1 alatt élesebbek a textúrák, jobban, pontosabban látsz, és ott fontos a folyamatos FPS, ami az alap PS4-nél sajnos leesik. Aki nem játszik komolyabban az meg sem érti ezt.

A Just Cause 3 az alapgéppel konkrétan játszhatatlan, mert 10 FPS-re zuhan le a játék ha sok a robbanás, ez eléggé élményromboló mit ne mondjak.

Az más kérdés, hogy minden azon múlik, hogy mennyi időt fordítanak az optimalizálásra(és bizony nem a hardveren). Sajnos sok kiadó esetében ez nem élvez prioritást.
Pl. a Naughty Dog milyen szép és folyamatos játékokat csinál, sok fejlesztő nem hogy nem közelíti meg ezt a szintet, de még a játszható kategóriát is alulról súrolják a gyenge grafika mellett.
A mai napig nem volt olyan játék, ami elérte volna az Uncharted 4 grafikai szintjét. Az első jelentkező a Horizon: Zero Dawn lehet, ami ezt elérheti.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#106326) sut3kh válasza Apone33 (#106323) üzenetére


sut3kh
csendes tag

4K tv is tervezel akkor egyértelmű a ps4 pro (43" feletti HDR 4k tv jó input lag nem olcsó kiadás) akkor mert így kitudod használni.

front3r: ez igaz, de én nem vagyok az a komoly játékos aki napi 3-4 órát játszik, mindenre odafigyel, meg bámészkodik a grafikán, mivel ps4 is megjelenik minden játék ami a ps4 pro engem hidegen hagy, persze 4k tv is lenne akkor egyértelmű a ps4 pro vásárolnám. Amúgy Jusc cause 3 valóban nagy előnye a pro, mivel alapgépen játszhatatlan én is tapasztaltam sajnos, last guardian is döcög itt-ott alapgépen. De az ilyen játékokból hála nagyon ritka.

[ Szerkesztve ]

(#106327) Apone33 válasza Rigormortiis (#106324) üzenetére


Apone33
őstag

Annó a ps4-et is 400€-ért vettem, most ennyi lenne az új Pro is. Most ez igazából lényegtelen. De akkor benevezek egyre.

Mielőtt megköveztek a sok "hülye" kérdésemtől, beszéljetek már rá egy Pro-ra. Már 1 hete agyalok rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#106328) ferensz válasza Apone33 (#106327) üzenetére


ferensz
senior tag

Vedd meg nyugodtan, en nagyon szeretem :D

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#106329) sut3kh válasza Apone33 (#106327) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Ez pénztárcádon múlik, ha van rá keret vedd meg, de nem lesz olcsó +4k tv és a játékok = kocsi ára! ;]

[ Szerkesztve ]

(#106330) #20844032 válasza Apone33 (#106327) üzenetére


#20844032
törölt tag

Mi az istent agyalsz ennyit? Meg tudod venni a jobbat? Gondot okoz megvenni?
Akkor?
Ha a rosszabbat veszed, arra fog elmenni az energiád, hogy a kétségeidet állandó racionalizálással fogod ellensúlyozni. Nézz csak körül itt ;]

szerk: én nem feltétlenül tolnálak a 4k felé. Felváltva használom 4k-n, meg fullhd. Jó, szép a 4K, csak ez a checkerboard scaling ronda, de nagyon, néhány játéknál. Fullhd-n ez nincs. Szarabb a felbontás, de nagyon szépen élsimít a downsamplinggel.

[ Szerkesztve ]

(#106331) Becksman


Becksman
őstag

Valaki tudna segíteni?

A következő a gond:
Amikor játszok valakivel és partyba hívom beszélgetésbe szaggatottan hal. ( én a hívott félt jól halom).
Netet megnéztem (55/3mb) Routeremen kellen állítani? Ha igen mit?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#106332) sz.atesz89 válasza KaitouP (#106322) üzenetére


sz.atesz89
tag

There is no playable media. Ezt írja mikor belépek a film mappájába. exFAT-ban van formázva a winyó. Lemezfoglalási egység mérete: 512-n van.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#106333) Apone33 válasza sut3kh (#106329) üzenetére


Apone33
őstag

Itt most nem az anyagiak számítanak. Pc-re is megvettem a játékokat. Plusz még a többi cucc hozzá.

Moby: Igazad van uram. Nem a pénz számít. Hát nem magam se tudom. Így voltam az első ps4-nél is. Persze pc-nél soha nem hezitáltam.

[ Szerkesztve ]

Play Hard!!!

(#106334) sut3kh válasza Apone33 (#106333) üzenetére


sut3kh
csendes tag

Ha pénz nem számít akkor nem értelek, miért is agyaltál rajta 1 hete? :U

(#106335) Apone33 válasza sut3kh (#106334) üzenetére


Apone33
őstag

Mint írtam, magam se tudom. Talán mert balfasz vagyok mert nem nagyon megy a célzás benne a joy-al. :D

Típusa: CUH-7016 NEM A HIBÁS SZÉRIA. Ezt itt írta valaki a hirdetésbe. Akkor mindenképp ezt a típust vegyem? A másik típusokkal van valami baj?

Play Hard!!!

(#106336) #20844032 válasza Apone33 (#106335) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem tudjuk mire gondolhatott a költő :DDD Én nem ismerek hibás szériát :)

Akinek van 4.50 béta engedélyezett profilja, megosztaná esetleg velem egy firmware letöltésig? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106337) Becksman válasza Becksman (#106331) üzenetére


Becksman
őstag

Erre tudtok mondani valamit? :-/

Samsung A54 5G 8+256GB

(#106338) Neoteric válasza Becksman (#106331) üzenetére


Neoteric
addikt

Mindenkivel van ilyen bajod vagy egy adott emberrel? Lehet nem is nálad van a gubanc.

PSN: ne0teric_sAN

(#106339) Becksman válasza Neoteric (#106338) üzenetére


Becksman
őstag

Több embernél is van ez Nat type 2 a csatlakozás tipusa lehet ez a gond? Már kész ideg vagyok, hogy mindiig ez van :( Egyszer jó, egyszer nem

Samsung A54 5G 8+256GB

(#106340) dinostaRR


dinostaRR
tag

+60 játék pro boost mode tapasztalatok angolul A letgtöbb pozitív: simább, zárolt 30, 60fps..

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#106341) jaroslav válasza #20844032 (#106330) üzenetére


jaroslav
aktív tag

"Ha a rosszabbat veszed, arra fog elmenni az energiád, hogy a kétségeidet állandó racionalizálással fogod ellensúlyozni. Nézz csak körül itt ;]"

Ellenben, ha meg a jobbat veszed, arra fog elmenni az energiád, hogy a kétségeidet állandó racionalizálással fogod ellensúlyozni. Nézz csak körül itt ;]"

Szóval a kör bezárulot :)

Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

(#106342) glspeter1 válasza dinostaRR (#106340) üzenetére


glspeter1
őstag

AC Unity, BF4 :C
Mind a kettőnek nagyon, de nagyon örülök. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#106343) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

GTR 3 új képek:

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

Live-Die-Respawn

(#106344) ezozo válasza Apone33 (#106327) üzenetére


ezozo
tag

Hali,hát ezt neked kell eldönteni,én a napokba vettem Pro-t,sokat vaciláltam hogy slim vagy Pro de nem bántam meg,egyszer élünk,nagyon bejön,imádom az új dolgokat,technikákat,4k-s tévém még nincs de 1080p is bőven jó számomra,indulásnak még lehet nincsenek nagy csodák a Pro-ba de szerintem a sony mindig fog finomítani a dolgokon hogy a Pro tényleg Pro legyen,pár update és kenterbe fogja vágni a GTX1080-at :) ami kb két Pro ára,Battlefield1 valami eszméletlen,brutál grafika,nagy kedvencem lett,ezért is vettem Ps4-et,sok ember egyből betámadott több oldalon is ha kérdeztem valamit hogy fú de tele vagyok stb,meg lekezelően válaszoltak,meg a Pro fikázás,nekem ennyit megért,úgy voltam vele ha veszek slimet az nagyobb megbánás lenne mint hogy mért vettem Pro-t,de a slim is jó persze,csak a Pro-ba mégis van valami különlegesség,én pc-re nem költenék egy forintot sem,netre egy celeron gép is elég :) ja és olyan ember is fikázott akinek iphone ja van ami min egy Pro-ára,és annyit használ ki a telójából mint egy 30-ezres androidból,a másik ember aki nekem esett hogy Pro-t vettem kb 600 ezres i7 asztali gépe van,de kb farmos játékokkal játszik,szóval Pro The King :DD egy erőmű erejével :)

LG 50UK6950PLB-POCO X3 Pro 8/256-Ps4 Pro-Ender3 v2

(#106345) Apone33 válasza ezozo (#106344) üzenetére


Apone33
őstag

Köszönöm. Sztem pc-vel kár összehasonlítani, ott azért több dolgot lehet csinálni a játékokkal. Pl modok stb.
Ma még eldöntöm, hogy veszek-e. Majd írom a topicba. ;)

Play Hard!!!

(#106346) gyuribácsi88 válasza ezozo (#106344) üzenetére

"pár update és kenterbe fogja vágni a GTX1080-at" :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#106347) Something_ válasza ezozo (#106344) üzenetére


Something_
őstag

Huha, sztem ebbol lavina lesz :D

(#106348) KaitouP válasza sz.atesz89 (#106332) üzenetére


KaitouP
veterán

Csinálj az pendrive-odon/külső vinyódon egy "PS4" nevű mappát, azon belül pedig egy "VIDEO" mappát. (Így ahogy leírtam, nagybetűvel, ékezet nélkül - idézőjel persze nem kell.) Azon belül pedig rakd a filmet, de a filmnek külön mappa nem kell.
Baromság, de sokaknál működik így.

(#106344) ezozo

Vannak gondok a fejedben a Pro -t illetően. :U

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#106349) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

PS4-em SW limited edition a Darth Vader fejjel... át lehet ezt a fedőlapot applikálni Pro-ra? Nem valószínű feltételezésem szerint, de hátha van valami okosság. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#106350) Adam_Shepard válasza koncsik (#106349) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.