Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#76451) jano_77 válasza Emu (#76393) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap örültem volna, ha csak 1 tierrel magasabb csatába dobott volna be! :U

(#76413) szbalogh: nem tudom miért várjátok annyira azt a Type59-et!? Annyi nerfet kapott a kiadása óta, hogy mára már szerintem egy rossz tank, nem éri meg az árát! :( Ha lehetne egymás között tankokat adni-venni, akkor tutira bedobnám megvételre! NEM javaslom megvételre......Centi, Indi Pz is jobban használható szerintem.

(#76450) .OM.: saját tierben akár 1 vs 1-re is kiállhatsz vele, de nagyobb tankokat igyekezz oldalba vagy mögé kerülve lőni. Nem olyan rossz tank.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76452) dfsz34 válasza .OM. (#76450) üzenetére


dfsz34
őstag

Érdemes 100-as benyával használni, úgy kicsit jobban forog, gyorsul és még a torony is gyorsabban forog. Most akcióban van, 2,5e kredit, annyit meg simán kitermel.

(#76453) szbalogh válasza jano_77 (#76451) üzenetére


szbalogh
őstag

Hmm... Neked biztos nincsenek tier 10-es orosz medjeid..

VAJON NÁLUNK IS LESZ???

Nick: HE_Storm

(#76454) Dryman válasza Djuree (#76432) üzenetére


Dryman
aktív tag

Pontosan erről amit dfsz34 is írt:
I actually got this code bundled with an Intel 4790K and I really can't complain about that at all. As my title states, you get the JagdTiger 8.8, and you also get a week of premium and 1,250 gold."

[ Szerkesztve ]

(#76455) Enzolord válasza szbalogh (#76449) üzenetére


Enzolord
addikt

Vajon a KV5 is benne lesz?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#76456) jano_77 válasza szbalogh (#76453) üzenetére


jano_77
nagyúr

Obj.140 és T-62A megfelel? Amúgy a Type59, hogy jön az orosz medekhez? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76457) lacibacsi válasza Drenadar (#76447) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nem jutottam odáig. TierIII-as tarackkal megyek, de hamarosan elérem a IV-es szintet. Kicsit gyorsítani akartam volna az álcahálóval az előremenetelem. Nem vettem meg, pont a bizonytalanságom miatt. De most már kihúzom valahogy a következő szintig és akkor oda majd megveszem.

És igen: olvasok, nézek, tanulok. Csak van amire nem kapok egyértelmű választ a látottakból-hallottakból...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#76458) szbalogh válasza jano_77 (#76456) üzenetére


szbalogh
őstag

Számomra a T-54 és a tízes orosz medek "A medek". Tier 8-ban nincs másik értelmes közepes tank csak a Type 59.

Nick: HE_Storm

(#76459) Drenadar válasza lacibacsi (#76457) üzenetére


Drenadar
veterán

Azt tedd fel itt nekünk, vagy akár privátba, holt mindegy... :)

Az elején fontos megismerni a főbb dolgokat, hogy ne pazarolja el ezer csatát feleslegesen :)
Magasabb tierben is megvannak a problémák felesleges erőltetni, de tény, hogy sokaknak a tier 5-től kezdődik az élet...

(#76460) Angel1981 válasza jano_77 (#76451) üzenetére


Angel1981
veterán

"NEM javaslom megvételre......Centi, Indi Pz is jobban használható szerintem."

Bocs jano, de megfeledkezel róla, hogy ez egy prémtank, ráadásul olyan átlag nettó jövedelmezőséggel, mint a 10.000 arany körüli társai.
Ha mellé még megfelelően erős is, akkor érthető, hogy rárepülnek az emberek!
(Úgy egyébként valszeg már tényleg nagyobb a füstje, mint a lángja.)

(#76461) TESCO-Zsömle válasza lacibacsi (#76457) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt azért ugye tudod, hogy az álcaháló/periszkóp/szerszámos láda ingyen leszedhető a tankokról és áttehető másik tankra?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#76462) Bingisz válasza szbalogh (#76453) üzenetére


Bingisz
addikt

Van egy tippem, hogy érdemesebb lesz inkább valami ebay kódot keresni annak, aki mindenképp akar egyet.
Mindegy engem nem érint, én nem veszek a gift shopból semmit. Úgyhogy marad a T34 karácsonyi ajándéknak. A type helyett, meg lesz T-55a. Az legalább német színekben fog futni. :K

Szerk.: Sry, rosszra válaszoltam, ofc ezt a typeos témában írtam.

Viszont azt tudom mondani, hogy nálunk is lesz Recruitment Program. Szerencse, hogy az én haverjaim akiket meghívtam, már 10k csata fölött járnak... :(((

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76463) Kalos7


Kalos7
tag

Mi az a fame pontok?

(#76464) jano_77 válasza Kalos7 (#76463) üzenetére


jano_77
nagyúr

Clanoknak kiírt kampány alatt lehet szerezni FAME pontokat minden csata után és a kampány végén a kihirdetett "X" játékos, akik elérnek bizonyos FAME pontot, kapnak egy tankot. Jelenleg a 3. kampány zajlik és a végén 3 tank közül lehet választani.
Remélem tudtam segíteni.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76465) TESCO-Zsömle válasza Kalos7 (#76463) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(#76466) szbalogh válasza Bingisz (#76462) üzenetére


szbalogh
őstag

Én nagyon szeretnék egyet :B Viszont a T55 tier 9... no comment. cw-re nem jó, strongholdra nem jó. Max arra lehet ahsználni, hogy ha valaki húz 9-es tankot, akkor ezzel mehetek vele szakaszba és nem kell megtartanom feleslegse 9-es tankokat.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#76467) ddt500hu válasza Kalos7 (#76463) üzenetére


ddt500hu
veterán

A mostani clan war kampányban kapod őket ha részt veszel. Az első 11 000 ember választhat 3db Tier 10-es premium tank közül egyet. Az első 20 000-ben lévők speciális álcafestést kapnak.
[Link 1.] Link 2.

(#76468) jozefgucci1 válasza jano_77 (#76451) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem értem én sem ezt a nagy felbuzdulást a Typ körül ! Anno mikor megvettem még 7...ban akkor egy valóban OP Tier8-as med volt . Viszont most talán szakaszban lehet vele menni jó köröket . Anno a sok nerf melett emelték az átütést 175-ről 181 -re . Igaz Tier limites tehát max Kilences vasakkal találkozik ,de ismerni kell a gyenge pontot nagyon . A tornyot gyakran ellövik . Távolra pontatlan és a mozgása közel sem emlékeztet egy medre . Mindezt mondom 1K csata és 4 skilles legénységgel . Ha lehetne becserélném egy SP-re az sokkal használhatóbb mint ez a nagy TYp ami csak árnyéka önmagának . Nincs is belőle minden csatában , elég ritka jelenség csak sok emberben még él a "monda" miszerint a TYp milyen jó volt ! Ügyesebb játékos azonos tierben körberöhög vele .

Szbalogh .: Azt nem tudod leírni miért szeretnél gondolom ? :)

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76469) szbalogh válasza jozefgucci1 (#76468) üzenetére


szbalogh
őstag

Naná hogy a füstje miatt :K

Nick: HE_Storm

(#76470) fsb1000 válasza ddt500hu (#76467) üzenetére


fsb1000
nagyúr

1 millió gold az első helyezett klánnak.

[ Szerkesztve ]

(#76471) Bingisz válasza jozefgucci1 (#76468) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nagy peched, hogy nem lehet cserélni, mert én boldogan adnám oda a SP-t a typeodért.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76472) ddt500hu válasza fsb1000 (#76470) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen tudom. Mi nem kapunk ebből. :( De 10-es tankot 10-15 klántagunk is fog kapni. :DD Még vacillálok az M60 és a VK72 között. :B

(#76473) szbalogh válasza jozefgucci1 (#76468) üzenetére


szbalogh
őstag

31 prémtankom van, szerinted miért akarok egy Type-ot? :B

Nick: HE_Storm

(#76474) Drenadar válasza ddt500hu (#76472) üzenetére


Drenadar
veterán

buffolták az objectet is, az sem lesz rossz... :)

(#76475) ddt500hu válasza Drenadar (#76474) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mit buffoltak rajta?

(#76476) jano_77 válasza Bingisz (#76462) üzenetére


jano_77
nagyúr

Apropó 3. kampány!
Korábban láttam itt egy linket Bingisz, hogy az első helyen van/volt a ZWACK. Hogy-hogy mostanság nem teszel fel az állásról képet? ;] ;)

(#76470) fsb1000: nem kevés. Ahogy néztem a FAME, EFE és KAZNA nagy eséllyel pályázik rá. Illetve egyéniben pedig a STRNK klán igen erősnek tűnik. Nem is értem, hogy akkor miért nem Ők állnak az első helyen?!? :F

(#76473) szbalogh: nem szereted a páratlan számokat!? :D

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76477) MinionFlasH válasza szbalogh (#76473) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Hogy 32 legyen? :DDD

(#76478) Drenadar válasza ddt500hu (#76475) üzenetére


Drenadar
veterán

többek között az ágyuját, most már nem 200-as penje van, hanem 260 asszem...

itt a link

[ Szerkesztve ]

(#76479) Szasinka


Szasinka
tag

A RED_S milyen fajta klán? Az elmúlt héten három különböző emberükbe is belebotlottam, akik ritka gyökerek voltak. Folyamatos rage, egyikük még akadályozott is direktbe, a másik meg belém lőtt mert nem mentem előre low HP-n (ő közel fullon volt), last chance van frendly fire esetén is sztem, legalább ezt megtanultam :)

(#76480) Bingisz válasza jano_77 (#76476) üzenetére


Bingisz
addikt

13. helyen állunk. Mondtam akkor is, hogy az csak pillanatnyi állás, a célunk, hogy a top 10-be beférkőzhessünk, ami ugye az előző nagy kampányokban még egy magyar klánnak sem sikerült.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76481) Drenadar válasza Bingisz (#76480) üzenetére


Drenadar
veterán

Menni fog az! :) Sokan drukkolnak! :)

(#76482) szbalogh


szbalogh
őstag

Nálunk talán 1-2 embernek összejön a tank. De egy frissen összeállt bandától ez is nagy dolog lenne. Én is visszaestem a 16k-ik helyre, mert nincs időm mostanában játszani :(((

Nick: HE_Storm

(#76483) jano_77 válasza Bingisz (#76480) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor a WG oldalán még nem a friss eredmény van fent!? Mert ott 51. helyen vagytok! De ettől függetlenül is gratulálok hozzá! ;) Vagy EZ milyen sorrend? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76484) Bingisz válasza jano_77 (#76476) üzenetére


Bingisz
addikt

Ja a STRNK meg ezerrel tolta a fake csatákat a tier6 stageben, szóval nem meglepő, hogy ők vannak elöl.

Szerk.: Ez az a lista, a másik a sima clan rating. Most nézem csak 15.-ek vagyunk nem 13.-ak. :B

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76485) dfsz34 válasza jano_77 (#76483) üzenetére


dfsz34
őstag

(#76486) Drenadar válasza Bingisz (#76484) üzenetére


Drenadar
veterán

fake csata?

térképen kell csatázni sokat, vagy ha oda nem jut be a klán akkor landingolni ezerrel...

[ Szerkesztve ]

(#76487) ddt500hu válasza Drenadar (#76478) üzenetére


ddt500hu
veterán

Igen azt láttam. Nem tudod véletlenül mennyi a gun depression-je?

#76478) Drenadar Vagy ha van 2-3 területed akkor a melletted lévő klánnal kiegyezel és minden nap oda-vissza adogatjátok a területeket. 1-1 győztes és vesztes csata ami 120-150e pont naponta.

[ Szerkesztve ]

(#76488) Bingisz válasza Drenadar (#76486) üzenetére


Bingisz
addikt

Na ja, csak néha megvan előre, hogy ki a győztes...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76489) jano_77


jano_77
nagyúr

Chi-Nu Kai mennyire használható med? Mert most nézem, hogy nincs tier limitje! Legénység húzás miatt venném meg, most akciósan.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76490) #43783936 válasza jano_77 (#76489) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bujkálós, papírtestű support vas.
Megfelelő átütése ven, azért nem trielimites.
Nekem bejött, szépen hozza a lóvét is.

(#76491) dfsz34 válasza Bingisz (#76488) üzenetére


dfsz34
őstag

Nézd már Bingisz, milyen király grafikán szerepeltek :)) Nagy grafikus lehet az elkövető :)

[link]

(#76492) lacibacsi válasza TESCO-Zsömle (#76461) üzenetére


lacibacsi
addikt

Öööö. Hogy ingyen leszedhető, azt mondották itt korábban. De azt is mondták, hogy egy adott típushoz megvett álcaháló nem lesz jó bármely más tankhoz... Most akkor mégis?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#76493) Bingisz válasza dfsz34 (#76491) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát igen, a glorius szövetség. :DDD
Az IDEAL a S3AL és a KITTY amúgy csak kampány idején cw-zik, de akkor ott vannak a toppon,

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#76494) jano_77 válasza #43783936 (#76490) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, akkor átgondolom. Mennyit hoz egy átlagos - mennyi sebzést jelent? és mennyit egy jobb körrel? (mennyi sebzés kell a jó körhöz?)

(#76492) lacibacsi: álcahálót ha megveszed, akkor bármelyik tankodra - későbbiekre is - felteheted, majd leveheted és átteheted ismét egy másikra! Viszont ekkor egy helyet elvesz az egyéb cuccoktól, mint tölt.gyorsító, vert.stab, venti, stb!

(#76495) Mogyesz75: WOT-os pályafutásom elején én ezt nagyon becoptam. Simán megvettem az arty töltésgyorsítót, pedig nem azt akartam. Csak azt néztem, hogy tölt.gyorsító! :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76495) #43783936 válasza lacibacsi (#76492) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csigaszem,álcaháló, szerszámosláda - ez a három bármelyik tankra jó, ingyen pakolászhatóak.
A tötésgyorsító és a rugó viszont tank kategóriához kötött.
Pl. tüzérségi töltésgyorsító nem jó nehéztankra.

jano_77
Gyors elhullás, szinte zéró sebzés, bukta 10-15000
Győzelem, némi pötyögtetéssel 25-30000
Neagy zúzás 45000 fölött

[ Szerkesztve ]

(#76496) sith7 válasza szbalogh (#76482) üzenetére


sith7
nagyúr

+1 :O

(#76497) szbalogh válasza sith7 (#76496) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyedül nem tudok nyerni, tessék OP-n játszani, landingolni és lesz tank mindenkinek ;)

Nick: HE_Storm

(#76498) Warton válasza jano_77 (#76489) üzenetére


Warton
őstag

Még elég friss beszerzés. Kicsit sokat kerültem vele 7-es csatába. Töltésgyorsító és venti mindenképp kell rá. Kicsit kevés a HP, így a szovjet 390-et sebző 122-es lövegeket (Kv-85, IS) kerülni kell. Amúgy jó kis snpier (tornyos td) tank, úgyhogy 3. felszerelés álca vagy csiga.

Negatív dolog még, hogy minden xp-t a rádiós fog elnyelni. Én a japán ágban a Type61-nél tartok, az utolsó japán tank rádióssal a 7-es szintű chi-ri volt, úgyhogy ennyi hátránya van a többi legénnyel szemben, ami elég soká lesz kiegyenlítve, talán sose. Ráadásul a bia miatt őt is át kellett képezni, hogy működjön a kai-on a bia.

Összességében kevés csata fényében azt mondom, hogy használható tornyos td a kai, féláron megéri. Mednek nem nevezném, ahhoz lassú és a páncél is kevés. Creditet nem tudok mondani, mert változó, meg nem is nagyon figyelem, de elég jó az átütés, így arany nem nagyon kell hozzá, hacsak nem akarod szemből belőni a KV-3-at.

szerk.: ja és a rádió is elég gyenge, úgyhogy érdemes megfontolni, hogy a rádiós inkább jelerősséget tanuljon a látótávnövelés helyett.

[ Szerkesztve ]

(#76499) jano_77 válasza Warton (#76498) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Neked is a leírást, tapasztalatod megosztását. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#76500) sith7 válasza szbalogh (#76497) üzenetére


sith7
nagyúr

Túl korán kezdődnek ... :O :o ... a hétvégi 2 korai bejövetelemből is nagy balhé volt

Amúgy meg , ha játszottam, akkor a top sebzők között 80 - 90% - ban ott voltam :B ... és nyertünk is :DD ...... sajna nem mindig :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.