Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93016) szbalogh válasza joergie (#93012) üzenetére


szbalogh
őstag

Annyira nem sietek vele, van bőven idő. Szépen lassan meg lesz a maradék is. Meg a 260 annyira nem izgat. ű
Szpotoltam 2-5,5k-kat. De a medessel egyszer nagyon felhúztam magam. T-34-85-el kiszedtem egy e-25-öt, aztán toltam lefelé a maradék su-152-t. Utolsó lövésre készültem, húzódott vissza de mentem utána, mert mellémlőtt... már egy másodperc alatt volt a számláló... nyomva tartottam a gombot...... erre egy piros M6 valahonnan a pálya másik sarkából elmákolta....
Utána felnyomtam ár az összes feljelentésem. :(((
Nagyon ritkán tesz be 2db 7-es td-t. Ebben a meccsben is csak ez a kettő volt. Kipróbáltuk szakaszban, hogy 2db eggyel nagyobb TD-vel megyek be (8-as med, 9-es TDk), de nem volt a másik oldalon egy sem. Nem működik az ami az artyknál.

jagada: IS-3 minden pályán jó, T32 pályafüggő de ha jó helyre kerül nagyon erős, az 50 100 pedig eléggé user függő
medekből az obj 416
lightokból mind a 4, de talán a wz a legjobb az optimális legénység miatt.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.