Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97401) adamgreen válasza Because (#97400) üzenetére


adamgreen
senior tag

Bocs nem hagyhattam ki sokan utálják az artykat. :DDD

Ruszki és angol ág ha rombolni akarsz :C

(#97402) fradi81 válasza Because (#97400) üzenetére


fradi81
veterán

Mi is azt szeretnénk ezért nem artizunk csak ha küldi miatt muszály :DDD

USA jó, 9-estől kezdve, kicsit hosszú az út odáig :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#97403) ktg3 válasza jagada (#97389) üzenetére


ktg3
őstag

Biztos nem találkoztam soha kék/lilával. :D

Nem mondom, hogy nem fordul elő soha egy sem aki goldspammer, de közel sincs annyi, mint ahogy mondjátok.
Most népszerűtlen leszek ezzel, de ha spammel, akkor ha spammeljen. Ezért kár kiakadni a másik playára. Bárki, így te is simán megteheted, hogy goldot spammelsz. Hadd lője ha akar.

@mcwolf79: Nem értem, hogy miért kéne 0-knak lenniük ha spammeli a goldot. Képzeletben vonj le az átlag sebzéséből 10-20%-ot. A lila attól is lila, rosszabb esetben kék lesz. Szóval nem lehet azt mondani, hogy akkor már nem is jó playa. Ha neki ez kell, erre áll fel, akkor hadd csinálja.

Ha meg már itt tartunk, akkor miért nem fikázzuk azokat akiknek prém tűzoltója van? Az simán mehet?

[ Szerkesztve ]

(#97404) Greentea válasza Because (#97398) üzenetére


Greentea
senior tag

háát ha most kezdted akkor én nem kezdenék artyval, de a Brit (gondolok itt leginkább az Fv304-re), és az USA artyk elég jók. Engem állandóan ezeknek a nemzeteknek az arty-i lőnek ki. :))
Én a német vonalat fejlesztettem, Grille az nagyon jó, Hummel kevésbé, Gw Panther pedig újra jó. Az elődökre(tier2-tier4) nem emlékszem, free XP-t áldoztam azokra.

2x2 néha 5

(#97405) fradi81 válasza ktg3 (#97403) üzenetére


fradi81
veterán

prém tűzoltó jó ha 100 csatából egyben bekapcsol, és azzal nem ütünk át senkit szemből ;]

moto g72, Ninebot d28e

(#97406) ktg3 válasza fradi81 (#97405) üzenetére


ktg3
őstag

Gold spammes kék/lila jóval ritkábban jön szembe mint auto tűzoltós. Tűzoltó meg sebzést vesz el tőled, sokszor nem is keveset, ha high tier csatában vagy. Biztos csak azért nem tűnik fel sok embernek, mert nagyon sokszor a tomatok is használják.

(#97407) CirrMee válasza Because (#97400) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem érted, itt menő rajongótábora van az önjáró lövegeknek... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#97408) Stigma.HC válasza ktg3 (#97403) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Még ha az autó tűzoltó, na de a mod ami a simát is aktiválja egyből? És itt a károgók közül is használják pedig :) Fehér lovagok fénylő páncélban :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#97409) ktg3 válasza Stigma.HC (#97408) üzenetére


ktg3
őstag

Van ilyen mod? :Y OMG. Az konkrétan cheat. Én meg mindig megyek a classic manuálissal:D

(#97410) Because válasza CirrMee (#97407) üzenetére


Because
őstag

nekem mind1 egyikkel se tudok játszani :D de most egyelőre leköt 8 óta itt izzadok a gép előtt :)

[ Szerkesztve ]

(#97411) jr1994 válasza szallasi007 (#97384) üzenetére


jr1994
addikt

Én sem tudom, de jól esett. Tényleg agyhalottak voltak, de az én csapatom se volt sokkal jobb. Az elején mikor a kis leopard miatt nem tudtam lőni, majdnem megnyomtam a gombot :D

Tegnap kiszórtam egy pár nem használt tankot meg farmoltam is szóval lett jó sok kreditem. De kell is, van mit venni. Szerintetek mikor lesznek végre T8-10 tankok leárazva? E100, Caernarvon, T49, 212A jut hirtelen eszembe, mind megvételre vár, plusz van még pár tank amit hamarosan kifejlesztek. Ja, és elfogyott a kisjavítóm :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97412) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97385) üzenetére


rlazol
addikt

Because - nagyon eltérő stílusú önjárók vannak, attól függ, melyik jön be... a brit kicsi, gyorsan mozgó, gyorsan töltő de rövid hatótávolságú és keveset sebez. A német nehéz, lassú, lassan tölt de bitang nagyot lő. az amerikai gyorsabban tölt de pontatlanabb. A francia táras...

WOT-H-A-C - A stat maga. A szopórollerek megértéséhez érdemes elolvasni az MM működéséről szóló egyik hivatalos cikket is (hivatkozások között megtalálod). Lényegében arról van szó, h a csapatok összeállításánál az MM a súlyozás mellett nézi az elmúlt időszak győzelmi arányát is, és ennek megfelelően adott esetben lehetőég szerint nehezítheti illetve könnyítheti a dolgodat. Vagyis csupa nyertes vagy csupa vesztes közé rak. Szerintem ez nem jó ötlet, de ők így akarják megakadályozni, hogy a nagyon pancserek a 30%os WR miatt abbahagyják. Aki meg elég jó, az ezt kevésbé befolyásolja. Vagyis Diegho ezek szerint többnyire korábban sokat vesztők között van, mégis tartja a 60%+ WR-t. Te meg nem vagy elég jó ennek az ellensúlyozására ezért vannak hegyek és völgyek a játékban.
Logikusan végiggondolva
1, túl sok erőforrást (emberi és szerver) igényelne a manipuláció
2, az emberi tényező miatt már rég kitudódott volna egy (inkább több) sértődött, kirúgott programozó által

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97413) jr1994 válasza jr1994 (#97411) üzenetére


jr1994
addikt

lol épp akciós a fogyócikk :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97414) fradi81


fradi81
veterán

Akkor most mindenki bevásárol és jönnek a tűzoltó-noobok :)

moto g72, Ninebot d28e

(#97415) KisApám válasza rlazol (#97412) üzenetére


KisApám
addikt

"a csapatok összeállításánál az MM a súlyozás mellett nézi az elmúlt időszak győzelmi arányát is, és ennek megfelelően adott esetben lehetőég szerint nehezítheti illetve könnyítheti a dolgodat"

No itt jön ki, ki a jó játékos :P

Ha az igaz, amit leírtál (nincs fordítási hiba - ezt most nem tudom megnézni, a melóhelyről le van tiltva az oldal), akkor egy jó játékos - gondolom - a rosszabbik esetben csak minimálisat eshet vissza.

Ha így van.

Pl.: én nem vagyok űber jó játékos (zöldike, 7817 csata, 1662 WN8 és 55,15% WinRate - ez az első acc, és az első kb. 3000 csata úgymond fejetlenül, agyatlanul), de az elmúlt 334 csatám alatt 59,28% a WinRate), és egyetlen egy olyan napom nem volt 2 hónap alatt, hogy 50% WinRate alatt lépjek ki.
(Legutoljára Szerdán 20 csata és 80% (!) WinRate - nem szakaszozom [max. dinamikus, de az l*szar - no teamspeake és chat sem igazán], és nem vagyok klánban sem).

Ha nehezített is, gondolom valami "összeadok és osztok" WinRate %-ot csinálgat.
(Talán pl. elmúlt 2 hét alatt legyen átlag 60% WinRate, ebből -10% azaz 54% WinRate a "célzott" lerontási érték??? Vagy mi... - a la vakegér).
DE szerencsére az elmúlt kb. 1-2 hétben engem ez nem igazán érintett. :N

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97416) ddt500hu válasza KisApám (#97415) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én is így vagyok. Sokan írják itt, hogy első 3 csata vesztes és ki is lépnek. Hót hülyeség. Volt, hogy 8 vesztes csatával indítottam, a nap végén meg 65% WR-em volt. Ha az első 10 csatádat megnyerted akkor kell kilépni!!! :DDD

(#97417) KisApám válasza ddt500hu (#97416) üzenetére


KisApám
addikt

Hát legutóbb 12 csatából 11-et nyertem, gondoltam ki kéne lépni, mert ilyen jó sosem lesz.
De végül is 20/16-ra jött ki. Az is jó, nem? :B
Ez a 3. nap, hogy nem játszom időhiány miatt. De nem is fogok merni, mert most magamhoz képest olyan jól néz ki a "táblázatom" a wotlabs.net oldalán :)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97418) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97412) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez mind szép és, jó! Ezt már olvastam WG éktől is. Illetve én nem mondtam, hogy nem tudom húzni a WR-emet ha akarom. Illetve az egy dolog, hogy noobokkal ellensúlyoz, de nem csak ezt hasznája, hanem random pontatlanság nerfet és átütést is.

"ők így akarják megakadályozni, hogy a nagyon pancserek a 30%os WR miatt abbahagyják."

Így van! Mindenkinek csináják a játékot. Ezzel viszont azoknak ölik meg a játékát akiknek van némi tehetsége is a játékhoz. Úgyanis lehetsz akármekkora taktikus és meggondolt játékos nagy tapasztalattal, ha MM úgydönt bukni fogsz. Ahogy te is írtad.

"Aki meg elég jó, az ezt kevésbé befolyásolja. Vagyis Diegho ezek szerint többnyire korábban sokat vesztők között van, mégis tartja a 60%+ WR-t. Te meg nem vagy elég jó ennek az ellensúlyozására ezért vannak hegyek és völgyek a játékban.
Logikusan végiggondolva"

Ez, részemről csak összesküvés elmélet, de szerintem az első pár 1000 csata után megkapod a besrolásod MM-től és ő aanak közelében is fog tartani. Hiába csinálsz bármit. Minden azon múlik, hogy játszod az elejét.
Mert gondolj bele. Ehhez a játékhoz nem kell rakéta tudomány.

1. Ismerd a tankod tulajdonságait, tudd is kihasználni.
2. Ismerd a pályát éstudd kihasználni az adottságait
3. Ismerd tankok gyengepontjait
4. Tudj csapatban játszani és legyen némi taktikai érzéked

Ha ezek megvannak, akkor megvan mindened ahhoz , hogy simán lila játékos legyél.
Jelnleg ~51,6 WR-em, de mint mondtam már rég nem húzom és nem figyelem. Tisztában vagyok a képességeimmel, de csak játkosok ellen tudok küzdeni az MM-ellen nem.

Egyébként ha lesz kis időm elkezdek egy új akkot kísérlet jelleggel, prém nélkül, csak egy Su 122-44 lesz megvéve. Aztán majd meglátjuk mit dob rá MM.

szerk. a statot kösz, átbogarászom majd műszakban!!! :) :R

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97419) Because


Because
őstag

ejj banyek, de beszippantott még mindig előtte ülök :) vacakol már a rapoo vezeték nélküli egér+bill is

(#97420) #84221696 válasza fradi81 (#97414) üzenetére


#84221696
törölt tag

Baszki, én tűzoltó vagyok, meg noob is. :DDD

(#97421) ddt500hu válasza KisApám (#97417) üzenetére


ddt500hu
veterán

Á nem kell törődni vele. Engem egy dolog érdekel igazán. Minél többet sebezzek! Ha tomato csapatot kapok megyek a lemmingek mögött, ha kék csapatot akkor megyek előre mert a statpadderek jól tudnak supportolni! :DDD Annyira nem zavar ha veszítünk ha én megtettem mindent a győzelemért. :U
A tűzoltós témához meg annyit, hogy egy darab automata tűzoltót nem vettem fél éve és még is van 224db a raktárban mert állandóan azt nyerek. :Y

(#97418) WOT-H-A-C Ezzel nem értek egyet. Annyiban dönt az első pár ezer csata, hogy kiderül hajlandó vagy-e tanulni a hibáidból vagy a képességeid/elméd behatárolnak-e?
A klánunkban van pár régi tag 1000-1200wn8-al (30-40k battle) akik tudják magukról, hogy soha nem lesznek jobbak. Egyszerűen ennyit tudnak.
De az 1500-1800 közöttieknek mindnek emelkedik a wn8-a meg a WR-je is.
Mert akarnak is jobban játszani, tesznek is érte és a képességük is meg van.
Akinek nincs meg a reflexe, térlátása, mozgáskoordinációja az hiába olvas el 500 tankelemzést és néz meg 2000 videót.
Akinek ez meg van viszont seggtitán és nem zavarja, hogy a gold ammot benyeli a rétegelt páncél, meg side scrapel a KV2 ellen stb. az szintén megreked egy szinten.
Én 2400wn8-ig fogok eljutni. A WR talán eléri majd a 60%-ot. Ennyit tudok. soha nem leszek 3000-es ember.
A statnak nem a pillanatnyi állapota az érdekes hanme az utolsó 1-2 hónap. Ha a 30k csatás embernek 1000wn8-a van, és az utolsó 1000 csatában is 1000 a wn8 az már soha nem lesz jobb.

[ Szerkesztve ]

(#97422) mcwolf79 válasza ktg3 (#97403) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért írtam, hogy az ÉN SZEMEMBEN.
Az automata tűzoltó nagyon nem említhető egy lapon a prémlőszerrel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#97423) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97418) üzenetére


rlazol
addikt

ha megnézed a WG saját írását a témában: nem úgy működik a dolog, h az MM egyszer dönt. Főleg nem x1000 csata után - az több hónap is lehet! Az MM az utolsó időszakot nézi - nem emléxem fejből mennyit, de nem sokat.
Ha én most vennék egy lila accot az ebayen, se jobb se rosszabb eredményt nem érnék el vele, mint a jelenlegivel. Csak az összesített statom lenne jobb, de a hosszútávon az is leromlana a valós közeli értékre.

"Ehhez a játékhoz nem kell rakéta tudomány."
valóban? Te írod:
Ismerd a tankod tulajdonságait, tudd is kihasználni. - 300+ tank van a játékban + prémek. És mindnek van vmi trükkje! Általánosságok vannak, de kivételek is.
Mindhez kaphatsz 3-4 féle ágyút. Ránézésre, vagy első lövésből tudnod kell, ez épp a táras vagy sem? Troll vagy sem? Mekkora az átütés-e a sebzése, mennyi a újratöltése a függőleges/vízszintes kitéríthetősége?
Hol hány mm a páncél? Hol a lőszer rekesze? Véletlen, h vhányszor lila/sötétkék játékos támad meg a tankom lőszerrekesze max a második találatra sérül?
Diegho (és a többi lila) ezeket az adatokat és minden mást is FEJBŐL és naprakészen vágja. 300 tankra. Brutális lexikális tudás. :R Tudom, mert voltam vele szakaszban, tapasztaltam.
Te írod:
Ismerd a pályát éstudd kihasználni az adottságait
Menj szakaszban ne lilával, de mondjuk Janóval vagy diarmanddal a fórumról. Fejből megmondja neked, h ahol most állsz hova látsz rá és honnan lőnek. Hol van gödör, bokor, kavics. Defaultból úgy megy, h ne tudjanak rálőni, és arra tartja a fegyvert, ahonnan belőhető az útvonal. És ezt 40 térképen az összes irányból tudja. Brutális térlátás, vizuális képesség és persze ismét hatalmas lexikális tudás.
Te írod:
Tudj csapatban játszani és legyen némi taktikai érzéked
a gyakorlatban ez azt jelenti, h a csatatéren mozgó összes tanknak tudnod kell az aktuális állapotát. A szikla mögött az E100 most lőtt, épp tölt, kimehet elé. De nem megyek, mert azt a pozíciót spot alatt tartja egy light a bokorból, amire nem látok innen rá és tűz alatt egy TD hobbra a dombról aki be van töltve (az előbb láttam, h sebzett vkit, és tudom, h táras, de még csak a második lövése volt). Diegho, Diarmand, Bingisz és a többi lila pontosan tudják, h melyik pontja a térképnek az adott csat adott pillanatában tűz/spot alatt van-e. Hogy az ellenség melyik tankja mikor tölt. Még arról is van fogalmuk, hogy merre fordul, merre indul. mert tudják, az adott szituációban a másik fejével mi a legvalószínűbb döntés. Ők kiszámolják, h hány dmg-t fognak elszenvedni, és visznek be az adott kinézéskor és ez alapján döntenek.

Ezeket az adatokat vagy leülsz és megtanulod és akkor jó eséllyel kék/lila leszel (tehetségtől függően) vagy kb tudod őket és akkor zöld és ráfogod Szergejre, hogy ő téged utál és azért nem vagy jobb.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97424) jr1994 válasza ddt500hu (#97421) üzenetére


jr1994
addikt

Tökéletesen körülírtad a közös családi acc-unk harmadik tagját! Ő már nem fog fejlődni, 1200 körüli wn8-at hoz egy éve folyamatosan. Neki köszönhetően még épp citromsárgák vagyunk, ami kimondottan előnyös, nagyon sokszor nem vesznek komolyan az xvm huszárok :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97425) WOT-H-A-C válasza ddt500hu (#97421) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"A klánunkban van pár régi tag 1000-1200wn8-al (30-40k battle) akik tudják magukról, hogy soha nem lesznek jobbak. Egyszerűen ennyit tudnak.
De az 1500-1800 közöttieknek mindnek emelkedik a wn8-a meg a WR-je is.
Mert akarnak is jobban játszani, tesznek is érte és a képességük is meg van.
Akinek nincs meg a reflexe, térlátása, mozgáskoordinációja az hiába olvas el 500 tankelemzést és néz meg 2000 videót."

Ezzel meg én nem értek egyet. :(

Most nézem ezt a wotlabot (nekem ez új mert annó én még noobmeterre jártam, de most látom, hogy már nincs)

Aktuális WR 51,57%
Az elmúlt 60 nap: 53,91% (zöld) És sosem voltam 52% felett.
Nos azt tudni kell , hogy jó ideje, csak szórakozni járok fel és nem figyelek oda "semmire sem" tényleg csak kikapcsolódás. Mégis Húzom a WR-em.

Akkor most mivan?? Ezt úgy képzeld el, hogy annó fújtam a kalibereket, átlag pen-t stb... akkor is ha felébresztettek álmomból. Jelenleg néha azzal is gondom van, hogy a löveg amit használok, milyen típusú.

Arról nem beszélve, hogy mint fentebb megbeszéltük a kollégával, többnyire az MM-ellen játszol és ő eldönti mi lesz a csata vége. Akkor meg lehetsz akármilyen pro.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97426) Because válasza rlazol (#97412) üzenetére


Because
őstag

ruszkikat választottam az gyorsabban tölt újra és picike pont jó :)

(#97427) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97423) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Idézem magam...:)

"1. Ismerd a tankod tulajdonságait, tudd is kihasználni.
2. Ismerd a pályát éstudd kihasználni az adottságait
3. Ismerd tankok gyengepontjait
4. Tudj csapatban játszani és legyen némi taktikai érzéked"

Megint idézek...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97428) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97427) üzenetére


rlazol
addikt

és ez a 4 mondat iszonyat tanulást és rengeteg egyéb képességet feltétlez.
Nem rakétatudomány, de ha ezt nem tanulod meg, baszhatod.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97429) KisApám válasza WOT-H-A-C (#97418) üzenetére


KisApám
addikt

"Egyébként ha lesz kis időm elkezdek egy új akkot kísérlet jelleggel, prém nélkül, csak egy Su 122-44 lesz megvéve. Aztán majd meglátjuk mit dob rá MM."

Nekem megvan a SU-122-44... valahogy nekem nem "segít".
Megvettem az ISU-122S-t - ugyan az az ágyú, DE az ISU-122S-en sokkal jobban működik valamiért, DE ez a TD már nem kapható.

"Ez, részemről csak összesküvés elmélet, de szerintem az első pár 1000 csata után megkapod a besrolásod MM-től és ő aanak közelében is fog tartani. Hiába csinálsz bármit. Minden azon múlik, hogy játszod az elejét."

Akkor én sosem tudtam volna sem WR-ben sem WN-ben fejlődni, pedig DE.

Nem az MM dönti el, hogy ki AFK, ki megy yolózni, vagy ki megy be csak úgy poénkodni.
Mert ezek is befolyásolhatják a csatát. Ebbe nincs beleszólása az MM-nek.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97430) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97428) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem kicsit túl misztifikálod ezt...Ha vakinek van kis gógyija, érdeklik a tankok és a játék, akkor neki áll utánanéz dolgoknak. Meg ragad rá valami a játékban is.

KisApám:

"Nekem megvan a SU-122-44... valahogy nekem nem "segít".
Megvettem az ISU-122S-t - ugyan az az ágyú, DE az ISU-122S-en sokkal jobban működik valamiért, DE ez a TD már nem kapható."

Ez is egy érdekes dolog.

Volt KV-4 em. Rettenet szenvedés volt vele játszanom, egyszerűen nem ment, csaqk végig szenvedtem.
Az asszony is IS-4 vonalon ment. Amikor meg lett neki is, néha húztam neki az ő KV-4 ét. Igazi manna volt. Imádtam vele menni. Pedig ugyan az a tank, úgyanúgy képzett legények voltak.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97431) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97430) üzenetére


rlazol
addikt

beszélj Diegho-val vagy Diarmanddal.
Ők betanulták ezeket a táblákat és órákat töltöttek gyakorlóban a pályákon.
Én utánanéztem dolgoknak és ragadt rám vmi a játékban.
Nekik 3500 meg 2500 a WN8uk, nekem 860 (utolsó időszakban 1100).

persze, tehetség és szerencse sokat számít, ahogy minden területen. De a tanulást és a kemény munkát önmagában véve egyik se helyettesíti.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97432) jr1994


jr1994
addikt

Csak én vesztettem el a fonalat, hogy min vitatkoztok? :O

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97433) rlazol válasza jr1994 (#97432) üzenetére


rlazol
addikt

csak a szokásos, hogy az MM és a WG mennyire manipulálja ezt a szart... :O

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97434) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97431) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Mint ahogy írtam fentebb, úgy fejlődök, hogy nem veszem komolyan a játékot és közben rengeteget felejtek!! Jelenleg ~1350 a W8 ez sem volt még ilyen "magason". A betanulás meg a gyakorlózás fxngot nem ér az MM-ellen.

(#97432) jr1994 :

Szó sincs vitáról. Leírom a tapasztalataimat. Én nem vitatkozok, nincs is szándékomban, csak amit én tapasztalok megdönt pár dogmát amit elhintenek SerB meg a bandája, a gond , hogy sokan be is nyelik.

(#97433) rlazol: Ezt te magad is elismerted az MM-el kapcsolatban. Illetve ha szívedre teszed a kezed és végig olvasod amit írtam minimum a fele biztos vagyok benne , hogy veled is megtörtént.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97435) KisApám válasza WOT-H-A-C (#97430) üzenetére


KisApám
addikt

Az ISU-122S TD-t a Cromwell B meg a többi berlini tank után volt megvásárolható egy ideig. Pl. az NA szerveren jóval hamarab, mint az EU-n. (Szerencsémre a Cromwell B-t is meg tudtam venni.)

Hiába TD-TD (ISU 122S vs SU-122-44), és ugyan az az ágyú, de szerintem az ISU-122S pontosabban lő. Bár mondjuk kevés csatám van vele, de eddig úgy érzem.
SU-122-44: 13 csata és 1416 WN8 - 1168 átlagsebzés
ISU-122S: 3 csata és 3394 WN8 (!) - 2178 átlagsebzés

(#97436) ddt500hu ott lejjebb.
Írtam is, hogy kevés csatám van vele. De valahogy tényleg pontosabb. Pedig ugyan az a legénység.
Ha nézed a sebzési értékeket, az ISU-122S-el a 3 csata alatt kb. annyit sebeztem, mint a SU-122-44-el 5-6 csata alatt. Ez azért van így, mert az ISU-122S nem lőtt eddig bődületes mellélövéseket...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97436) ddt500hu válasza KisApám (#97435) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azért se a 3 se a 13 csata nem releváns. :N
Tegnap két csata után 4800 volt a wn8-am az M41 Bulldoggal. :D

(#97437) MinionFlasH válasza Because (#97398) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Neeeeeeeeeee...... Nincs jó arty hidd el!!! Olyan mintha az osztály büdöskéje lennél, ezt Te se akarhatod!!!! :DDD

(#97438) KisApám válasza MinionFlasH (#97437) üzenetére


KisApám
addikt

Én több mint 600 arty csata után hagytam fel és adtam el az összes artimat (az első 2000 csatámból kb. 300 arty volt).
2 db prém artim van, abból is 1-el játszottam 19 alkalommal (a francia TIER V-ös 105 leFH18B2), csak mert 6 másodpercenként lő, és TD-nek sem rossz. :DDD

Ha játszom megint a megfelelő artival, max. a missziós küldik miatt lesz.
Túl unalmas, hasvakarós chipszabálós játékmenet az artizás :P
(talán az FV304 kivételével).

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#97439) PR0JECTNR56 válasza MinionFlasH (#97437) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Hát mi itt már mindent megtettünk az az örök enyészet és lelki kárhozat felé vezető út lefékezése érdekében, a többi már rajta múlik. :D

(#97440) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97434) üzenetére


rlazol
addikt

én meg leírtam mit mutat 31000 csata statisztikája.

az összes többi nem érdekel. Egy user, pár ezer csata sok éves intervallumban, érzések és egyebek nem érdekelnek.
Ha kilőnek, az én hibám. Mindig.
Ha nem tudok sebezni, az is az én hibám. Mindig.

Persze van, hogy lepattan és nem értem, miért. És van, h full beszűkülve se találom el.
De én is pattintottam már 8-as tankkal E100-at és mellettem is szoktak elsüvíteni golyók.

Gyűlölöm a 25%RNG-t, szerintem túl magas, ugyanis sajnos ennyi minden belefér. Az milyen már, h 187-312 között sebezhetek 250 alfa mellett? De ez le van írva. És nem sebeztem még soha se alatta se felette.

Én Serb bandájának a dogmáját veszem be? Lehet. De a számok és a replayek őket igazolják.

Azt is leírják, h az MM mennyire jól osztja el a TD-ket. A számok nem őket igazolják.

Engem ez érdekel.

Replay, szám, konkrétum. érzésekkel nem tudok mit kezdeni. Mutasd meg a replayeket amit az asszony és a sajád KV4-eddel mentél. Ne egyet-egyet! 200-at. Annak van értelme. Egyébnek nincs.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97441) WOT-H-A-C válasza rlazol (#97440) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Látod, szemellenzős vagy, pedig sok olyat tapasztalsz amit én csak nem akarod belátni vagy "nemérdekel" Hidd el pár1000 meccs, pár patch ,nerf meg értelmetlen fejlesztés és ugyanott leszel ahol én. Gondolom a prémet is tolod a játékba mint malacba a kukoricát! :) Én is toltam meg vettem pár prém tankot. Meg értelek. Amikor kezdtem nem kellett ilyesmi, a Tier 9 es tankkal ki lehetett farmolni a T10 es tankot. Elbtudod képzelni? Nem nagyon ugye.

Na, de nem rontom tovább a levegőt, senkinek sem akarom elrontani szórakozását. Csak ami lényeg , hogy ha lehet ne tömjed a zsebét SerB nek meg a többinek, mert prémmel és prém nélkül is zsínóron fognak rángatni és kifogják herélni a tankjaidat ha akarod ha nem.

Hidd el annó én is ilyen hévvel játszottam és szórtam Serb szavait és gondolatait.
Na lépek! Mindenkinek GL & HF ( Good Lag & Have Fail) :D ) ezvcsak egy rossz poén),

A statodat átolvasom majd és köszönöm, hogy megisztottad!! :T

Sziasztok! :) Peace :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#97442) rlazol válasza WOT-H-A-C (#97441) üzenetére


rlazol
addikt

és én vagyok a szemellenzős, mert csak a tényeknek hiszek, LOL.
ez a nagyképű, majd megtapasztalod te is, majd rájössz te is ha okosabb leszel szöveg, ettől nyílik ki a zsebemben a bicska! :((( Hányszor hallottam már... Ebben a fórumban is. :(

Értsd meg kérlek. Én a saját tapasztalatomnak és a saját érzéseimnek se hiszek. Ha majd úgy érzem, h ebben vagy abban csal a WG fogom a megfelelő módszert és megmérem. És annak fogok hinni, amit a számok kidobnak, pont.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97443) Because


Because
őstag

normál játéknál random rakja össze az embereket?
mert így a 15-20. vereség után szomorú vagyok :D

(#97444) rlazol válasza Because (#97443) üzenetére


rlazol
addikt

épp ezt elemezzük egy lassan flamebe forduló vitában...
elvileg igen, aztán persze vannak bizonyos megkötések és persze összeesküvés elméletek. :D

artyval tudod a legkevésbé befolyásolni a csata menetét. Ha a csapatot veszít, le fognak mészárolni és kész. :DDD (ez a legjobb része a csatának)

javaslom, h nézegess meg pár kezdőknek szóló videót és cikket, és ha zavar a sok vereség keress olyan tankot, amiben jobban tudod befolyásolni a csatát!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97445) Because válasza rlazol (#97444) üzenetére


Because
őstag

japo ágat választottam abban nincs annyi lehetőség, többinél már bőség zavara :U

(#97446) Tomi0703 válasza WOT-H-A-C (#97441) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak ami lényeg , hogy ha lehet ne tömjed a zsebét Serbnek meg a többinek, mert prémmel és prém nélkül is zsínóron fognak rángatni és kifogják herélni a tankjaidat ha akarod ha nem.

Koszunjuk ezt a kivalo vegszot! :D

Uraim! Azt hiszem ezzel a topik zarhato. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97447) ddt500hu válasza Because (#97445) üzenetére


ddt500hu
veterán

Szerintem a lehető legrosszabb nemzetet választottad. :U

(#97448) rlazol válasza Because (#97445) üzenetére


rlazol
addikt

azokat nem ismerem, csak ellenfélként.
kezdőnek vmelyik orosz heavy ágat szoktuk javasolni, az a legmegbocsátóbb.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97449) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mai első csatám. Még nem volt meg vele az Ász. Sajnos a végén a Ferdinandunk későn indult meg. Rám írt utána, hogy sorry.

Replay.

(#97450) CirrMee


CirrMee
addikt

Ez is tuti az xvm -es becslés miatt...

72% Malinovka elején, max tier V, csapatok medekkel teleszórva, 1 zászlós téma. Idióta "csapatom" szó szerint keresztül akart gázolni a pályán, gondolták a 72% eséllyel simán legázolható az ellen. A hegyre senki nem ment fel rajtam kívül (KV1, illetve a végén megpróbált segíteni egy már lesebzett KV1s), pedig ha jól rémlik, azért azt nem árt "uralni" egy ilyen esetben. Agyaggalamb lövészet volt az ellenfélnek, de szó szerint...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.