Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97501) virkir válasza h1mpi (#97496) üzenetére


virkir
veterán

A T110 mindene pattint?
Én akkor tuti másik játékkal játszok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#97502) h1mpi válasza virkir (#97501) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A legtöbb része azért elég jól. Persze minden tanknak van weak spotja és ne oldalról vagy hátulról értsd, amit írtam. Ha nem 300-as pennel lövöd a hasa is tud pattintani és a kupak is elég random.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97503) grizlisandor válasza h1mpi (#97496) üzenetére


grizlisandor
addikt

Értelek, de szerintem te túl sokat vársz el ettől a tanktól! :DDD
Először szerintem a 90es ágyúval próbálkozok majd, 170/240 pen/dmg 6 secenként, gold meg 258 pen. 4 puszi után mehet a garázsba a bulldog. :) Azt ne mond, hogy a T32 jobb artycélpont a KV-4-nél. :P

(#97504) #84221696 válasza syler123 (#97500) üzenetére


#84221696
törölt tag

Persze, hogy eladhatod. Akár az összes tankod is, ha úgy akarod. :)

(#97505) h1mpi válasza grizlisandor (#97503) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mind a kettőt szeretik lőni ;)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97506) Because


Because
őstag

na ezért nem értem miért kell 5-ös ellenfél ellen menni 3-asként: we didn't even scratch them
benne vagyok a seggébe az meg mosolyog :D

[ Szerkesztve ]

(#97507) Chris0321 válasza Because (#97506) üzenetére


Chris0321
addikt

Régen 3 tier volt a normál eltérés, 6-osok ellen is mehettél és akkor még nem volt kreditért gold ammo.

(#97508) Because válasza Chris0321 (#97507) üzenetére


Because
őstag

na mind1 minden ágat passzoltam, csak az orosz maradt eddig ezekkel megy a legjobban.

(#97509) Diarmand válasza Chris0321 (#97507) üzenetére


Diarmand
senior tag

Na és a régi szép idők, amikor még a sima KV-k riogatták az Is4-eket? :D

(#97510) tween


tween
őstag

sziasztok!
VGA csere előtt állok és nem tudom mit vegyek erre a játékra, hogy legalább közepes grafon jól fusson ( fullHD felbontásban) . Egy gtx 750 ti 2gb-ot néztem ki. Megfelelő lenne?

[ Szerkesztve ]

(#97511) Bingisz válasza Diarmand (#97509) üzenetére


Bingisz
addikt

Ohh még szétválasztás előtti KV-val volt tier10 T30 killem. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97512) Stigma.HC válasza Diarmand (#97509) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én élveztem akkor is piszkosul a játékot. A mostani két tier különbség? Ugyan már ez semmi :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#97513) fradi81 válasza tween (#97510) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam 1680-ban megy vele magas grafikán, elég lesz közepesre.

moto g72, Ninebot d28e

(#97514) vhw válasza tween (#97510) üzenetére


vhw
addikt

Egy sima 1 Gb 750-nel ilyen beállításokkal ~40-60 fps környékén mozog fHD-ban.
2 Gb-s ti teljesen jó lesz szerintem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97515) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Hali! Ez a szabad XP felhasználás képességnöveléshez ideiglenes, vagy ez egy új végleges funkció? (Elég jó dolog, legalábbis az első képességnél.)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#97516) joergie


joergie
őstag

Megkérdem már, ebben biztos vannak nálam okosabbak. egy amd am3 foglalatos ddr3-as 235e kétmagos 45w-os proci ketyeg a gépben 2.7ghz-en, 2gb rammal, és egy hd4830as 512mb vidkarival. Mekkora legkissebb ráfordítással lehetne érzékelhető élményjavulást elérni? +2gb ram? vagy egy izmosabb proci?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#97517) 04ahgy válasza joergie (#97516) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Erősebb CPU (minél magasabb MHz, minél nagyobb egy szálas teljesítmény).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#97518) vhw válasza joergie (#97516) üzenetére


vhw
addikt

Ram mindenképpen kéne - játékon kívül is javítana a helyzeten.
A wot-hoz meg ugye proci kéne még... vagy ezt a meglévőt feljebb húzni, ha a proci/lap/hűtő tolerálja.
Vagy találni valami jóféle phenom II-t (most itt aprón vannak 6-7k-ért 2 magos ~3+ GHz-sek).

Ezen felül meg platformváltás... 1155-ös lap, meg hozzá akár egy celeron/pentium.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97519) Kakumix válasza Kean_Sorbo (#97515) üzenetére


Kakumix
senior tag

Akció, de már nem először. Ráadásul ez most egy rövid akció, ami szeptemberig tart :)

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#97520) Because


Because
őstag

a lehető legjobb felállás és újra értelemet nyert a we didn't even scratch them :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#97521) vhw válasza Because (#97520) üzenetére


vhw
addikt

Elhiszem, hogy kezdőként nem könnyű és gyakran reménytelen a játék, de ezen a pályán inkább okosan kell felderíteni ha már ilyen leosztást dobott a gép - ami meglehetősen sok tapasztalatot és pályaismeretet kíván... De hátul üldögélve valóban nem lehet csinálni semmit...

Másrészt nem igazán értem az új játékosok "tanácstalanságát"; találkozik a problémával, hogy az ágyúja mit sem ér nagyobbak között (szembesültem vele anno én is)
-> a megoldás, hogy nagyobb ágyú kéne, nem?
-> ha már egyszer nem lehet nagyobbat rakni az adott tankra keressünk olyat amire lehet
-> azonos szinten a TD-kre az esetek döntö többségében van nagyobb ágyú: nagyobb sebzés, nagyobb átütés
-> nagyobb esély a sebzésre, a kill-re, a sikerre

És TD lévén nyugodtan maradhat kicsit hátrébb - amíg ismeretlenek a pályák, az ellenséges tankok stb. - mert egyébként is ez a tanktípus feladata. A nagyobb löveg miatt nagyobb távolságról is lehetséges sebző lövéseket leadni.

De hogy mozgékony, könnyű fegyverzetű tankkal támasztjuk a bázis közeli ház oldalát, újra és újra elkeseredetten nyugtázzuk, hogy ezredik alkalommal sem képes átütni semmit a lövegünk... nos az tényleg nem vezet sehová.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97522) Because válasza vhw (#97521) üzenetére


Because
őstag

véletlenül se akarok ennyi időt belerakni a játékba és jó nekem a háttérben :)
random játékosokkal pedig esélytelen a taktika

(#97523) kchryss válasza h1mpi (#97496) üzenetére


kchryss
addikt

Hehe. Tegnap, életem első CW-ján pont egy T110E5-öt égettem ki a Centurion 7/1 nem top ágyújával ap lőszerrel, azaz 226 pennel :)

(#97524) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nemrég kérdezett valaki a Löwe-ről. Mai első kanyarom vele. Elég jól sikerült. :DDD

Replay.

(#97525) vhw válasza Because (#97522) üzenetére


vhw
addikt

Egy perccel sem kell több idő ahhoz, hogy egy tankvadászt válassz/fejlessz ki.
Azzal kifejezetten maradhatsz a háttérben (ha egyébként sem használod ki a mozgékonyság / forgó torony adta előnyöket) - és több kárt tehetsz az ellenségben egy nagyobb ágyúval; akár közel, akár távolabb van.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#97526) fradi81


fradi81
veterán

Ez a new skill egy bug lenne?

moto g72, Ninebot d28e

(#97527) Because válasza vhw (#97525) üzenetére


Because
őstag

köszi! ezért mondom, hogy bőség zavara :U

olyan rég játszottam már bármivel még szerencse, hogy volt itthon madzagos egér is bill a vezeték nélküli használhatatlan lett. néznem kell normális számítógép asztal, mert a mostani kihúzható részén el se lehet férni... aztán a szememet bántja a monitor... mennyit mindent hoz maga után egy 750ti vásárlása :DD

(#97528) Zolee_70 válasza fradi81 (#97526) üzenetére


Zolee_70
senior tag

csak azt jelzi, kb mennyi csata után érhető el egy új skill...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#97529) fradi81 válasza Zolee_70 (#97528) üzenetére


fradi81
veterán

Azt értem, de azt írja 3 csata és megvan, pedig ugye nem csak 3 kell ha a jelenlegi 48%-on áll.

moto g72, Ninebot d28e

(#97530) szbalogh válasza fradi81 (#97529) üzenetére


szbalogh
őstag

Annyi csata után érik el a 100% alapskillt. Béna a kiírás de túl sok programozás lenne kijavítani.

Nick: HE_Storm

(#97531) galervin93 válasza fradi81 (#97529) üzenetére


galervin93
őstag

Van három 99 százalékos legényed (parancsnok + a két 109-es).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#97532) rudii


rudii
tag

Csúzli mindenkinek! ;) Úgy érzem a mai játékom ilyen tökéletes lesz! :D Amennyiben nem, sok goldra lesz szükségünk. :ASD :D
[Live Stream]

(#97533) #43783936 válasza rudii (#97532) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csak óvatosan a mutogatással! :)
Ugye tudod, hogy van olyan hely e földtekén, ahol ez a jelzés a puncit jelöli?
Ha ott goldozni kell, akkor megette a fene az a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#97534) csapee válasza vhw (#97525) üzenetére


csapee
senior tag

Hát régen tényleg könnyebb volt, de a pályaváltozások nem ebbe az irányba kedveznek sztem. Medium/scout a következő átütés nerfig sokkal könnyebben játszható sztem. :U

Csapee

(#97535) adamgreen


adamgreen
senior tag

Next top of the tree AMX 50 B vonal.
Szerdátol indul ;)

(#97536) fradi81 válasza adamgreen (#97535) üzenetére


fradi81
veterán

Akkor csak el kell kezdeni farmolni erősen :)

moto g72, Ninebot d28e

(#97537) rlazol válasza syler123 (#97500) üzenetére


rlazol
addikt

syler123: nyugodtan eladhatod a tankot, amíg van hely a barakkban a legénység oda kerül.
A gond akkor van, ha nincs hely a barakkban.

ugye nem a KV1-be akarod tenni a DW2 legényégét? Mert az nem fog menni, mert nem azonos a nemzet...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97538) syler123 válasza rlazol (#97537) üzenetére


syler123
veterán

Nem, elnéztem a tank nevét, vk 30.01 h lett a dw2 helyett.

(#97539) Viktoár


Viktoár
addikt

Kihagytam 2 napot a játékban erre ma minden csatában első lövésre vagy az ammo storage-t lövik el vagy a töltőt.Kivétl nélkül minden csatában és tök mindegy milyen tankkal megyek.

Mentem t3-as könnyűvel,t5 könnyűvel,t6 könnyűvel,t6 nehézzel,t4 td-vel,t9 td-vel Mindezt úgy produkálja a játék hogy egyetlen arty találatot sem kaptam.Mindegyik járművel legalább két kört mentem és az első találatra elszált a két dolog közül valami.

A dolog érdekessége az hogy mielőtt elékezdtem játszani bármivel is,betankoltam nagyméretű elsősegélyből és nagyméretű szerszámosládából.

Kövezzetek meg de én úgy látom szándékosan használtatja el velem a fogyócikkeket. :U Így 12 csata után már kicsit idegesítő hogy ennyi cuccot el kellett használnom,hiába van leárazva.

Üdv:Viktor

(#97540) h1mpi válasza Viktoár (#97539) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Összeesküvés elmélet /ON /OFF :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97541) Gyuri27 válasza h1mpi (#97540) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván annyi ennek az esélye mint a lottó ötösnek.
Persze mondjuk azt, hogy stupid a játékos és valamit rosszul csinált.
Téma letudva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#97542) rlazol válasza Viktoár (#97539) üzenetére


rlazol
addikt

elképesztő milyen kapacitást és lojalitást nézel ki a WG programozóiból és szervereiből...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97543) Viktoár válasza Gyuri27 (#97541) üzenetére


Viktoár
addikt

Nyílván én vagyok a hülye hogy így alakultak a csaták .... :C

Azt tudja valaki hogy a redshire mapon miért állnak a td-k állandóan a bázis melletti dombra a házak mellé?
Onnan nem is látnak rá oda ahol a nehéztankok szoktak csatázni,ergo nulla támogatást kapnak.

Akkor tudnak hozzászólni amikor leszedik a saját csapatuk nehéztankjait és a alacsony hp-s ellenfelek megindulnak a bázis felé.Viszont akkor meg már menjenek a pi..ába. :U

Üdv:Viktor

(#97544) h1mpi válasza Gyuri27 (#97541) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én elég sokat szidom a végét, de azt azért nem nézem ki, hogy XY megveszi a javítókészletet és tomató józsika azért lő neki ammo racket. Én már 3 hónapja vettem vagy 2000 db-ot és mindennap elhasználok egy csomót, mert a 8.4-el jöttek a sokkal jobban sérülő modulok. Legalábbis ahogy észrevettem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97545) Viktoár válasza h1mpi (#97544) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is elhasználok egy csomót naponta de zsinórban ilyen szopást már nem tudok szó nélkül hagyni. :N

Üdv:Viktor

(#97546) h1mpi válasza Viktoár (#97545) üzenetére


h1mpi
nagyúr

itt meghallgatásra találsz :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#97547) pyxystyx


pyxystyx
tag

Sziasztok!

A mostani akciót kihasználva szeretnék fogyócikkeket venni, de valamiért nem lehet.
Már a vásárlási panelen is üresek a mezők, ha beírom, hogy hány darabot akarok, az ára sem jelenik meg, de a vásárlás gombnak sincs felirata. Amikor mégis rányomok, kiírja: "Fogyócikkek 'Kis javító készlet' megvásárlása sikertelen. Próbáld újra később." Kreditem van elég a vásárláshoz.

A legutóbbi ilyen akciónál sikerült bevásárolnom, most nem tudom miért nem megy.
Vagy valami feltételhez lenne kötve a vásárlás? :F

(#97548) ddt500hu válasza pyxystyx (#97547) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valami mod bezavar. Már ha használsz.

(#97549) pyxystyx válasza ddt500hu (#97548) üzenetére


pyxystyx
tag

Köszönöm a választ. :R
XVM, J1mB0's crosshair, és Vitiris damage panel van fent, de akkor leszedem és meglátom...

(#97550) #84221696 válasza Viktoár (#97543) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem ma csak egyszer adta be a redshire-t és én is oda álltam kempelgetni a 8.8-as jt-vel. Én azért, mert messzebre nem jutottam el ezzel a harckocsival, mert ez a csiga a szakadékba sem gyorsulna fel rendesen. Arról a dombról tudtam sebezni. Mondjuk ht-kat azért nem, de vagy két light beleszaladt a pofonomba.:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.