Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57601) jano_77


jano_77
nagyúr

9.1 notes:
"Javítva lesz a "memória elfogyás" hiba." - Ennek kifejezetten örülök, mert a 9.0 óta elég sokszor keserítette meg az életemet. :o

"Javítva lesz a hiba, mely bizonyos esetekben arany lőszer vásárlásnál kreditről aranyra váltotta az árat." - Ez biztos véletlen volt. ;]

"Javítva lesz néhány egyéb összeomlási és kifagyási hiba is." - Miért nem az ÖSSZES?!?

"A grafika módosításakor felugró ablak meg lesz változtatva." - Ezt nem most változtatták meg éppen a 9.0-val?

"Hellcat
Alap felfüggesztés: a mozgás és torony forgatás közbeni célkereszt szétesés 60%-kal nő.
Fejlesztett felfüggesztés: a mozgás és torony forgatás közbeni célkereszt szétesés 57%-kal nő.
Az alap lánc talajellenállási együtthatója jó/közepes/rossz talajon 9/14/9%-kal romlik.
A fejlesztett lánc talajellenállási együtthatója jó/közepes/rossz talajon 10/17/10%-kal romlik.
Tolatási végsebesség 20-ról 12 km/h-ra csökken.
A 76mm M1A2 ágyú torony forgás közbeni célkereszt szétesése 12%-kal nő.
A 90mm M3 ágyú torony forgás közbeni célkereszt szétesése 25%-kal nő.
90mm M3 ágyú töltési ideje 8-ról 8,5 sec-re nő." - Tudom, hogy nagyon sokan OP tanknak tartják, de szerintem a 9.0 óta már vmit hozzá nyúltak, mert eddig sem volt gyors a torony forgatása, de most a megszokottnál is lassabb, borzalmas szerintem! 57%-al nő a célkereszt test forgatása után és 25% torony forgás után.....WTF? :F

(#57600) v!ct0y: én nagy ívben teszek a HD modellekre, én nem a csicsa miatt játszom a WOT-al, hanem a játék élmény miatt, ami az utóbbi időben sajnos elég sokat romlott. :U Pont lesz**om, hogy látszódik-e minden egyes csavar vagy szegecs a tankon.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57602) #43783936 válasza jano_77 (#57597) üzenetére


#43783936
törölt tag

Karélia védelemben spottoltam a felső zúzdát, a csapat Td-inek.
Nem véletlenül teszem fel a csigaszemet minden vasra. :D

Ha kiherélik a Hellcatet, majd átáll a nép a Cromwellre, szerintem az is van olyan OP.

[ Szerkesztve ]

(#57603) mtade válasza #43783936 (#57602) üzenetére


mtade
aktív tag

Valószínű bennem van a hiba, de nekem a cromwell nem tűnik annyira ópénak. Agilis, ez tény, de mielőtt bármit csinálhatnék vele, szétszedik egy sec alatt... Esetleg ha valaki tud tanácsot adni, hogyan kellene játszani vele, azt elfogadnám. Én kicsit light-nak játszom, megvárom, amíg elkezdődik a bunyó és aljaskodok vele...

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57604) Simulacrum válasza mtade (#57603) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Így van, a Cromwell nem OP, főleg a lövege miatt, de ettől függetlenül rettentő élvezetes vele játszani és hülyíteni az ellenfelet.

(#57605) 04ahgy válasza jano_77 (#57601) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A Hellcathez szerintem folyamatosan hozzápiszkáltak eddig is, nekem minden patch után kellett 10 csata, hogy megszokjam, pedig rendszeresen játszom vele. Egyszerűen már nem lehet titokban nerfelgetni, így hivatalosan teszik meg. Mindenesetre nagyon sajnálom.

De ezzel is csak azt látom, hogy a buta embert pártolják... Kiveszik ugye Sand River Assaultot, korábban kivették a Westfield Assaultot (a sarokzászlós után az ép hidasat is). Ezek mind.mind olyanok voltak, hogy ésszel bármelyik oldalról lazán meg lehetett nyerni.

A Hellcat számomra mint ellenfél egyáltalán nem rettegett. Light tankkal még Tier5 sem kell, hogy kiszedd, sőőőőt! Közepes században nem egyszer T1 Hispano löveggel aprítottam Pokolcicát fél HP-re... Hova nerfelik már? Ja kérem, aki ül a seggén heavyként, arra veszélyes a Hellcat... De ezek a buta emberek.

Tiger vs. TigerP ---> utóbbi így is gyenge az előbbihez képest, hova nerfelik már...?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#57606) 04ahgy válasza #43783936 (#57594) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Kifarmoltad, vagy megvetted? :)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#57607) xenom0rph válasza jano_77 (#57598) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nekem van egy működő fixem egy lengyel csávónál találtam majd délután belinkelem! (sniper nézetre, tényleg működik)

halahala

(#57608) #43783936 válasza 04ahgy (#57606) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megvettem akciósan a hétvégén, majd tegnap megcsináltam hozzá a maradék 8000 xp-t, így megkaptam a teljes árát.

mtade
A Cromwellt ]hatosok között papírheavyként. hetesek között támogatónak, nyolcasoknál scoutnak használom.
Célzás és töltésgyorsítóval (amit lehet hogy lecserélek ventire), és most fogják elkezdeni a legények a negyedik képességüket.

Általában előrerohanok, elbújok valahol a zúzda körül, és amikor beindul a buli, akkor ráragasztom az ujjam a tűzgombra.
Ha kiszúrnak, akkor pozíciót váltok.
Viszek magammal 5 goldskúlót, de eddig egyszer fordult elő hogy használtam.
T28, AT-7 és KV-4 volr egy kupacban 100 Hp alatt mind, nem lehetett kihagyni akkora ziccert. ;]

Már bőven 300 csata fölött vagyok vele, de nem tudok ráunni. :D
A rekordom 4 tankász volt vele másfél óra alatt.

(#57609) TESCO-Zsömle válasza BogyóBP (#57584) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A multicore támogatásból kiindulva én úgy 10-12 év múlva várnám a Mantle támogatását.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#57610) jano_77 válasza #43783936 (#57608) üzenetére


jano_77
nagyúr

Cromwell vagy a Comet a jobb....tudom, hogy vmelyiket az egekig szokták itt magasztalni, de nem emlékszem melyiket. :F :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57611) mtade válasza #43783936 (#57608) üzenetére


mtade
aktív tag

Nemrég van csak meg, ergya legényekkel, egyelőre csak töltésgyorsítóval. Terveztem rá csigaszemet, de most kredittel xarul állok, kell a lé az E75-re... :)

Köszi, majd rárotyogok kicsit a wotreplays-re, hátha látok olyat, ami tanulságos... :D

Köszi a választ.

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#57612) #43783936 válasza jano_77 (#57610) üzenetére


#43783936
törölt tag

A Comet is jó vas, az egyik legjobb hetes med, de nem tudott ennyire elvarázsolni.
Hetesnek a Párducot hagytam meg.

(#57613) scyllarus válasza jano_77 (#57598) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem egy 8.11-hez készült fix működik 9.0-án is a sniper lagnál, az bevált.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#57614) BogyóBP


BogyóBP
addikt

T34 re vagy inkább T110E5 re érdemes inkább a csigaszem? T34 esküszöm néha jobb mint a T110E5, olyan 435 öt is lazán belelő egy tankba, míg az utobbi erre nem igazán képes minden esetben. Szeretem csak nagyon lassan szűkül még célzásgyorsitoval és függőleges stabilizátorral is. ugyanakkora a toronyforgás is lassú, meg maga a tank is, azt még ott van a hulldownlosái feladat, de összeségébe én szeretem/szeretném. Mondjuk legutobb beálltam a vizbe az egyik pályán ahol ilyen beach van, hogy csak torony látszott ki a T110E5 ből, 5 en alig birtak szétpaszirozni :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57615) jano_77 válasza #43783936 (#57612) üzenetére


jano_77
nagyúr

Cromwell-es ághoz milyen felszerelések a javasoltak (venti, tölt.gyorsító, vert.stab, stb közül) illetve legénységi skillek? Lehet neki veselkedem annak az ágnak és vissza veszem a Cruiser Mk. III., amit annak idején villámgyorsan adtam el. :B
Mennyire haladós az ág? Elég sok kifejlesztendő modul van minden tanknál, ahogy nézem. :((

(#57614) BogyóBP: csigaszem?!?! Ember, mindkét tank heavy, miért tennél rájuk csigaszemet? :F :Y Venti, töltés gyorsító, vert stab vagy célzás gyorsító szerintem sokkal hasznosabb. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57616) BogyóBP válasza jano_77 (#57615) üzenetére


BogyóBP
addikt

Jelenleg pont ez a 3 van mind2 heavymen. :K

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57617) v!ct0y válasza BogyóBP (#57614) üzenetére


v!ct0y
veterán

Torziós rugókat mindenképp + álcaháló ;]

(#57618) BogyóBP válasza v!ct0y (#57617) üzenetére


BogyóBP
addikt

:N Azt én ELC AMX en használtam :) Ott 20m ről nem birtak észrevenni olyan jó a legénységi álcám.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57619) jano_77 válasza BogyóBP (#57616) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor ne bolygasd! ;) :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57620) zsolthee válasza 04ahgy (#57605) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ezt akkor nem csak én vettem észre. A legutóbbi patch óta teljesen elment a kedvem tőle, pedig azt mondtam korábban, hogy ez lesz az a tank amit soha nem adok el. Ekkora nerf után kétséges, hogy garázsban marad. :F
Korábban nyolcasok között is nagyon élvezetes csatákat toltam vele, de most...szánalmas amit csinálnak vele.

(#57621) BogyóBP válasza jano_77 (#57619) üzenetére


BogyóBP
addikt

MÁS: Jelenleg oroszoknál a SU-152 nél járok, érdemes azt az ágat tovább vinni? Úgy láttam hogy a su eléggé béna tank mert hiába a nagy ágyú nem lő át kb semmilyen páncélt max oldalról (135 ös pen), ugyanez van az isu nál is, de ott rárakható már a X es ágyú is. Még mindig azt mondom hogy a nem autotöltős tárak közül a jagdtiger az egyik legjobb tank. Pontos, nagyot lő, és gyorsan tölt. Viszont a WT Auf al tényleg kezdhetnének valamit..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57622) ddt500hu válasza BogyóBP (#57621) üzenetére


ddt500hu
veterán

ISU a 10-es ágyúval nagyon jó. A SU152-őt én a D-25S-el használtam. Tudom szentségtörés de a 9-es tűzgyorsaság top tierben rengeteget hozott.

(#57623) #43783936 válasza jano_77 (#57615) üzenetére


#43783936
törölt tag

Mindenre érdemes csigaszemet tenni, heavyre is!
Az első vonalban van, ezért ha megáll 3 másodpercre, akkor a nagyobb látótávval, jobban tudja a taktikáját módosítani, több lőhető célt lát, illetve a támogatók (td, arty) is messzebb "tudnak" söprögetni előtte.
Általában csata közben én szoktam lenni az előretolt felderítő (mivel más nem visz), ezért elég sok lóvét és xp-t szoktam kapni.
Sokan elfelejtik (vagy nem tudják), hogy a csigaszem nincs járműhöz kötve, ezért szabadon pakolászható.
nekem három van, az simán kiszolgálja a majd 40 tankomat, mert mindig van egy szabadon feltehető a garázsban, még akkor is ha a másik kettő épp csatában van.

Ha már csináltad a brit med vagy td ágat, akkor sok modul kifejlesztését meg tudod spórolni, ha nem akkor is gyorsan át lehet küzdeni magad az apróbb vasakon.
Szerintem 6-os szint alatt nincs értelme csigaszem és álcaháló, és mondjuk egy szerszámosláda kivételével bármit is rájuk tenni, mint ahogy a legényekből is simán elég a 75%-os, amit a tankkal együtt kukázol, mert olyan gyorsan át lehet lépni őket
A Cromwellnek a célzásgyorsító kötelező, illetve amíg nem százasak a bakák, addig a venti is előnyös.

A kezdő kollégám nemrég kezdte el ezt az ágat, és elég hamar eljutott a kifullozott Cromwellig, még úgy is hogy 300 alatt van mindenféle Wn értéke. :D

(#57624) Máté94 válasza BogyóBP (#57621) üzenetére


Máté94
addikt

HE csodákra képes. AMX M4 45'= -1011 ;]

(#57625) Chris0321 válasza jano_77 (#57615) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is használok minden tankon csigaszemet az artykat kivéve. A mai játékosfelhozatal mellett fel kell készülnöd rá, hogy vagy felderíted magadnak az ellenséget vagy vársz a sült galambra a többiekkel. Nem egyszer segített volt, hogy nem is az első sorban voltam mégis én kaptam a felderítés utáni sebzésért. Ventit már nem rakok egy tankra sem mert nagyon minimális a haszna és inkább mást rakok helyette. Én így használom te pedig úgy, szerintem ezért senkit nem kell leszólni.

(#57626) dvids válasza BogyóBP (#57621) üzenetére


dvids
aktív tag

A 152 millis nem AP-ra van kitalálva te, azt csak alkalmanként érdemes betölteni ha valakit hátba tudsz támadni, szemből viszont HE-t kell lőni, vagy ha hajlandó vagy vele patkánykodni akkor vehetsz bele prémium lőszert is és az meg átvisz mindent.
Ha a howitzer nem tetszik akkor fejleszd ki rajta a 122 milliset, lényegében az IS lövege (enyhe turbózással).

(#57627) bigobert válasza BogyóBP (#57621) üzenetére


bigobert
tag

Szvsz a 152-es ágyút arannyal lehet érdemes használni, de még nem tartok ott. Pont ezért szeretném kihúzni, hogy lássam, mókás-e?

(#57628) Habib[HUN] válasza bigobert (#57627) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az :) Én HE és gold keverékével használtam. Van abban valami vicces amikor egy MAUS-ba belevág az ember egy hatalmasat. Az meg csak les egyet... A t25AT után számomra a legszórakoztatóbb páncélvadász a troll löveges szu-152 volt. Senki sem mer kijönni eléd, és ez tier-től független. Az ISU BL10-el szintén gyilkos vas. Kigrindelni a troll ágyúval nem szenvedés.

[ Szerkesztve ]

(#57629) jano_77 válasza #43783936 (#57623) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a leírást és tanácsokat! Még semmit nem vittem az angol ágon, a Cruiser Mk. III-ig jutottam. Most is csak fontolgatom, hogy elkezdjem. :B

(#57621) BogyóBP: Én mindenképp javaslom, főleg a tier 9-es Obj.704 miatt. Az nagyon király TD, imádtam. Megkockáztatom, hogy jobb a saját szintjén mint az Obj.268! Bár ez sem rossz csak eléggé a végletek tankja - vagy 4-5K dmg vagy 0, mert one shotolnak....tegnap is így volt. :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57630) dfsz34 válasza BogyóBP (#57614) üzenetére


dfsz34
őstag

A 110e5 tipikus assault tank, arra nem szabad binot tenni, mehet rá optika, sőt ajánlott. Ráadásul 400m az alap látótáv, teljesen jó rá az optika.

A T34-re viszont binot érdemes tenni, a tipikus harcmodor miatt.

Az E5 ágyúja szenzációsan jó az alacsony alfa ellenére is. Brutál mennyiségű sebzést ki tud osztani, mert elég odarántani a tornyot és szinte alig kell várni, már mehet is a lövés. A játék egyik legjobb ágyúja, benne van a top3-ban szvsz. Ráadásul ez egy közepesen agilis és páncélozott tankon van. Nagyon jó párosítás.

[ Szerkesztve ]

(#57631) mcwolf79 válasza Chris0321 (#57625) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azért BIA-val hasznos a venti.
E75-ön majd 1 másodprcet hozott, és az nagyon sokat tud számítani.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57632) Angel1981 válasza KisApám (#57578) üzenetére


Angel1981
veterán

Uuupsz!
Akkor most még kiélem magam a Hellcattel, amíg lehet! :)
Egyébként rá is fért, de én inkább a camojat piszkáltam volna meg, mert az is egy vicc!

(#57633) xenom0rph válasza jano_77 (#57615) üzenetére


xenom0rph
őstag

Szerintem lehet haladni egész gyorsan ;) eddig ez az ág ami a llegjobban tetszik!

halahala

(#57634) Diarmand válasza mcwolf79 (#57631) üzenetére


Diarmand
senior tag

E75-ön ha van töltésgyorsító, akkor a Bia és a Venti együtt hoz egy majdnem fél másodpercet.

(#57635) Chris0321 válasza mcwolf79 (#57631) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem sok ágon viszem végig a legénységet és ezért csak kevés tankomon van Bia. Első és második képességnek van fontosabb is, a javítás és egyedi skillek.

(#57636) Angel1981 válasza jano_77 (#57610) üzenetére


Angel1981
veterán

A saját szintjén a Cromwel szerintem jobb.

(#57637) mrszitya


mrszitya
senior tag

KV-1 történelemóra (angol nyelvű WG videóbemutató): link

(#57638) Bad Pritt válasza Angel1981 (#57636) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nem. Mentem az összes hatos-hetes meddel még mielőtt bejött a második ruszki ág, a Cometet jobbnak érzem a maga szintjén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57639) Bingisz válasza Iron Funeral (#57579) üzenetére


Bingisz
addikt

:DDD :DDD :W
Este vót mán nekem...
Amúgy Béla bátyja buffját sacrra 2 éve ígérgetik, szóval ezért nem esett le a dolog szerintem elsőre.
Pedig ha kapna buffot, kipróbálnám.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#57640) zsolthee válasza Bingisz (#57639) üzenetére


zsolthee
senior tag

Milyen buff? Mi a gyengéje a Bélásnak? Aladár kicsit szenvedős, most félre tettem. Megéri vele küszködni egyébként a 9-es tesó miatt?? (A Maus tetszik, csak eléggé kedvelt célpont.)
Mondjuk azt észrevettem, hogy a döntött front lemez nem ad túl nagy védelmet. Az E75-ön gyakorlatilag belőhetetlen, ezen meg "penetration".

(#57641) dfsz34 válasza Diarmand (#57634) üzenetére


dfsz34
őstag

Statisztikailag kimutatható a bia+venti hatása, de persze ez nem ilyen egyszerű. Múltkor csináltam a kísérletet, hogy mentem 3 tankkal külön külön 20-20 csatát prém kajával és anélkül és felírtam a csata eredményeit. A prém kaja hatása megegyezik a bia+venti hatásával.

Még az akciós prém kaja árát sem bírtam a prém tankkal kitermelni, szóval a hatás mérsékelt, de t34 és jt8.8 esetében statisztikailag kimutatható. 3 prém tankkal mentem a költségek miatt ugyebár, Jt8.8, t34 és su12244

Azt lehet mondani, hogy az amúgy is kiváló ágyúval rendelkező t34 és Jt8.8 észrevehetően pontosabb lett tőle és több sebzést értem el, több xp stb, amíg a su12244 esetében a hatást nem lehetett kimutatni, hibahatáron belül maradt.

Szerintem ezt érdemes megfontolni, ha jó az ágyú egy adott tankon, akkor érdemes egyáltalán bia+venti kombóban gondolkodni, máskülönben érdemi hatása nem nagyon lesz.

Az is szinte biztos, hogy esetleg más, hasznosabb modul és/vagy skill elől veszik el a helyet, de az már borzasztó sok idő lenne megcsinálni, hogy statisztikailag kimutatható-e bármi hatás, mondjuk egy vert stabilizátorral vagy célzásgyorsítóval vagy a bia helyett más skillekkel.

Egy dolog van, ami számomra nyitott a bia és a venti esetében. Találtam arra utalást, hogy ezek elméletileg növelik a látótávot, de nem egyértelmű a dolog, mert egymásnak ellentmondó infok vannak.

Ha igaz, hogy a bia és a venti megnöveli a látótávot 2,3 + 2,3 %-al, akkor viszont máris más a leányzó fekvése, hiszen a látótáv talán a legfontosabb dolog. Csak azt furcsállom, hogy van külön látótáv növelő skill a parancsnoknak, ami csak 2%-t ad és akkor a Bia adna ennél többet. Valahogy logikátlan a számomra, de ettől még lehet. Jó lenne ezt valami hiteles méréssel megerősíteni vagy megcáfolni. Arról nem is beszélve, hogy a 4,6% már elég komoly érték, pl egy 400m alap látótávnál, az már 418m lenne. Nagyon nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#57642) BogyóBP válasza zsolthee (#57640) üzenetére


BogyóBP
addikt

A Maust nagyon nehéz belőni. Csak hátulról lehet vagy elöl a kis négyzetes döntött lemeznél.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57643) Bad Pritt válasza BogyóBP (#57642) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg a tornyát és az oldalát. Nem könnyű, de lehetséges.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57644) jano_77 válasza dfsz34 (#57641) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyik nagy klános tag csinált egy kimutatást az új T8 event ajándék tankjára nézve:
EZT kapta eredményként.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57645) Diarmand válasza dfsz34 (#57641) üzenetére


Diarmand
senior tag

Te valami író vagy, hogy állandóan kisnovellákban regélsz, ráadásul olyan dolgokra reagálsz, amiket senki nem kérdezett/írt? Nem tűnik fel?
Írták, hogy mennyit gyorsít a töltésen a BiA+Venti kombó. Én kijavítottam a dolgot. Ennyi, slussz, passz.

Ez meg milyen hülyeség már?
Statisztikailag kimutatható a bia+venti hatása, de persze ez nem ilyen egyszerű.

Mit akar ez jelenteni? Btw ez pontosan olyan egyszerű, ahogy azt leírtuk, ennyit és ennyit gyorsít a töltésen.

A placebo szó, gondolom ismerős neked. Az ágyú nem lesz pontosabb tőle, majd biztos lemegy 0,37-ről a pontosságom 0,36-ra a prémcuccok miatt :U Még csak azt sem lehet mondani, hogy a lövész fog pontosabban lőni a célkörön belül, mert erre csak a WG képes hatni, nem mi, holmi teával és pudinggal. A célzás sebessége lesz gyorsabb egy minimálissal.
A több sebzés/több xp mantra a kedvencem. Nehogy már az aktuális eredményeidet ráfogd a csokira meg a kólára, mert lehidalok. Az nem lehet, hogy éppen akkor jobb volt a csapat, bénább az ellenfél, éppen akkor nem vitt félre az RNG, jobb hangulatban voltál és ezer más ok, mikor a prémkajával, biával, ventivel nézted az eredményt? Simán lehet. Egy kifullozott tankkal is megyek neked 200 sebzéses csatát 85 xp-vel ha éppen akkor beüt valami a kismilló okból, ellenben egy stockkal is le tudok hozni meccset ha éppen olyanom van. Most akkor miről beszélünk? :U
Nem fog semmi sem múlni azon a 0,159 secundumos célzássebesség gyorsításon ;) Nem mellesleg 20 csata a semmivel egyenlő ha a wotban akarsz valamit hosszútávon (csak így van értelme, a fentebb említett tényezők miatt) bizonyítani, ehhez menj 200-at külön külön, az már releváns eredmény lesz.

(#57646) Bingisz válasza jano_77 (#57644) üzenetére


Bingisz
addikt

Tier 7 lesz az. ;)
Amúgy hozzáteszem a táblázathoz, hogy a venti ugyan úgy változtatja az értékeket mint a BIA. Csak azt már lusta voltam beleírni. :D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.