Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76101) Valentin90 válasza h1mpi (#76090) üzenetére


Valentin90
tag

Én meg pont úgy tapasztaltam, hogy viszonylag ritkán dobja be a Jumbot T8as meccsbe. A Jumbo azért egyedi, ha a tech tree vonalat nézzük, mert egyaránt lehet folytatni a médium vonalat, de a heavy ág felé is lehet nyitni. Én ugyan egyelőre csak az előbbin haladok, de ki tudja, hogy mikor szottyan kedvem egy usa heavy tankra? :) Akkor meg egyből kezdhetem a T29el, nem kell a T1 és M6on átverekednem magam.

[ Szerkesztve ]

(#76102) Bobyjack válasza Valentin90 (#76101) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Egy probléma lesz majd ezzel, T29-el a legkisebb ágyúval nyomni az izgi.

(#76103) h1mpi válasza Valentin90 (#76101) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a T20-ért mentem először a sima E8-al, aztán eszembe jutott, hogy jó lenne a T29-T32 is. Engem elég sokszor bedob T8-ba nem tudom lehet túl jó a statom vele.
Ezért megvettem a jumbot, de nem csalódtam benne. Elképesztő mit bír, és itt lehet szépen megtanulni egy kezdő játékosnak, mi az a hull down. :K

Más:

Nálam ritka a tank ász sajnos, mert elég frontvonalas támadó vagyok és gyorsan kilőnek, de ha kijön a lépés, akkor az rendesen. A kis VK3601H-val 2 796 dmg 6 kill :)) A végén egy tomato full hp-s KV85 volt a fél Hp-s tankommal szemben az ellenfél, ezért lőttem el rá az 5 goldot, hogy biztos legyen a kill és az Ace. Bár így utólag sajnálom, mert anélkül is átvitte volna :P

replay akit érdekel El Halluf

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76104) szbalogh válasza Warton (#76091) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó tank. Amiről eddig nem volt szó a nagy átütés, nem kell soha gold bele. Jól le tudja hajtani a csövét (nem annyira mint a Chi Nu de így is kitűnő) a keskeny toronnyal együtt nagy előny dombos részeken. A sebzése is jó a tierjéhez képest. Gyorsan tölt és viszonylag pontos is. Én csak ajánlani tudom. Tavaly karácsonyra kaptam sógoromtól :)

Nick: HE_Storm

(#76105) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ennyi volt, lejárt a prémium előfizum.
Kicsit be fog lassulni a fejlődés, bár mostanában nagyon nem is játszok.
Viszont T9-T10-zel kicsit óvatosabban kell menni, mert durván deficites tud lenni egy rosszabb kör.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#76106) Lunky88


Lunky88
tag

Szerintetek lesz még a jelenleginél jobb leárazás karácsonyig? Gondolok itt a goldra, meg prémium accountra.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#76107) sith7 válasza Lunky88 (#76106) üzenetére


sith7
nagyúr

Kinn van már az egész december havi akció :F
Szerintem több nem lesz

(#76108) 04ahgy válasza Warton (#76091) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A második accountomon Chi-Nu Kai van, kellemes jószág, és igen, nem előrerohanós support tank. Legénységképzésre jó lesz, akciósan megveheted.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#76109) Szepi1979 válasza Mottie (#76043) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az egyik legjobb amit az ember a freexp-vel tehet :) . D-2-5-T lett lecserélve?

“ nem kell mindig nyerni “

(#76110) Angel1981 válasza jagada (#76099) üzenetére


Angel1981
veterán

Attól függ; ha csak sebezni akarsz, akkor valóban nem.
Ha modulokat / legénységet kiütni akkor megfontolandó lehet, mert a splash rádiusz attól még ugyanúgy él.

(#76111) Angel1981 válasza Lunky88 (#76106) üzenetére


Angel1981
veterán

(#76112) Valentin90 válasza h1mpi (#76103) üzenetére


Valentin90
tag

Igen, pláne régebben, még a KV1Seket is lehetett szivatni vele, mert sokan úgy voltak vele, hogy azzal a heavy tankkal nem is nagyon kell célozni, bármit átviszek bárhol. Frászkarikát! A jumbo mantletje olyan szépen megette a lövéseket hull downban! Öröm volt nézni :D

Az amerikai heavy vonal egyébként meglepően jó! Nem igazán van "szenvedős" tank azon a vonalon, mindegyik meg tudja állni a helyét. Ennek ellenére nem mostanában fogom azt az ágat elkezdeni. Kínai párti vagyok, illetve hamarosan elkezdem a francia heavy vonalat.

A replayhez gratula! A KV2nél kicsit felszisszentem. Rosszabb vége is lehetett volna, ha lágy részbe talál bele :)

(#76102) Bobyjack: Ki mondta, hogy a stock ágyúval akarom játszani, ha megveszem? :DDD

(#76113) Mottie válasza Szepi1979 (#76109) üzenetére


Mottie
őstag

D-25T, De még így is 28k xp-t össze kellett szenvednem, nagyon nem tetszett, hogy mostantól T-10 -be dobálja az enyhén újrapáncélozott és összenyomott IS-t. :)

Be Victorious!

(#76114) h1mpi válasza Valentin90 (#76112) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja de így is leszedett rendesen. Viszont a T9-T10-től elment a kedvem. Azt hittem itt már nincsenek 400-500-as WN8-al playerek és jót lehet játszani. De vannak és elképesztő számban. Itt viszont nem tud még a tankom se hozzá rakni, mert egy E100-at semmivel nem lövök át, nemhogy ezzel a szar ágyújával a Jagdtigernek. Kicsit pihentetem ezt a projeket és megyek vissza T6-T8-ba, mert ettől a játékkedvem elmegy.

A másik meg a light tankok vicce már. AMX1390 pattintja a Jagdpanther II lövését. LOL?

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76115) zsolthee válasza h1mpi (#76114) üzenetére


zsolthee
senior tag

Miért ne pattinthatná? Ha lapos szögben érte a lövés vagy épp akkor mozdult meg amikor a lövedék odaért.Van, hogy a lánctalp benyeli. Ritkán, de előfordul az ilyen.

(#76116) h1mpi válasza zsolthee (#76115) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó csak ez nem életszerű, szerintem.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76117) Flayer válasza h1mpi (#76114) üzenetére


Flayer
senior tag

Az semmi!
Nekem egyszer amx elc pattant a jp2-m!
Messze se voltam az egész tankot át kellett volna lőni a másik szerverre!
Csak lestem most mi van ilyenkor!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#76118) fradi81 válasza h1mpi (#76114) üzenetére


fradi81
veterán

A hülyeséghez nem kell pirosnak lenni :)

moto g72, Ninebot d28e

(#76119) zsolthee válasza h1mpi (#76116) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ez egy játék, ez a mechanizmus.
Mi ebben az irreális?

(#76118) fradi81
Pedig ott lett volna annyi hely, hogy elrejtse valamennyire az alját a T34-nek.
A legjobb, amikor a tank seggét tolja ki a delikvens az épület sarkánál támadó céllal :D

[ Szerkesztve ]

(#76120) h1mpi válasza zsolthee (#76119) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Lehet én fogom fel csak így, de egy "light" tanknak bárhol be kellene csókolnia egy TD lövését, azért tank destroyer. Egy heavy vagy egyerősebb med, persze pattintsa, de egy papír tank, na ne máár. És kb. azon a lövésem ment el a játékunk, mert ha ott meghal, akkor utána nem spotol fel full hp-ra.

(#76118) fradi81: a T34-el a fele bagázs így lövöldözik. Számomra se hihető, de ez van. :P

(#76121) Angel1981:Akkor én most abból a szállítmányból kaptam :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76121) Angel1981 válasza h1mpi (#76116) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez a játék soha nem az életszerűségével hirdette magát - hol életszerű 2 mp alatt megjavítani egy láncot? :D
Nem, nem az, de számos dologban realista elemekkel operál, és igyekszik megtalálni az egyensúlyt a kettő között, és valamit tudhat a WG, mert eléggé addiktív egy játék! ;)

Egyébként a II VH-ban még nem volt extrém dolog (főleg az oroszoknál, bár a vége felé a németeknél is előfordult az ötvözőanyagok hiánya miatt), hogy a viszonylag gyenge minőségű gyártásból adódóan a lövedék egyszerűen széttört, amikor páncélt ért, pedig át kellett volna vinnie.

(#76122) .OM. válasza Angel1981 (#76121) üzenetére


.OM.
aktív tag

..az arany pedig egy puha fém.. :)

ex .Oldman.

(#76123) jagada válasza h1mpi (#76114) üzenetére


jagada
őstag

Én is tapasztaltam, hogy úgy egy fél éve még T6-tól felfelé észrevehetően sokkal kevesebb volt a retardált játékos. Most már T8-T9-is tele van velük. Pl. foglalós csata, ahol támadók vagyunk és ők beállnak base campelni a bokrokba top heavykkal és várják a sült galambot, vagy amikor foglalja az ellenfél a base-t és állnak mellette a domb másik oldalán és eszük ágában sincs resetelni, csak bújnak és várnak míg befoglal az ellen és vége. Nomeg azok is jófejek akik szakaszba behozzák a T1 cuclit a T7-8-as csatába.

Illetve rengeteg az AFK/BOT, de még mindíg nem tudom, hogy kik és milyen célból csinálják azokat. Pl megy a tank neki egy épület falának és tolja a lebonthatatlan épületet míg ki nem lövik, vagy megáll az ellenfél artya előtt megfordítja a tankot, hogy háttal álljon az artynak a könnyebb átütés miatt és várja, hogy az full hp-ról a seggét szétbombázva kilője kb 3 lövéssel ami nem kis idő az artyk újratöltési idejét figyelembe véve stb. Ezek a BOT-ok ráadásul általában mindíg a top tankok a csatában.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76124) Valentin90 válasza h1mpi (#76114) üzenetére


Valentin90
tag

Az AMX 1375-1390 páncélja troll tud lenni időnként, mivel eléggé meg van döntve az eleje. Velem is nem gyakran, de időnként előfordul bizony, hogy pattintok az AMXszel egy tankot. Kedvencem az volt, amikor egy E100ast pattintottam le, magam sem tudom hogyan :D

(#76125) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Arty nerfről szó sem lehet! :N Első felspotolás után kb. 6-7mp történt.

[ Szerkesztve ]

(#76126) jozefgucci1 válasza jagada (#76123) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap nekem is volt egy köröm T10-ban ahol az IS7 behozott egy PZ1C-t , hogy majd ő megy felfedezni . Pedig nem piroskák voltak . Beírtam , hogy várok amíg betölt az 50-120-am aztán kilövöm ha nem mozdul . Így aztán sebeztem is gyorsan a csata elején egyet :)Aztán megnyertük a csatát végül .

Előre félek mi lesz ha beindul a téli szünet a sok agyhalott majd eláraszt minket .Nekem a gyerek egy éve játszik ( 9éves ) és eddig a KV85-ig jutott el ,de inkább nem megy vele mert nem eredményes viszont KV1-el van 8 kille .Az alapokat mondtam csak el neki és szokott nézni videókat néha és ennyire képes . Nem is értem aki piros az milyen képességű az életben ? Talán pont Diego írta , hogy azért némi intelligencia kell ahhoz , hogy jó játékos legyél , mert ugye ennek hozománya a képesség a tanulásra .

ddt .:Mákos lövés volt ennyi . Tegnap mentem egy kört az OBj261-el és nekem is volt egy szerencsés találatom . Kezdés után Sand riveren néztem a vonulókat és amint felvillant az IS7 picit mozdítottam és előttem magam. Kapott egy 900dmg-t. Aztán mikor láncon volt később és teljesen beszűkültem akkor mellé ment .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76127) jagada


jagada
őstag

Ha már a nerfnél meg a mákos lövéseknél tartunk:

Egy SU már nem tudom hanyas TD lőtt ki a déli lila pöttyről, én az északi lila pöttynél voltam TOG-al és sebzett vagy 900-at belém.

(#76126) jozefgucci1: engem csak az dühít, hogy az ilyenek helyett akár használható tank is erősíthette volna a csapatot, aki akár befolyásolhatja is a csata kimenetelét

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76128) Bobyjack válasza Valentin90 (#76112) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nyilván nem stock ágyúval fogsz vele játszani, de ha a jumbo felől mész, akkor nem lesz meg az M6 top ágyúja, amit felrakhatnál. Az plussz 14k xp egy gyufaköpködővel gyakran T9-ben. Csak erre akartam rávilágítani.

(#76129) Drenadar válasza Valentin90 (#76124) üzenetére


Drenadar
veterán

van az a szög, ahol már mindegy milyen kaliber lő az armorra, az le fog pattanni... érdemes utánanézni hogyan is működik a páncélzat... :)

(#76130) Angel1981 válasza Drenadar (#76129) üzenetére


Angel1981
veterán

Pont hogy nem, az overmatch miatt.

Ha a kaliber legalább 3x nagyobb, mint a páncél, mindegy a szög, át fog menni - AP és APCR esetén.
Mivel az E-100-nak kisebbik ágyúja is 128 mm, a 13 75-nek meg tudtommal sehol sem vastagabb 40 mm-nél, más nem jut eszembe, mint hogy 150 mm-es HEAT-et lőtt rá, és 70 fokot meghaladta szög, így már stimmel a dolog, de ez akkor is extrém eset, az E-100 anyázhatott rendesen - sima AP-vel bizony átment volna, még a kisebbik ágyú esetén is! :P

[ Szerkesztve ]

(#76131) Kalos7


Kalos7
tag

Mi a f****ért kaptam 1 napos eltiltást unsportsmanlike conduct indoklással????
Auf E100-al beállok a szokásos helyemre.
Elkezdem irtani a népeket erre meg ki vagyok tiltva :Y
10k csatát játszottam már ,de ilyet még nem kaptam.
Valaki elárulnál mi volt a bűnöm???? :(((

(#76132) h1mpi válasza Kalos7 (#76131) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Valaki jelentett vagy az egész csapat és ilyenkor nem vizsgálják, hanem kivágnak. Sajnos igazságtalan.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#76133) jagada válasza Kalos7 (#76131) üzenetére


jagada
őstag

Replay van?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76134) Ebit válasza jagada (#76133) üzenetére


Ebit
addikt

Teljesen mindegy, nem változtatják, meg a döntést.

(#76135) S.Copperpot válasza Angel1981 (#76130) üzenetére


S.Copperpot
tag

Ez igaz, de csak az AP és az APCR lőszerekre. A HE/HEAT (és jó eséllyel a HESH is) 70/85 fok feletti becsapódási szögnél parranhat (ninjcs overmatch). És a HE* lőszereknél ugye normalizáció sincs...
http://wiki.wargaming.net/en/Gunnery_%26_Armor_Penetration_(WoT)#Impact_Angle

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#76136) szbalogh


szbalogh
őstag

Ha a WoT könyvtárat átpakolom egy másik meghajtóra el fog indulni és hibátlan is marad? Nincs kedvem újratelepíteni...

Nick: HE_Storm

(#76137) mcwolf79 válasza szbalogh (#76136) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen. :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#76138) fradi81 válasza szbalogh (#76136) üzenetére


fradi81
veterán

Átnevezed a mappát és kipróbálod :)

moto g72, Ninebot d28e

(#76139) Angel1981 válasza S.Copperpot (#76135) üzenetére


Angel1981
veterán

(#76140) Valentin90 válasza Bobyjack (#76128) üzenetére


Valentin90
tag

Persze, értem én :) Ahogy fentebb is írtam, nem mostanság fogom elkezdeni azt az ágat. Amikor meg belevágok, akkor ez a mennyiségű free xp még bele fog férni a költségvetésbe.

(#76129) Drenadar: Csak az lehet a magyarázat, amit Angel lentebb leírt. Mivel az E100nak a nagyágyúval nem valami jó a penje valszeg ezért egyből HEATet töltött a delikvens, az meg ugye tudjuk, hogy mennyire "megbízható".

(#76141) jagada válasza Ebit (#76134) üzenetére


jagada
őstag

Csak kiváncsiságból.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76142) jagada


jagada
őstag

T2-4-ig van valami értelmesebb prém tank amibe megérné invesztálni, mert kiemelkedik a saját osztályából, vagy olyan jól lehet vele farmolni?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#76143) szbalogh válasza jagada (#76142) üzenetére


szbalogh
őstag

T-127, FCM 36, Locust és T-15 is jók.
Jó még a Tetrarch és a Lorr arty is de ezeket nem lehet venni :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#76144) Szepi1979 válasza jagada (#76142) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Csakis a pzs35, igaz beteszi tier5-be

“ nem kell mindig nyerni “

(#76145) S.Copperpot válasza Angel1981 (#76139) üzenetére


S.Copperpot
tag

Bocsi, az a sor kimaradt nekem valamiért... :(

We have our own place in the universe, and it is a dark, cruel role we play. We are the revolutionaries, we are the usurpers to the heavenly thrones. We are the enemies of the Gods.

(#76146) dvids válasza Kalos7 (#76131) üzenetére


dvids
aktív tag

Hehe, egy csónakban evezünk, ugyanilyen kitiltást kaptam én is ma. Kicsit értetlenül állok a dolog előtt, mert bár én se vagyok egy szent, de azért képes vagyok elismerni - legalább utólag ha lehiggadtam - ha barom voltam, de most tényleg derült égből jött, szerintem korrektül játszottam az utóbbi időben, de totál átlagos meccs közepén úgy kirakott mint a huzat . Nem tudom mivel léphettem az emberek tyúkszemére hogy reportoltak. Na ez van.

(#76147) .OM. válasza dvids (#76146) üzenetére


.OM.
aktív tag

Csak egy ötlet:
Volt valami kommunikáció, hogy ha mod mutatja ki lőtt meg, és az illető nincs felfedezve, akkor jogosulatlan előnyhöz jutsz és ezért kitiltás lesz mostantól.
Nincs ilyen mod fenn esetleg?

ex .Oldman.

(#76148) Angel1981 válasza S.Copperpot (#76145) üzenetére


Angel1981
veterán

Jaj, ugyan már, semmi gond, nevess inkább egyet a linken! :D

#76142 jagada:Pz S35 és FCM 36 amiről úgy tartják, hogy fun + op jellemzőik is vannak.
Az előbbin még gondolkodom is, mert mostanság megnyomtam a német med vonalat.

[ Szerkesztve ]

(#76149) Mottie válasza .OM. (#76147) üzenetére


Mottie
őstag

Az még nem jött be szvsz, csak majd fog :) Unsportsmanlike conduct-ot akkor kapsz ha felnyom valaki sportszerűtlen játékért, visszanézik és úgy látják igazuk van.

-> Ergo van némi átfutási ideje, lehet egy korábbi csatádban blokkoltál valakit, vízbehajtottál, stb.. :9

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#76150) dvids válasza Mottie (#76149) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem egészen, a kitiltás automatikus, nem ellenőrzi senki. Ha beérkezik X számú report akkor repülsz. Költséghatékony megoldás a Wargaming számára.

OM: köszi a tippet, csak xvm-et használom, egyébként az emailben amit kaptam írták is hogy az automatikus beköpő rendszer volt az oka.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.