Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97601) xAttilax


xAttilax
senior tag

Végre meglett a T-55a :D med 15-ös küldivel csak 3 hónapot szívtam (mondjuk egy hónapot kihagytam).

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#97602) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kíváncsi vagyok a KJPz árára. Nem rossz tank, bár semmi szükségem még egy TD-re :d

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97603) fradi81 válasza h1mpi (#97582) üzenetére


fradi81
veterán

Jó kör volt ebéd mellé :)

moto g72, Ninebot d28e

(#97604) kchryss válasza h1mpi (#97582) üzenetére


kchryss
addikt

Gold spammer ;]

(#97605) h1mpi válasza fradi81 (#97603) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egészségedre :D

(#97604) kchryss:Szereti lövöldözni a goldot :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97607) Bingisz


Bingisz
addikt

Véleményt lehet nyilvánítani, de csak a megfelelő stílussal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97608) fradi81


fradi81
veterán

Itt kell lőni a wz-111 tornyát most már ezt is tudom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#97609) Dryman válasza Bingisz (#97607) üzenetére


Dryman
aktív tag

Írtam neked privátot, aztán úgy döntöttem mégsem küldöm el, mert lehetsz te itt torta a polcon.....Tisztelt topikgazda! Te is megunod egyszer éppen ahogy én is tettem 4 év küzdés után......Béke!

[ Szerkesztve ]

(#97610) h1mpi válasza Dryman (#97609) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ő nem unja meg, azért kapja a fizetését :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97611) fradi81 válasza Dryman (#97609) üzenetére


fradi81
veterán

Én se unom meg, ilyen vereség sorozat évente jó ha egyszer összejön, azt ki lehet bírni. Pedig nem is fizetek a játékért. A játék fizet nekem időnként :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#97612) Stigma.HC válasza Dryman (#97609) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hát koma, én is itt vagyok a játékban több mint 4 éve. Baromira nem untam meg még :D
Láttam a törölt hozzászólást egyébként ééééééééés ne haragudj meg ha komplett hülyeségnek tartom.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#97613) Dryman válasza Stigma.HC (#97612) üzenetére


Dryman
aktív tag

ez is egy vélemény :) köszi a reakciót!

(#97614) szallasi007 válasza Stigma.HC (#97612) üzenetére


szallasi007
őstag

Én lemaradtam lehetne hogy összefoglalod úgy hogy Bingisz ne kapjon dührohamot?;) mindig élvezettel olvasom az összeesküvés elméleteket és gondolom ez is az lehetett

(#97615) Stigma.HC válasza szallasi007 (#97614) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Privátban

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#97616) Dryman válasza szallasi007 (#97614) üzenetére


Dryman
aktív tag

Elszállt a dühöm, úgysem tudnám megismételni.....
A 4 év nem a játékban töltött időt akarta jelenti az írásomban, hanem a prohardver-es múltamat.
Már úgy 10 éve világossá vált hogy a moderátorok isteni keze igencsak rövidke, és a beszélgetésekben, parázs vitákban bővelkedő topikokat nem tudják hatásosan felügyelni.....
Akkortájt nem így működött a dolog...valaki kitalálta a Győr-környéki adok-veszek topikot, majd minden 5000. hozzászólás után írt a moderátornak hogy nyisson már egy újat, mert a prohardver akkori motorja nem tudta kezelni a sok-sok hozzászólást.....így telt-múlt az idő, a moderátor még véletlenül sem avatkozott bele a topik dolgaiba, mert tisztában volt vele hogy ez egy olyan közösség aki rendet tesz a saját háza táján....így lettem én topikgazda...és csináltam mindezt a közösségért teljesen nonprofit módon, évente megrendezett kertipartikkal. Aztán változtak a szabályok és az adok-veszek forma már nrm volt megfelelő az apró miatt, ekkor lett a topik neve Győr és környéke adok veszek beszélgetek...és lőn ennek mintájára létrejöttek a nagyvárosok hasonló topikjai...
Szóval nem mondom azt hogy nem kell helyi "jómunkásember" aki azonnal kicsapja az oda nem illő hozzászólást, de elolvashatta volna, értelmezhette volna és bizonyos mondatrészek kicsillagozásával utalhatott volna arra hogy túlléptem a határokat.....
Ennek hiányában én úgy gondolom hogy a PH illetékesei találtak egy-két "tapasztalt motorost" itt topikon belül és egy szavazással megerősítve döntést hoztak....
Majd meglátjuk...ha tesz a közösségért akkor elismerésem, ha csak törölgeti a számára nem tetsző hozzászólásokat akkor pedig csak egy torta a polc legtetején....
Tisztelettel!
Dryman

[ Szerkesztve ]

(#97617) jagada


jagada
őstag

Ez melyik mod, ami kiírja a pirossal bekarikázott módon a spot damage-t?:

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#97618) Bingisz válasza Dryman (#97616) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy szakmai topicot, és egy off topicot azért ne hasonlítsunk össze. A játék off topicjában ugyan úgy kötetlenebb a hangulat, de az pont ezért is lett kitalálva. Az meg, hogy teszek-e valamiért a topicért vagy sem, az mindenkinek az egyéni véleménye, de szerintem, bár már az újdonságokat nem linkelem egyből a kiszivárogtatás előtt, azért igyekszem tenni a topicért, ha valaki segítséget kér tőle, annak segítek, ha tudok.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97619) jr1994 válasza jagada (#97617) üzenetére


jr1994
addikt

Talán spotted extended, de szerintem értelmetlen. Egyszer próbáltam, köze nem volt a valósághoz az értéknek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97620) h1mpi válasza jagada (#97617) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nekem a dmg panelomban kiírja a pattanót

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97621) weres78 válasza jagada (#97617) üzenetére


weres78
senior tag

Ez engem is érdekelne, illetve hogy van - e jól működő meccs közben spotdemaget mérő mod?

(#97622) Dryman válasza Bingisz (#97618) üzenetére


Dryman
aktív tag

Tudom hogy OFF topik, és ezzel zárom is a mondandómat...hangsúlyozom hogy elismerésem hogy felvállaltad! de csak a móka kedvéért az Isten sem mossa le hogy közöd van a wothoz...nézd:
le akartam kérni az adataidat, és mit adott a PH motor... :) biztonsági kódként mit kell beírni hát ezt:
[link]
hát persze még itt is az RNG.... :)

[ Szerkesztve ]

(#97623) Bingisz válasza Dryman (#97622) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát ez a karma. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97624) Dryman válasza Bingisz (#97623) üzenetére


Dryman
aktív tag

:) ugye-ugye....

(#97625) ballington válasza MCGaiwer (#97595) üzenetére


ballington
addikt

Neked mi a szar bajod van? Kérdezte, hogy történt.

A poén az volt, hogy iszonyat nagy szerencséje volt. 4-en voltak a végén ellene (JPz E100): IS-8, Obj140, két arty. A bázisnál volt, mind4-en "ráestek". Először az IS-8at szedte ki, aki igaz sok vizet nem zavart. Aztán hirtelen a maradák 3 ellen körülötte volt. Az artik folyamatosan csipkedtek le belőle. A meglepetés akkor érte, amikor ráesett az Obj140. Ott próbálta a mozgásban akadályozni, de rá nem lőtt. QB nem értette, egy idő után aztán nem is érdekelte. Ment az artik után. Azt hitte ammo rack volt, de túl sokáig nem lőtt az orosz med. A csatát végül elvesztette, az utsó enemy arti kiszedte, de meglett a 8 vagy 9 kill, 9700dmg.
Később a medes ráírt, hogy azért nem lőtt, mert nem volt pénze lőszert venni. LOL :DDD
Szerinted?
Amúgy lehet felteszi majd yt-ra.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#97626) jagada válasza jr1994 (#97619) üzenetére


jagada
őstag

Legutóbb nekem pontosan jelezte, csak frissítettem az Aslaint és eltűnt a mod.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#97627) #84221696 válasza h1mpi (#97620) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem is olyan dmg panelom van. Szomorú is vagyok, amikor nagyobb érték van ott, mint alatta, ami a sebzést mutatja. :D

(#97628) jr1994 válasza ballington (#97625) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi! Remélem én is hogy felteszi majd.

Most olvasom az aláírásodat, épp ma ettem, kaporral! :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97629) MinionFlasH válasza jr1994 (#97628) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

De elvetemült is vagy!!!! :DDD ;]

(#97630) jano_77


jano_77
nagyúr

hazánk fia AMX 1390-el nagyon jól tolta:

nekem ilyen sikerült (T-34 Tank ÁSZ):

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97631) rlazol válasza ballington (#97625) üzenetére


rlazol
addikt

"nem volt pénze lőszert venni"
ezen nem tudok magamhoz térni. Erre mondja Diegho, h már a garázsban vesztésre játszik. És akkor kijön egyT10essel, mert azzal majd biztosan sokat keres. hát épeszű az ilyen?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97632) MCGaiwer válasza rlazol (#97631) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ellődözte az aranyat az artyra, az volt a gond.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#97633) person


person
senior tag

Sziasztok,
laptopon milyen cpu-vga párossal toljátok HD közepes-magas grafikán?
Lecserélném a mostani notit de akkor már a wot menjen rajt rendesen. Intel vagy amd nem szempont de nyilván számít a költség.

[ Szerkesztve ]

(#97634) emre válasza ballington (#97625) üzenetére


emre
veterán

Réges rég egy távoli galaxisban én is jártam hasonlóan, csak nekem kifogyott a lőszer.

és hogy milyen kis tanácstalan voltam az valami édi-bédi :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#97635) rlazol válasza MCGaiwer (#97632) üzenetére


rlazol
addikt

ez csak vicc volt, ugye?

emre: ha ellődözöd a full tárat az egy dolog. ha nem full tárral indulsz, mert nincs rá pénzed az másik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97636) Bingisz válasza emre (#97634) üzenetére


Bingisz
addikt

Milyen jó is volt a régi Malinovka...

Meg ahogy látom itt még ment a CF... :))

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97637) Borisz76 válasza person (#97633) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia !

Én 1 éve vettem a fiamnak egy barbone gépet ami szinte olyan mint egy laptop monitor nélkül.

Zotac ZBOX EN760-as modell.

Ha nézel lapost akkor szerintem hasonló CPU és VGA kell :

CPU : Intel Core i5 4200U (dual-core, 1.6 GHz) (Turbo up to 2.6 GHz)

VGA : NVIDIA GeForce GTX 860M (Maxwell) 640 processor cores 2GB GDDR5 / 128-bit memory bus Engine clock: 1020 MHz (base) / 1097 MHz (boost) Memory clock: 5000 MHz

Én tettem a kis Zotac-ba 2*4 GB ramot és egy 256 GB-os SSD-t.

WOT FullHD-n ( 1920*1080 ) max grafikai beállításokkal 35-45 fps villant.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#97638) #43783936 válasza person (#97633) üzenetére


#43783936
törölt tag

Több gépen is tolom, de a legdurvább egy 17 colos lenovo g710.
Pentium 3050m proci 1 gigás gt820, 6 giga ram.
Sd kliens, minden maxra feltolva 1600-as felbontással 50-60 fps.
Haswell i7 proci belemegy,majd ha lejárt a garancia.
Mindezt kőkemény százasért vettem a hardveraprón két év garanciával.

(#97639) emre válasza Bingisz (#97636) üzenetére


emre
veterán

Hát ja, 2013 tavaszán, talán a 8.2-es patch-el minden külön értesítés helyett eladták a lelküket az nvidiának, (páran biztos emlékeznek az így megszerezhető kódokra) és azóta nem működik. Addig semmi gond nem volt, 2db 5770-es vga-val készült a fentii screen, és nagyon frankón ment vele a játék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#97640) szallasi007 válasza Dryman (#97616) üzenetére


szallasi007
őstag

Értem de meg nem értem. Wotozol már egy ideje, tudod hogy megy a játék, ismered az alap dolgokat és talán a nem alapokat is. A statodat nem tudom de gondolom ha régóta játszol túl hülye sem lehetsz a játékhoz. Viszont ezek az ellenem van az rng meg nincs prémium fiókom akkor nem nyerhetek elméletek hogy ne vedd sértésnek nem is tudom de butaság.
Az a baj amit én látok sok embernél mikor ezek az elméletek létrejönnek a fejében konkrétan rosszul játszanak. A másik fontos dolog hogy nem a győzelemre kell játszani hanem a sebzésre és ha te meglövöd akkor max nyertek mert te jó voltál ha meg nem nyertek akkor legalább röhöghetsz a csata összesítőn a többi nyomin.
Remélem nincs harag te ha jól értem igazi celeb vagy ph-n;)

(#97641) #84221696 válasza szallasi007 (#97640) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egy pár héttel ezelőtt én is úgy gondoltam, hogy lehet köze a prémium fióknak és a győzelmeknek. Akkor többen mondtátok, hogy marhaság. :) Pár napja megújítottam a prém fiókom és olyan szopatós meccseket kaptam, hogy öröm volt nézni. Vagyis igazatok volt, nincs összefüggés a prém fiók és az mm között. :)

Mióta a sebzésre játszok, nem pedig győzelemre, mintha jobban is menne a játék. :) Tegnap este lefekvés előtt játszottam egyet a T29-el és olyan jól sikerült, hogy az a meccs 4800 wn8-at adott. Persze összességében sehol sem vagyok, de ez este jól esett. :)

(#97642) adamgreen


adamgreen
senior tag

9,370.77 Ft (29.99 EUR)
This package contains:

105 LeFH18B2, French Tier V Self-Propelled Gun - bonus;
1 Garage Slot - bonus;
Gold: 5,750;
Premium: 30 days.

Meg is vesszük :C

hulljon a cancer és az ebola az égböl :DDD

(#97643) Stirlitz válasza emre (#97639) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Létezik egy hack CF módra. De a 15.7 beta Catalystal nem megy.

(#97644) h1mpi válasza adamgreen (#97642) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem rossz, de a pontosság nerf előtt 1000x jobb volt

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97645) #84221696


#84221696
törölt tag

Asszonypajti reggel nyomott egy karistot és azt mondja, hogy 7v7-ben voltak. Ez miért lehetett? Nem voltak elegen a szerón?

Ez a francia prém tank milyen? Érdemes áldozni rá?

[ Szerkesztve ]

(#97646) adamgreen válasza #84221696 (#97645) üzenetére


adamgreen
senior tag

Majd az arty király HIMPI mester elmeséli neked :C

(#97647) itsBence válasza #84221696 (#97645) üzenetére


itsBence
csendes tag

Igen, az alacsony játékosszám miatt olykor előfordul, hogy kisebb létszámú meccseket hoz össze a rendszer.

(#97648) h1mpi válasza adamgreen (#97646) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért mentem egy pár kört ezzel, hogy legyen összehasonlítási alapom. Veled szemben, aki meg most szeretné megvenni ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#97649) KisApám válasza #84221696 (#97645) üzenetére


KisApám
addikt

Kb. 8 másodpercenként tölt, én néha TD-ként is - FUN Factorba számítva - használom. :DDD (A pontossága katasztrófa [0,7/100], ezért jó közelről szembenyomni az ellent.)

És ez a 8 másodperc igencsak meglepő tud lenni, ha rádmásznak :K (A többi TIER V-ös tüzér 12 másodperc vagy felette tölt!)

HA nem volna meg, most megvenném. Mondhatni ingyen van.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97650) Warton válasza adamgreen (#97642) üzenetére


Warton
őstag

Ez egy nagyon jó ajánlat, annak aki aranyat ésprémidőt szeretne venni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.