Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76651) Enzolord válasza szbalogh (#76650) üzenetére


Enzolord
addikt

A 268 ága sokkal könnyebb, de mióta kiherélték a 268-ast, azóta a 263 jobban megéri.. Csak sajnos azon az ágon a kilences top ágyúja ér valamit..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76652) zsolthee válasza Warton (#76639) üzenetére


zsolthee
senior tag

Kösz a beszámolót, de van 1-2 gyanús dolog abban amit mondasz.
Pl az A44-nek hol jó a lövege? Lassan céloz és pontatlan...nem illik egy medre.
416-nak nehezebb ammo rack-et lőni mert laposabb mint a többi orosz med. Jó, oldalról persze el lehet találni, de szemből úgy vesszem észre. hogy pattogósabb
Ezen az ágon papír szerint A44-től tartok a legjobban. 8-ig elmegyek, mert a 416 mozgatja a fantáziámat.
Van itt valaki aki ez utóbbival jó tapasztalatokkal rendelkezik?

(#76653) jozefgucci1 válasza szbalogh (#76650) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem erre elég egyértelmű a válasz a 268-felé vezető út , mert ott azért addig minden TD nagy élvezeti faktor . A SU a troll ágyúval mint a KV2 aztán az ISU a bl10-el már nagyon aprítós és az OB704 zárja a sort . A 268 felejtős . Tudom a 263 a másik végén sokkal jobb és ha T10 TD kell akkor inkább az de az oda vezető út szívás .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76654) szbalogh válasza zsolthee (#76652) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem a 430II-vel ment jól a játék. Valami kis páncélja ennek legalább volt. 416-al meg szoktak fordulni 8-as században. Talán a legjobban használható 8-as med. Az előtte levőkre nem emlékszem, nem emntem velük emlékezetes csatákat, de a 7-esnek a motorját rendszeresen ellőtték.

Nick: HE_Storm

(#76655) szbalogh válasza jozefgucci1 (#76653) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi mindkettőtöknek. Azt nézem, hogy a 268-ra 80k-val több xp kell. Mennyivel mozgékonyabbak a 263 ágon? Nekem a 263 nagyon szimpatikus.

Nick: HE_Storm

(#76656) jozefgucci1 válasza szbalogh (#76655) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A 263 ágon a Tier7-8 egy vicc kategória ! Hiába a mozgékonyság ha bármi belövi nincs sebzés és cserébe az ágyú kitéríthetőség is a határon van . Lentebb írták , hogy a kilences már használható és a tízes lenne az igazi . A 263 ha az alja el van rejtve akkor nem lehet belőni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76657) fradi81 válasza szbalogh (#76655) üzenetére


fradi81
veterán

su100m1-nél tartok nekem ez a vonal pl. jobban bejön, elejéről pattognak szépen és 1v1-ben sincs lefutva semmi ha jön egy közepes tank. A másik vonal szerintem inkább fun a hatalmas sebzés miatt.

moto g72, Ninebot d28e

(#76658) Djuree válasza jozefgucci1 (#76653) üzenetére


Djuree
félisten

+1

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#76659) PAWI válasza lacibacsi (#76607) üzenetére


PAWI
tag

Szia! Teljesen biztonságos a bankkártyás fizetés. Viszont én jártam úgy, hogy hibát írt, kétszer is, aztán mégis pár perc múlva jóváírta mindkét tranzakciót. Szóval, ha az oldaluk szerint nem sikerült, azért nézz rá az accodra, hátha megjön az arany (vagy amit veszel).

(#76660) dfsz34 válasza zsolthee (#76652) üzenetére


dfsz34
őstag

Erős a gyanúm, hogy nem fogod szeretni az obj416-t. Motorját ellövik, nulla ágyú süllyedés, gyakorlatilag oda van heggesztve az ágyú, nem fordul teljesen körbe a torony, csak 150 fokot. Egyszóval mindig gimnasztikázni kell vele. Egy ideig ez lehet érdekes, de utána ...

Előnyei a jó ágyú, de ahogy tapasztalom a "pro" játékosok a komoly átütésű aranyat köpik belőle, ez mondjuk magyarázat arra is, hogy miért van az egekben a wn8 szintje. Mondjuk ez annyira talán nem fontos dolog, de készülhetsz egy kis stat mélyrepülésre vagy intenzív arany használat szükséges. Főleg igaz ez arra az időszakra, amíg még nem elit a tank. Fullosan már el lehet érni vele az elvárt szintet gyakran, de nem mindig és főleg nem átlagban :) Ha másért nem, azért érdemes ránézni a wn8 szintekre, mert azt ugye a játékosok által elért eredményekből állítják össze, tehát kb akkor éred el a jó szintet a tankon, ha kb ugyanazt le tudod hozni, mint mások.

A fő előnye, amiért én erre mentem, hogy innen elérhető mindhárom tier10 med, a másik ágról nem és kinek van kedve még egy ágat kihúzni?

Most néztem meg, van egy jó kis oldal, ami kielemzi tankonként a teljesítményt. Az obj416 a harmadik legkevésbé ajánlott tank nekem :N Hát igen, sok szabad xp és arany lőszer kell(ene) ehhez a tankhoz, de szabad xp kell másra, kredit meg kell az akciós tankokra.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#76661) Kean_Sorbo válasza szbalogh (#76655) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nerf ide-oda a 268 egy nagyon jó támadó TD. Városi harcban elég veszedelmes dolgokat lehet vele összehozni. Egy bajom van csak vele,ha 560-at lő a 750 helyett, amit elég gyakran meg is tesz.
Ha valaki hátul kempelgetős, távlövő töketlen, akkor hanyagolnia kell ezt a tankot az ágyúja miatt.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#76662) Warton válasza zsolthee (#76652) üzenetére


Warton
őstag

Nekem az A44 107-es lövege igen jónak tűnt, emlékeim szerint nagyot sebzett. Szvsz pontosabb mint az IS vonal 122-es lövegei. Egyedül a gundepje volt rossz, de ezen az ágon egyik tanknak sincs gundepje.

Obj416: igen, laposabb nem tudom, hogy ez hogy függ össze az ammorackkal :F Nekem rendszeresen ammorackot lőttek és/vagy motort, azaz rendszeresen robbantam és lobbantam :DDD , saját tapasztalat, lehet másnak más tapasztalata volt. A torony lehet pattogós, a test egyáltalán nem, max a kavicsokat pattintja. Az A44 páncéljára már inkább jellemző a pattogósság.

Mindkét tanknál örültem, hogy eladhattam. Csak azért csináltam meg, mert a cél az volt, hogy a garázsban legyen az összes a játékban lévő 9-es med tank. Így amikor ki lett fejlesztve a következő akkor egyből eladtam. Úgyhogy én, személy szerint nem javaslom ezt az ágat, bár az Obj416 tud az ellenségnek meglepetéseket okozni. Bármelyik másik médium ágat inkább javaslom, mint ezt.

(#76663) dfsz34 válasza Kean_Sorbo (#76661) üzenetére


dfsz34
őstag

Azt én se értem, hogy miért húzzák le sokan az obj268-t. Pláne az obj704-el szemben, ami úgy fordul, mint a reumás csiga, SP-vel körbefutom :))

Szemből lényegesen nehezebben belőhető, mint egy obj704, annak akkora gyenge pontja(i) vannak, mint egy ház. Jobban tartok egy obj268-tól, mint egy obj704-től.

Inkább az van, hogy a nerf előtti tank tényleg kiváló volt, most már nem tűnik ki semmivel, átlagosnak mondható.

(#76662) Warton: Az A-44 lövege egy förtelem. Nagyot üt, de ez minden jó, amit arról el lehet mondani. Pontatlan, nagyon lassan céloz be, mozgás közben csak nagyon nagyon közelről lehet vele lőni, különben mellé. Nem tudom, milyen tankra való, de medre biztosan nem illik.

[ Szerkesztve ]

(#76664) Bingisz válasza dfsz34 (#76663) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert a 268 aztán gyorsan fordul. Ohh wait...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76665) sith7 válasza Bingisz (#76664) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha gyorsan nem is, de gyorsabban, mint az OBJ704 :K

Több mint 300k xp kifarmolása után a 268 egy Ferrari - nak tűnt a 704 után

(#76666) Bingisz válasza sith7 (#76665) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát inkább a 704 kategóriákkal jobb kitéríthetősége, mint a 268 lehelletnyivel jobb fordulása.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76667) Jolet


Jolet
őstag

hát nem tudom tegnap hová volt állítva az a képzeletbeli csúszka a WG-nél, de elég szívatós nap volt. :-)
az alacsony tieres tankjaimmal alig értem el a 800 WN8-at mire lecsillagoztam őket, miközben más napokon 2200-2500 között szokott lenni ugyanez a mutatvány.
Na gondoltam kitolok velük és bevetettem a máskor is jól működő technikát és elővettem a 10-es tankjaimat.
Nem igazán jött be. de 80 csata alatt sikerült 1735-re feltornászni, aztán abba hagytam.
Egy viszont nagyon zavart, ennyi arty már nagyon régen volt. Legalább 10 csatában volt 5 arty oldalanként, de a többiben is inkább 3, mint 1, és max ha 20-ban nem volt egy se.

Ma viszont minden helyre állt a rend és 20 csata után 2488 a WN8-am.

Volt ma két izgalmas csatám, ahol egyedül maradtam és meg is nyertük.

Ezen a pályán papírtankkal sosem tudom hová álljak, de ez a hely gyakran beválik:

[link]

És egy másik, ahol nem akartam kockáztatni és sok goldot lőttem akkor amikor nem kellett volna, de sikerült ezt is megnyerni:

[link]

OBJ. 268-hoz annyit fűznék hozzá, hogy a nerf után elő se vettem, mert annyira nem adta, de az utóbbi napokban megtáltosodott és újra élvezetes vele a játék.

OBJ 430 II pedig egy igazi állat tank, olyanokat lepattint, hogy öröm nézni, az ágyúja is kiváló, szeretek vele csatázni minden hátránya ellenére és ki merem jelenteni, hogy jobb az elődeinél.

bocs ha hosszú lett, de úgy is ritkán írok :DD

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#76668) jozefgucci1 válasza Bingisz (#76666) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt én is így gondolom ! Megtartottam a 268-at mert ha annyit küzdöttem érte akkor nem adom el és az elején jó volt nagyon ,de max szakaszban megyek vele . Nekem a 704 jobban fekszik nagyobbat is sebez mint a 268 . Elég gyakran dob az előbbivel olyan 600 körüli sebzéseket ami T10 TD-től egy vicc .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76669) dfsz34 válasza Bingisz (#76666) üzenetére


dfsz34
őstag

Meg a lényegesen pontosabb és komolyabb átütésű ágyúja és az erősebb frontja...
Meg hp is több van, de ok, erősebbek is az ellenfelek valamivel.

A leheletnyi fordulás előny az 28 vs 19, ráadásul gyorsabban is céloz be. Az obj704 a kempelő királyok tankja, az "arc" valóban jó, de mozgékonyság csak egyenesen előre van meg. obj268-t gyakran látok egyedül is akcióba menni és sikeresen. Egy obj704 ott halna meg azonnal, mert még a maus is körbefutná kis túlzással. Hordában nyomulni meg minden TD tud, ahhoz nem kell ész.

(#76670) Mottie


Mottie
őstag

Hát unalmas volt, de win és Ace :)

Replay -unalmas, de a Ram II blind shot az ott volt :D

Be Victorious!

(#76671) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#76661) üzenetére


ddt500hu
veterán

A nerf után sokáig alig használtam a 268-at (állandóan 700 alatt lő azóta is) aztán elkezdtem megint ráérezni. Tetszik, hogy mindenhová odaérek vele és megint lett vele tank ász. De a WT. Pz IV többször lő 800-ast a nagy ágyúval mint ez a szerencsétlen. A kicsi ágyúkitéríthetősége jobban zavar mint az, hogy az átlag alatt lő.
Mondjuk egy 303 000XP-s tankot ne nerfeljenek hülyére ba.... meg! :((

76669) dfsz34 Igen a 268-at azok közé a TD közé sorolom amelyik "meg tudja védeni magát". Ezt nehezen kerüli be valami 80-al közlekedő T8-as light. 704-el, ISU-val, T95-el véged van mint a botnak.

[ Szerkesztve ]

(#76672) [HUN]Dani válasza jozefgucci1 (#76656) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A 263 ha az alja el van rejtve akkor nem lehet belőni . Bullshit.. Éppen, hogy belőhető simán.

magyarsrac

(#76673) Bingisz válasza [HUN]Dani (#76672) üzenetére


Bingisz
addikt

Háát. Annyira azért nem könnyen szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76674) [HUN]Dani válasza Bingisz (#76673) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Jóó hát több száz méterről nyilván nem, de közelebbről 250 pen körül szerintem lazán belőhető.

mod: A löveg melletti részekről beszélek ám, de gondolom te tudod. :B

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#76675) Bingisz válasza [HUN]Dani (#76674) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze a lövegpajzsot lehet bevinni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76676) jozefgucci1 válasza [HUN]Dani (#76672) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Merthogy ez egy kifejezetten városi td ám ami ott van az arcomban . Én is tudom hol kell lőni ,de masszívabb mint a 268 az biztos és igen távolabbról már igencsak mókás belőni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76677) h1mpi válasza Jolet (#76667) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az SP-d olyan, mintha nem is lenne a pályán. Alig veszik észre, gondolom full álca rajta van.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#76679) Enzolord válasza #40993792 (#76678) üzenetére


Enzolord
addikt

Az M103 nekem is nagy kedvenc volt, főleg fullosan, hiába csinálják azt sokan vele, hogy a középső ágyúval húzták ki az E5-öt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76681) emre válasza #40993792 (#76678) üzenetére


emre
veterán

9-es gépből van a legtöbb a garázsomban, és ezekkel is játszok legszívesebben. (szám szerint: 19db T9-es van, meg 18db T10-es, 16db T8-as meg pár apróság) :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76682) Kean_Sorbo válasza jozefgucci1 (#76676) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ha egy 263 megpróbálja ezt a távol maradok technikát, akkor belecsúzlizok egy HE-t aztán mehet a fogyócikk boltba utánpótlásért, és hívhatja a mentőhelikoptert a legénységhez. A következőnél meg pisloghat.
Ha közel jön, akkor meg durr a közepébe. Bár én előszeretettel használom ezt a technikát, bármelyik tanktípus ellen. Ha majd megyek vele vagy 2-300 csatát, akkor talán lesz róla jobb véleményem. Addig számomra egy gyengébb akadály. A 7-8 elődei amikkel meg most szenvedek, egy érfelvágással egyenértékűek.
Igaz én TD-kkel játszok, azt nem tudom, hogy a futkározó tankoknál alkalmazható-e ez az egyszerű ellenszer ellene.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#76683) Enzolord válasza emre (#76681) üzenetére


Enzolord
addikt

Nálad nem működik az eladás gomb, vagy mi? :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76684) jagada válasza emre (#76681) üzenetére


jagada
őstag

Gondolom egy talicskáravaló pénzt már beletoltál a játékba.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76688) Bingisz válasza Jammalan (#76687) üzenetére


Bingisz
addikt

Ok. :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76689) myckey


myckey
veterán

flame on :o

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#76690) PR0JECTNR56 válasza Jammalan (#76687) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezt amúgy azon túlmutatóan, hogy nem fér bele a fórumszabályzat kereteibe, nem lehetne priviben lerendezned vele?
Elég merész lépés volt közvetlenül Zsolt_72 hsz-e után ezt betenni. ;]

(#76691) sith7


sith7
nagyúr

(#76692) dfsz34 válasza PR0JECTNR56 (#76690) üzenetére


dfsz34
őstag

Mindjárt röpül a "komment" :)

Más, meglepően alacsonyan van a kenyérpiritón az ász szint. 1054 alap xp-re már megadja. Látszik, hogy a sok pro már elment a WTE ágról. Gondolkodom a nagy ágyún, mert a középsővel is jól elvagyok némi aranyoskodás mellett, de mégis érdekel a tier5 második legnagyobb átütésű ágyúja, ami nem szenved ugye a francia célzási problémáktól (ami az első átütésben, de a célzás horribilis vele).

[ Szerkesztve ]

(#76693) Jammalan válasza PR0JECTNR56 (#76690) üzenetére


Jammalan
tag

Nem tagadom, rage comment volt. Csak azért mert nem szemetelem össze a game chatet, mint ő és platoon társa magyarul, azt gondolja nincs más magyar a játékban aki esetleg még tudja is, hogy ki ő. Majd miután meghalt lezsidózza angolul a még élő csapattársát.

(#76694) v!ct0y válasza Jammalan (#76693) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én magyarul szoktam elküldeni mindenkit..:DDD

(#76695) tank1


tank1
tag

Ehh, ez a program.
Felbukkan előttem egy JagdpzE100 az oldalát mutatva. Hmmm, de finom csemege, ajándék a számomra. Erre a WT auf E100 az ötös tárából egy vitte át, egy lepattant, három pedig nem ütötte át. :W
Túl sok már a játék random faktora a számomra. Pedig ha valaki van olyan láma, hogy kitolat a Wt e100 elé, megérdemelné a gyors elhalálozást.

[ Szerkesztve ]

(#76696) Bingisz válasza Jammalan (#76693) üzenetére


Bingisz
addikt

Legközelebb pls. FTR-re küldd már el. Csomó ismerősöm volt már Hall of Shamen, de én még sosem. :O
Ja meg ne felejts el néha sebezni a csatában! ;)

Ui.: A szakasztársam nem írt semmit, szóval lehet kihagyni a dologból. :(((

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76697) edari válasza sith7 (#76691) üzenetére


edari
őstag

(#76698) mynames


mynames
senior tag

Üdv!

Van ez a su85I prem td...megéri? van valkinek ilyen? mi a tapasztalat vele?

(#76699) PR0JECTNR56 válasza Jammalan (#76693) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez a fajta viselkedés nyilván személytől függetlenül elfogadhatatlan a játékban is, de azzal, hogy újoncként ebben a formában illesztetted ezt a fórumba, nos nem a legszerencsésebb választás, ezt viszonylag könnyű belátni. Az érvelést és a megfontoltságot sokkal nagyobbra értékeljük, főleg ha egy kényes téma kerül terítékre.

[ Szerkesztve ]

(#76700) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Tételezzük fel, hogy kell nekem az a T95E2. Melyik ötlet lenne a legjobb.
.
1. Csinálok egy új accot és meghívom magam. Egyik ágat T10-ig kihúzom.
Melyik ágat a legkönnyebb? Nekem német TD WT100-ig elég könnyed volt.
Van most olyan kód amit felhasználhatok?
Érdekes lenne, hogy mostani tudásommal milyen stat jönne össze.
Lehet kéne egy prémtank is a free XP és a kredit miatt. legénységet húzni is jó lenne.
.
2. Van másod accom amin van t6 másikon t8 tank. (40 napja nem lépetek be)
Ha azt meghívom 20 nap múlva, akkor t8-ról könnyen elérek egy T10-et.
Ez működhet így? 1500 csata helyett elég 500
.
3. Fizetek azért, hogy valaki kihúzzon egy T10-est új accal. Kezdetben mehetünk szakaszban is, hogy legyen 3x szorzóm.
Mennyit fizessek? Goldban vagy HUF-ban?
Úgy számolom 1500 csata elég, ha a mostani prém akciókat kihasználja a bértankos.
Prém nélkül 2500 csata kéne a T10-hez.

4.
"Szakaszos" megoldáshoz 1.000.000 XP kell, ez nekem is legalább 1500 csata lenne, inkább 2K.
Szervezni kéne, időre játszani, stb. Beleunnék. Ez szerintem nem járható út.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.