Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61551) Simi37 válasza slett27 (#61547) üzenetére


Simi37
őstag

KV2 ;] Az is gyilkológép csak tudni kell használni. 152es ágyú nagyon fun ;] Csak most olvastam el a "...amivel hasonló képen kell játszani?" tagmondatot bocs. De a KV2t ettől függetlenül ajánlom mindenkinek. :DD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#61553) Bingisz válasza Kean_Sorbo (#61550) üzenetére


Bingisz
addikt

Ugyan már, az kizárt... :U

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61554) Chris0321 válasza slett27 (#61547) üzenetére


Chris0321
addikt

A Panther-hez különleges játékstílus kell, bár med TD-ként kell használni mivel nagyon gyenge a páncélzata. Az ágyúja kicsit sebez de az átütés nagyon jó. Érdemes ezt az ágat végigvinni, én most az E-50-el próbálkozom de még hiányzik róla a 105 mm-es ágyú. Free xp-ből kifejlesztettem a láncot és a tornyot mert kell hozzá.

(#61555) Kalos7 válasza slett27 (#61547) üzenetére


Kalos7
tag

T49 és Helcattet én is nagyon szeretem.
Bár a Helcattet nagyon lebutították :(
Régebben mentem vele 3500-4500 damage köröket... most meg már a 3000-nek is örülök.
Tier 8-ban pedig az RHM Borsig iszonyat jó tank.
Félelmetes álcája van, erős pontos ágyúval, amit még forgatni is lehet. ;]

(#61556) Kean_Sorbo válasza Bingisz (#61553) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Akkor nincs több ötletem.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61557) slett27 válasza Kalos7 (#61555) üzenetére


slett27
addikt

Chris0321 : :R Sniperkedésre gondolsz mikor med TD-t írod? :)

Marder-eken nem tudok átvergődni, azzal mindig kiszednek, főleg városos pályákon. 36% győzelmi arány...eddig a legrosszabb teljesítmény. És a Borsighoz vezető út azokon keresztül megy.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61558) Bingisz válasza Kean_Sorbo (#61556) üzenetére


Bingisz
addikt

Sarcasm on. ;)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61559) Kean_Sorbo válasza Bingisz (#61558) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Ja. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61560) Kalos7 válasza slett27 (#61557) üzenetére


Kalos7
tag

Hát én az RHM-el med TD-set jászok ;)
Kevés pályán szokok hátul campelni inkább 2. hullámként harcolok.
Sokat játszottam heavyvel és ezért TD-kel is hasonló taktikát alkalmazok.
Sokkal többet sebzek RHM-el ha támadok mintha egy helyben lövöldözök. :P

(#61561) Chris0321 válasza slett27 (#61557) üzenetére


Chris0321
addikt

Igen, szigorúan hátsó vonalbeli tank.
A Marder II-el 59%, a Marder 38T-el 61% a win rátám. Városi pályákon is vannak nyitottabb részek, ott érdemes hátul meghúzódni és a felspottolt tankokat lőni.

(#61562) slett27 válasza Kalos7 (#61560) üzenetére


slett27
addikt

Köszi a választ...igen az kályhacső ami rajta van... :DDD

Amúgy én személy szerint hiányolom a nemzetek csatáját. Volt amikor egy rakás KV1-S vs Tiger P ment egymás ellen... érdekes volt. Hullott mindegyikből rendesen. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61563) octopus666


octopus666
tag

Megdöbbentő, milyen emberek tartják el a wot-ot. :DDD :DDD nem számít ha nem tud játszani. :D

(#61564) wall2 válasza octopus666 (#61563) üzenetére


wall2
tag

Ó borzalom :D :DDD a lényeg prémtank a garázsban legyen. :C

(#61565) xenom0rph válasza octopus666 (#61563) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ezen jót nevettem :DDD :C

halahala

(#61566) slett27


slett27
addikt

T-44-el játszott valaki már huzamosabb ideig, mondjuk T-54-ig? :) Hogy élte túl ? Mindenről pattogtam szinte Tier 8-ban, T9-ben meg esélytelen. Kérdeztem is néha hogy most mit tegyek, csináljak pár fotót, mert lőni felesleges. SPOT hoz meg nem elég gyors.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61567) Drenadar válasza slett27 (#61566) üzenetére


Drenadar
veterán

igen játszottunk vele és volt aki még élvezte is.

gondolom elvárásod hogy a szembe beforgatott e75-öt keresztbe lőjje át egy lövéssel szedje ki az összes modult... másodpercenként lőjjön 700-akat... szerintem neked a wt e100 kellene...

(#61568) vhw válasza ddt500hu (#61545) üzenetére


vhw
addikt

Dupla bokor mögött volt a tankod tornya (ami ugye hátul van) Ezen vannak a view portok, csak ezekkel láthatsz (az első görgő külső fogaival nem)
Az FV visibility portjai közül egy az alváz elején van, ami túlnyúlik a bokrokon, így WT kényelmesen lát és tömi beléd az olmót.

Dupla bokor mögül lőhet rád bármi, nem fogod látni - ez egy fix szabály. Oda-vissza működik egyébként.

Lehet szidni, hogy rng, nem élethű, nem olyan vaskosak azok a bokrok, h ne lehetne látni rajtuk keresztül a torkolattüzet... stb.
De a játék valahogy egész konzekvensen tartja magát a saját szabályaihoz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61569) slett27 válasza Drenadar (#61567) üzenetére


slett27
addikt

Jajaja vágom hogy hogy érted. :DDD Nem nem, T-34-em is van és elvagyok vele rendesen. De a T44-nél már nem így éreztem. :\

Meg akarom venni, de kifejlesztve majd 3.000.000. nem akarom 3x is eltapsolni. Azért érdekel hogy ki milyen köröket ment vele. A tank ászok általában heavy-kel és TD-kel képződnek.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61570) Drenadar válasza slett27 (#61569) üzenetére


Drenadar
veterán

t-34 átütése elég mindenre... 8-as tankoknál már elvárható lenne, hogy a heavyk tényleg heavyk legyenek. amúgy a 175-üs pennek elégnek kellene lennie csak célozni kell

(#61571) Stigma.HC válasza slett27 (#61566) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Legtöbb medium tank átütése 175-220 között van, nyolcasoknál. Körülbelül. Több mint elegendő a játékba oldalról és főleg hátulról. de sok esetben még elölről is.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#61572) sith7 válasza slett27 (#61569) üzenetére


sith7
nagyúr

A tank ászok általában heavy-kel és TD-kel képződnek.

ezt ki mondta neked ? :F

(#61573) slett27 válasza sith7 (#61572) üzenetére


slett27
addikt

Az itteni postok alapján. :F

Stigma.HC : akkor így 10k csata után még van mit tanulnom. :U

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61574) Drenadar válasza sith7 (#61572) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem azt akarta kifejezni ezzel, hogy a TD és Heavy stílus adja neki leginkább az ászt...

(#61575) sith7 válasza slett27 (#61573) üzenetére


sith7
nagyúr

voltak itt med ászok is mutatva párszor :K

Drenadar
értem, ok

(#61576) Chris0321 válasza slett27 (#61573) üzenetére


Chris0321
addikt

Itt sok T-44-es replay van válogathatsz közülük. Régen én nem sokszor mentem med-el és sokat segített, hogy pár nálam jobb játékos replay-ét megnéztem és a játékban gyakorolva javítottam a stílusomon.

(#61577) szallasi007 válasza slett27 (#61573) üzenetére


szallasi007
őstag

Tegnap csináltam vele ászt, kellett hozzá 3.5k+ spot dmg és 3k saját. Tier 10-ben nem kell vele előre menni és akkor nincs baj :)

(#61578) Simi37


Simi37
őstag

Ezaz VÉGRE!! Érdekes mert t8ban 3,2k sebre 3killre, nem adta meg még nagyon régen...de erre igen yea!!

Nemrég vettem vissza...~90%os legényekkel, 7,24s töltéssel hoztam össze. Mai utolsó csatának jó :DDD A TopGun is meglett volna ha nem pattanok a T150 oldaláról. (olyan kevés a 30 slukó h arany és repesz nincs benne mert minek?...160 pen bőven elég)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#61579) slett27 válasza szallasi007 (#61577) üzenetére


slett27
addikt

Chris0321 : ismét :R big THX ! Látom már... én mindig előre mentem vele.

Jó kis cucc ez.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61580) csapee válasza vhw (#61568) üzenetére


csapee
senior tag

Bingisz mar meselt neki a dupla bokorrol, de nem nem nem nem:))

Csapee

(#61581) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nálatok elindul a játék?
Nálam megint baxakodik ("szerver átmenetileg nem elérhető, próbáljam újra mikor újraindítják" dumával) :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#61582) #43783936 válasza mcwolf79 (#61581) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nálam megy a játék gond nélkül.

(#61583) mcwolf79 válasza #43783936 (#61582) üzenetére


mcwolf79
veterán

'csába.
Nálam nem indul el (megint). Próbáltam mod-ok nélkül is ,de ugyanaz :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#61584) #43783936 válasza mcwolf79 (#61583) üzenetére


#43783936
törölt tag

Próbaképpen ki és beléptem, de gond nélkül megy.

(#61585) mcwolf79 válasza #43783936 (#61584) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most már nekem is megy.
Valszeg a 07:00 órai szerver restart megoldotta a dolgot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#61586) slett27


slett27
addikt

Milyen kiegészítő képességeket javasoltok T-34-re ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61587) Drenadar válasza slett27 (#61586) üzenetére


Drenadar
veterán

T-34-et nem fogod olyan sokáig használni hogy bármilyen skill is kifejlődjön, mert valszeg hamar átlépsz rajta... de ha nagyon akarod, akkor mondjuk rejtőzködés... ha hátul sunnyogós vagy. javítás ha szoktál előre merészkedni is...

(#61588) slett27 válasza Drenadar (#61587) üzenetére


slett27
addikt

Farm tank a beosztása. :D Álca+hatodik érzék-re gondolkodtam, sniper med-ként.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61589) Drenadar válasza slett27 (#61588) üzenetére


Drenadar
veterán

pont azzal? azzal se szoktak nagyon farmolni szerintem. de lehet neked bejön...

akkor a szokásos... BIA+álca+hatodik érzék+rejtőzködés

(#61590) Angel1981 válasza octopus666 (#61563) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem lehet, hogy botprogramokra bízza a játék nagy részét?
Láttam már pár ilyen screenshotot, de még mindig nem tudom elhinni, hogy van olyan EMBER, aki ilyen statokat tud produkálni - persze, hacsak nem 6-8 éves....

(#61591) ng0ofy válasza slett27 (#61588) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Snipernek gyenge az az agyú, látotav semmi. Ha nagyon farmolni akarsz vele inkább menj vele második hullámban a heavyk mögött hátba kerülni a nagyokat, én másra nem tudtam használni.

Angel: van. :D az emberek általában buták ehhez. Játékhoz, csak ugye tank meg agyú meg lövés aztán játszanak vele... de minek

[ Szerkesztve ]

(#61592) slett27 válasza ng0ofy (#61591) üzenetére


slett27
addikt

Akkor melyik jó farm tanknak ? KV-1 ? M4 (amúgy rendszerint tier VI-VII-hez rakja be már jó ideje) ? PZ IV H ?
Persze prém nélküliekre gondolok...

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61593) Drenadar válasza slett27 (#61592) üzenetére


Drenadar
veterán

még a t1 heavy is jó...

de igen érdemesebb beruházni egy prém tankra amivel már a nagyobb tank legénységét is húzhatod...

én most a kv-220-al funnolok... nagyon durva :) az ágyú papíron elég gáz, de mégis beveri a dolgokat és pötyögteti a 100-as sebzéseket, ezt meg nem sokan verik be (Kv3 test + kv1 stock torony és még nem is lassú!!!)

(#61594) Bingisz válasza Angel1981 (#61590) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha nem hiszed el, akkor nézz meg néhány magyar "tutorial" videót a jútyúbon. Vagy nézd meg valamelyik wot facebook oldalon a kommenteket/kommentelőket. Átlag 10-14 évesek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#61595) Kalos7 válasza slett27 (#61592) üzenetére


Kalos7
tag

Én beruházok egy jagtiger 8,8-at farmolásra.
Mert ha le vadászok mindenkit T49 vagy Hellcattel akkor is csak 15-25 000 kreditet kapok.
Mig a jagtigerrel 4x-ét lehet elérni.
Prémium tank nélkül nagyon szükös a keret :(
Pedig 4 tankot kellene vennem de nincs kredit.

(#61596) dfsz34 válasza slett27 (#61592) üzenetére


dfsz34
őstag

Kv1, sok hp, jó ágyú és kemény test. Ez mind az jelenti, hogy sok sebzést fog kiosztani, még akkor is, ha kiszednek. A T1heavy is hasonló paraméterekkel rendelkezik, az is jó lehet.

Egy nagy baja van, a borzalmas látótáv. T49-el rendszeresen úgy szedem ki a kv1-t, hogy még csak meg sem lát.

Ha bejön a TD, akkor viszont a Nashorn egy kategóriával jobb pénztermelő tank. Bitang jó ágyúja van, ami bőven ellensúlyozza a gyenge testét. Sok sebzés = sok kredit.

Mindezzel együtt érdemes lenne megfontolni egy kisebb prém tank vásárlását, még akkor is, ha az anyagi keretek szűkösek. Egy jó tier5 prém tank is sokkal jobban hozza a kreditet, mint bármelyik normál tank és nem kell dedikált legénység hozzá. Tehát a kredit szerzésre fordított idő kevesebb lesz és értelmes módon tudod fejleszteni a legénységet. pl. ha kv1-el farmolsz és tovább mész azon az ágon, akkor két legénységed lesz, fele annyit fognak tudni külön-külön.

Sokszor voltak leárazva (bár tény, hogy mostanában ritkábban van leárazás) és pl egy t25 féláron már egyáltalán nem drága, jó vele játszani, a kreditet elfogadhatóan hozza, ok nem annyira, mint a nagyobb tankok, de cserébe olcsóbb is jóval és meg lehet szerezni féláron. A nagyobbakat nem szokták féláron adni, 15-30% a leárazás mértéke max.

Na mindegy, szóval vagy nashorn, kv1 vagy t1 vagy ha lehet vegyél egy olcsóbb - de legalább tier5 - prém tankot leárazva.

(#61597) slett27


slett27
addikt

Kalos7, dfsz34 : nagyon köszi a kimerítő választ. A T-34-et azért választottam mert olcsó a javítása, de az eredményeken látom hogy a sebzés ér még mindig a legtöbbet a wot-ban (bár a T-34 is 1,98mp-ént ad most már 80-as sebzést, de majdnem mindenhonnan belövik a Tier3-asok is. :DDD ) Viszont amikor egy KV1-el kerülök szembe általában elvérzek. Nagyon pontosan kell lőni a weak pontokat, amiket a szórásnak köszönhetően ritkán találok el, pontatlan nagyon a T-34. Szal igazatok lesz, farmolásra KV-1, a legénység meg megy a T-34-ből. Ki vannak képezve mint a vadászkutyák 1 skill van rajtuk szumma 124%.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61598) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!

Tud valaki ÉRVÉNYES invite kódot wot-hoz? Alinware-en regisztráltam és küldtek egyet de az nem jó.

(#61599) Angel1981 válasza Bingisz (#61594) üzenetére


Angel1981
veterán

Pont erről beszélek, hogy az én mércém szerint ez már egy 10-14 esetében sem elfogadható "teljesítmény", egy 6-8 évestől még úgy ahogy elmegy.

(#61600) sequator válasza slett27 (#61597) üzenetére


sequator
senior tag

Azért tartsd csak meg a T-34et. A kill gyűjtő eventekhez a legjobb. 2mpes killstealer, szinte biztos te viszed be mindig az utolsó lövést. :D

Én nagyon szeretem azt a kis járgányt, 415 csata után 59,52% WR. Számtalan top gun, sokszor csak kevés híjja volt a Radle-Waltersnek.

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.