Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97201) rlazol válasza Motyi (#97182) üzenetére


rlazol
addikt

nem volt egy olyan hír pár hónapja, h nem lesz havok mert túl macerás? vagy vmit félreértettem?

rudii: Rommel nem volt "von" a "van" meg holland. kreatívabb vagy te ennél... ;)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97202) Zeratul válasza wwenigma (#97200) üzenetére


Zeratul
addikt

Amíg nem lesz jelentős a Win10 részesedése addig aligha várható a DX12 motor, talán jövő szeptemberre.

(#97203) h1mpi válasza Zeratul (#97202) üzenetére


h1mpi
nagyúr

szerintem jól játszható a WoT csak kell mellé egy félmillás PC :DDD (ha nem megy motorból, lenyomjuk izomból) ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97204) Bingisz válasza Zeratul (#97197) üzenetére


Bingisz
addikt

Majd meglátjuk. ;)
PS verzióra viszont ne is várjatok, szerződésük van a Microsofttal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97205) Zeratul válasza Bingisz (#97204) üzenetére


Zeratul
addikt

Idővel lejár az is.

(#97206) zodo


zodo
nagyúr

Legénység átültetésének mi a konkrét menete?
Szovjet ágon a KV-85 nehéz tankból szeretném az IS nehéz tankba.

(#97207) Zeratul válasza zodo (#97206) üzenetére


Zeratul
addikt

Beküldöd őket a barakkba, az új IS tankon a legénységnél kézzel kiválasztod a KV-85 tagokat és végén átképezed őket ISre.

(#97208) zodo válasza Zeratul (#97207) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm. :R

(#97209) rlazol válasza zodo (#97208) üzenetére


rlazol
addikt

ha már a barakkban vannak, berakhatod az is-be úgy, h az IS -nél az üres legénységi pozíciókra kattintasz.
Ez picit gyorsabb, mert ha már benn vannak, nem kell kiválasztani a tankot csak az "aktuális tank" gombot választani. És épp ezért kisebb a hibalehetőség.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97210) Bingisz


Bingisz
addikt

World of Tanks on Xbox One supports cross-platform play, so you can still battle with your Xbox 360 friends. Additionally, hard-earned vehicles, XP, Silver and Premium time on your existing Xbox Live account will be carried over. Forrás.

Azt hiszem ez túl van tárgyalva. ;)

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97211) wwenigma válasza Bingisz (#97210) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor ezt cseszhetjuk, emulatoron megy XO-n az X360-as. Retek WG.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#97212) csapee válasza Bingisz (#97210) üzenetére


csapee
senior tag

Akkor bekerült az Xbox Preview programba a wot. Hát ez epic fejlesztés, mivel azt az utolsó szögig az Ms csinálja, nekik egy sor kódot nem kell írni hozzá. :((

Csapee

(#97213) Motyi válasza h1mpi (#97203) üzenetére


Motyi
senior tag

Na azért ne túlozzunk, asszony régi gépén (i5 2500, gtx770, 8 gb ram) Full HD-ban minden maxon simán megvolt a 60 fps (vsync on, emiatt nem is ment feljebb). Egy ehhez hasonló gép mostani új alkatrészekből nem drága, használtan egy pont ilyen meg nem nagy tétel (alaplap+proci+vga kb 90k, én annyiért adtam el) szóval nem kell a wot gépigényét eltúlozni, persze akinek nagyon gyenge gépe van annak rosszul fut (főleg ha amd proci van benne). Én a DX12, Havok, stb dolgoknak azért örülnék mert szebb lenne tőle a játék, és elnézve a konkurenciát (AW) erre szükség is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#97214) Zeratul válasza wwenigma (#97211) üzenetére


Zeratul
addikt

A crossplatform play csak azt jelenti hogy összeeresztik a X360 és XO játékosokat, nem az hogy XO emulálná. Preview videók alapján egyáltalán nem úgy néz ki hogy emuláció lenne.

(#97215) Warton válasza h1mpi (#97203) üzenetére


Warton
őstag

Nettó hülyeség. :U Én egy kb. 4 éves laptopon játszom.

(#97216) wwenigma válasza Warton (#97215) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NEttó hulyeség amit te mondasz. LEhet 10 éves laptopon is jatszani, nem mindegy milyen felbontasba es minosegbe/sebességgel... :U No meg ugye 4 éve volt mar csúcs alienware lapi is... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#97217) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bocsánat nem voltam egyértelmű én 100+ FPS-el játszok a G-SYNC miatt azért írtam, hogy oda kell vas.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97218) Warton


Warton
őstag

TD-15 6000 dmg lenne a feladat.

Két opcióm van Obj268-at vagy a JgpE100-at megvenni, vajh melyik lenne a jobb választás erre a feladatra? Hajlok a német cuccra az 1000-es alfa miatt, viszont a szovjet tanknak jobb a dpm-je. :F

(#97219) Bingisz válasza Warton (#97218) üzenetére


Bingisz
addikt

Mindenképp a JG szerintem. A T55 TD15-öt még meg lehet csinálni a 268-al, de a 260-nál sírva fakadnál vele.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97220) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Hello! Nincs valaki aki most kezdte a játékot? Vagy valami csapat ahol kezdők játszanak és lehet csatlakozni?

LG G3

(#97221) Warton válasza wwenigma (#97216) üzenetére


Warton
őstag

Milyen felbontásban? Olyan felbontásban, hogy legyen kb. 60 fps. Aki mindenféle csilivili hülyeséget akar annak valóban kell félmillás cucc, de teljesen alap cuccon is simán megy a játék.

(#97222) Warton válasza Bingisz (#97219) üzenetére


Warton
őstag

A 260 küldijeit már olvasgattam jókat röhögtem rajtuk. Egy szóval nem nagyon fogom törni magam azok miatt a küldik miatt. Lehet SPG ágat megcsinálom azt annyi.

Ezek a T55-ös küldik nehezek, de még számomra nem lehetetlenek. Van egy-két küldetés, ami nagyon szopóka lesz, pl ez a tűzgyújtásos, meg foglalásos, de szerencsére, még vannak megcsinálatlan normális küldik is, úgyhogy a nehezeket a végére hagyom. Egész jól haladok, így hogy naponta megcsinálok 2-3 küldit, persze tudom, hogy ez nem fog sokáig tartani. :DDD

(#97223) Motyi válasza Warton (#97221) üzenetére


Motyi
senior tag

Nem, a csilivili hülyeségeket bekapcsolva sem kell fél millás cucc, még 4k-s felbontáshoz sem. :K

(#97224) PhobioNN7 Nem, azt a géped teljesítménye biztosíthatja csak.

[ Szerkesztve ]

(#97224) Phobion válasza h1mpi (#97217) üzenetére


Phobion
őstag

konstans 100+ fps? ezt a g-sync biztosítja? sokszor tapasztaltam, hogy 780-nál leesik 35-40-re... :F

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97225) Motyi válasza h1mpi (#97217) üzenetére


Motyi
senior tag

Láttam az adatlapodon, hogy ilyen egered van: Razer DeathAdder 2013 WOT edition
Le tudnád írni a tapasztalataid ezzel kapcsolatban, hétköznapi és WoT vagy hasonló stílusú játékok használata mellett? Lehet én is lecserélem a mostani G700s-em erre. :)

[ Szerkesztve ]

(#97226) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Igen. A WoT-ban azt hiszem 125 FPS a max. Azért jó a GSYNC, mert nem engtedi törni a képet 60 FPS felett sem. Mindig annyit frissít a monitor, amennyi FPS van. Ezáltal sokkal folyékonyabb a kép. Könnyebb célozni és játszani a játékokkal.

Más: eladtam a St. Emilt és reseteltetem a kis accot. Elég volt belőle, nem idegesítem magam tovább.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97227) Phobion válasza h1mpi (#97226) üzenetére


Phobion
őstag

Lehet resetelni az accot? Ilyenkor mi történik pontosan? Minden xp, ezüst minden oda és lehet kezdeni újból? :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97228) h1mpi válasza Phobion (#97227) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen minden elveszik kivéve a prémium tankok.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97229) MinionFlasH válasza h1mpi (#97228) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerintem jól döntöttél, annyit nem ér az a tank... 6.000.000 hogy szedsz össze a X-re, prém fiók-tank nélkül? Sehogy...

(#97230) h1mpi válasza MinionFlasH (#97229) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja és ameddig megvolt mindig elővettem, de minek... így legalább nem kísért...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97231) ktg3 válasza MinionFlasH (#97229) üzenetére


ktg3
őstag

Prém nélkül 3 T10-em van + 69 tank van a garázsban + a több mint 20M kredit. Megdőlt az elmélet ;]

(#97232) MinionFlasH válasza ktg3 (#97231) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Mazoista emberek nem játszanak! ;] Tier 5-6ba gondolom nem szeretne Himpi pár ezer csatába "farmolni"...

[ Szerkesztve ]

(#97233) h1mpi válasza ktg3 (#97231) üzenetére


h1mpi
nagyúr

és prémtankod sincs?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#97234) Phobion válasza ktg3 (#97231) üzenetére


Phobion
őstag

és hol vettél időgépet ehhez? :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97235) ktg3 válasza h1mpi (#97233) üzenetére


ktg3
őstag

De van. Asszem vmi 2DB T2-s amit ingyen kaptunk :DDD Kört még nem mentem velük, majd ha kell a garázshely, akkor eladom őket. Azt el is feljtettem, hogy majdnem kivétel nélkül minden tankon fenn is van minden csak goldért levehető equip.
Amúgy viszonylag egyszerű a trükk. Kb. mindent meg kell venni amikor fél áron van. Gondolok itt equipmentre meg consumablesre. Az ágakat pedig nem egyesével húzom hanem amik érdekelnek mindegyiket párhuzamosan tolom és nincs olyan, hogy most rögtön akarok valami T10-es tankot, akkor csak azt tolom ész nélkül, hanem 5-6 ágat duplázgatással tolok fel. T8-ban még simán jön a $ nagy átlagban. T9 már inkább nullszaldós, bár itt konkrét tankja válogatja. Mondjuk az is igaz, hogy prém nélkül T10-ben nem szívesen játszom, mert fejlődni már nincs hova, mármint ágban és csak a pénz viszi, de legalábbis tuti nem hozza. Van vagy 7 T10 ami ki van fejlesztve de nem vettem meg emiatt. Csak ami nagyon jó poénnak tűnik. Viszont a hátránya az a dolognak, hogy így nagyon lassan haladok, ha külön ágakat nézünk. Pl. foch 155-öt már nem is nagyon érné meg kifejleszteni, mert annyit nerfelték. Szóval kb. bármilyen irányba indul az ember, mire odaér már csak egy nagy nerfhalom van a végén.

PhobioNN7: 21K csata belement azért. Amúgy már nem is tolom a gémet már régóta, mert nagyon sok időmet elvette, pedig nagyon nagy fun. Gondolkodtam azon, hogy én is belekezdek valami YT vagy twitch karrierbe és bepróbálkozom ezzel főállásban :U

Persze ahhoz, akkor jobban rá kéne feküdni a dolgokra. Eddig csak ilyen szórakozás volt, akkor azért sokat kéne még fejlődni meg utána nézni a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

(#97236) rlazol válasza H.Bencike (#97220) üzenetére


rlazol
addikt

Szia!

Ilyenről nem tudok. Kezdőként többnyire csak gyenge klánhoz tudnál csatlakozni, annak meg nincs értelme. Inkább nézz oktatóvideókat és replayeket.
Ha kérdésed van, itt szívesen válaszolunk.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97237) Viktoár


Viktoár
addikt

Na összeharácsoltam a tortoise-ra a creditet.Megvettem,mit ajánlotok még rá? A fiúk mégcsak 90%-osak csak a venti és a bia dobja száz fölé.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#97238) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Különben nagyot csalódtam a 7/1-ben. A tierjében az MK1 sokkal jobb szerintem. A IX-es löveggel az átütést leszámítva fun, 4sec reaload, gyors szűkülés. De ez a X-es löveg, 10 sec reaload, meg félelmetesen lassan szűkülő célkereszt.... Rémálom, ha közelharcra kerül a sor a ruszki medekkel... PTA ugyanez, de ott csak akkor mentem rájuk, ha mással foglalkoztak, vagy meglepiből 1.5x lövéselőnnyel indultam, amúgy iszkiri szevasz, kicsit hátrébb újra találkozunk. 7/1-del mivel menekülni nem tudok, megpróbálok az arcába mászni, és rángatni a tornyom.

A tornya hát igen néha mindent pattint, néha semmit. Itt jön képbe az MK1 az tierjében 3x többet elnyel. Sorban T54e1, PTA, 7/1-ed, nálam persze.

(#97239) Djuree válasza MinionFlasH (#97238) üzenetére


Djuree
félisten

én nagyon szerettem a 7/1-et, közelharcban halott az biztos, de ha oda kerül a sor rendszerint mindegy is a csapatnak, az sniper mednek volt nekem jó, mert minden szart átüt és jó az alfa is, plusz pontos. nyilván egy t-54 kifiléz közelharcban...

Viktoár: grat, jó lesz az, majd száz csata után, addig rühellni fogod és kitéped az összes hajad. ;] meg kell vele tanulni játszani, mert csak akkor lehet vele kezdeni vmit. én elvertem 100k free-t az fv td-re, de már bánom, hamar meglett volna az a 100k vele és most nem kéne szopnom a kis tierű japó medekkel. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#97240) wwenigma válasza Warton (#97221) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1920*1200, minden fullra téve 70%-on megy a GPU a gépben, a proci 100%on (egy mag...). Ha leveszem teljesen minimumra akkor sem nő az FPS szignifikánsan viszont kotvány csúnya lesz...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#97241) Viktoár válasza Djuree (#97239) üzenetére


Viktoár
addikt

Igen,jelenleg a t9-es löveg a gyengéje,dehát megszoktam már a szopást. :DDD Az AMX 40 után már mindent bevállalok. :DDD

Felszerelésenk mi menjen a venti mellé?

Üdv:Viktor

(#97242) ktg3 válasza Viktoár (#97241) üzenetére


ktg3
őstag

Toljad a sturer emilt stock ágyúval:D

mod: amúgy a rammer eléggé adja magát. Harmadiknak meg mehet akár egy toolbox. Vagy ha hátulról lövöldözöl, akkor csigaszem.

[ Szerkesztve ]

(#97243) Viktoár válasza ktg3 (#97242) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne aggódj,sorra kerül majd egyszer az is. :D
Beveszem a hányáscsillapítót és nekiállok a német ágat is húzni. :)

Üdv:Viktor

(#97244) LZs?! válasza Viktoár (#97237) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@Viktoár

A maradék két slotba Spall liner és Rammer; előbbi inkább a legénység miatt.

...amennyiben viszont igyekszel nem közelharba keveredni, akkor SL helyett view range boost; amelyiket jobban preferálod a két opcióból.

Szerintem, ofc..

Nevermind...

(#97245) Patrick76496 válasza Sanya (#97127) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor grat. :) Igen, itt nem kell utána sebezni, viszont a 2k spot mindenképp kell. Itt is egy jó platoon-nal simán meg lehet csinálni. Bár nagyon pályafüggő.

Még mindig sokkal könnyebb, mint a 4k spot. Nekem ez konkrétan 2. körre lett meg (csoda), mondjuk előtte egyáltalán nem is próbáltam megcsinálni, mióta változtatták. Nem is tudtam róla, hogy könnyebb lett, meg nem is volt időm játszani.

Te tudod. Én egyik megvétel után sem tartottam meg azt a tankot, miután meglett a Lóri korábban és most pár hónappal ezelőtt az AMX30, egyből adtam el. 3 sec-es aimtime vert stab nélkül egy light tankon, bwáh. :O Undorító. :U

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#97246) tgulyas


tgulyas
senior tag

Üdv, mitől lehet hogy nem vetem prémium, napot de most van 26 napom .

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#97247) ktg3 válasza Viktoár (#97243) üzenetére


ktg3
őstag

Vegyél valami bilincset vagy muszájkabátot, amivel lekötöd magadat a monitorod és egyéb körülötted lévő dolgok megóvásához. :DDD

Bár utólag meggondolva inkább valami antidepresszánst, hogy ne jöjjön rád a székről lefordulok és öngyilkos leszek hajlam. Bár kire milyen hatással van.

[ Szerkesztve ]

(#97248) szbalogh válasza tgulyas (#97246) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem tudom, de ha rájöttél áruld el hogy csináltad :D

Lehet, hogy véletlenül bannoltak és ezt kaptad kompenzációként.

Nick: HE_Storm

(#97249) MinionFlasH válasza tgulyas (#97246) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Valaki félrenyomta a 30 nap prémjét, titkos imádótól szivárványos ajándék, sorozatgyilkos csalija!? :DDD

(#97250) szbalogh válasza MinionFlasH (#97249) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyébként én is kaptam egyszer egy misztikus 500 goldot... :DDD

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.