Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1373) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Halihó mindenkinek!
Gondoltam egy nagyot és csatlakoztam a Kecajosokhoz :D
A bicó még nem érkezett meg, de úton van, viszont lenne egy kis gondom..

Vettem én egy ilyet -> Bicycle Computer sd-548b.

Mivel mint említettem jelenleg nincs mivel gyakorolni, így nem nagyon tudnak még nekifeküdni, viszont amint ideér a cuccos ezzel már nem szeretnék sokat bíbelődni, így még most előre feltenném a kérdést.
Hogyan is kell ezt majd nekem működésre bírnom?

Youtube-n találtam néhány videót pont erről a kütyüről de olyat sajna nem ahol azt mutatják meg hogy hogyan is kell belőni.

Kb ezer éve használtam már ilyet (nem pont ezt a típust) de az emlékeim már megfakultak, szóval ha valaki szájbarágósan letudná nekem írni hogy majd mi a teendőm akkor nagyon hálás lennék! :R

Rémlik valami ugyan hogy majd a kerék átmérőjét(?) vagy valamijét meg kell adnom, de már nem tudom pontosan. Szóval ha esetleg valaki érez magában egy kis jó szándékot és ismeri esetleg ezt a kütyüt vagy csak szimplán tudja hogyan is működik akkor az ne fogja vissza magát!

Kis segítségként ITT a manuálja!

Köszönöm előre is :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.