Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97901) szbalogh


szbalogh
őstag

Van új Aslain

Nick: HE_Storm

(#97902) zozimoto


zozimoto
aktív tag

Kitöröltem mindent a res mods mappából mégem indul. Van vmi ötlet?

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#97903) szbalogh válasza zozimoto (#97902) üzenetére


szbalogh
őstag

A 0.9.9 könyvtár kell.

Nekem jó a legújabb Aslain.

Nick: HE_Storm

(#97904) Chris0321 válasza Szepi1979 (#97880) üzenetére


Chris0321
addikt

Én feltelepítettem délelőtt, egy csatát mentem mert nem volt többre időm. A több soros garázs valamiért nem működött(nem tudtam semmit átállítani se a tiert se a nemzetet) egyébként működött.

(#97905) Because


Because
őstag

na van eddig 250 játszmám és 51%-os nyerési ráta egész jó :D

(#97906) emre válasza Enzolord (#97828) üzenetére


emre
veterán

Nem én voltam, csak átmásoltam az SG-ről hogy így is lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#97907) jano_77 válasza szbalogh (#97903) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem bent van az üres 0.9.9 mappa, de mégsem tudok belépni!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97908) Emu


Emu
őstag

Luchs-t melyik ágyúval érdemes használni? Most a tárassal nyomom, de nagyon pontatlan. Még a KV1 fenekéből is képes az űrbe lőni 1-1 lövést.

(#97909) fradi81 válasza Emu (#97908) üzenetére


fradi81
veterán

tárassal, közelre.

moto g72, Ninebot d28e

(#97910) zsolthee


zsolthee
senior tag

3 észrevétel:

- elvették a SP I.C irányából az Indienre való áttérést. Ez mire volt jó?
- ez az SP I.C egy förtelem...számomra. Nagy (magas a sziluett), lomha és bitangul pontatlan mindkét top ágyú (a sima és a táras is)
- a RU viszont kellemes csalódás. Eddig legjobb light amivel játszottam.

(#97911) jr1994 válasza Emu (#97908) üzenetére


jr1994
addikt

Meg ha nem 10 méterre lősz, ne egyben engedd ki a tárat hanem egyenként kattintva, távolságtól és attól függően, hogy hányan céloznak téged :D fél-egy másodpercenként. Akkor sokkal több fog találni. És autocélzó a barátod, ha közben szaladgálni is kell.

Szerk: ma dél körül próbáltam aktiválni a tegnapi bónuszkódot, már nem engedte :( többet ilyet nem csinálok, azért vártam mert ma jobban ráértem játszani.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97912) Because


Because
őstag

páncélvadászokból, önjáró lövegekből szerintetek melyik a legjobb? nem szeretek sokat mozgolódni, beülök egy fa alá és lövöldözgetek általában

(#97913) jagada


jagada
őstag

Az Aslainba nem működik ez a motion blur tiltás, kifagy tőle a játék, van erre használható mod? Idegesít ez a sok elmosódott környezet.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#97914) sequator válasza jano_77 (#97907) üzenetére


sequator
senior tag

nekem is ez volt a bajom, a supporttól két zip fájlt és ezt a választ kaptam:
Dear Commander,

Thank you for contacting us.

First of all, we are sincerely sorry for the inconvenience.
Please note that if you are running the game on a Mac, please run the WoT Application on Mac and it should download a fix, if not please contact us for a different solution.

If not, please use the following steps in order to solve the issue:
Ľ Download the file: http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/KnowledgeBase/config/awesomium.zip
Ľ Open the game folder, then open the "res" folder. Extract the content of the archive in the res folder.
Ľ Download the file: http://dl-support.wargaming.net/wot/ru/updates/wot_mods_0.9.9.zip
Ľ Put it in the game folder.
Ľ Run wot_mods.bat.
Ľ If needed, create an empty folder in res_mods named "9.9" (without quotes).
Ľ Then try to enter the game.

If that doesn't help, please provide us with a WGCheck report file, in order to do so please check our article here:
https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/521/18/how-to-create-a-wgcheck-report
After WGCheck will perform all the operations, it will create a "WGCheckLog.wgc" file in your World of Tanks game folder (default C:\Games\World of Tanks\). Please, attach this file in your ticket.

Thank you for your time and cooperation.

Megcsináltam amit írtak és működött. Az awesomium nem tudom mit tartalmaz, a wot_mods_0.9.9.zip-ben egy batch fájl volt, ami backupolta majd törölte a 0.9.9 mappát és újra létrehozta.

sautia

sequator

(#97915) jano_77 válasza sequator (#97914) üzenetére


jano_77
nagyúr

Érdekes, hogy ezt az awesomium-ot kell leszedni, mert ez tudtommal simán törölhető volt eddig minden patch során - én töröltem is és nem volt semmi gond miatta. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97916) #43783936


#43783936
törölt tag

Aslain ultralight.
Nagyon gyenge gépekre, laptopokra összeszedve.
Egyszerű, hatásos, cpu és gpu kímélő.

(#97917) Sanya


Sanya
nagyúr

melyik az az addon, amelyik cserélgeti a távcsövet, szerszámládát és az álcahálót a tankokon?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#97918) jano_77 válasza Sanya (#97917) üzenetére


jano_77
nagyúr

EZ, de nem találtam 9.9-est csak 9.7-est....hátha használható. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97919) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Köszönöm mindenkinek az aslaines hozzászólásokat.

“ nem kell mindig nyerni “

(#97920) Emu válasza jr1994 (#97911) üzenetére


Emu
őstag

Köszönöm, szoktam várni, hogy kicsit szűküljön, de akkor lehet feldobok még egy célzásgyorsítót is, hátha úgy jobb lesz. :R

MÁS: Ha a 9.9 egy jó minőségű update, akkor bele se merek gondolni, milyen egy átlagos, vagy rosszabb minőségű. 2-3 meccsenként kivág asztalra, még modok nélkül is, tegnap t28protoval két lövésem is eltűnt az éterben, és ez az új grafika vállalhatatlan. Folyamatosan homályosodik stb. hiába állítgatom grafikát. Élsimításon is próbáltam állítani, de úgy se lett jó :(

(#97921) oke válasza jr1994 (#97911) üzenetére


oke
senior tag

Az Alianware-s kód nem működött? Én pár napja kértem és most aktiváltam be, nekem ment.

(#97922) jano_77 válasza Emu (#97920) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vhogy ezt vártam, erre számítottam......SAJNOS! Ígérgetni azt tudnak! Mert ugye tudjuk: Szegény ember, aki még...........! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97923) Enzolord válasza emre (#97906) üzenetére


Enzolord
addikt

Pardon.. Egyet az ultihoz, egyet a betlihez.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#97924) DrDobos


DrDobos
őstag

A KV-1-es tankra melyik agyut ajanljatok?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#97925) oke


oke
senior tag

Van olyan statisztikai oldal, ahol egy adott tankomra meg tudom nézni a fejlődésemet (ha van :)) különböző időszakokra, Win rate, Win8...
Amiket eddig néztem, ott ezekből csak a pillanatnyi értékek látszódnak.

(#97926) Ukeve válasza DrDobos (#97924) üzenetére


Ukeve
tag

Ezt: 85 mm F-30

Mogyesz ez a cucc hogy működik? Lebutítja a grafikát, mint régebben a a textúratömörítős pack?

Emu a beállításokban a 3D felbontás alatt a dinamikus beállítás ne legyen bepipálva, és akkor nem fog elmosódni. :)

(#97927) #84221696 válasza oke (#97925) üzenetére


#84221696
törölt tag

Wotlabs

(#97928) Chris0321 válasza DrDobos (#97924) üzenetére


Chris0321
addikt

Én ezzel használtam: 122 mm U-11.

Fejlesztői hírcsokor #157:

Nincs megígérve, hogy lesz multicore támogatás 2015-ben.
Lehetséges teljesen kikapcsolni a robbanás- és füsteffekteket a kliensben.
Extrém hosszú a betöltési időd 9.9-ben? Storm válasza erre, hogy a töredezett HDD-d miatt van.
Nagyon sok játékos jelzi a 9.9-es kliens folyamatos összeomlását. Storm gyűjti a visszajelzéseket, és vizsgálja azokat.
A lánctalpak nem "eszik" meg a sebzést, annak ellenére, hogy néhány játékos ezt állítja.
A WoT nem fogja támogatni az API Mante-t (AMD).
Storm megerősíti, hogy SLI ütközik az új TXAA-val.
RU-játékosok panaszkodnak a dinamikus szakasz üzenetei miatt. A WG fejlesztői tárgyalnak arról, hogy legyen-e egy funkció, amivel ezeket ki lehessen kapcsolni, de erről még nem egyeztek meg.
Storm három oldalas levelet küldött a modellezőknek és a történelmi tanácsadóknak a 9-es tier-ű Patton modelljével kapcsolatos problémákkal.
Azzal a váddal szemben, hogy 9.9-ben az árnyékok szarul néznek ki, Storm azt állítja, hogy az árnyékok így realisztikusak.
Storm tud arról a bugról 9.9-ben, hogy bizonyos körülmények között néhány objektum árnyéka egyszerűen eltűnik.
Storm csak a "zombi tank" bug javítása után adta volna ki a 9.9-et.
Storm foglalkozik a lövegpajzs vastagságának problémájával. Ez egy lehetséges T32 javítást jelent.
Storm nem ért egyet azzal a javasolt megoldással az atry-kkal kapcsolatban, hogy felezzék az alfájukat, és csapatonként maximum 1-2 legyen csak belőlük.
+/- 2 MM "egy lényeges része a játéknak", nem lesz csökkentve.
Az EU szerveren hamarosan lehetőség lesz megszerezni az A45 prémium tankot.
Nem lesz egyszemélyes gyakorló szoba, és offline módok sem.
A célzó körön belüli szórás RNG-je az összes járműnél megegyezik.
A jelenlegi T110E3 páncélzata végleges, nem lesz több változás.
9.9-ben az M6A2E1-nél a löveg és lövegpajzs kapcsolatánál lévő karima nagyobb és vékonyabb lett, így könnyebb átlőni. Javítja lesz.
Storm igazi rajongója a Fallout sorozatnak.
122 mm-es U-11-es löveggel felszerelt T-34-es valós terv volt, de egy teljesen más toronyra lett volna szükség.
E-50-re és E-75-re alapuló önjáró löveg tervek nem léteztek.
Számos elképzelés volt, hogy 85 mm-es löveget telepítsenek a KV-1-es tornyába, de különböző okok miatt még prototípusokat sem építettek.
Yuri Pasholok még nem jogosult arra, hogy tájékoztasson a csehszlovák tankokról.
Az ARL-44 alap tornya az FCM F1-ről való, mert nincs elérhető adat olyan prototípus toronyról, amivel le lehetne cserélni azt.
FCM F1
A T-50-2 teljesen másképp viselkedett a játékban, mint a valós életben, ezért cserélték le az MT-25-re.
Több Örményországból származó T-34-es sorsa ismeretlen. "Kérdezd a GABTU-t!"
GABTU
Nincsenek jelöltek egy második kínai közepes tankághoz.
A T-54 620 és 700 lóerős motorjai nem történelmiek.
A 003-as számú parancsnoki tankká alakított porsche tigris valóban részt vett ütközetekben, és az Lviv-offenzíva során semmisült meg 1944. Június 20. és 22.-e között.
A játékban lévő (egyik) Waffenträger RhB sohasem épült meg teljesen, csak az alváza, részben.
Yuri Pasholok-nak nincs ismerete a kínai T-34-3-ról, csak olyan T-34-3-ról tud, mely egy három löveges T-34 lett volna.
Három löveges T-34-3

(#97929) Borisz76


Borisz76
veterán

Most sikerült összehozni a 2. kiválóság jelet :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#97930) #43783936 válasza Ukeve (#97926) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem butít semmit. Csak az van benne az Aslainból, ami nincs hatással a grafikai teljesítményre.
Semmi extra ikon, felesleges csilivili.
Intel b960-as proci, intel hd2000, 4 giga ram a konfig amire összepakoltam.

(#97931) zodo válasza DrDobos (#97924) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is az 85 mm F-30 -al használom, szerintem ideális de lehet neked bejön a 122 mm-s.

(#97920) Emu

Ahogy Ukeve is írja, szerintem vedd ki a pipát a 3D beállítások szekcióban található "dinamikus beállítás" elől mert nekem kapásból feltűnt az új opció és rögtön kikapcsoltam így nem is találkoztam az "elhomályosodó" problémával.

(#97932) edari válasza Chris0321 (#97928) üzenetére


edari
őstag

"A lánctalpak nem "eszik" meg a sebzést, annak ellenére, hogy néhány játékos ezt állítja"
jah, nem.

(#97933) szbalogh


szbalogh
őstag

FV201 (A45) ?
Valamiről lemaradtam?

Nick: HE_Storm

(#97934) MinionFlasH válasza szbalogh (#97933) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Az összes szerveren kivéve eu júliusi küldiként kapják.... no comment

(#97935) jano_77 válasza Chris0321 (#97928) üzenetére


jano_77
nagyúr

Erre csak annyit tudok mondani, hogy azt nyilatkozták, hogy ez lesz az utóbbi idők egyik legjobb és hiba mentes update-e! Ismét csak kitettek magukért a fiúk! Bele gondolni is rossz, hogy mi lenne, ha szart adtak volna ki! ;] Bravo idiot WG

(#97933) szbalogh: tetszik az utolsó mondat, ami a Történelmi adatokról szól! Nincs semmi információ, adat róla! Még jó, hogy mindig a történelemhűségre hivatkoznak, mikor vmelyik tankot kiveszik a játékból vagy halálra nerfelik!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97936) Ukeve válasza #43783936 (#97930) üzenetére


Ukeve
tag

Oké, köszi! :R

(#97937) Bingisz válasza MinionFlasH (#97934) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi Augusztusban kapjuk majd meg (90%), mert nyugaton akkor van az nyaralószezon.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97938) szbalogh válasza jano_77 (#97935) üzenetére


szbalogh
őstag

Modok nélkül hibátlan volt, sőt, sokkal jobban megy és szebben néz ki. Egy csomó effektet meg apróságot behúzhattam, hogy a régi fps-re menjek vissza. A víz is sokkal szebben néz ki. Mindez úgy, hogy ködeltávolító még nincs. Eddig az húzta le nagyon. Szerintem tényleg sokat javítottak rajta. :U

Amúgy elég nehezek a küldetések. 45 kulcsot, tokent miafszt kell összeszedni. Vannak napok amikor kettőt vagy 4-et ad napi 15k xp-ért. Eddig még nem vészes. De ha jól értem, akkor megkapom 8 napra a tankot és azzal kell 200k xp és 200 kill. Egy tankkal annyira nem olyan egyszerű. Mindig meg kell várni, csak naponta egy dupla xp van... Prémium nélkül meg kb esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#97939) MinionFlasH válasza Bingisz (#97937) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Visszaszíjjok minden rosszat, amit begépeltek az ujjaim! :)

(#97940) Emu válasza Ukeve (#97926) üzenetére


Emu
őstag

Nincs bepipálva, sosem volt még (ha létezett ez az opció). Élsimítást mindig fel szoktam tenni maxra, és vicces hogy egy kő 100m-ről egy paca, 50m-nél kirajzolódnak a repedések, közel érek akkor meg full részletes. Eddig ilyet nem vettem észre :F

(#97941) DrDobos válasza zodo (#97931) üzenetére


DrDobos
őstag

A 122mm-es nem lo at mindent(max jo celzassal) csak premiummal, nem?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#97942) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem akarom, hogy elvegyék az FV-t. :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97943) rlazol válasza szbalogh (#97938) üzenetére


rlazol
addikt

a kulcsok megszerzése valóban nem nehéz, 15 k XP, tk. ha leduplázol 10-15 tankot összejön prémium nélkül is, prémiummal a napi normál játékmenet kiadja a többségnek.

200.000 XP 8 nap alatt= 25000/nap. Prémiummal ez 16.667 alapXP/ nap, csatánként 600 alap XPvel számolva is 27 csata. 400-val 42. Prémium nélkül ez 42 illetve 62.
Összességében nézve aki 600 átlag alap XP-t hoz, annak 27 ill. 42 csata alatt 25 kill nem nagy kihívás. De a gyengébb játékosoknak is 40, vagy akár 60 meccsük van rá.
viszont napi 30-40-50 meccset le kell játszani egy tankkal, és igazából ez a kihívás nem az XP vagy a frag.

azt hiszem, ha ugyanezt a küldit kapjuk, az lesz a fontos,hogy úgy időzítse mindenki a kulcsokat, hogy a megszerzésük után legyen 8 nap, amiben akár az átlagosnál többet is tud játszani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97944) jano_77 válasza rlazol (#97943) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt megbeszéled Életem Értelmével is? ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97945) Jolet válasza rlazol (#97943) üzenetére


Jolet
őstag

jó csaták lesznek amiben 10-10 ilyen tank lesz legalább :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#97946) zodo válasza DrDobos (#97941) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom, nekem is csak "feltételes módban" ajánlották a múlt héten amikor ugyanezt a kérdést tettem fel.

"igen, a 122 mm-es a troll, kicsi átütés, ha viszont bemegy, nagy sebzés"

Kipróbáltam mielőtt kérdeztem volna de nekem nem vált be de ha valaki már ügyes és jól helyezkedik/céloz akkor beválhat.

[ Szerkesztve ]

(#97947) jr1994 válasza rlazol (#97943) üzenetére


jr1994
addikt

Ráadásul a jutalom egy Black Prince-ágyús fos. WG RNG-t ismerve a nagy xp gyűjtés során legalább egy brutális szopóág borítékolható. Ki kell próbálni, de nem biztos hogy én akarok ezzel szívni :U

Tegnap: bombavető küldetésre megyek, Prokhorovka hegyén csoportosulnak a papír tankok, odalövök, STA-1 hal, 50B-re 800 sebzés, marad neki 40!!! :W

Szbalogh: egyetértek, az én gépemen is mintha szebben futna. Normál grafikával játszok, amit enged azt maxra húzva. Kipróbáltam a fejlesztettet, most már elment minimumon de az csúnyább mint a normál volt, úgyhogy maradt az.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97948) zodo


zodo
nagyúr

KV-1 legénység elérte a 100%-ot és ha jól emlékszem "mindenkinek javítás" volt az ajánlás ?

(#97949) Chris0321 válasza zodo (#97948) üzenetére


Chris0321
addikt

A parancsnoknak 6. érzéket érdemes adni.
Én a KV-1-et és az M4-et is troll ágyúval használom, nekem az jött be inkább. A KV-1-hez szerintem jobban illik, mivel elég lomha. Én általában top tier voltam vele, ott pedig elég szépen lehet sebezni. A gyenge játékosokat eléggé meg szokta lepni egy komolyabb sebzés, utána már rögtön nem olyan lelkesen támadnak. Tettem rá töltés és célzásgyorsítót is, hogy minél több sebzést tudjak bevinni.

(#97950) h1mpi válasza jr1994 (#97947) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen és a tank inspector szerint nem egy nehezen átlőhető tank...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.