Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61951) Zadia


Zadia
senior tag

Nem játszottam a 9.1 frissítés óta igazából érdemlegeset.
Na mondom magamnak tegnap tolok egy pár kört. 2.csata közben fehér képernyő és kiírja a gép,hogy a vga driver nem válaszol ezért le áll.
Jó megpróbálom még egy párszor (2-x) ,de ugyan úgy mindig fehér képernyő csata közben és onnan sehova.
Kilép-újraindít és ugyan az.
Valakinek valami ötlete?

(#61952) rlazol válasza Zadia (#61951) üzenetére


rlazol
addikt

gép adat? nem lehet, h túlmelegszik a VGA?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61953) szalai56 válasza jano_77 (#61945) üzenetére


szalai56
senior tag

Az elsőt nekem is csinálta tegnap kétszer, hiába vettem le az összes módot. Aztán mára megjavult. :F

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#61954) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#61950) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lecseréltem a 75-ös ágyút a Pz III 5 centisére, így már határozottan jobb, de még mindig nagyon figyelni kell, mert kegyetlenül megbosszulja magát minden hiba. Nagyobb, lassabb és kevésbé páncélozott, mint a Pz III, nehéz eset nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61955) dfsz34


dfsz34
őstag

nem bírtam aludni, mentem pár kört a t49-el, ami mindig jó móka

és sikerült egy igen szép kört összehozni, a fadin medál is majdnem meglett, mert pont két lövés lett volna az utolsó ellenfél, de az arany lőszer felrobbantotta és az utolsó he nem kellett, ami mondjuk nem baj, mert lehet, hogy megjártam volna, ha marad néhány hp-ja az ellennek, így viszont legalább a pool-t behúztam, ami sokkal értékesebb.

[link]

Malinovka T49
Szerzett tapasztalat:1 564 Szerzett kredit 33 413
Csatában elért Achievement Top Gun, Nagy kaliber, Pool medál, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Bevétel: 5 955 WN8: 11 879 (100)

Egy hibát vétettem szerintem a csatában, úgy értem, hogy amit biztosan hibának tudok. Lehet, hogy voltak még helyezkedési gondjaim, amit mondjuk egy pro máshogy csinált volna, de elégedett vagyok a teljesítményemmel, leszámítva ezt a hibát. Mielőtt a BDR meglőtt és a spot lámpa is jelzett, vissza kellett volna azonnal hátrálnom, de ki akartam lőni az ellent. A kilövés nem jött össze és bekaptam egy lövést ráadásul, feleslegesen.

A csapat nagyon kedvesen végig "botozott" engem, mert nem rohantam előre ezzel a tankkal.

Megemeltem az arany lőszer adagot 8 darabra nemrég, mert kb ezt ki tudom gazdálkodni vele, illetve minimális veszteséggel tudom üzemeltetni. Maximum megyek pár kört az SP-vel és mehetek megint 10-15 kört a T49-el.

6 darab arany lőszer esetében minimális pluszban tudtam tartani a bevételt, 8 darabnál már ilyen pocsék napokon, mint a mai, már 3-2e mínuszban vagyok csatánként.

Ma egyébként borzalom WR mellett megyek, iszonyat primitív csapatokat kapok és hasonló top gun, radley vagy most a pool kell a győzelemhez, máshogy egyszerűen nem megy, még az a jó, hogy a T49-el meg tudom csinálni. RNG, na persze, hogy a bánatban vannak egy normális rng ilyen tartósan ennyira hülye csapatok? Engem érdekelt a matemika ezen része, azért mondom, hogy ez nem egy normális véletlen eloszlás, de nem tudnám megmondani, hogy miért, csak annyi tippem van, hogy éppen ilyen a felhozatal, de még akkor is sántít ez, hogy folyamatosan, gyakorlatilag 15-20 csatán keresztül ilyen elosztás legyen? Ez már a közel lehetetlen kategória, aztán mégis.

Na mindegy, a nap megkoronázása volt ez a pool medál, be is fejezem mára. Erről beszélek egyébként:
WN7 WN8 EFF WR Tier
94 97 100 46% 5.4
1950 2849 2137 20 / 43

46% WR és minden győzelemért szó szerint vért kellett izzadnom. Azért is rossz nagyon, ha elhullanak a csapattársak egy pillanat alatt, mert a T49-el nem lehet közelharcolni sokáig, nehéz úgy komoly sebzést lehozni, hogy valaki spotol az ellenféltől folyamatosan vagy annyira közel vannak, hogy nem tudom kihasználni a kamot meg a látótávot. Hiába a sebesség, annyira gyorsan pusztul a csapat, hogy nem érek el a sniper helyre.

[ Szerkesztve ]

(#61956) superfly2


superfly2
tag

Végre megvan az STB-1 tank ász :)
Azért ez vicces szerintem, hogy erre megadja, de régebben ezekre nem adta meg :)) elég a sebzéseket összehasonlítani :DDD

(#61957) riki válasza BinLaden (#49) üzenetére


riki
senior tag

Elnézést elnéztem . És ,szép jó reggelt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#61958) skopy


skopy
tag

Sziasztok
SU-152 -est melyik ágyúval használjátok ?
A troll vagy a D25 -öst ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#61959) Kean_Sorbo válasza skopy (#61958) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Én anno a hosszú puskával használtam.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61960) V.Dave


V.Dave
senior tag

hogy lehet öngyilkosnak lenni? Úgy értem hogy van pl 15:1-nél a vesztes csapatba olyan aki csak úgy felrobban magától. Ezt hogyan csinálják?

Xiaomi mi 8 6/128

(#61961) #35692544 válasza jano_77 (#61945) üzenetére


#35692544
törölt tag

volt az enemynél két pedotanker ;]
t26 hatezer csata :Y

(#61962) Kean_Sorbo válasza V.Dave (#61960) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

HE lőszerrel. Beállsz egy falhoz, sziklához aztán bumm.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61963) Bad Pritt válasza V.Dave (#61960) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Asszem ha kilép akkor felrobban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61965) Zadia válasza rlazol (#61952) üzenetére


Zadia
senior tag

FX6300-as proci 8GB ram GTX650Ti 1GB vga

(#61966) V.Dave


V.Dave
senior tag

Értem, köszi!

Xiaomi mi 8 6/128

(#61967) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ezt a "páncélhasználati hatékonyság" statot hogyan kell értelmezni mondjuk ha 0,55-ös? Az összes beérkező lövésből kb minden másodikat felfogott a páncél, vagy mi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61968) emre válasza Bad Pritt (#61967) üzenetére


emre
veterán

Szerintem hp alapján. Egy 1000hp-s tank ha pattint vagy elnyel 500-at akkor az 50%-os lesz.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61969) vhw válasza skopy (#61958) üzenetére


vhw
addikt

Én a jó öreg troll ágyúval.
Nem kell különösebben gyengepontokra célozni, csak legyen a körben a tank - és nagy valószínűséggel el is találja. Bármit sebez, pattanót ritkán látok. Csak a töltési idejét kell szokni, meg lehetőleg nem egyedül mászkálni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61970) sith7


sith7
nagyúr

Leopard PTA - ra milyen felszerelés ajánlott ?

(#61971) scyllarus válasza skopy (#61958) üzenetére


scyllarus
veterán

Csakis a 152-es. A másik 2 a SU-100-on még elment 175 pennel, de mivel pontossága sincs, ezért T9-es csatákban már nem tudnál velük mit csinálni. A jármű se nem gyors, se nem páncélozott, a 122-eseknek se pen, se pontosság. Nem tudsz se flankelni, se weakspotokra lőni. A troll viszont HE-vel simán sebez ugyanannyit (3-400) a keményen páncélozott célpontokba, a puhábbak egylövésesek (kicsi VK-k), a nagyobbakba meg 7-900-ak mennek. (Tegnap a foglaló T29 kapott oldalról, 710 HP-ról pukk). Meglepően pontos különben, csak a töltésidő okoz gondot. Az ISU-t is azzal fogom használni, amíg a nagy BL meg nem lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#61972) skopy


skopy
tag

Köszönöm a tapasztalatokat, megfogadom :R

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#61973) rlazol


rlazol
addikt

mi van ma? végre konzekvensen jól játszom (540/tier sebzés) de 0/5-tel indult a nap. fel is függesztem egy kicsit.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61974) vhw válasza rlazol (#61973) üzenetére


vhw
addikt

Vagy inkább konzekvensen szerencsésen? A sebzést illetően - ami nem egyenlő a győzelemmel.
(540/tier kicsit túl szép)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61975) rlazol válasza vhw (#61974) üzenetére


rlazol
addikt

szerencse mindig kell... ;)
ami a sebzést illeti:

3407 total dmg, 6.2 tier = 549.51/tier, ha jól csinálom. :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61976) #35692544 válasza rlazol (#61975) üzenetére


#35692544
törölt tag

rosszul számolsz
avg 681/ avg tier 6,2=110
az meg elég kevés 200 körül már jó lenne
diegho tud 260-270-et

[ Szerkesztve ]

(#61977) emre válasza sith7 (#61970) üzenetére


emre
veterán

Mint a többi papír tankra: álca.

Esetleg meló után pc-ről majd bővebben. Még annyit csak hogy tegnap Scheff-el húztuk az sta-t, és megfontolt játékkal és camo- val simán többet sebzett az esetek többségében mint én a fullos géppel, de mindenféle álca nélkül. Ehhez azért természetesen helyezkedni is kell tudni. Na dióhéjban ennyi.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61978) sith7 válasza emre (#61977) üzenetére


sith7
nagyúr

köszönöm a választ, mindenképpen érdekelne bővebben is :K

(#61979) #35692544 válasza #35692544 (#61976) üzenetére


#35692544
törölt tag

most néztem meg 290 az átlag sebzése :Y
2171/7,5 az komoly

(#61980) rlazol válasza #35692544 (#61976) üzenetére


rlazol
addikt

jaj :DDD
ezt benéztem.... :o
köszönöm a korrekciót!
valóban, 110/tier.
200/tier :U nah, ITT jön képbe a tehetség. nekem ez már elég jónak számít, bár a 130 van megcélozva, most 90-100 között járok.

ki az a diegho? :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61981) emre válasza emre (#61977) üzenetére


emre
veterán

Ja az lemaradt hogy teljesen stock géppel kezdte.

Whv:

Mem számít hogy mi volt betöltve, egyszerűen arról van szó, hogy többször került lövés pozicióba amíg nekem bujkálni vagy menekülnöm kellett.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#61982) vhw


vhw
addikt

Ajjaj... :)

emre: azért volt egy kis gold rásegítés ;)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61983) Bad Pritt válasza #35692544 (#61976) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Első körben inkább annyit mondjunk, hogy a saját hp-ját sebezze le, vagy inkább a tiernek megfelelő heavy hp-ját minden meccsen (szal tier 5-ben olyan 600-at, tier 6-ban 800 körül, stb.).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61984) Antonius1978 válasza #35692544 (#61976) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hmh, en is elosztottam az enyemet, nekem kb 130 a majdnem 19 ezer csatara.
Akkor van meg amit fejlodjek a sebzes teren.
Mondjuk tegnap 3 csatara 223 jott ki, a tegnap eleg szepen sebeztem az IS-6-al, egyik csataban 2660-at, es az az erdekes, hogy prem nelkul ezt +35 ezerrel dijazta, 8as csataban.

(#61985) Bad Pritt válasza Antonius1978 (#61984) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért azt tegyük hozzá a témához, hogy tier 10-ben sokkal könnyebb, sőt, inkább a minimum a 2000 dmg, míg mondjuk tier 3-ban a 600 egy nagyon jó eredmény. 2000 hp 10-es szinten nincs egy tank, míg 3-asban a 600hp 2,5-3 bádogdoboz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61986) Kalos7


Kalos7
tag

Nem az átlag sebzés számít, mert egy vörös lehet, hogy mindig Tier 10-ben játszik mint egy unicum aki többnyire Tier 6-ban és akkor egyértelmű, hogy Tier 10-ben többet sebez a noob.
Hanem a sérülés és a megsemmisítés arány számít, mert ez adja vissza a valóságot sebzés hatékonyságnál.

(#61987) rlazol válasza Bad Pritt (#61983) üzenetére


rlazol
addikt

Az egyik tankomnál beállítottam a gyorsított növekedést, így megjelent egy aranysárga ikon a százalékjelző mellett egy legénységi tag mellett. Ez viszont vándorol - mit jelent?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61988) Bad Pritt válasza rlazol (#61987) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A lényeg tulajdonképpen annyi, hogy minden meccs után amennyi xp-t kapsz, azt megkapja minden legénységi tag, plusz a tank is. Ha gyorsított képzésben van a legénység, tehát elit a tank, nincs már rajta mit kifejleszteni, akkor a tank xp-jét mindig a legelmaradottabb emberkéd kapja meg. A kis pantheon jelzi ezt az embert

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61989) rlazol válasza Bad Pritt (#61988) üzenetére


rlazol
addikt

értem, köszönöm.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61990) vhw válasza Kalos7 (#61986) üzenetére


vhw
addikt

Egy unicum t6-ban kitol ~1200-1500 sebzést átlagosan.
És láttam már számtalan játékost T10 tankkal 1000 alatti átlaggal.

Átalgsebztést amúgyis tankonként, vagy legalábbis szintenként néznek, nem mindent összesítve.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61991) csapee válasza rlazol (#61980) üzenetére


csapee
senior tag

Ne kerdezoskodj annyit, tul jo jatekos volt igy kicsipkedtek innen, wotreplaysen van fennt par kore tanulj (W00ha neven, de nem irunk neki mert nem olvassa el nem szakaszozik stb.).

Csapee

(#61992) Antonius1978 válasza Bad Pritt (#61985) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat persze, aztan - az en fiokomat veszem alapul - ott vannak a kezdo korban elkovetett hibak (par szaz, ezer csatanal meg en is kint alltam a mezon, es boszen lottem aki jott felem :DD ), a felderito tankok amelyekkel nem is nagyon tudtal sebezni nagyobb szinten, aztan a pontatlan tuzerek stb.
Habar nagy tierben sem sebzek jo atlagot.Persze vannak csatak amelyek nekem kedveznek (ellenfel reszerol rossz felallas, kezdo jatekosok akik hamar elertek a szintet tapasztalat nelkul) es azokban turhetoen vagy par esetben sokat (unikumoknak az kb kozepes sebzes) tudok sebezni.
Lehet hogy tobbet is tudnek, csak sosem ulok a seggemen, mert nem szeretem, igy eleg hamar kifingok ha eloremegyek :D

(#61993) fradi81


fradi81
veterán

Ha játék közben a cpu és gpu terhelés sincs 100%-on, miért nincs meg a 60 fps? Hogyan mehet le 30-40-re?

moto g72, Ninebot d28e

(#61994) Bad Pritt válasza fradi81 (#61993) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néhány pálya bugos, lásd Hidden Village, ha elnézel a falucska felé, mindig leesik az fps.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61995) PAWI


PAWI
tag

Sziasztok! A kis csörcsil 3-ast megéri megvenni? Most 750 arany csak. Valakinek van tapasztalata vele? kreditet mennyire hozza? :)

[ Szerkesztve ]

(#61997) PAWI válasza #40993792 (#61996) üzenetére


PAWI
tag

Köszi! Akkor megy a t15, t25 és az su 100y mellé :)

(#61998) Bad Pritt válasza PAWI (#61995) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó cucc az, finom kis pötyiágyúval, elég jó páncélzattal. A KV-1-nél lassabb ugyan, de fordulékonyabb, a tornya viszont nagyon gyenge, 120 környéki pennel már átlövik. 750-et szerintem megér, mivel elég nagy az átütése és tierlimites, aranylőszert szinte soha nem kell majd vele használni, úgyhogy a pénzt is hozni fogja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#62000) PAWI válasza #40993792 (#61999) üzenetére


PAWI
tag

:D
Ezek még számomra elfogadható áru tankok. A t15 meg ugye ajándék volt.

Igen, jó kis support tank az :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.