Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61351) sebijani1982 válasza slett27 (#61344) üzenetére


sebijani1982
senior tag

8.8 Flak 41/L74 -es Tier VIII legnagyobb ágyú.
Azért még mindig borzalom ez a tank. :DDD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#61352) slett27 válasza sebijani1982 (#61351) üzenetére


slett27
addikt

:DDD :C Folynak most a könnyeim. Belegondolok tényleg iszonyat gáz...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61353) bigobert válasza mcwolf79 (#61332) üzenetére


bigobert
tag

Bár ez csak egy vélemény, de ha kiesel a 65%-ból, eltűnik. Gondolom mindegy, hogy te romlasz, vagy a mezőny javul. Én 83,6%-on állok az ELC-vel. Én kb ennyire vagyok képes. Mondjuk most vége a vizsgaidőszaknak, így már "csak" dolgozni kell, szóval talán jó leszek a két csíkra. :)

[ Szerkesztve ]

(#61354) uniqm1 válasza dfsz34 (#61340) üzenetére


uniqm1
tag

Annyit áradoztál a T49-ről, hogy kénytelen voltam elővenni. :) Sokat nem vártam tőle, mert csak az SP akció miatt indultam ezen az ágon, miután a Hellcat meglett, már nem is vettem elő ezt a tankot, a legénység is csak 85% tájékán áll. Most, hogy újra mentem vele, leesett az állam... Már a 3. körben meglett a tank ász, még ezzel az ócska legénységgel is (az első kettő csatában eléggé a tápláléklánc alján voltam, full tomato csapatban, és hamar felspotoltak).
Szóval ez tényleg jó kis tank. :)

(#61355) xenom0rph válasza uniqm1 (#61354) üzenetére


xenom0rph
őstag

Sajnálom ,hogy a Wolverine felől közelítettem meg a Hellcatet :/

halahala

(#61356) Angel1981 válasza slett27 (#61344) üzenetére


Angel1981
veterán

Kicsit korábban nyilatkozták, hogy még legalább 2-3 évre "elegendő" tankjuk van (mármint ami a az 50-es évek végéig gyártottakat illeti), de lehet, még több, "mert az archívumok kifogyhatatlanok".

Arról nem is beszélve, hogy most jó ideig a HD modelleken és egyéb játékmechanikai dolgokon fognak elsősorban munkálkodni, szerintem idén max. 2-3 új vonal fog érkezni.

A modern (mármint a máig jelentős számban szolgálatban lévő) tankokkal meg az a baj, hogy az adataik, főleg a páncéladataik titkosak, nem lehetne őket rendesen lemodellezni, és korábban mondta a WG, hogy nem terveznek T11-et, mert "van elég pénzük másból" - az megint más kérdés, hogy sokszor egy hónapon belül ellentmondásosan nyilatkoznak. :)

Én egyébként egy "fejleszthető" T10-nek több értelmét látnám, mint a T11-nek.

(#61357) Djuree válasza Angel1981 (#61356) üzenetére


Djuree
félisten

mitől lenne titkos? amennyi pénzük van megvesznek mindegyikből egyet oszt lemérik colostokkal. :DDD
komolyan azt hiszed az oroszok nem tudják mondjuk az abrams tankok akármelyik adatát, vagy a jenkik a t-90-ét? ne viccelj már...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61358) sebijani1982 válasza Angel1981 (#61356) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Igen a fejlesztésekre koncentrálnak! Már várom a következő nagy fejlesztést, a halott tankokat átveszi az M.I. és az fog vadászni a még élő tankokra. Már a mozgás irányítás tesztelve van a 9.1-ben. :DDD

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#61359) iwu válasza sebijani1982 (#61358) üzenetére


iwu
addikt

(nekem tegnap is volt olyan, hogy nem lehetett irányítani pár mp-ig a tankot...pedig nem conn lost volt...)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#61360) slett27 válasza Angel1981 (#61356) üzenetére


slett27
addikt

Igen, mondjuk így is annyi időt vesz igénybe ha az ember rendesen ki akar próbálni minden ágat hogy na.

Djuree : :C "...megvesznek mindegyikből egyet oszt lemérik colostokkal" kész...

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61361) dfsz34 válasza uniqm1 (#61354) üzenetére


dfsz34
őstag

Jó tank ez, de sokan átugorják a pokolcica miatt.

Egyébként az EJ-nek vannak nagyon durva körei vele, az egyikkel nyerte a 15 év prémet. Én is azokat nézve jöttem rá, hogy rohadtul átugrottam ezt a tankot, esélyt sem adtam neki. Ja meg a BM-nek (alias B.gy.s M.ca alias jacqu.. X) van egy 10 killes durva köre vele, azt is érdemes megpillantani, már úgy értem a csatát, ne kalandozzon el a szemed a kép bal oldalára. :)

(#61362) sebijani1982 válasza iwu (#61359) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Nincs feltéve olyan mod, ami a chat-re írja, hogy ha felspottolódtál?

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#61363) Angel1981 válasza Djuree (#61357) üzenetére


Angel1981
veterán

És szerinted az orosz titkosszolgálat majd biztos kiadja a bré WG-seknek ezeket az adatokat, ugye?

Nem, a WG ilyesmit nem tudhat, vagy ha esetleg mégis "valahonnan hallottak ezt-azt", azt senki sem fogja elismerni, hitelesíteni.
(Mint ahogy egyetlen titkosszolgálati jelentést sem vehet ezzel kapcsolatban 100%-ig komolyan egyetlen állam sem, amíg harctéri körülmények között el nem koboznak egy ilyen tankot, és azt ízekre nem szedik - amire nem volt példa az iraki háború óta, de ott is max. az amcsik szerezhettek tudomást a kicsit kivénhedt orosz hadi technológiáról.)

A vesznek egyet és lemérik meg vicc, ugye?
Még külföldi államoknak sem adhatnak el haditechnikai cégek csúcstechnológiát (az sem számít, hogy esetleg magánkézben vannak, nem az adott államéban), nem hogy privát cégeknek, mint amilyen a WG!
(Egyetlen állam van, ami megkaphat külföldi, pl. amerikai és német hadi csúcstechnológiákat legálisan; Izrael. Az okokat hagyjuk....)

(#61364) Vikthor válasza Angel1981 (#61363) üzenetére


Vikthor
nagyúr

"Az okokat hagyjuk..." ez megnyugtató, hogy nem csak én látom így a helyzetet! :D ;]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#61365) iwu válasza sebijani1982 (#61362) üzenetére


iwu
addikt

nincs fent most semilyen mod az utolsó patch óta.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#61368) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok! Tier 5-6-ban melyiket tankokat, ágakat ajánlanátok, amivel jól lehet kreditet szerezni és élvezetes is vele játszani? Illetve jó lenne, ha az adott ág a később is "játszható" maradna. Eddig KV-1S, Hellcat, TT-34 pipa eddig és tapasztalatot szeretnék szerezni. Valamint KV-1s-re milyen modult ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#61369) zsolthee válasza Mclovin (#61368) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én még a Nashorn-t és az M6-ot tudnám ajánlani. Utóbbival azért vigyázni kell, mert a teste böszme és nehezebb hulldown-ba tenni. De az ágyúja ugyan az mint a Hellcaten. Emellett elég mobilis, kellemes kis gép. Nekem még ott van a garázsban, fejlesztgetem benne az új generációt.

(#61370) xenom0rph válasza Mclovin (#61368) üzenetére


xenom0rph
őstag

cromwell

btw: Megkaptam az első bannomat ,hülyegyerek elkezdte telespammolni a chatet a pingeléssel, csinálta vagy 2 percen keresztül. Egy másik gyerekkel meguntuk és elkezdtük sorozni, nekem jutott a halálos lövés..

[ Szerkesztve ]

halahala

(#61371) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azért ebben az "überkultúr" Zwackban is becsúszik néha egy-egy zsidózás, egy kis csalózással meghintve.

Cila

(#61372) Patrick76496 válasza Bingisz (#61341) üzenetére


Patrick76496
őstag

Miattam szólt már valaki? :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#61373) sebijani1982 válasza Mclovin (#61368) üzenetére


sebijani1982
senior tag

PzIV H és VK 3601 is kellemes tud lenni!

PzIV H trollgunnal egy teljesen más mint a 7,5-essel. Trollgunnal igazi fun tank, Bár többen az M4-re esküsznek ha Tier V-ös trollról van szó.

A VK-t pedig fél-mednek vagy támogató tanknak kell használni, az ágyúja rendkívül pontos távolabbról igazi mesterlövész!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#61374) Mclovin válasza sebijani1982 (#61373) üzenetére


Mclovin
senior tag

Köszönöm mindenkinek! Igen az M4+troll valóban nagy fun tank! :)

(#61375) jr1994


jr1994
addikt

Ezúton köszönöm a csapatunk nyolcas heavy tankjainak a segítségét, tényleg nagyon jól játszottak -.-
Nem szoktam ilyeneket feltölteni de most kivételt teszek.


Az ellen T71-nek meg grat, majdnem elvette a nagy kaliberemet akkor aztán tank ász se lenne :U

Btw kb mennyi csatát kell lenyomni hogy megjelenjen a kiválóság jele? Nem hiszem el hogy T29-cel 1600 átlag sebzés a gép szerint csak "32,75% játékos arányánál jobb"

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#61376) Enzolord válasza Bingisz (#61341) üzenetére


Enzolord
addikt

De ezek is megisszák az Unicumot, nem? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#61377) Bingisz válasza Enzolord (#61376) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztos vagyok benne, hogy tevékenyen részt vesznek a pusztításában. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61378) Mclovin


Mclovin
senior tag

KV-1S-l a MM valami borzasztóan undorító! Trollgunra gyúrok de eszméletlen nyögvenyelős...Folyton feldobál T8-ba.

(#61379) Drenadar válasza Mclovin (#61378) üzenetére


Drenadar
veterán

KV-1S-en van troll gun? csak nekem új ez? 152mm? vagy 200mm?

(#61380) ddt500hu válasza Drenadar (#61379) üzenetére


ddt500hu
veterán

122mm U-11. Kis troll gun.

[ Szerkesztve ]

(#61381) Drenadar válasza ddt500hu (#61380) üzenetére


Drenadar
veterán

annak mi értelme? a sima 122-es cső messze jobb :)

(#61382) xenom0rph válasza Drenadar (#61379) üzenetére


xenom0rph
őstag

Én is elkezdtem ezt leírni aztán kitöröltem a mondani valómat mert megnéztem és tényleg van rá "trollgun" csak senki nem használja. Mindenki a D2-5T-t használja. A troll egyébként a 122 mm U-11-es lenne

halahala

(#61383) ddt500hu válasza Drenadar (#61381) üzenetére


ddt500hu
veterán

Semmi. A KV1S-hez jó sok ágyú van. Mondjuk a tűzgyorsasága nagyobb.

(#61384) Mclovin válasza ddt500hu (#61383) üzenetére


Mclovin
senior tag

Elnézést, nekem mindkét 122mm-s "trollgun", nézzétek el, kezdő vagyok még. :) :W Főleg ezek után a 76 és 85mm-s fogpiszkálók után megváltás lesz D2-5T

[ Szerkesztve ]

(#61385) dfsz34


dfsz34
őstag

Az eddig legbrutálisabb csatám a kis T49-el. Az xp mennyiség magáért beszél, basszus ez 100-al több, mint amit a BM kapott a 10 killes csatájában. A grille-t elbaltáztam, belém vágott egy kövéret, illetve a kv1 nekem adhatta volna a nyolcadik utast fraget vagy ha grill nem amortizál le, akkor megkerestem volna a pz1c. Na mindegy. Így is a legjobb csatám és hiába mutatott az xwm nagy fölényt a mi oldalunkon, vért kellett izzadni, hogy megállítsam az ellen rohamát.

Lakeville T49
Szerzett tapasztalat:1 481 Szerzett kredit 32 984
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Tapasztalat: 2 221 Javitás: 2 385 Lőszer: 3 648
Bevétel: 26 951 WN8: 12 911 (100)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#61386) ddt500hu válasza dfsz34 (#61385) üzenetére


ddt500hu
veterán

Anyám borogass! :O

[ Szerkesztve ]

(#61387) superfly2


superfly2
tag

Sziasztok!
Hogy van ez a jelzés az ágyú csövén? Mikor kapom meg a 2. illetve 3. "jelt" ? :DDD
Annyira tisztában vagyok vele hogy a jelzés a 100.(a patch óta 100.) csata után jelenik meg.
Ezekre gondolok :)
Nem tudok jól angolul szóval annyira nem értem amit ott írnak...
Minnél többet sebzek annál több jelet kapok?! (Tudom hogy 3 a max)

[ Szerkesztve ]

(#61388) xenom0rph


xenom0rph
őstag

IS-3 legénységnek első skill mindenhol javítás? Mit rakjak a második sorba?

halahala

(#61389) jr1994 válasza superfly2 (#61387) üzenetére


jr1994
addikt

100 csata után? Asszem már értem miért nem kapom meg T29-re, összesen van vele 87 csatám :D 9.1 patch óta meg kb 20. Szóval ezt jó tudni :D

"damage caused and assisted before the feature’s implementation will not count" - tehát csak a 9.1 után játszott csaták számítanak, akkor legalább lesz időm tovább növelni az átlagot, eleinte az M6 gunnal toltam.

A cikk szerint a "sima" és a spot sebzés is számít, és igen, minél jobb az átlagod annál több (max 3) jelet kapsz.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#61390) dfsz34 válasza superfly2 (#61387) üzenetére


dfsz34
őstag

Szerintem nincs ilyen 100 csata korlát, csak kb annyi alatt lehet megszerezni, de lehet, hogy sokkal több kell vagy kevesebb.

Ha kiválasztod a járművet a szolgálati feljegyzésekben és a kitüntetések fülre mész és ráállsz az egérrel a kiválóság jele ikonra, akkor kiírja, hogy most hol állsz éppen.

Pl. nekem a T49 88.84%-on áll, két csillag már megvan és minden csatában kb 0.04%-al nő, tehát jóval több kell, mint 100 csata, mire 95%-hoz érek.

Úgy tudom utána nem lehet elveszíteni, ha egyszer már megszerezte az ember a három csillagot/csíkot.

(#61391) rlazol


rlazol
addikt

2. skillnek német med (Panther és majd megy tovább) számára mit érdemes? Most lesz meg a hatodik érzék, a többiek szerelnek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61392) KaLeun válasza dfsz34 (#61390) üzenetére


KaLeun
senior tag

Magyarul kell vagy 300 csata mire meglesz a 95%.

Cila

(#61393) superfly2 válasza KaLeun (#61392) üzenetére


superfly2
tag

Szerintem meg magyarul ha az adott tankkal nem játszol jobban az emberek 95%-ánál sose lesz 3 csillagod/csíkod. Most olvastam a játékban, vagy valamit rosszul értelmeztem? :DDD

(#61394) KaLeun


KaLeun
senior tag

Olyan 200 csata alatt ma szóltak meg először a Cent 7/1 APCR lőszere miatt, hogy gold noob. Mindkét alkalommal egy-egy ~30k csatás unicum. Írtam ill. mások is írták, hogy ez az alap, de persze végig ugatták az egész csatát.

Az O263 annyira a szívére vette, hogy még pü-t is írt. Fifikásan az alját eltakarva kiállt a placcra, persze a paradicsomok nem is sejtették, hogy itt pont az löveg környékén van az egyik weakspot és így vidáman döngették.

Ez is csak a WN8-nak köszönheti azt, hogy unicummá vált. Már el is hiszi, hogy ő egy valódi jó játékos. Ilyenek jobban harapnak a "stupid tomato"-ra, mint a halak a csalira.

Cila

(#61395) dfsz34 válasza superfly2 (#61393) üzenetére


dfsz34
őstag

Jól olvastad, az átlagsebzésedet kell 95% fölé vinni három csillaghoz/csíkhoz. Meg írták ezt a 50-100 csatát is, hogy kb annyi csata alatt lehet megszerezni és csak az számít, amit a 9.1 óta csináltál (pontosabban állítólag néhány csatát beleszámol korábbról is, de mondjuk majdnem teljesen mindegy).

Itt arra gondolhattak, hogy 50 vagy 100, hogy bedobsz-e szabad xp-t, akkor hamarabb felfut az átlagod a nagyobb ágyú, torony, motor miatt stb (ez szinte minden tankra igaz) vagy szépen komótosan kifarmolod, aztán sz.vsz az alacsony átlagod miatt. Na most ha valaki stock ágyúval kezdi a mókát, akkor igencsak elhúzódhat neki, mire az átlagát felviszi 95% fölé még akkor is, ha jól megy az adott tankkal.

Mondjuk érdekes, hogy nem írják pontosan, hogy legalább mennyi csatát kell menni a tankkal ahhoz, hogy megkapd az elsőt. Úgy értem, hogy nyilván nem úgy működik, hogy megy egy jó kört az ember az elején, az átlaga szép magas és akkor odaadják a három csillagot/csíkot azonnal. Van valami korlát benne, amennyi csata kell hozzá legalább. Egy srác írta, hogy neki kb 30 után adta meg az elsőt, nekem is kb annyi kellett.

Plusz egy ok, hogy a türelmetlenek szabad xp-t váltsanak.

(#61396) vhw válasza dfsz34 (#61395) üzenetére


vhw
addikt

Az 50 - 100 csata nem azért kéne inkább, hogy valami mintát gyűjtsön magának a rendszer, amiből aztán átlagolhat?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61397) Kalos7


Kalos7
tag

T49 csak akkor jó ha arany lőszer van betöltetve mert az alapnál nagyon kevés a penn.
Bár így is sikerült 900 átlag sebzést elérni vele.
De elképzelni se tudom mit tudnék vele elérni ha végig golddal játszanék ;]
De én farmolásra használom és golddal nem lenne gazdaságos, de egyszer kiprobálom milyen lenne úgy játszani. :P

(#61398) dfsz34 válasza vhw (#61396) üzenetére


dfsz34
őstag

Nem. " On average, you might need to participate in 50 to 100 battles in order to earn the highest rating."

Ezt írják, ez nem azt mondja, hogy kötelező az 50 -100 csata, csak átlagosan ennyi kell (szerintük) a három csillaghoz/csíkhoz.

Nem találtam arra semmi utalást, hogy mi az a minimális csata szám, ami alatt nem adja még meg az elsőt sem. Valamennyi van, arra utalnak is a szövegben, de nem írják, hogy mennyi ez a minimális szám.

(#61397) Kalos7: az biztos, hogy kell az arany néha, most felemeltem az arany kvótát 4 darabra, mert már többször jártam úgy, hogy egyszerűen nem lehetett sebezni egy beforgatott tankot. Nem oda megy a lövés egészen pontosan, ahova célzok és lepattan én meg pocsékolom az egyébként is kevés lőszert. Arannyal meg szépen kiszedem, de csak akkor használom, ha 1-2 lövésből megvan, mert tényleg horror az ára.

Az igazi statpadok arany lőszerrel meg -gondolom- prém kajával tolják. kb szorozd meg 1,5x a mostani sebzés átlagodat, annyit szerintem simán lehetne hozni nagyobb mértékű vagy teljes arany lőszer használat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#61399) Kalos7


Kalos7
tag

Am van valamilyen táblázat amin meglehet nézni hogy melyik tankra mennyi átlag sebzést kell elérni?

(#61400) rlazol válasza rlazol (#61391) üzenetére


rlazol
addikt

61391-re vki? pár csata kell már csak. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.