Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76751) jozefgucci1 válasza Bingisz (#76748) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Jaj de jó ez már biztosan nagyon hiányzott sokaknak ;] Nerkem csak az OB261- van meg és néha megyek vele egy kört ,de azért nem teszem fel .Mostanában gondolkodom , hogy az FV304-et ki kellene próbálni mit tud , mennyire használható az az arty ? Sajnos saját bőrömön tapasztalom , hogy egy sarkot simán belő felülről is csak hát ugye a sebzése elég nagyot szór ... szerencsére .

wotinfos posztok között találtam a modra .: ˇˇ"Brutális. Én soha nem tudtam artyval lőni, de ezzel kilövöm a koma szemét a kémlelőnyíláson át. Ezt azért tiltani kellene. Innentől tényleg csak az rng mentheti meg a komátˇˇ

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76752) Habib[HUN] válasza Bingisz (#76748) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ez így első körben nagyon betegnek tűnik... Ezentúl jobban kell majd bujkálni. Mondjuk abban azért bízom, hogy a játékosok többsége nem fogja használni. A nagy részük szerintem semmilyen modot nem használ a játékhoz. Örül hogy rájött arra, hogy a W-vel kell előre menni...Így ez bár kellemetlen, és igen hatásosnak tűnik. (tiltanám is) Viszont nem lesz földindulásszerű változás.
Az a mod ami kiírja, hogy ki és mivel lőtt is tiltva lesz. Az is előnyt ad, ez viszont jóval többet. Halál reá. A lövedék hangja alapján meg amúgy is meg tudja az ember állapítani hogy mivel lőtték. Ezek után nem fogja kiírni, hogy ki volt. Na bummm...

(#76753) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!
Valamiért nem tudok replayt feltölteni a WOT replays-re.Pontosabban feltölti, de minden 0-ás lesz benne semmi adat sem látszik/sebzés, kill stb./Valaki járt már így?
Csak ezt szerettem volna feltölteni...E75 ász

(#76754) PR0JECTNR56 válasza Bingisz (#76748) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

FTR-en megnéztem róla a videót, félelmetes mit tud így vele egy arty, elég nagy segítség tud lenni zártabb vagy akadályokkal tarkított terepen...

(#76755) Jolet válasza Tubi1976 (#76753) üzenetére


Jolet
őstag

Gratulálok, nekem működik

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#76756) Lunky88 válasza 04ahgy (#76734) üzenetére


Lunky88
tag

A TOG platoonnál a társad ammo racket kapott hogy olyan gyorsan elpárolgott a hp-ja? :)

[ Szerkesztve ]

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#76757) 04ahgy válasza Lunky88 (#76756) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lehetséges. Vagy csak minden beadta rá a maxot.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#76758) jagada


jagada
őstag

A németen kívül melyik nemzet arty ágát a legérdemesebb vinni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76759) myckey válasza jagada (#76758) üzenetére


myckey
veterán

az angol jó buli,

pfejj!! kotsog artyk :o

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#76760) PR0JECTNR56 válasza jagada (#76758) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Azt pl. érdemes, amelyiknek az a E-50M van a végén.

;]

Más dolog: a WG legfrissebb ajánlata.
Ha szegény Ady még az élők sorát gazdagítaná, akkor személyesen címezné ennék a fehér orosz kompániának a "Harc a Nagyúrral" című versét.

[ Szerkesztve ]

(#76761) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Szeretem az ilyen csatákat...

(#76762) sith7 válasza v!ct0y (#76761) üzenetére


sith7
nagyúr

Simán lehozod :))

(#76763) h1mpi válasza PR0JECTNR56 (#76760) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mekkora kotlák sz*ok vannak akcióban :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76764) MinionFlasH válasza h1mpi (#76763) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Alig bírom ki, hogy naponta ne b@**zak ki az ablakon ~15ezret :DDD

[ Szerkesztve ]

(#76765) h1mpi válasza MinionFlasH (#76764) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valamelyik nap 30K volt :D Ha valaki megvenné az összesen 1milla goldja lenne a végén és 30 db kotlák sz*r :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76766) jagada


jagada
őstag

Ha megadom a telószámom a játékban, akkor kapok 300 goldot vagy az csak a jelszómódosításért járt?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76767) h1mpi válasza jagada (#76766) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha először megadod, akkor kapsz. Jelszó módért csak akkor ad, ha kampány van.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76768) szbalogh válasza jagada (#76766) üzenetére


szbalogh
őstag

Jelszó módosításért 300 gold egy alkalommal. A telefonszám megadásáért 100 goldot kapsz.

Nick: HE_Storm

(#76769) xAttilax válasza h1mpi (#76763) üzenetére


xAttilax
őstag

miért? ez pl szerintem tök jó ajánlat, ha nem lenne goldom, biztos vennék egyet. az tank tényleg fun lehet.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#76770) jagada válasza szbalogh (#76768) üzenetére


jagada
őstag

Köszi, már megcsináltam. Tényleg kiszúrták a szemem nyavajás 100 golddal.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76771) Warton válasza PR0JECTNR56 (#76760) üzenetére


Warton
őstag

Mit izélsz ez a tank B2 zsírkirály, főleg 3-as szakaszban. Credittermelésre sem, meg legénységképzésre sem alkalmas, de nagyon fun. Tényleg. :)) Csak a Matilda és a Hetzert kell vele kerülni, mindenki mást bedarál.

szerk.: ja és kedvezményes MM-je van, sose találkozik V-ösökkel. :C

[ Szerkesztve ]

(#76772) PR0JECTNR56 válasza Warton (#76771) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Szövegértés. Abszolút nem erről szólt, amire utaltam.

(#76773) sith7 válasza Warton (#76771) üzenetére


sith7
nagyúr

ja és kedvezményes MM-je van, sose találkozik V-ösökkel

Már veszem is :DDD :D

szerk.:
dfsz34
lesz ... hidd el, hogy lesz

[ Szerkesztve ]

(#76774) dfsz34 válasza h1mpi (#76765) üzenetére


dfsz34
őstag

Valahol olvastam, hogy pzii J-t árult a faszi ebay-en 1100 EUR-ért :Y Megnéztem a hirdetést és komolynak tűnik, valami spéci kód, sőt a serb saját kezű írása is mellékelve :) de hogy lesz-e akkora vadbarom, aki kiad ezért ennyi pénzt....

(#76775) jano_77 válasza Tubi1976 (#76753) üzenetére


jano_77
nagyúr

gratula, ez szép eredmény! :C

Adventi kalendár: mit gondoltok, csak olyan akciós csomagok lesznek, amihez tank+vmi jár vagy várható olyan is, amiben ezüst van és esetleg arany vagy prém napok!? Jelenleg ezüst szűkében vagyok, az nem jönne rosszul, hogy a Karácsonyi leárazáskor tudjam venni a tankokat és ne kelljen szelektálni, hogy melyikről mondjak le.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76776) h1mpi válasza dfsz34 (#76774) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez elég jó ajánló :DDD

[15 kill]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76777) fsb1000 válasza jano_77 (#76775) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A mostani tendenciát nézve csak "drága" csomagok lesznek.
Aztán lehet a "kelet-európai" felháborodás nyomán kicsit állítanak a célközönségen és lesz 20 EUR alatti napi "ajándék" is.
.
Milyen lenne már ha otthon a gyereknek mindennap le kéne tennie egy 10 ezrest, ha kinyitja az adventi naptárat?

(#76778) emre válasza h1mpi (#76745) üzenetére


emre
veterán

Mennyit tudsz naponta játszani?
Aztán nézd meg mennyi az átlag xp-d, majd állj neki osztani szorozni, és pillanatokon belül megtudod.

Ha tudnál átlag 1000 xp-t szerezni csatánként akkor ahhoz ezer csata kellene. Ez napi 25 csatával számolva 40 nap.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76779) jano_77 válasza h1mpi (#76776) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nem kamu?!? Illetve miből van ez a kis szörny, hogy szinte senki nem tudta sebezni, csak láncolták folyamatosan!?!? Beszarás. De az egyik enemy tanknak csak én láttam úgy, hogy maradt vmennyi HP-ja a körben vagy ez vmi BUG? Esetleg kamu videó? :F

fsb1000: jaa, hát mondjuk én is úgy tudtam, hogy az adventi kalendár az meglepetéseket tartalmaz a kiszemelteknek - legyen az gyerek vagy akár a párunk! Lehet, hogy tévedtünk vagy a fehéroroszoknál az a szokás, hogy csak akkor kapnak ajcsit, meglepetést, ha fizetnek érte!? ;] Kocsogok

(#76778) emre: csak az kapja meg a T95E2-t, aki meghívja az új acc-osokat vagy az újak is? Mert utóbbi esetben mondjuk érdemes létrehozni egy új acc-ot, de az első esetében nem nagyon. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76780) Enzolord válasza emre (#76778) üzenetére


Enzolord
addikt

Találkoztam ma csatában egy punisher_emre játékossal... Látom, elkezdted a toborzást.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76781) Jolet válasza h1mpi (#76776) üzenetére


Jolet
őstag

miből van ez a tank? titániumból? :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#76782) emre válasza Enzolord (#76780) üzenetére


emre
veterán

Ha nem lőtt ki akkor nem én intéztem a dolgot. :N
Amúgy mióta eldobtam a wotban ezt a nick-et meglepően nyugodtak a napjaim, és nem is kívánok semmiféle közösséget vállalni a török játékosok eme kreativ részével csak mert hasonlóan gondolkodtak a kereszt szüleink.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76783) Iron Funeral válasza jano_77 (#76779) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem kamu, ennek a tanknak ~olyan páncélja van mint a KV-nak (80/50/50, 40mm az oldalsó weakspotokon), ezért cserébe 23mm/46mm átütése van a lövegnek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#76784) jano_77 válasza Iron Funeral (#76783) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha ez tényleg ekkora fun tank, akkor lehet megveszem. ....basszus reggelig voltak akciósak az alacsony tierű prém tankok :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76785) [HUN]Dani válasza jano_77 (#76784) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Amúgy sem lehetett volna megvenni. Talán majd az adventi cuccba benne lesz egy 15-20k ft-s csomagban. :DDD

magyarsrac

(#76786) szbalogh válasza Warton (#76771) üzenetére


szbalogh
őstag

Ha kedvezményes mm-et akarsz ott a Valentine II :) Mindig toptier :K
Szar az ágyúja, de az ellenség 2/3-át simán viszi és a páncélja csak a Hetzer és Matilda ellen nem véd meg.

Nick: HE_Storm

(#76787) sith7 válasza jano_77 (#76784) üzenetére


sith7
nagyúr

Azért fullosan se olyan drágák :N .... írj a Jézuskának ;)

(#76788) szbalogh


szbalogh
őstag

Haverom még nem használta el az inv kódomat és nem is kell neki úgyhogy visszakaptam :DD

Ja, ezt azért írtam, hogy irigykedjetek ;]

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#76789) Warton válasza szbalogh (#76786) üzenetére


Warton
őstag

Kösz, de nekem már van B2-m, így a vali nem érdekel.

szerk.: persze akinek nincs, annak olcsóbb alternatíva lehet.

[ Szerkesztve ]

(#76790) jano_77 válasza [HUN]Dani (#76785) üzenetére


jano_77
nagyúr

játékon belül elvileg meglehet venni 1.000 gold-ért!? rosszul tudom?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76791) szbalogh válasza jano_77 (#76790) üzenetére


szbalogh
őstag

Ezt nem, az az S35.

Nick: HE_Storm

(#76792) fradi81


fradi81
veterán

su-100m1 rambózós replay ebéd mellé. Semmi extra csak gyakorlás obj. 263-ra, ha már top tier voltam :)

moto g72, Ninebot d28e

(#76793) jano_77 válasza szbalogh (#76791) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt hittem, hogy amit itt látok, azt látom ingame is és meg is tudom venni játékon belül ezeket a tankokat!? Most akkor hogy is van ez? :F :U (egyébként az S35f sem rossz járgány, vmi mellé kapott bónusz kóddal lett meg - talán egy maketthez kaptam)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76794) h1mpi válasza fradi81 (#76792) üzenetére


h1mpi
nagyúr

köszi pont ebéd mellett nézem :DD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76795) emre válasza jano_77 (#76793) üzenetére


emre
veterán

A type59 is szerepel a wotdb oldalon. Most akkor hogy is van ez? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76796) szbalogh válasza h1mpi (#76776) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem rég kilőttem egyet T-127-el :)

Nick: HE_Storm

(#76797) szbalogh válasza emre (#76795) üzenetére


szbalogh
őstag

De miért pont a Type-59-et hoztad fel példának ... nem értem :DDD

Nick: HE_Storm

(#76798) emre válasza szbalogh (#76797) üzenetére


emre
veterán

Mert fáradt és ezért egy kicsit buta vagyok, szóval nem jutott eszembe más amit már kivettek a prémium shop-ból. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76799) h1mpi válasza szbalogh (#76796) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gold-al még esélyes is :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76800) jagada válasza emre (#76798) üzenetére


jagada
őstag

KV-220 :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.