Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97451) magyargyerek válasza rlazol (#97440) üzenetére


magyargyerek
tag

"Gyűlölöm a 25%RNG-t," gyakorlatilag ezzel elismerik hogy csalnak a játékban.Ez egy kitalált dolog ez a 25 százalék. Erre rá lehet fogni miért nem találsz el egy 5 méterre lévő tankot oldalról mikor simán át kéne hogy üsse. de nem mert lepattan. Minden ilyen csata után mikor ilyen hihetelen (nem találok el 100 százalékos ziccerben el egy tankot) eredmény statisztikát megnézek és az jön ki hogy egy olyan játékost nem találtam el aki tömi a prémmel a fejlesztéseket, átugrik tankokat, egyes tankokkal egy kört se megy de ott a következő tankja a felsőbb szinten ,tele a garázsa prém tankokkal. Szóval a játék egy fajta védőpajzsot tart /bár rossz a játékos) de mivel sok lét tol bele ezért neki csal és védi azzal hogy nem ütheted át. Ráadásul egy ilyen pocsék játékost berak opp játékosok csapatába, legyen neki még több sikerélménye. Ha nem segítené az mm már rég abbahagyná a játékot 30 százalékos eredménnyel. Na ezt nem hagyhatják ezért csal nekik a játék. Ezt le merem írni 25K csata után és 3-4 éve játszom. Ja hogy néha rólam is pattannak le golyók? Köszönöm én nem kérnék ilyen segítséget! Ha lehetne ne segitsen nekem lapattanóval rólam de akkor az eneminek se segítsen. Csak ezzel meg az lenne a szitu hogy így a játékban maradna az a pár fanatikus opp játékos és ez üzletileg nekik nem érné meg. tehát tolni kell a hüjéket (akár csalással) hogy minél tövább tolják a játékba a zsét. Anno a battlefield 1942-be nem volt csalás és tudjátok mi volt az eredménye? Bementél játszani és az opp játékosok sz*rrá vertek. Ezt nem tehetik meg a Wotban mert az üzlet bedölne.

(#97452) rlazol válasza magyargyerek (#97451) üzenetére


rlazol
addikt

most kezdjem elölről? :Y

pontosan ugyannyiszor rak be téged is opp-nak mint a bot szintűt. Ezt tudom bizonyítani.

Van prém tankom és előfizetésem is. Mégis gyenge a statom. Mégis 50% alatti WR-em. Mégis állandóan telibe ver az arty, ha rossz helyen közlekedem. Mégis benyeli a jagdtigerem lövedékét rendszeresen egy light lánca. Most akkor hogy van ez? :F

A prémeseket azért szívatja, h fizess még többet,a nem prémesek meg azért, mert nem fizetnek? :F

A 25% RNG-be sok minden belefér. Egyszer veled egyszer ellened. Ha elég jó vagy, tudsz játszani eredményesen így is. Ha nem, akkor persze Szergej a hibás. Értem én. :K Az, h az én nem ismerem elég jól a tankokat/pályákat, rosszkor néztem ki, rossz helyre céloztam nem fordulhat elő.
Hát persze.

uff - sry mindenkitől. Részemről lezártam.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97453) h1mpi válasza magyargyerek (#97451) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én ma bosszankodtam, hogy az egyik USA tankal sem megy a célzás. Aztán rájöttem, hogy a Némettel és az Orosszal sem. Aztán rájöttem, hogy ma béna vagyok ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97454) Because


Because
őstag

na sebaj akkor ezeket eladom és kezdek újat :)

kicsit más: tudom nem illik ide, de gondolom ti is sokat ültök a gép előtt, szerintetek egy IPS monitor kevésbe bántja a szemet? mert ettől a 4 óra kockulástól már ég szabályosan az én szemem itt a TN panel előtt

(#97455) rlazol válasza Because (#97454) üzenetére


rlazol
addikt

eladással óvatosan, nem biztos, h megéri... Persze ha nem akarod folytatni vagy nincs hely/ezüst...

monitor topic
amúgy nekem IPS és sose fájt a szemem tőle. de mindig is sokat ültem gép előtt, és 8-10 éve IPS (azelőtt katód), szóval passz

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97456) mcwolf79 válasza h1mpi (#97453) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nekem most valahogy 3 feles után elég jól megy :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97457) KisApám válasza Because (#97454) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem egy LG M2352D-PZ 3D Monitor+TV-m van, IPS.
Nem hazudok, napi átlag 8 órát vagyok előtte.
A szememet nem bántja, nem ég, nem könnyezek, semmi.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97458) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Benne van a top10-ben ez a csatám. Végig toltam mint a barom, a tank tette a dolgát, végre használt a HE aztán a végén persze kilőtt az arty de győztünk!! :DDD

Replay.

(#97459) Motyi válasza magyargyerek (#97451) üzenetére


Motyi
senior tag

"Ja hogy néha rólam is pattannak le golyók? Köszönöm én nem kérnék ilyen segítséget!"
Szerinted ez a játék egy kívánságműsor? Ha nem tetszik akkor uninstall. Jobban járnak az idegeid és mi is.
Nagyon unalmas már amikor a sok bot elkezd rinyálni és jönnek az összeesküvés elméleteikkel....azért nem semmi hogy elmondásod szerint 25000 csatát mentél és leírsz egy ilyen posztot.

(#97460) Because


Because
őstag

amúgy itt mki a magasabb szintű tankra gyúr? vagy ha nekem teszem azt jó a 2. szintű akkor ellehetek azzal életem végéig?

(#97461) Phobion


Phobion
őstag

T34-re milyen felszerelést ajánlotok? Most egy töltésgyorsítóm van

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97462) rlazol válasza Because (#97460) üzenetére


rlazol
addikt

nem mindegy neked, ki mire gyúr? élvezd a játékot. Senki nem fog megszólni miatta, ha mégis, kit érdekel? Magadnak, magadért játszol, nem? Attól még, h egy tank 10es még nem feltétlenül jobb is.

A többség kinéz magának egy szimpi tankot és ezt akarja kifejleszteni, ez lehet 10-es vagy más. De a lényeg, h olyan tankot keres mindenki, amivel élvezné a játékot és amikor eléri, akkor örül neki és igyekszik élvezkedni vele. Aztán vagy sikerül vagy nem.

és nem is baj, ha kezdőként maradsz még alacsonyabb szinteken pályákat és tankokat tanulni...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97463) Because válasza rlazol (#97462) üzenetére


Because
őstag

engem csak az zavart, hogy a japo 3-as tankom ellen berakott 5-ös ellenfeleket :D
(nyilván több tapasztalattal)

[ Szerkesztve ]

(#97464) rlazol válasza Because (#97463) üzenetére


rlazol
addikt

ez mindig így lesz. +2 tierbe feldob. Könnyű tankokat még magasabbra. meg kell ismerni azokat is és meg kell tanulni, h tudsz bennük kicsiként kárt tenni. Így amikor már lesz neked is 5-ösöd és gyakrabban találkozol velük, felkészültebb leszel.
És meg kell ismerni a pályákat, h tudd, adott esetben hogy tudsz elpucolni előlük. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97465) fradi81 válasza Because (#97463) üzenetére


fradi81
veterán

2-vel nagyobb tankot be is fog rakni ha tud. Egyébként tier 5-6-tól vannak komolyabb tankok, 4-ig se pontosság se páncél semmi.
Most nézem cserélig az aufpanthert egy marder 38t-amx 1375 ötvözetre :)

moto g72, Ninebot d28e

(#97466) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Próbálok ezzel a szánalom T32-vel gold nélkül menni, de hogy mikről tud pattogni az valami csoda. Még 22K xp és megy a kukába.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97467) mcwolf79 válasza h1mpi (#97466) üzenetére


mcwolf79
veterán

User error :P :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97468) h1mpi válasza mcwolf79 (#97467) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem állandóan -25%-on van a penje...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97469) mcwolf79 válasza h1mpi (#97468) üzenetére


mcwolf79
veterán

Majd most jön a buff :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97470) h1mpi válasza mcwolf79 (#97469) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azt már nem éli meg. :N Eleve az összes tier8-as tankot adom el, mert semmi értelme. A tier9-es már megállja tier10-ben is a helyét.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97471) grizlisandor válasza h1mpi (#97466) üzenetére


grizlisandor
addikt

Melyikkel használod? 105 vagy 90? 90 tán jobb, de kénytelen vagy használni goldot vagy használod a 105-öst. Nálam a T29-en és TierIX csatában se hagyott még cserben. Mióta van rajta verti+célzásgyorsító eltalálok vele bármit. :)

(#97472) kchryss


kchryss
addikt

Ezt el sem hiszem. Végre sikerült az SGP15-ös küldetés.

Ráadásum ma CW-ztem is. Első CW-m és rögtön kigyújtottam egy 10-es amerikai heavy-t a Centurion7/1-el. Csontig égett szegényke :)

(#97473) h1mpi válasza grizlisandor (#97471) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A 198-as pen is édeskevés. Olyan 225 kell legalább már egy HT-n

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97474) vhw


vhw
addikt

Van valami aktív ph-s csatorna a játékban?
Vagy van valakinek kedve szakaszhoz?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97475) grizlisandor válasza vhw (#97474) üzenetére


grizlisandor
addikt

prohardver a csatorna neve, meg van egy ph tagokat számláló klán 1k+ wn8al...

(#97476) vhw válasza grizlisandor (#97475) üzenetére


vhw
addikt

Kösz.
A csatorna megvan - nincs nagy tolongás.
A klán meg 1 fős? :F

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97477) grizlisandor válasza vhw (#97476) üzenetére


grizlisandor
addikt

Fél órája fent voltam, most ilyen ez, de általában vagyunk rajta 3-6an.
[DMECH] a klán neve, 21 főt számlál...

(#97478) fradi81 válasza vhw (#97476) üzenetére


fradi81
veterán

Leszek nemsokára majd mehetünk.

moto g72, Ninebot d28e

(#97479) vhw válasza Phobion (#97461) üzenetére


vhw
addikt

Az enyémen vert. stab. és gun laying drive van még a töltésgyorsítón kívül.

@fradi81: ok!

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97480) Phobion válasza vhw (#97479) üzenetére


Phobion
őstag

és az a két kiegészítő viszonylag dob rajta?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97481) grizlisandor válasza h1mpi (#97473) üzenetére


grizlisandor
addikt

Te érzed, erre nagyon nem lehet mit mondani. :D
Most töltöd a goldot vagy pozíciót váltasz, ha egyik se jön be, akkor warpack. ;]

(#97480) PhobioNN7
A T29-emen sokat segített...
Ha van Bia, akkor meg a célzásgyorsító helyett ventit szoktak ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#97482) grizlisandor válasza Phobion (#97480) üzenetére


grizlisandor
addikt

Dupla, bocsi.
Törlést kérnék/kérek majd. :)

[ Szerkesztve ]

(#97483) vhw válasza Phobion (#97480) üzenetére


vhw
addikt

Részemről azon a tankon sokat jelent a célzás idő - ezzel a kettővel lehet a legjobban lefaragni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97484) Phobion válasza vhw (#97483) üzenetére


Phobion
őstag

(#97481) grizlisandor , (#97483) vhw - köszi :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97485) rlazol válasza h1mpi (#97473) üzenetére


rlazol
addikt

T9-be is elég a 199 pen ha van lehetőséget a gyenge pontod lőni lásd Panther.... Minden másra ott a gold lőszer :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97486) h1mpi válasza rlazol (#97485) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Meddel oké még, de a HT-k nem oldalával találkoznak általában :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97487) rlazol válasza h1mpi (#97486) üzenetére


rlazol
addikt

szemből nincs gyenge pont? :F
A Tigris 203-a nekem nem szokott gondot okozni. Ez csak 4-vel több a párducénál.
amúgy ha egy 7-es HTnek kel megállítani egy 9-es HT-t ott már rég baj van...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97488) h1mpi válasza rlazol (#97487) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Van, de tier10-ben kevés, főleg, ha ilyen hurka pennel kell lövöldözni. Sajnos a mai nap erről szólt, hogy az agyhalott csapat 2 perc alatt elhullott és én tartottam a magasabb tieres tankokat...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97489) rlazol válasza h1mpi (#97488) üzenetére


rlazol
addikt

az oké, csak egész idáig T9es csatáról volt szó.
Oda szvsz elég a 198 pen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97490) szbalogh


szbalogh
őstag

Reggel valahogy jobban megy a játék.
Egész jó kör lett volna ha rajta van a nagy cső és a torony.

Nick: HE_Storm

(#97491) h1mpi válasza rlazol (#97489) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, mert Ő a T29-ről beszélt, de én a T32-ről, ami ugye nem keveset van tier10-ben. Amúgy nem is lenne gondom, de feltűnt, hogy a tier8-as HT-at 2-3 napja nagyon szívesen rakja +2-be. Annyira ott már nem élvezetes vele a játék.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97492) csapee válasza Because (#97460) üzenetére


csapee
senior tag

---

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#97493) grizlisandor válasza h1mpi (#97491) üzenetére


grizlisandor
addikt

A T32-ről beszéltem, mert 2 ágyúja van és az egyik (a 105ös) ugyanaz, mint a T29 TOP ágyúja... :)

[ Szerkesztve ]

(#97494) mcwolf79 válasza h1mpi (#97491) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ott legalább van kihívás :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97495) jagada válasza mcwolf79 (#97494) üzenetére


jagada
őstag

Igen, ott lehet leginkább megtanulni, hogyan kell egész csata alatt bujkálni/menekülni...
T-44-el szívok már egy ideje T10-ben a T6-os tank lövegével, nagyon élvezetes így a játék.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#97496) h1mpi válasza grizlisandor (#97493) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezt tudom, én ne tudnám :D De a Tier9 is is necc, persze el lehet matekolni vele, de a T10 az maga a pokol. Flankelni nem tudsz, mert lassú. Az arty annak ellenére, hogy csak tier8-as vagy Téged szed ki elsőnek. A medek is megesznek, de még egy bulldog is, mert nem félnek az óriási pen/alfa kombótól. Persze nem is ez miatt, de még nem is az M103 miatt megyek az ágon, hanem a cél a T110E5 :) Annak legalább mindene pattint :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97497) mcwolf79 válasza jagada (#97495) üzenetére


mcwolf79
veterán

Legalább óvatos játékra ösztönöz.
Ez komoly. Itt megtanulod, hogy nem lehet csak úgy berongyolni a sűrűjébe. Hasznos, mert a mítosszal ellentétben a T-54-et azért átlövögetik.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97498) h1mpi


h1mpi
nagyúr

A T-54-en ezt az ágyút használják goldal a prok? 100 mm D-10T2C vagy a másikat gold nélkül?

(#97497) mcwolf79:Főleg sokan ahogy játszanak vele... simán kinéz, és csodálkozik, hogy kapja a görgőbe a dmg-et :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97499) mcwolf79 válasza h1mpi (#97498) üzenetére


mcwolf79
veterán

100 mm -es gold-dal. De egyébként nem mindig kell, csak 9-10-es HT és TD-k ellen.

Nem is kell a görgőt. Engem már az ágyú mellett lőtt már meg 9-es med.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97500) syler123


syler123
veterán

Mielőtt megveszem egy ország következő szintű tagját, előtte eladhatom a jelenlegi ugyanabba az országba tartozó tankot? Vagy csak utána adhatom el, ha megvettem a következőt? Szeretném a dw2-őt eladni helyette pedig a következő szintű Kv1-et megvenni, most gyűlik össze az Xp, de a legénység az kellene a DW2-ből.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.