Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61401) csapee válasza rlazol (#61391) üzenetére


csapee
senior tag

A wg által ajánlott skillek elég jók szoktak lenni, menj az alapján.

Csapee

(#61402) Djuree


Djuree
félisten

na kijött ipadre is a wot blitz. elég vicces de nem rossz. bár azért a pc-shez képest elmaradott nagyon, de majd fejlesztik. 3 tech tree van. bár újra kezdeni nem fogom sztem, nincs kedvem a nulláról indulni.
ha lenne vmi összefűzött bónusz a nagy wothoz benne akkor tolnám. vagy közös tech tree.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61403) #43783936 válasza rlazol (#61391) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam az első a BIA, a második személyspecifikus, a harmadik álca.
A javítást meghagyom negyediknek.

(#61404) Sanya válasza #43783936 (#61403) üzenetére


Sanya
nagyúr

első a javítás, mert mire a BIA kifejlődik, megőszülsz. ha esetleg fontos, akkor 140%-nál újraosztom ezüstért, kap bia-t és néhány % javítást.

kivéve az arty-k oda sosincs javítás, csak álca. meg BIA

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#61405) Djuree


Djuree
félisten

tolja vki laptopom?
ezen vajon hogy menne?
i5, 8giga, 740M

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61406) Szepi1979 válasza Djuree (#61405) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Laptopon nyomom. Ezzel szerintem közepesen beállításokkal eldöcög ha a 740m nem ddr3as.

Ui: felbontást nem írtál.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#61407) Rellind válasza Djuree (#61405) üzenetére


Rellind
senior tag

Háát..Nekem Qosmiom van, i5,6gb ram,GTX560...minden minimumon van ,csak a textura van felhúzva. 50-60fps pályafüggő. :U

(#61408) Angel1981 válasza vhw (#61396) üzenetére


Angel1981
veterán

Akkor a noobmeter nagyon tudhat valamit, mert pl. amikor előálltak a WN8-al, mindenkinek azonnal meglett még visszamenőlegesen is, nem kellett semmire sem várakozni - ráadásul a noobmeter nem is hivatalos, ergo nem is kaphatnak olyan fokú hozzáférést, mint maguk a játék készítői. :U

(#61409) PR0JECTNR56 válasza Djuree (#61405) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az i5 konkrétan milyen? 4200m? Amennyiben igen, 1366x758 felbontással, minden közepesre, a tank textúra maxra véve, szerintem 30-40 fps meg van vele, néha bemehet alá persze.

(#61410) Djuree válasza PR0JECTNR56 (#61409) üzenetére


Djuree
félisten

4200U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61411) PR0JECTNR56 válasza Djuree (#61410) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az lehet kicsit kevés lesz, mert turbo-n hajtva 2.6Ghz-n megy, ami a 4200m-nek pedig az alap órajele (turbo-n 3.1Ghz-en üzemel). Mindenesetre, ha van valakinek a 4200U-val tapasztalata az megoszthatná velünk a tisztánlátás érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#61412) 04ahgy válasza Angel1981 (#61408) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A WN8 az overall értékelő. A csíkok a csövön meg overall-szerű, de csak a 9.1 patch utáni sebzést beleszámoló. Ez meglehetősen szignifikáns differencia.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#61413) Angel1981 válasza 04ahgy (#61412) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ez meglehetősen szignifikáns differencia."

(#61414) Djuree válasza Angel1981 (#61413) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61415) Bingisz


Bingisz
addikt

Stronkhold mód infók:

- a pálya a Stronghold módban véletlenszerűen lesz kiválasztva, nem lesz Támadás, vagy Ütközet benne
- klán deputy commander a Stronghold-ban, ugyan azokat teheti, mint a klán parancsnok, a stronghold elkészítésén kívül
- Stronghold bonus ("tartalék") összeadódik az event bónuszokkal
- Stronghold épületek, amik tankok megszerzését tennék lehetővé nem lesznek
- két fázisa lesz a Stronghold bevezetésének, egy a rajtaütésekkel és maximális 4es stronghold szinttel, a második klán vs klán csatákkal és 10es maximális szinttel
- nem lesznek "szomszédos bázisok" a Stronghold módban, egy klán megtámadásához, simán kiválasztod a klánt amit meg akarsz támadni. Valamint azt is kiválasztod, hogy melyik időben (időkeretben) támadható meg a strongholdod (SS: érts: a védelem válassza ki a támadás idejét)
- elméletileg lehetséges, hogy a játékosok száma a Stronghold támadásokkor 15-ről 10-re lesz redukálva, de a tesztelés után döntik el

- a közepes támadócsapatban lehetnek 5ös 6os könnyű tankok (a századdal ellentétben), lehet, hogy ezt átnézik még
- mi fog történni, ha elbukod a védekezést a strongholdodra: néhány épület megsérül és meg kell őket javítani, egy bizonyos mennyiségű ipari nyersanyagot "elrabolnak" és az ellenséghez kerül. Semmilyen körülmények között nem lesz lehetséges, egy ellenséges stronghold teljes elpusztítása.
- fogyócikkek pl. aknamező csak a csatában lesznek használhatóak, nem azon kívül. Lehetséges lesz aknamező telepítése valahová a pályára a csata kezdete előtt, arti csapás, és légi csapás egy bizonyos szektorba lesz használva (SS: pl. A!-es négyszög) stb.
- lehetséges, hogy a század mód teljesen ki lesz véve, a stronghold bevezetése után lesz eldöntve
- nem lesz "ponthatár" a támadásban, bármilyen megfelelő szintű tankot használhatsz
- a rajtaütés móddal ellentétben, amikor ellenséges strongholdra támadsz, előre tudni fogod a pályát
- a jelek szerint, az ezüst és XP szerzés szabályai azonos lesz a századokéval
- nem lesz arany jutalom a Strongholdért ("aranyat akarsz, játssz CW-t")
- Stornghold támadásánál és védésénél 10es járművek lesznek használva (SS: nem lesz megosztottság)
- a jelek szerint, ha klán vezér leszel, felveszel tagokat, kifejleszted a stronghold-ot és utána mindenkit kirúgsz a klánból, megtarthatod a kifejlesztett strongholdot amit a társaid segítségével szereztél
- felesleges stronghold-ba belevágnod egy olyan klánnal amiben te vagy és 19 alteregód, a bónuszokhoz részt kell venned a stronghold csatákban, és ahhoz 14 ember kell
- nem lehetséges egy rajtaütés kezdeményezni 15 embernél kevesebbel
- stronkhold statisztikák külön lesznek, ahogy a történelmi csatáknál is vannak
- nem lesz "köd" a stronghold módban
- a bonus amit a stronghold tartalékokból kapsz minden klántag megkapja, attól függetlenül, hogy részt vett-e a rajtaütésekben

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61416) egyedülülő válasza Djuree (#61405) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én laptopon játszom és minden csutkán, fullhd, élsimutàs kikapcsolva tartja a 60 fpst vsyncel.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#61417) Djuree válasza egyedülülő (#61416) üzenetére


Djuree
félisten

hát azon a laptopon el is hiszem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#61418) 04ahgy válasza Angel1981 (#61413) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Most monttam vóna aztat h annyira messze van mint ide Nagykáta? :)

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#61419) xenom0rph válasza Angel1981 (#61413) üzenetére


xenom0rph
őstag

:DDD

halahala

(#61420) olcsii


olcsii
aktív tag

obj.907 bent van már a játékban? mert a targetdamage oldalon jelzik.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#61421) rlazol válasza csapee (#61401) üzenetére


rlazol
addikt

hol találom a WG által javasoltakat?
most elkezdtem a BIA-t mindenkinél (kivéve a parancsnoknál, ő feldert kap), de még nem gond váltani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61422) v!ct0y válasza rlazol (#61421) üzenetére


v!ct0y
veterán

A bia csak akkor jó ha mindenkinek az van. És akkor is csak 100% on kapcsol be.

(#61423) Bingisz válasza olcsii (#61420) üzenetére


Bingisz
addikt

Az majd CW jutalomtank lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61424) rlazol válasza v!ct0y (#61422) üzenetére


rlazol
addikt

ó.
akkor csere. de mire? (Panther)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61425) v!ct0y válasza rlazol (#61424) üzenetére


v!ct0y
veterán

Javítás mindenkinek. Aztán azt később le lehet cserélni biára.

(#61426) rlazol válasza v!ct0y (#61425) üzenetére


rlazol
addikt

javítás megvan (kivéve parancsnok)
második képesség a kérdés-párducra

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61427) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#61415) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A többi sorban elfelejtetted átírni. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61428) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#61427) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem voltam elég stronk hozzá. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61429) v!ct0y


v!ct0y
veterán

FV 183 tank ász. Soha nem hittem volna, hogy összejön. 40% alatt vagyok vele...[link]

(#61430) LZs?! válasza rlazol (#61426) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@rlazol

javítás megvan (kivéve parancsnok)
második képesség a kérdés-párducra

Amennyiben nem rambózni szeretnél vele, akkor a javítást mindenkinél le tudod cserélni valami hasznosabbra speciálisan megfelelőbbre, és másodiknak skill-nek visszarakni a javítást.

Pl.

Commander - 6th Sense + Repair

Gunner - Snaphot + Repair; vagy maradhat Repair és másodiknak Snaphot

Driver - Preventive Maintanance + Repair; a PM az E50-ig hasznos marad

Radio Operator - Sit. Awerness + Repair; vagy lásd Gunner

Loader - Safe Stowage + Repair

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#61431) rlazol válasza LZs?! (#61430) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm szépen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61432) Dryman válasza rlazol (#61431) üzenetére


Dryman
aktív tag

Üdv a klubban Mester!
a többit privátban.....

(#61433) Stigma.HC válasza Bingisz (#61423) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Lehet sejteni, hogy kb mikor lesz majd megint kampány? Tetszik ez a 907 :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#61434) Bingisz válasza Stigma.HC (#61433) üzenetére


Bingisz
addikt

Most úgy néz ki, hogy ősz. De valószínűleg lesz előtte egy event, amiért majd Großtraktort fognak osztogatni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61435) Bingisz


Bingisz
addikt

Grand Theft Tanks
Sírok.... :C :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61436) Bingisz


Bingisz
addikt

USA tier 6 light tank:


"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61437) slett27


slett27
addikt

Biztos volt már róla szó, de tegnap éppen ez miatt "nyíródtam" ki kb 1 perc alatt. T-34-el voltam PZ IV feltűnt előttem kb 50m-re, belelőttem, majd eltűnt, aztán mögöttem kb 10m-re jelent meg a semmiből. Na ez mi a ***** ? Ne mondja senki, hogy az full álcázásnak így kell működnie. Mert ez baromság. És nem magyarázat MMO jellegére sem a játéknak. Csalás vagy programhiba, mert ez azóta létezik mióta játszom a játékkal. Rettenetesen bosszantó... :(((

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61438) vhw válasza slett27 (#61437) üzenetére


vhw
addikt

Készült replay?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61439) marked one94 válasza vhw (#61438) üzenetére


marked one94
őstag

Erre te is tudod a választ :D

You'll Never Walk Alone

(#61440) KaLeun


KaLeun
senior tag

Jó múltkor itt valaki azt ecsetelte, hogy mekkora überkirály járgány ez a 110. Az egyetlen előnye, hogy az UFP és a töltése egy hajszálnyival jobb, mint az IS-3-nak. De gyengébb a tornya, átlagban egy százassal kevesebbet sebez, lomhább, nincs mágikus oldala és az LFP olyan magasan van, hogy a sötét tomato KV-1S belövi a pálya másik végéről.

Nekem a KT vagy az angol t8 még mindig sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#61442) xtmod válasza slett27 (#61437) üzenetére


xtmod
senior tag

ez program hiba szerintem, de bent fogják hagyni,mint ahogy a látótávolságon belül eltűnő tankokat is. a domb mögött, mielőtt felérnének, eltűnőket, aztán találd ki, hogy kijött, vagy megállt a gerinc előtt. majdnem egyszerre lősz az ellenféllel, látod, hogy meghal, majd egy pillanattal később ki vagy lőve, az ellen él és virul. sorolhatnám. leszarják. 38000 tp 1%-nyi képességhez? alig várom, hogy a warthunder tanks open béta kijöjjön. ez megy a levesbe.

(#61443) xenom0rph válasza xtmod (#61442) üzenetére


xenom0rph
őstag

Most lehet én néztem be valamit de már egy hónapja kijött kb

halahala

(#61444) rlazol


rlazol
addikt

segítsetek pls.
igyekeztem a korábbi tanácsok szerint játszani a párduccal, mostanában egész jól megy.
Ez mondjuk egy olyan csata, ami kivételesen jól sikerült. Redshire, normál csata, mi megyünk alulról.
A végére maradt egy AT7 náluk, egy arty meg én nálunk. Spottolom az AT-t a saját célzónában arty lövi, gyengül. Én is lövöm, sebzés. Elindul felém, arty tölt, szemből nem tudom átütni, tornyát nem találom el, átváltok goldra, oldalra kerülöm a sziklát, h jobb legyen a szög, kilövöm. Győztünk.
Erre látom a csetet: "moron" "idiot Panther" - mindezt a sajátjaimtól. Most miért?
Van nálam 1800+sebzés, 2000+spot sebzés, első osztály medál - tényleg nem értem.

replay
főleg a vége érdekes.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61445) jr1994


jr1994
addikt

Sziasztok! Az normális hogy a KV1 trollágyújának arany lőszerével nem viszem át a másik KV1-et oldalról?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#61446) Stigma.HC válasza rlazol (#61444) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Máskor ha lövöd az AT-7-et akkor a fenti bazi nagy kupolát célozd, van időd rá. Azt simán belövöd.
Amúgy szerintem csak egy-két játékos akarta, hogy az artynak meglegyen a top gun, ha már ilyen szépen szedegette az ellent és az AT-t. Legalábbis a T71 erre gondolt mert előtte írta is, hogy majd a lori befejezi a végét.
Van, hogy én is meghagyom másnak a top gunt ha olyan helyzetbe kerül és nem úszik el rajta a csata. Nekem is hagyták már meg a végén.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#61447) Zeratul válasza jr1994 (#61445) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha láncot lőttél akkor igen, kumulatív lőszert hajalmos a lánc nulla dammal benyelni.

(#61448) rlazol válasza Stigma.HC (#61446) üzenetére


rlazol
addikt

most komolyan?
láttad, előtte 30 méterrel mellé lőtt. Mert ez ferde terep, ráadásul az AT mozgott.
Ott kellett volna táncolnom előtte, hátha nem lő ki? És ha kilő akkor mi lesz?
ez csapatjáték, nyilván lehet egyénieskedni, de nem ilyen szituban.

eleinte próbáltam a tornyát lőni, be is kapott 1 v 2 sebzést, de aztán inkább átváltottam a biztosra - golddal az oldalát.

És amúgy megkapta.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61449) slett27 válasza vhw (#61438) üzenetére


slett27
addikt

Ha tudnám előre hogy megbotlok.... tudod. :D Mindegy...tényleg minden játékban van bug. Csak bosszantó.

Zsolt_72, vhw : egyszer nem csináltam felvételt a csatákról. Pedig kéne már. :)

Tényleg szeretem a játékot, soha semmi játékkal nem játszottam ennyit mint ezzel. Pont ezért idegesítenek ezek a hibák, mert ez az egy játék amivel játszok. Nem szoktam flame-elni de vannak azért érdekes dolgok amikről itt is megoszlanak a vélemények. Pl 1:15-ös csatánál minden 5. lövésem talál, érdekes hogy pont ilyen eredmény felállással hibázik a lövész, másik csata, 15:10-es-nél pedig a kb 300m-re leadott lövés is talál és sebez. :D Jah, a legények 103%-osak.

Na mindegy, off vége. Megyek egy kört a T-34-el.

xtmod : Biztos gyűjtik hogy melyik nemzet hogy káromkodik. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61450) xtmod válasza xenom0rph (#61443) üzenetére


xtmod
senior tag

nem kerestem egy ideje, de most töltöm lefele. egy próbát megér.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.