Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#8686) Patrick76496 válasza Remus389 (#8685) üzenetére


Patrick76496
őstag

Akkor te valami hihetetlenül nagy tűrőképességű ember lehetsz, játssz KV-2-vel. :C Megszenvedtem a T32 szintén 0,41-es pontosságával (bár 90%-os találati arány), ebből kiindulva ez sem lehet annyira pontos. 2,5 sec célzásidő szvsz nem olyan kevés egy medium tanknak, ahol a dolgok gyorsan történnek. Néha még a Churchill III, T-34 duó 2,3 másodperce is soknak tűnik, utóbbin pedig van venti és EGLD is.

Az M4-et nem troll ágyúval használod?

A kill nem számít, a átlagsebzésed írd be. Mivel pár hete vettem vissza a T-34-57-et, ezért alig járok vele ~510-nél, viszont a Type T-34-et ~780-al adtam el.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.