Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57401) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#57399) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék. Nem egy nagy kör, de pl az 50-120 úgy halt meg, hogy blindre eltaláltam, aztán leégett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57402) Simi37


Simi37
őstag

Erre miért nem adta meg a szárnysegédet? Senki nem kapott. 6 sebzett kell. Nekem 9 volt ha leveszem a killeket akkor is 6... ? :F Az ISU nagy kalibert kapott.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57403) Bad Pritt válasza Simi37 (#57402) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg is kell halniuk mások által.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57405) Th1sN04ll válasza #40993792 (#57404) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Modokkal? Akkor nálam hogy hogy több mint 24? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57406) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#57405) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az elég érdekes, nekem gnomefather féle hangmodokkal, agyonpimpelve sem volt több, mint 15 giga a játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57408) Th1sN04ll válasza Bad Pritt (#57406) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag


Na akkor itt van valami ami nem jó :DDD

(#57409) PitLee válasza Th1sN04ll (#57405) üzenetére


PitLee
őstag

#57400

(#57410) jr1994 válasza Th1sN04ll (#57405) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem is csak 13,5 GB, bár ez a laptopom, itt nincsenek fenn a Gnomefather hangok.

Más: aki új accon húzza a Superpershing eventet az hogy áll vele? Nekem végre megvan az M6-ra a nagy löveg, már az IS-3-mat is viszi végre :D
Egyébként ez a tank nagyon király, tényleg. Élvezetes vele a játék.

A többi ágon viszont csak 4-5 szintű tankok vannak. Ma megvettem a német cipősdoboz TD-t, meg a BDR G1 B-t. A dobozt ismerem korábbról, az jóféle még stock-ként is, de ez a BDR, hát szenvedős lesz. Mennyi a lövegsüllyedése, két-három fok? Meg lomha, de cserébe páncélja se sok van szegénynek.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57411) Bingisz válasza jr1994 (#57410) üzenetére


Bingisz
addikt

A BDR fullosan lesz jó. :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57412) Atlantisz48 válasza Th1sN04ll (#57392) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Rendben, köszönöm.

(#57413) jr1994 válasza Bingisz (#57411) üzenetére


jr1994
addikt

Köszi, ez megnyugtató :R

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#57414) PaJa1 válasza Th1sN04ll (#57405) üzenetére


PaJa1
őstag

replays

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57415) Th1sN04ll válasza PaJa1 (#57414) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Azok pár kb-ok az update mappa a finom :DDD

(#57416) Simi37 válasza Th1sN04ll (#57408) üzenetére


Simi37
őstag

Nekem 26 GB :DDD amibe benne van 2-3k replay és 1,5k screenshot.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57417) Viktoár


Viktoár
addikt

Emlékeztetőül írom mindenkinek hogy nagy sz@r a játék. :D Az ilyen 75k minden nemzettel eventek nem családos embernek való.Nem is érdekel az a tank,de már a játék is egyre kevésbé.

Egyre többször veszem észre hogy a W,A,S,D, gombok és az egér bal gombjának nyomogatásán kívül semmire sincs befolyásom. Lőhetek akármennyi sebzést,ha csapat elhullik vagy célozhatok akármelyik weak pontra ha az rng úgy akarja,stb..

Üdv:Viktor

(#57418) BogyóBP válasza Viktoár (#57417) üzenetére


BogyóBP
addikt

Ja mostanában képes elég trükkösen vicces partikat összehozni a matchmaker de hát ez van. Am aki a superpershing eventet tolja, közlöm vele hogy teljesen felesleges vele szenvedni , inkább megéri befektetni a T34 be, mert az piszkosul jó farm tank és bőven megéri minden forintját. 3 nap alatt sikerült vele 6.300.000 et kifarmolni, úgy hogy napi szinten olyan 5-6 órát ha játszottam vele. Tiszteletem :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57419) Th1sN04ll válasza BogyóBP (#57418) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Régen mikor még 9-es heavy volt akkor volt rá mondható hogy jó, most már csak az is régi fénye önmagának, kicsit megnerfelték, mind a sebességet, mind a fordulását, mind a töltését, egyedül ami ér valamit a gun, viszont annak meg a célzásidejét tornázták fel :K Ennek ellenére én is azt használom :K

[ Szerkesztve ]

(#57420) PaJa1 válasza Th1sN04ll (#57415) üzenetére


PaJa1
őstag

Akkor nagyon hamar végzel a csatákkal... Nálam vannak 1 MB felettiek is szép számmal. Sok kicsi elég sokra megy, főleg most. Van aki napi 100 csatát is elmorzsol.
Nekem most 600 fájlból fél giga az a mappa.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57421) Kotomicuki válasza Viktoár (#57417) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Hát, igen!

Nagyon ki tudja zökkenteni az embert, amikor a JgdT-ével 3x lő mellé - sorozatban - , majd lepattan a CGC, 60 mm-es oldaláról is - vhogy nem ezt várná az ember egy 0.33/276-os ágyútól...

A másik véglet, amikor mind a 13 lövés átüt és sebez is, pedig abban nem egy E-100 és E-50/M LFP is benne van, ami máskor nehézséget okoz uennek a lövegnek... ;]

Kissé túl sok az a 25% random - ami érzésre, gyakran több is ennél - , nagyon el tudja venni az egyén kedvét a játéktól! :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#57422) Midway válasza emre (#57380) üzenetére


Midway
senior tag

Nem szeretek felderíteni , így marad akkor a type 58 ág.

Köszönöm a válaszokat.

-----------------------------------------------

Más

Nekem nem jön be annyira az IS3 tank. lomha , lassan tölt ..... :F

[ Szerkesztve ]

(#57424) Midway válasza #40993792 (#57423) üzenetére


Midway
senior tag

Fullos és tettem rá töltés gyorsítót is, de több tier 8 tank körbe táncol. :((

Régebben mikor még nem volt nekem akkor ez nagyon jó kis tanknak látszott, de valamelyik frissítéssel kinyírták mint a hellcat-ot sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#57425) kisküzdő válasza Midway (#57424) üzenetére


kisküzdő
tag

A Type 58 pedig a löveg kitérhetöség a bosszantó.-5°/+22° Na meg az átütés 128/172/43 mm.Ezen kívül azt kell mondanom remek kis gép. (nekem jobban bejött mint a 34-85.)

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#57427) KaLeun válasza Viktoár (#57417) üzenetére


KaLeun
senior tag

Az a teóriám, hogy ilyenkor valami OP vagy nagyon jól páncélozott géppel kell menni és lehetőleg szakaszban.

Az ilyen ünnepek és az eventek, mindenkit elővonzanak (most pl. az FV-m blokolta egy IS-7...). Ráadásul a szokottnál is több unicum szakasz volt, ahová több jutott ill. nem csináltak valami ostobaságot általában az csapat nyert. Normál esetben egy átlagos csapat, okosan kompenzálhatja az ilyen dolgokat. De amikor egy E-100 5 perc alatt nem jön rá, hogy az ellenfél E-100-a az aki neki háttal áll...

Egyetlen csata volt amikor rátudtam venni pár (3 vagy 4) paradicsomokat, hogy ugyan jöjjenek segítsenek már. Mert az ellen lemmingtrain (unicum szakasz vezetésével) éppen a himmelsdorfi hegyen vitézkedik. Elindultunk, elimináltuk a védelmet és a visszaérkezőket is szép sorjában. Erre a lemmingvezér unicum: "pfff, nice rush tactic". Persze, mert a JT 8,8 már csak rusholásra alkalmas...

Cila

(#57428) Viktoár


Viktoár
addikt

Hát igen srácok,sajnos tegnap is nem egy olyan csatám volt ahol 2 unikum szakasz volt,szakaszonként 3 fővel azaz egy oldalon 6 unikum játékos a másikon meg még zöld játékos sem volt. Én a 49%-al már jónak számítottam a sok paradicsom között. :D

Nagyjából 10 mp-enként villant fel a piros felirat a minimap fölött. :DDD

Mostanra oda jutottam hogy a 9-es orosz tüzérrel elég a napi első győzelem,a brit 6-ossal szintén.

Ami most mulattat az a kv3-as tank,valamiért elég sokat tud pattintani de vannak csaták amikben elindulni is kár.Ha a lövege pontosabb lenne én erősen ajánlanám mindenkinek.Lassúcska,de mivel én inkább tüzérhez vagyok szokva ez nekem nem okoz fejfájást.Viszont tierjében ha odaér ahova kell akkor elég szépen tud támogatni. :) (töltésgyorsító,célzásgyorsító,venti) Ugyan sokszor felrak t9-be is úgyhogy nem egy leányálom,viszont nagyjából tudom a nagytierű tankok weak pontjait,mert akaratlanul is rámragadt amikor az orosz td ágat játszottam végig. :)

Nálam a kis kv1 az örök kedvenc.Elég fullos a legénység és a modulokat is folyamatosan próbálgatom rajta. :D

Üdv:Viktor

(#57429) remington2 válasza Remus389 (#57377) üzenetére


remington2
senior tag

Ha érdekel ilyesmi, ezt érdemes végignézni. Egy orosz végig magyarázza, hogy mit is csinálnak, pl. összecsapnak az ellenség harckocsijaival, sérült harckocsi javítását fedezik, támogatást nyújtanak a gyalogságnak, stb. Van hozzá angol felirat is. A videó, amit linkeltél, is ebből van.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#57430) PaJa1


PaJa1
őstag

Ki jönne szakaszozni 5-8-as szintű tankokkal? Csinálom a SzupcsiPershingecske küldetést. Ha van érdeklődés, keress játékon belül, aztán TS-en duma.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57431) 04ahgy válasza dfsz34 (#57353) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én sem akarom, hogy kivegyék. Minden tankkal, támadóban is és védőben is nagyon jól lehet boldogulni, főleg, ha a csapat is támogat!

Sőt, Westfielden is kérem vissza az Assaultot, mindegy, melyik körrel. (Volt a régebbi, erdőszéli foglalókör - ott imádtam az erdőkempereket leszedegetni, meg volt a későbbi, mikor állt a híd. Azt tán mégjobban imádtam.) Miért a legélvezetesebb, legkevésbé kemper módokat szedik ki? Az agyilag retardáltak pártján a WG?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#57432) dfsz34 válasza 04ahgy (#57431) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, tényleg érdekes és izgalmas volt a westfield assault mód, csak a sok véglény nem jött rá, hogy minimálisan együtt kell működni. A szokásos tolom a w-t meg lövök mindenre ami mozog, nem jött be ott és ment a vinnyogás, hogy milyen nehéz a támadók dolga.

Sand river-en hasonló az assault mód, a védők ellepik a domboldalakat, mint a verebek a villanydrótot és onnan lődöznek, de egy jó spotter simán mutatja őket és akkor máris nem olyan egyszerű. A másik, hogy számtalan alkalommal győztünk már úgy, hogy baloldalt elsurrantam a csata vége felé foglalni. Ha nem foglalok, akkor vesztünk. Gondolom sokszor senki nem mozdul (volt olyan csatám, hogy három tank, köztük top nehéz felment a hegyre és el nem mozdult volna végig az egész csata alatt, hogyan akarnak ezek nyerni?), nem kockáztat és utána megy a vinnyogás, hogy nehéz támadni.

(#57433) balintka válasza Viktoár (#57417) üzenetére


balintka
addikt

Már én is be akartam írni ugyanezt. Egyszerűen 10 menetből 8 vereség állandóan, mindegy, hogy játszom. A 200 XP/menetből nem fog összejönni az SP sztem.

Amikor felcs.szi ez a f.s, röhejes játék az agyam, ALT+F4, aztán irány az Xbox 360, és valami NORMÁLIS játékot tolok. Ez a WoT már egy röhej, szánalom.

(#57434) BogyóBP válasza PaJa1 (#57430) üzenetére


BogyóBP
addikt

Légyszives pár sorban magyarázd el nekem miért érni meg kihúzni a super pershinget. :Y

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57435) fradi81


fradi81
veterán

Tapasztalt valaki motorhang akadozást WWIIHWA Realistic Sounds mod-ban?

moto g72, Ninebot d28e

(#57436) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

50 meccs után a következő a véleményem az FV215b-ről.

Ez eddig a legnehezebben játszható tankom, idegtépően figyelni kell arra hova mész, mit csinálsz, hogyan teszed ki az oldalad, mikor tudsz hulldownba menni, mikor nem. Nagyon másképp kell játszani, mint egy rendes tankot, de már kezd okés lenni.
A páncél megjárja, érezhetően keményebb, mint a Conqueror, de a T110-től elmarad, cserébe sokkal nagyobb, nehezen fér el az utcákban, ahol sidescrape-elni lehetne. Itt a következő hátránya, nem lehet csak úgy kimenni a sarkon, belepuffantani valakibe és visszahúzódni, mivel akkora vagy, mint egy csillagromboló. Odaérsz a sarokhoz, megállsz, megfordulsz és seggel kimész, ha nicns hely oldalazni, értékes időt veszítve, közben akár spoton is vagy. Hulldownból spotolni nettó esélytelen, pedig nem rossz az ágyúsüllyedése, csak épp az egész orra kinnlesz, ha kinéz egy domb mögül. Nagyon modulsérülékeny, plusz az arty halálos ránézve, egy asztal jobban bírja a gyűrődést, mint az FV felépítményének teljesen sík teteje.
A baj az, hogy vannak pályák, ahol egyszerűen nem találom vele a helyem, ilyen pl Karelia, ahol a noobtömeg miatt nem tudok sidescrape-elni, egyszerűen nincs hely rá, úgyhogy az átlag dmg-m rendszerint úgy tevődik össze, hogy Karelia 0-1000 dmg, más pálya 3000-5000.
Viszont mindezekkel együtt tetszik, nagyon jó az ágyú, bár itt már közelebb van egymáshoz a T110 és ez, míg az M103-nál fényévekkel jobb a Conqueror ezen a téren. 1v1-ben gyakorlatilag verhetetlen, Mauson kívül minden bepróbálkozott már és alulmaradt a sok hp, relatíve jó páncélzat és felsőbbrendű dpm mindent beaprított. Nem mondom, hogy sajnálni fogom, ha lecserélik, de mindenképpen egy színes foltja a garázsomnak jelenleg. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57437) PaJa1 válasza BogyóBP (#57434) üzenetére


PaJa1
őstag

1080 aranyért.
A hétvége alatt meg csak a duplázásokból összejött már a fele az 525k XPnek.

Ezzel a körrel elég jót sikerült rúgni a japán ágon, ez az egy tankom van a küldire.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57438) #43783936 válasza BogyóBP (#57434) üzenetére


#43783936
törölt tag

Csatlakozom az előttem íróhoz, bár nekem csak 780 arany, mert tettem rá álcafestést.
Mellesleg 2700 sebzéssel, javítási költség nélkül, prémmel nettó 82000-et hozott. :)

(#57439) skopy


skopy
tag

IS 2 -re mit érdemes rakni a töltésgyorsító, és a fejlett célzórendszer mellé 3. -nak ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#57440) Enzolord válasza skopy (#57439) üzenetére


Enzolord
addikt

Venti + BIA

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#57441) Diarmand válasza balintka (#57433) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tegyek be, minden sírós képre egy ilyet? :U

Pedig ez SU85B-vel van, ami megtestesíti a két végletet. Baromi jó ágyú, OP látótáv, jó camo VS nulla páncél, kevés hp, a tankok 90%-nak jobban hajlik lefelé a csöve, mint ennek felfelé, gun depressiont nem ismeri.

[ Szerkesztve ]

(#57442) Th1sN04ll válasza Diarmand (#57441) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Vajon miért kék a neved ;]

(#57443) Diarmand válasza Th1sN04ll (#57442) üzenetére


Diarmand
senior tag

Hisz ismersz... ;]

(#57444) Enzolord válasza Diarmand (#57443) üzenetére


Enzolord
addikt

És ki az a Pelikan4ever? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#57445) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Zsír új gép, zsír új windows7, és nem akar menni a játék... Elindítom, kliens felvillan, majd eltűnik... WTF?

(#57446) xenom0rph válasza SoulReaver (#57445) üzenetére


xenom0rph
őstag

Túl új ,ez egy jel, hogy nekem kell adnod a videókártyád és a processzorod ,mert nálam működne. ;]

Amúgy nem launcherből indítanám.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#57447) eszakas válasza SoulReaver (#57445) üzenetére


eszakas
senior tag

A klienset indítsd ne a játék exe filét.

Ja már volt:) " wotlauncher.exe -integrity "

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#57448) Bingisz válasza SoulReaver (#57445) üzenetére


Bingisz
addikt

Directx9 fent van?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57449) SoulReaver válasza eszakas (#57447) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mind2-vel csinálja... :/

(#57448) Bingisz: Azt nem rakja fel ez a gagyi tankos játék? :D

(#57450) Bingisz válasza SoulReaver (#57449) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem nem. Próba cseresznye.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.