Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#61751) Drenadar válasza kanyipicske (#61750) üzenetére


Drenadar
veterán

Jah most már kettő stattal lesz jobb? ezért érdemli meg? mert ő francia és csigát eszik? :D

de bocsi hogy nem neveztem nevén a gyereket... a nagyfejű alatt én a német hózentrógert értem, konkrétan a WT e100-at...

(#61752) sith7 válasza emre (#61741) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak attól kapok néha agyfaszt hogy a szakasztársaim a super trooper-t dudorásszák az abba-tól ts-en.

:DD :DD :DD

(#61753) Sanya válasza Enzolord (#61749) üzenetére


Sanya
nagyúr

dehogynem...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#61754) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Megvettem az első 10-es tankomat. :))
T110E5
Az a durva, hogy vesztes csata esetén ha top sebző vagy akkor is mínuszos a kör a végén...kivéve prémium felhasználói fiókkal. Nem egy farmolós tier, az biztos. :DDD

Első csatám vele:

(#61755) rlazol


rlazol
addikt

:Y AZ ELSŐ ÁSZOM!!!! :C
Pz IVH-val, Ruinberg. Az elején elbambultam, szerencsém volt, h nem lőttek ki. Utána jöttek elém sorban, mint a libák, a zászlónál nem törődtek velem, úgy lődöztem őket, mintha nem is lennék. A végén úgy mentem, ahogy a minap egy pantheros ász videóban láttam, akartam legalább az egyik vérét, ami sikerült is, az arty is meglehetett volna, de elhibáztam. WN8: 11187
de a lényeg, h végre van ászom! A 2605. csatámban. :B de van...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#61756) grex4


grex4
aktív tag

Muszáj megmutatnom ezt a meccset, minden scout álma Malinovka pályán. Délről indultunk, mentem volna a tökéletes helyemre de két 13-90 is volt ellenünk, így próbáltam a csapatot orientálni, hogy célozzák be a másik oldal superbokrát, de nem sikerült kilőniük. Ezen oknál fogva ugrott is a tank ászom, de ettől jóval izgalmasabb meccs lett.

replay

[ Szerkesztve ]

üdv

(#61757) papesz5


papesz5
tag

Ma elkezdtem a T-150-el 53%-on,csak bukó csaták voltak,most 50%.Kissé fura ez a játék nekem.Ennyit hogy lehet elbukni?19 elvesztett játék. Wargame :C :C :C

Bazinga!!

(#61758) papesz5


papesz5
tag

Nyertem egyet!!!!!!!!!!! :Y :Y :Y :Y :DD A csúcson hagyom ma abba! :P

Bazinga!!

(#61759) mcwolf79 válasza vhw (#61745) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1 :K :K ;] ;]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#61760) mikron válasza papesz5 (#61757) üzenetére


mikron
tag

Max a WR lesz alacsonyabb szinten :DDD jól játszik az ember attól a WN7 - WN8 :K nő hiába bukó a játék. :DDD Szerintem az sokkal fontosabb mint a WR. :K

[ Szerkesztve ]

(#61761) xAttilax


xAttilax
senior tag

Na király, akkor összes brit x-es középszerü lesz...

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#61763) Angel1981 válasza Bingisz (#61713) üzenetére


Angel1981
veterán

Ahogy írják, a lista nem teljes, úgyhogy nagyon remélem, hogy nem ennyiből fog állni a Borig "nerf"! :U

(#61766) papesz5


papesz5
tag

Melyik tank ami a legjobban hasonlít játékmódban a KV-1S-hez? :F A T1 Heavy ,T-15 kínlódás,csak a vesztes csaták sorba már ma is.

Bazinga!!

(#61769) Angel1981 válasza papesz5 (#61766) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát, a szovjet heavyk általában egy kaptafára készülnek; ritkán ütnek, de akkor nagyot, nem túl pontosak, és inkább közelharcra valóak.

A T-150, a KV-3 és az IS szinte ugyanolyan taktikát követel, hogy tierközelieket említsek.

(#61773) dfsz34 válasza papesz5 (#61766) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát ugye a troll ágyús KV1s elég egyedi tank. Szerintem nincs hasonló kombináció a játékban (nehéz tank, ami mégis elég gyors és brutál alfa ágyúval), illetve hát medeket lehetne említeni, a troll ágyús m4 megy a pz4 jöhet szóba, de nem tudom, ezek azért kívánják az aranyat elég gyakran, a kv1s annyira nem. Kicsit más a stílus velük, de mégis talán ezek vannak legközelebb.

Nekem az a szisztémám, hogy két vereséget engedek zsinórban egy tanknak, a második után váltok és később visszatérek rá. Ha akkor is két vereség, akkor vagy egész napra elfelejtem vagy később még kap egy utolsó esélyt, de 5 vereség épp elég egy napra egy tankkal. Próbálj meg valami hasonlót kialakítani és tartsd is be.

Nekem jól indult a napom, bemelegítettem a T49-el. Az egyik csata érdekes volt, a sok tomato mellett az ellenfélnél is volt egy T49 és a srácnak nagyon hasonló, csak picit jobb statja volt, mint nekem. Szóval egymásnak feszült a két T49. Végül mi nyertünk, afk tank mellett is (egy m7 az ellenfél bázisától kb 200m-re leállt és kész, nagyon örültünk neki, nem volt scout utána), a sebzés nagyon hasonló, nekem 1754, neki 1797, de nekem "csak" 7 frag jött össze, neki 8, úgyhogy elvitt minden medált. A két T49 15 frag-et gyűjtött, szóval nem tudom, hogy op tank-e :) Mondjuk kell jó legénység meg gyakorlat, addig szenvedős vele.

Mondjuk egy dolgot tényleg nem értek, szóltam a kv1-nek, hogy várjon ránk, ne rohamozzon, de természetesen neki támadnia kellett. A Kv1 a borzalmas látótávjával nekimegy egy -feltehetően binoval- várakozó T49-nek, aminek nem csak a látótávja, hanem a kamoja is lényegesen jobb. 3 vagy 4 tankot is vesztettünk, akik egyedül rohamoztak egymás után. Semmiből nem tanulnak, de tényleg.

Ha kv1-el egyedül maradnék, akkor soha nem mennék ki szabad, nyílt terepre, hanem vissza bázis közelébe és valami takart helyen várakozni, megvárom, amíg foglal az ellen, akkor tudom, hogy hol van és rárontok. Még akkor is, ha az okosok hajtják az embert a chat-ben, hogy rohamozzon. Sokan nem hajlandóak rá, de el kell fogadni a tényt, hogy pl egy kv1-el nem lehet minden helyzetet megoldani, ha egyedül marad jobb látótávú ellenséggel szemben (hacsak nem mélyvörös ellenfél, bár még akkor is kockázatos, mert meg fog hamarabb látni) akkor defenzív, rejtőzködő harcmodor kell. Mondjuk ilyenkor a saját csapat a legveszélyesebb, mert a véresszájú rohamozók, akik már hosszú ideje csak figyelik a csatát (ahelyett, hogy visszahúznának a garázsba) nem értik, hogy egy hatalmas kv1 miért nem támad a kicsi tankra és sokszor bemondják a pozíciót. Az nagyon kellemes tud lenni.

WN7 WN8 EFF WR Tier
100 100 100 100% 5.0
4114 5196 2603 3 / 3 5.0

(#61774) Angel1981 válasza sutyi^ (#61771) üzenetére


Angel1981
veterán

Hja kérem, nem lehet mindenkinek olyan accja, mint Neked! :P

(#61775) vhw válasza sutyi^ (#61771) üzenetére


vhw
addikt

Köbméteres big bag? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61776) picur10 válasza Bingisz (#61713) üzenetére


picur10
aktív tag

Tök jó! Végigszoptamszenvedtem a brit td ágat, még 100k tp kellene az FV-hez. Addig meg is lesz a nerf. :W

(#61777) vhw válasza picur10 (#61776) üzenetére


vhw
addikt

Ezért tanácsos nerf biztos tankok felé venni az irányt; Maus, M48, 113... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61778) slett27


slett27
addikt

Én is dilemmában vagyok, meglesz lassan a keret. T44 vagy IS-3 tényleg nem tudom eldönteni. Mivel a credit lassan jön prém nélkül jól meg kell gondolnom. A T44 csak azért kell hogy később "megállapodjak" a T-54-nél. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61780) Kean_Sorbo válasza picur10 (#61776) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szép lesz ha az RNG bedobja a 175 pent neki. Egy beforgatott KV-1-et nem tud majd kiszedni egy lövéssel. Ha jó napja van a nyolcas arty-nak, akkor dobálom a 900-as sebzéseket, a pihe-puha tankocskákat meg 1800-ról (BC) egy lövésezem. Most meg ezt a szerencsétlent a nevetség tárgyává teszik. Ezután egy ISU komolyabb ellenfél lesz. Egy kezemen megtudom számolni, hányszor kaptam nagy sebzést FV-től.
Ez benne van a pakliban: ha van egy FV183 akkor megpróbálunk nem kimenni elé.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#61782) TESCO-Zsömle válasza vhw (#61777) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A 113 még használható is, de a másik kettő...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61783) Jolet válasza TESCO-Zsömle (#61782) üzenetére


Jolet
őstag

a patton nagyon király és a maus se rossz

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#61784) TESCO-Zsömle válasza Jolet (#61783) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

MAUS tetű lassú és a vastag páncélja semmit sem ér, mert nincs igazán döntve, így gyerekjáték szétszedni. Olyan, mint a TOG2, ingyen sebzés.

Patton meg olyan semmilyen. Med-nek lassú, heavy-nek páncéltalan, viszont akkora, mint egy ház. Hogy még jobb legyen a dolga, ott a hatch, ami 1:1-be a T110-eseké, nehogy mellé lehessen lőni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61785) slett27


slett27
addikt

#61778-ra valaki ? Nem sürgős... :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#61787) Vikthor válasza TESCO-Zsömle (#61784) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem olyan egyszerű széjjelszedni egy maust azért, artynak persze az, főleg ha koncentráltan támadnak rá, de sima medek de még a heavyknek is meggyűlik a bajuk a maussal szemben...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#61788) dfsz34


dfsz34
őstag

Na itt abba is hagyom, max este még tolok párat, mert eddig szuper a nap, nem akarom elrontani a kedvemet egy vereséggel :)

Minden tankot ledupláztam, amit húzok és még pár kör belefért a T49-el. Soha rosszabbat. Két ász, pár nagyon jó és pár szenvedős csata. Van pár szenvedős tankom, pl az A43-al, ha megfeszülök se tudok 2000wn8 fölé menni, még sikeres csatában sem, túl gyenge az 57mm (ezt használom inkább, mert a 76mm-es meg pontatlan) tier6-8 csatákban. Azért ezt az ágat húzom, mert erről az ágról elérhető mindhárom tier10 med és két ágat semmi kedvem kihúzni tier6-8-ban. A T34-85 egy nagyságrenddel jobb tank, de a fejlesztés miatt nem azon az ágon megyek.

WN7 WN8 EFF WR Tier
100 100 100 100% 5.6
3174 3844 3018 9 / 9

(#61784) TESCO-Zsömle ahogy mondani szokás, mi van? Addig stimmel, hogy a maus lassú, de ezen jót nevettem, most tényleg komolyan gondolod ezt "Olyan, mint a TOG2, ingyen sebzés.".

Már egy ici-picit beforgatott maus is belőhetetlen a legtöbb tanknak, és igen, arannyal sem, mert pattint. Vannak gyenge pontjai, de azokat nagyon pontosan meg kell lőni és rng mellett nem fog neked minden lövés pontosan a hajszálkereszt közepébe menni, ha meg mellé, akkor jónapot, pattant egyet.

Ha megnézed az alját szokták lőni, de azt azért el lehet rejteni side scrap vagy tereptárgy, de már sima beforgatás is megnehezítheti a belövést. Az arcát lehet lőni, de ha van csöpp esze, akkor a tornyot is forgatja, de az arca szerintem a legkönnyebben lőhető. Leginkább flankolni szokás, de messze nem ingyen sebzés, jó vicc volt, remélem annak szántad.

[ Szerkesztve ]

(#61789) Jolet válasza dfsz34 (#61788) üzenetére


Jolet
őstag

hogy fogod visszasírni, ha meglesz az A-44 :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#61790) vhw válasza dfsz34 (#61788) üzenetére


vhw
addikt

Már egy ici-picit beforgatott maus is belőhetetlen a legtöbb tanknak, és igen, arannyal sem, mert pattint. Vannak gyenge pontjai, de azokat nagyon pontosan meg kell lőni és rng mellett nem fog neked minden lövés pontosan a hajszálkereszt közepébe menni, ha meg mellé, akkor jónapot, pattant egyet.

Hát... ez elméletben igen szépen fest, a gyakorlatban meg kb van néhány random pattanó... A tornya két oldalát a legtöbb 10es kényelmesen belövi, a TD-k meg... még akár beforgatva is... Azt eldöntheted, hogy állsz beforgatott toronnyal és kb csak minden 3dig lövés üt át, vagy próbálsz néha lőni is, akkor meg biztos átlőnek.

Azt meg ugye senki nem gondolja komolyan, hogy a Maus-szal távolról kell harcolni (mert akkor nehezen lövik be a gyengepontokat)... Se pontos ágyúja, se átütése nincs hozzá, nem beszélve a frontvonaltól távol lévő Maus látványáról, ami nem kicsit bicskanyitogató.

Szegény tank valóban csak egy xp doboz (nem olyan szinten mint egy TOG, ami autoaim, de...)
De senki sem tojja össze magát, mert szemben áll egy Maus. Egy E3 keményebb dió; lényegesen kisebb, kevesebb weakspot - közben keményen vissza is tud lőni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61791) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#61788) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én csak azt írom, amit tapasztaltam a harcmezőn. Nem találkoztam egyetlen egérrel se, ami megizzasztott volna. Első Maus-omat IS3-mal lőttem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61792) dfsz34 válasza TESCO-Zsömle (#61791) üzenetére


dfsz34
őstag

Az jó, ha ilyen könnyű kiszedni a maus-t. Sok hp sok xp úgy lesz jó statod.

(#61793) TESCO-Zsömle válasza dfsz34 (#61792) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó lenne, ha lenne... De előbb találsz tíz E100-at, mint egy egeret...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61794) Angel1981 válasza vhw (#61777) üzenetére


Angel1981
veterán

De frankón!
Ez nem is olyan szarkasztikus, mint elsőre hangzik!
Aki "biztonságot" akar, az az átlagos teljesítményű, vagy kevesek által játszott tankokat játssza - persze azért nem kell átesni a ló másik oldalára, mint B1 és Durscbrush. :D

(#61795) vhw válasza Angel1981 (#61794) üzenetére


vhw
addikt

Választhatja a Churchill GC-t is akár...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#61796) Bad Pritt válasza vhw (#61795) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az jó cucc, ajánlom mindenkinek! ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#61797) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#61796) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Történt egyszer, hogy álltam azzal a lánctalpas konténerrel a városban, mire kijött a házból egy fickó, felnyitotta a hatch-et és beb*szott egy zsák szemetet...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#61798) picur10 válasza vhw (#61777) üzenetére


picur10
aktív tag

Semmi gond, mire elérem addigra benne lesz ez is a felsorolásban, tehát célt értem. :P

Ezek után ki fogja végigküzdeni ezt az ágat, ahelyett hogy a végig használható német ágon (JP E100) menne?
Lehet majd pötyögetni a párszázas sebzéseket 8000-ért. Legalább a lőszer árát is levihették volna (,meg a reloadot a felére. :DDD)

(#61799) sith7 válasza picur10 (#61798) üzenetére


sith7
nagyúr

az ... meg 5x camo érték, meg 3x sebesség :DDD

(#61800) ddt500hu válasza picur10 (#61798) üzenetére


ddt500hu
veterán

A töltéssel nincs akkora bajom mint az irgalmatlanul hosszú célzásidővel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.