Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76701) Bingisz válasza fsb1000 (#76700) üzenetére


Bingisz
addikt

A 2. ötlet nem működik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76702) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Szeretem ezt a kis bádogdobozt jól lehet vele aratni, mondjuk citrom, orange játékosok voltak ezt hozzáteszem.

(#76703) fsb1000 válasza Bingisz (#76701) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért? a 60 napja inaktívnak is 0-ról kell kihúznia? t8-ról nem idndulhat?
Vagy nem lehet várni 20 napot? most kell meghívni inaktívat?
.
500 csata csak megérné a T95E2-öt

(#76704) Bingisz válasza fsb1000 (#76703) üzenetére


Bingisz
addikt

A tier 10-ig kihúzós dolog csak új accnál érvényes.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76705) fsb1000 válasza Bingisz (#76704) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi.. ezt benéztem. Marad a saját "munka", vagy a bértankolás.
.
Szóval melyik ágnak álljak neki új accal?

Tudod, hogy nem szabad nálunk accountot hirdetni, illetve azzal kapcsolatosan információt keresni... mégis megteszed? Inkább ne.

[ Módosította: #40993792 ]

(#76706) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

M41 Bulldogot ki melyik ágyúval használja? Táras vagy sima?

magyarsrac

(#76707) Bad Pritt válasza [HUN]Dani (#76706) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindkettőnek vannak előnyei. A tárasnál pokolian gyorsan ki lehet nyomni a sebzést, a másik viszont mozgás közben jobb és bármikor cserélhetsz a lőszerek között.
Én a legtöbbet a tárassal használtam, de most a nemtáras is nagyon tetszik. Mondjuk a tank önmagában annyira nem...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76709) emre válasza Enzolord (#76683) üzenetére


emre
veterán

De működik. :K
Nem rég adtam el az 50-120-at, a ferdit meg a JP2-őt. De lehet hogy a Lorri is menni fog illetve az A44 ha végeztem a következő gép kifejlesztésével.

(#76684) jagada

Kettővel.
Csak hogy garantáljam magamnak a megfelelő MM-et, kedvező RNG-vel. Meg ugye a prémium fiók mellé illik megvenni a warpack-ot is, az sem kevés pénz. :D

(#76685) Zsolt_72
Szerintem azért a legjobb, mert ez az egyetlen tier amivel mindenféle különösebb gond nélkül tudom pusztítani a nálam eggyel erősebbet, mivel az esetek többségében már a 10-es löveggel rendelkeznek. Sajnos jelenleg a 8-as gépekkel nem szeretek 10-esek ellen menni.

Más:
Volt ma egy érdekes mm rendelkező csatám

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76710) xAttilax válasza dfsz34 (#76669) üzenetére


xAttilax
őstag

ne haragudj a trollkodásért.

de szúrja a szemem az "obj704 a kempelő királyok tankja"

nekem 704-el több a felderített ellenségem mint neked Lorrikával vagy centi 7/1-el és pont annyi mint neked leo pta-val ;] ;] ;] (0,81 az érték) szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#76711) mcwolf79 válasza [HUN]Dani (#76706) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én a simát nagyon nem is használtam, de sztem nem is fogom.
A tárassal brutális pusztítást lehet véghezvinni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#76713) emre válasza #40993792 (#76712) üzenetére


emre
veterán

Nem a félelemről van szó, hanem hogy 8-as géppel 10-es csatában se mozgékonyság sem tűzerő szempontjából nem vagyok tényező.

Ha nem költői kérdés volt akkor tehetek fel screen-t arról mi van a garázsban.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76715) Angel1981 válasza emre (#76681) üzenetére


Angel1981
veterán

Az igen! ;)

(#76717) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Hali!

Tanácsra lenne szükségem, hogy megéri-e 24-értől "kifarmolni" a T-34-85M szovjet T6-os prém med-et. Nemzetenként T6+ 50k xp. Kalkulátor(katt) szerint átlagos player vagyok. :D

Tier6+os tankom van, a németeknél meg oroszoknál. Vehetek az amcsiknál és a franciáknál. A többi nemzetnél 0-ról kezdeném, itt van segítségem, mert a free XP-t nem költöttem és van 100k :D.

Tudom, hogy meg lehet csinálni, nem is arra vagyok kíváncsi, hanem hogy a lehetőségeimhez mérten érdemes-e vele foglalkozni? Jó lesz valamire vagy csak +1 tank lesz a garázsban?

(#76718) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Érdemes neki állni az angol med ágnak? Jó?
Bár a t10 es nem szimpi...

(#76719) Remus389


Remus389
veterán

Amikor közel 9000 damage és 5 kill se elég :(((

[link]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#76720) emre válasza Cseri0058 (#76718) üzenetére


emre
veterán

Nekem csak a cromwell és a fullos cent7/1 tetszik. A többivel szenvedtem. De ez a kettő megtartós lettt.

mod:

Zsolt, akkor majd holnap teszek be pár képet valamelyik topikba. Most sajnos melóznom kell.

Rendben, tudom ez milyen. Meg tudlak várni. - Zs.

[ Módosította: #40993792 ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#76721) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #109

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#76722) Bingisz


Bingisz
addikt

Fel akarnak jelenteni, mert 15,82 sec alatt tölt az E100-am. :DDD
Pedig az adrenalin rush még be sem kapcsolt. ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76724) A Zéé válasza Simi37 (#76721) üzenetére


A Zéé
addikt

-Látótáv jelző lesz a kistérképen, de nem teljes látótáv kör, mert csak összezavarná a kezdőket a kistérkép túlzsúfoltsága.
-Storm megerősíti hogy az új minimap a 9.5-ben jelzi hol voltak utoljára felderítve ellenfelek.

Még a végén nem kell modot használnom. Eddig is csak ez az egy volt ami érdekelt :)

Just a simple Lineman...

(#76725) dfsz34 válasza Bingisz (#76722) üzenetére


dfsz34
őstag

Hajaj, amikor csokival etettem az E-25 legényeit :) Jópár report-ot összeszedtem vele, legalábbis a chat-beli visszhangokat és írásbeli becsületsértéseket figyelembe véve.

(#76726) Jolet


Jolet
őstag

Spottereknél mi a harmadik kör a térképen?

A maximális és a tank látótávolságán kívül van egy harmadik is, de csak a kis Leónál látom

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#76727) fradi81 válasza Jolet (#76726) üzenetére


fradi81
veterán

melyik harmadik?

moto g72, Ninebot d28e

(#76728) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Van most valahol promóciós invite kód?
.
Telefonszámot még nem adtam meg a WG-nek.
Mi történik ha fals telószámot ad meg az egyszeri játékos egy kis gold reményében?

(#76729) Bad Pritt válasza fsb1000 (#76728) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sms-ben kapott kóddal kell autentikálni, szóval nem lehetséges.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#76730) dfsz34 válasza Jolet (#76726) üzenetére


dfsz34
őstag

gépágyús? némelyiknél van ágyú hatótávolság

(#76731) fsb1000 válasza Bad Pritt (#76729) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Akkor inkább veszek goldot.

(#76732) Jolet válasza dfsz34 (#76730) üzenetére


Jolet
őstag

Igen az, köszi

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#76733) rlazol


rlazol
addikt

Tiger(P)-re mi az ajánlott felszerelés?
1 skilles legények vannak rajta, a második 86%-on (javítás, 6. érzék - szokásos dolgok)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#76734) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

TOG II* ász tegnapról, replay:

E25 ász a mai nap, replay:

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#76735) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Elcsesztem egy invite kódot.
Előbb reggeltem vele, aztán meghívtam magam.... és csodálkoztam hogy nem megy.
.
Most egy üres acc-cal kezdem a t10-et kihúzni.
1000 goldot és 7nap prémet buktam.... nem hajnalban kell ezt mókolni,

(#76736) jagada válasza 04ahgy (#76734) üzenetére


jagada
őstag

Nem nem akar összejönni a nagy büdös TOG-al az ász. :O :O

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76737) jano_77 válasza Cseri0058 (#76718) üzenetére


jano_77
nagyúr

T10-et lecserélik és akinek meg van a mostani FV4202, annak lesz lehetősége küldetést teljesítve megszerezni a majdani tier 8 prémként vissza kerülő FV4202-t.
Egyébként én kellemesen csalódtam a med vonalban, azt húzom most pont én is, jelenleg a Centi7/1-nél tartok. Cromwell-t én is megtartottam és a Centi7/1 is elég jó ehhez. Szerintem érdemes, jó tankok.

Ha van egy invite kódom - jó régi, azt sem tudom, hogy működik-e még? - és meghívom magam - FSB1000-nél olvastam ezt -, akkor kapok érte bármit is? Illetve szakaszozni úgy sem fogok tudni magammal, akkor a jutalom tank bukó....vagy vmit nem értek ezzel a küldivel kapcsolatban!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76738) jano_77


jano_77
nagyúr

Fejlesztői Hírcsokor 109:

"Úgy bánnak el a "ki lőtt meg és mivel" moddal, hogy csökkenti a kliens által kapott adatokat. " - Ez azt jelenti, hogy nem lehet használni majd pl Vitiris golddetectoros dameg panel mod-ját!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76739) szbalogh válasza mynames (#76698) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó ágyú, nagyon mozgékony. Egyenesben is gyors és fordulékony is. Nekem nagyon tetszik, most vettem eddig csak nyertem vele 3/3 :) És megszereztem vele életem első De Langlade's medálját is :) Ráadásul nem kempelve bokorból, hanem Himmelsdorfon láttam, hogy nem figyelnek az egyik út felé a kepelők, csak a másik irányba lődöznek. Gyorsan mögéjük szaladtam és kikapkodtam mind a 4-et :)

Nick: HE_Storm

(#76740) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Uraim van egy accountom, ami 5 csatás, és van rajta 2100 gold. A nick név Kelvin_Klajn.
Akit érdekel az első privátban jelentkezőnek átadom az adatait. Telefonszám nincs hozzárendelve, így még 300 aranyat lehet hozzá kaparászni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#76741) szbalogh


szbalogh
őstag

Hű gyerekek, milyen felemelő érzés stressz nélkül játszani WoT-ot! A T95E2-re húzom az orosz td ágat, beletolom az 50-es legénységet, nem fejlesztek semmit csak ami kell a következő tankhoz :) Ez egy jó account lesz kitombolni magam meg csapattársakat lődözni. Prémiumot nem veszek, legénységet nem húzok csak minél előbb legyen meg a 10-es.

Nick: HE_Storm

(#76742) Bingisz


Bingisz
addikt

Ha valakinek van 2 fölös invite kódja, az megoszthatná velem. csak az egyik lesz a kisacchoz, a másik a haveromnak kell. :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76743) szbalogh válasza fsb1000 (#76735) üzenetére


szbalogh
őstag

A jelszócseréért 300 goldot kapsz. Ennyi elég kell hogy legyen a modulokat továbbvinni.

Bingisz: Úgy 3-4 napja használtam fel az utolsót amit a maketthez kaptam egy arty accountot csináltam (1000 gold T7 light, 7 nap prém). Igazán szólhattak volna, hogy lesz ez a meghívásos dolog.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#76744) 04ahgy válasza jagada (#76736) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem is tök véletlen sikerült. Abban a körben meglepően sokat pattantak olyan tankok rólam, ami máskor 10-ből 10-szer átüt. Biztos épp azokat tették szopóágra. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#76745) h1mpi válasza szbalogh (#76741) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mennyi idő lehet kihúzni a nyeremény tankig? 1 millió xp az elképesztően sok idő, nem?
Időlimit van rá?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76746) szbalogh válasza h1mpi (#76745) üzenetére


szbalogh
őstag

Nincs időlimit, én inkább attól tartok, hogy leállítják a toborzó programot, mert mindenki hekkelgeti.

Nick: HE_Storm

(#76747) h1mpi válasza szbalogh (#76746) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na mind1 meghívom egy barátom :B ;] , de az én átlag xp-mmel kb. 1500-1600 csata...

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76748) Bingisz


Bingisz
addikt

9.4 Battle Assistant (camera modification for arty) Skycancer mod: [link]
Minden artys ezt fogja használni, szóval linkelem, hogy ti se legyetek hátrányban.

Legális, nem kell félni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76749) szallasi007 válasza Bingisz (#76748) üzenetére


szallasi007
őstag

Na ez így ebben a formában gusztustalan ha nem ipari kamu :(

(#76750) sith7 válasza szbalogh (#76741) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem szakaszban kell menni a meghívottal ? :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.