Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#57251) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#57250) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ilyen a WTGF Simulator módja, csak ott a célkereszt még megvan és a tank tetejéről látsz mindent (oké, parancsnok vagy). Mondhatom, kiváló szórakozás...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57252) mcwolf79 válasza Vikthor (#57248) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha direkt telibekapja akkor eléggé a földdel teszi egyenlővé.
Ha csak a splash damage éri,akkor csak sérül, de sztem ez így elfogadható.
(így is elég irritálók tudnak lenni azok a tetvek)
Aki szimulátort akar ,az menjen a másik tankosdiba, bár abban tán nincsenek is arty-k.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#57253) Habib[HUN] válasza TESCO-Zsömle (#57250) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Persze hogy nem az. A játékegyensúly a legfontosabb. Az a játék ami a maximális realitásokra törekedne egy rétegjáték lenne. Nem hiszem hogy fenn tudna maradni a jelenlegi üzleti modellben.
Csak vicces, hogy a tüzér problémázik a sebzésen. Amikor magasabb tier-ben egy találat úgy hazavágja szerencsétlen tankomat, hogy utána kb game over. Mehetek vissza balettba ugrálni...

(#57254) jano_77 válasza Jolet (#57243) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tetszeni fog, bár nekem az E8 jobban bejött a mozgékonysága miatt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57255) Altbrucke válasza TESCO-Zsömle (#57250) üzenetére


Altbrucke
tag

ja ja :DDD

(#57256) Habib[HUN]


Habib[HUN]
senior tag

Teljesen off topic, de érdekelne a véleményetek.
Adva van nekem most egy AMD Phenom II 955 X4-es rendszerem. Gyakorlatilag egy fillér nélkül egy az egyben ki tudnám cserélni az egészet egy Core i5 750-es konfigra. Van valakinek tapasztalta ez ügyben? Érdemes vele szórakoznom? Mert úgy hallottam intelt jobban szereti a game. A proci húzásból meg már kinőttem :D

(#57257) Mister_X válasza Habib[HUN] (#57256) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Cseréld. Minden tekintetben jobb az Intel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#57258) dfsz34 válasza Vikthor (#57248) üzenetére


dfsz34
őstag

Aha, persze

Szerinted mennyire voltak pontosak a tűzérek?

Mikor a fordulókörömben kikap, még most a nerf után is, az nem kicsit durva pontosság nem gondolod? Ez nem egyedi eset, hanem a jobb artyk megcsinálják.

Meg amikor egyértelmű kapáslövést ad le, hiszen nem rám fókuszált korábban, de mégis simán betalál.

Ha valósághűvé teszik a pontosságukat (lerontják jelentősen), akkor beszélhetünk róla, hogy nagyobb legyen a sebzésük.

(#57259) dvids válasza Vikthor (#57248) üzenetére


dvids
aktív tag

Speciel a drágalátos SPG-id 90%-a realisztikusan nem is tudna eltalálni semmit, mivel a lövedékek pályája a fizika minden törvényét megsértik. Ez egy játék, de nem szimulátor, kár pont ezt a részét kipécézni.

(#57260) jano_77 válasza dfsz34 (#57258) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a kapáslövés megtalálható a normál tankoknál is.
Nem egyszer tapasztaltam saját "bőrömön" vagy csak szemtanúja voltam, hogy vannak olyanok - általában az enemy-nél -, hogy tök mind1 mit csinál, betalál! Szal volt nem 1x olyan, hogy az ellenfél fordította a tornyát felém, még szinte rám se fordult - hol van még akkor a célzókör szűkülése? - de úgy eltalált, hogy csak pillogtam. Persze én meg csak akkor találom el, ha totálisan beszűkült a célkeresztem. Ez totálisan WG.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57261) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Imadom mikor szidjak a tuzereket! :DD olyankor feltuzelodok es ap-t toltok a gwe100ba ;] amugy ha annyira opk a tuzerek mindenkinek adott a lehetoseg lehet menni veluk! :K Amugy lightot es nyitott kuzdoteru tankot siman lehet one shotolni!

[ Szerkesztve ]

(#57262) zsolthee válasza #35692544 (#57151) üzenetére


zsolthee
senior tag

két napja a Borsigom lánctalpja nyelte be a WTF E100 lövését városi csata közben.
El volt döntve, hogy nyerünk. Tényleg nyertünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#57263) Vikthor válasza dvids (#57259) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem pécéztem ki, csupán a nemtetszésemet fejeztem ki, szeretem a wotot, de vannak benne olyan dolgok, ami szerintem nem a legjobb...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#57264) cifram válasza jano_77 (#57260) üzenetére


cifram
csendes tag

Én GW Pantherrel jártam így. Jött felém domb mögül egy IS. Ahogy felbukkant kapott egy olyat, hogy kigyulladt (15 másodperce csak oda fókuszáltam). Ekkor én hátrálni kezdtem egy kő mögé, az IS pedig elkezdte rámfordítani a tornyát, addig ugyanis 90 fokban másfelé nézett. Én már bent voltam a kő mögött, az IS lövege még kb. 30 fokkal mellém nézett és mégis eltalált.
Akkor mondtam, hogy ilyen nincs b+.

WoT: NorHasso

(#57265) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Ha bevan kapcsolva a gyorsitott képzés a legénységnél akkor az kapja csak a TP ket akin az a pantheon ikon van?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#57266) Th1sN04ll válasza BogyóBP (#57265) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Igen, mindig a legelmaradottab kapja!

(#57267) jano_77 válasza cifram (#57264) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, pontosan ezeken szoktam én is baromira rácsodálkozni és azt ordítani a monitor előtt, hogy WTF?!? :Y :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#57268) dfsz34 válasza Th1sN04ll (#57261) üzenetére


dfsz34
őstag

Eltévesztetted a célt, nem szidta senki a tüzéreket, ha visszaolvasol. Beindultak úgy látom a feltételes reflexek egyeseknél, ha az spg szó megjelenik, akkor egyből azt gondolják, hogy valaki szidja őket.

Arról volt szó, hogy miért nincs még pusztítóbb lövésük, akár a komplett házat kapják ki az eltalált tank meg menjen az oblivionba azonnal, ha eltalálja az spg lövése. Micsoda dolog az, hogy túléli a tank az spg lövését.

Erre írtuk sokan, hogy ok, lehet életszerűbb a játék, csak akkor sok minden mást is meg kéne változatni, például rohadtul nem életszerű a meglevő pontosságuk, mert a valóságban messze nem voltak ilyen pontosakó, de ez csak egy példa, mert műhold kép sem volt a 40-es 50-es években a tudtommal.

A személyes véleményem, hogy fakezüeknek nem nekem való. Ezt a fajta játékélményt meghagyom másoknak. Esetleg az fv304-t kipróbálom, mert azzal lényegesen összetettebb a tüzéri munka és állítólag élvezetesebb is a játék, de ennyi, ott meg is állok, meg persze a könnyű ágról megyek tier5-ig, véletlen sem a szutyok spg vonalról.

(#57269) zsolthee válasza jano_77 (#57267) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nézd meg ezt a csatámat.
A végén már borítékoltam a vereséget, de aztán csak pislogtam mint hal a szatyorban.
Az utolsó lövésem a holdra ment, mégis kilőttem KV-1-et. :Y
Tény, hogy nagyon noob volt az ellenség, de ez akkor is vicc

[ Szerkesztve ]

(#57270) Th1sN04ll válasza dfsz34 (#57268) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Hát kisseb fabódékat el lehet takarítani, plusz én egyhiteltem már jgpz e100-at is, minden attól függ hogy találja el az ember! Vannak ivesebben, és laposabban lövő tüzérek is pl az orosz 10-es és a német laposabban lő, így jobb lehetőséget biztosít akkor ha ap van betárazva, a brit az ívesen lő, és brutális szplessel operál /sacc 10m/ :K Én ilyewn pihenésből szoktam tüzérkedni, sajnos nagyon a csapatra vagyunk utalva tüzérként, és hát mostanában nem az a trendi hogy a csapat aggyal gondolkozik... plusz nem egy pályán konkrétan használhatatlan a tüzér, ha csak nem td ként használja az ember, de ahhot se páncél se célzásidő se pontosság nincs :(

(#57271) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ezt szeressem. :D És az ellenséges B.C. 25t volt az első halott az ellenségnél.

[ Szerkesztve ]

(#57272) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#57271) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

268 megéri? Csak mert előtte vagyok nem sok kell már hozzá, csak ugye azt is nerfelgették :(

(#57273) Diarmand válasza Th1sN04ll (#57266) üzenetére


Diarmand
senior tag

NEM! Vagyis nem NEM, hanem nem egészen úgy van az ééé :B

Csak a tisztánlátás végett. Minden egyes tag megkapja a csata után járó xp egészét, ha valakit kilőttek és nem lett meggyógyítva, akkor csak a felét. Ha be van kapcsolva a gyorsított képzés, akkor ugyanúgy mindenki a kapott xp-t egészét kapja (ha nincs kilőve), de egy valaki, mindig a dupláját. Ez valaki az lesz, akinek éppen akkor a legkevesebb xp-je volt. Ez szinte mindig más, ezért ugrál a kis pantheon ikon az emberek közt.

[ Szerkesztve ]

(#57274) Th1sN04ll válasza Diarmand (#57273) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem baj, most hogy hajnal 2 ig pihi van ugye majd olvasgatom a szabályokat :DDD

(#57275) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#57272) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hááááát. Már nem. Hányinger amit műveltek vele. Összeteszem a két kezem ha 700 felett lő. Marha jó TD volt de most már nem üt szinte semmit az ágyúja. Gyors, néha pattint, jó a kamoja de ha tudom, hogy ezt teszik vele nem hajtom annyira. Kifordulok a sarkon belelövök az IS7-be 650-et ő belém lő 500-at és gyorsabban tölt mint én. Szerencsére azért elég pontos.

(#57276) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#57275) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Szomorú lettem, na mind1 azért kipróbálom :K :R Köszi!

(#57277) Jolet


Jolet
őstag

Köszönöm a rábeszélést, ezzel pár nap alatt meglesz a 75k

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#57278) Diarmand válasza ddt500hu (#57275) üzenetére


Diarmand
senior tag

de most már nem üt szinte semmit az ágyúja.

Ezt komolyan gondoltad? Csak mert az átütésén nem változtattak :U

(#57279) ddt500hu válasza Diarmand (#57278) üzenetére


ddt500hu
veterán

Akkor próbáld megfejteni a különbséget az ütés és az átütés között. :) Főleg hogy példával is illusztráltam. :U

[ Szerkesztve ]

(#57280) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#57279) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Igazából én most hogy tárasokkal játszok az objecten kívül alig tudok másra gondolni brutál a dobtár :DDD

(#57281) Diarmand válasza ddt500hu (#57279) üzenetére


Diarmand
senior tag

Upsz, my bad, ezt benéztem :DDD

(#57282) ddt500hu válasza Th1sN04ll (#57280) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én egy ARL44-el vagyok a legközelebb a táras tankokhoz. :U

(#57283) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A szerverek átmenetileg nem elérhetőek, karbantartás van, vagy a kliensem kula?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57284) Th1sN04ll válasza ddt500hu (#57282) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Annak is es az m4nek is jo az agyuja, viszont az 50 100 az brutal! :C

(#57285) PaJa1 válasza Bad Pritt (#57283) üzenetére


PaJa1
őstag

Utóbbi

Chi-Ri re az automata puska mellé ér valamit a töltésgyorsító?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#57286) Bad Pritt válasza PaJa1 (#57285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valóban, köszi, meggyógyítottam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57287) dfsz34 válasza Diarmand (#57273) üzenetére


dfsz34
őstag

Csak azt nem értem, ha a tankot kilövik, akkor mindenki meghal benne, mégsem fele xp-t kapok, ha jól emléxem.

Mondjuk teljesen mindegy, nem fogok ezen pörögni, csak nem nagyon értem azt a részt, ha valaki megpurcan, akkor fele xp-t kap, mert ha meg a tankot lövik ki, akkor nem fele xp-t kapnak, pedig mindenki megpurcant benne.

Ha tényleg így van, akkor lehet értelme, ha van egy nagyon jó csata és valamelyik legény megpurcant, akkor még a vége előtt fel kell támasztani, hogy kapja csak meg a teljes xp-t, hiszen 1,5e kredit, gyakorlatilag semmibe nem kerül, de az xp-t nehezebb összegyűjtögetni. De csak akkor, ha ezt tényleg így működik, bár akkor továbbra is kérdés, ha kilövik a tankot, akkor mindenki csak fele xp kap?

(#57288) Diarmand válasza dfsz34 (#57287) üzenetére


Diarmand
senior tag

Szerintem úgy működik - bár tényleg nem tart sokáig megnézni, max két meccs -, hogy ha kilövik a tankot, de egyik embered sem volt előtte kilőve, akkor ergo, túlélte a legénység, csak maga a tank nem. Ha viszont úgy lőnek ki, hogy két embered hiányzott (mert pl telibevert egy FV 183), akkor az a két tag, halottnak számít, ergo fele xpát kapnak.
Mondja is a parancsnok ha kilőnek, hogy ...everyone, get out! :)

[ Szerkesztve ]

(#57289) xenom0rph válasza Diarmand (#57288) üzenetére


xenom0rph
őstag

És ha tűz miatt halnak meg? :DDD tehát leég a cucc? Akkor valamelyik tuti bent ég!

halahala

(#57290) Diarmand válasza xenom0rph (#57289) üzenetére


Diarmand
senior tag

A vasmacska csókolja meg a képed, há' mi vagyok én?! Nem SerB a vezetéknevem :P

(#57291) Altbrucke válasza Diarmand (#57290) üzenetére


Altbrucke
tag

:D :C

(#57292) Simi37 válasza PaJa1 (#57285) üzenetére


Simi37
őstag

Bezzeg a francia tárasokra nem lehet gyorsítót tenni... :((( Pedig de jó lenne majd B-C 155 58al 70 sec alatt tölteni :(

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57293) Th1sN04ll válasza Simi37 (#57292) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Az artyra nem... a többire lehet....

más:
World Of Tanks FV215B 8.5k Dmg!!!! Tank Ász, Top Gun, Readley, High caliber Köszönöm a lehetőséget EXCELSIOR játékostársnak, pazar volt! :R

(#57294) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

(#57295) Simi37 válasza Th1sN04ll (#57293) üzenetére


Simi37
őstag

Húzom a spotter ágát is a franciáknak, 12t-re sem lehetett, most van meg a 13 75 és arra sem lehet.

Kvázi-tag vagyok jéj. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#57297) Th1sN04ll válasza Simi37 (#57295) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Heavyre lehet, meg lehet nekem van a 13 90-en is, de azt majd ha be tudok lépni az accomra holnap megmondom :DDD

(#57298) scyllarus válasza dfsz34 (#57268) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha szidni kell őket, hívjatok :) egyébként imádom a "ti is játszhattok vele, ne sírjatok" szösszeneteket. Csak aki szeret focizni, nem biztos, hogy kapus is szeret lenni... Az egy másik játék. Hasznosak, kellenek, de ne legyen már 5 a pályán egyszerre... És ne magyarázzák meg a belét kifutó középpályásnak, hogy milyen nehéz dolga van, amikor egy meccsen néha 15-ször is labdához ér, és fut összesen 50m-t a 90 perc alatt...
Én még win 3.1 alatt artyztam, csak azt még aknakeresőnek hívták akkor :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#57299) zsolthee válasza Th1sN04ll (#57294) üzenetére


zsolthee
senior tag

Hűű ez jó volt. Szépen be lettek darálva. :C
Köszönjük a videót.
:R :R :R

Megjegyzés: A video végén a kill-ek számával le voltál maradva. 9-re még nincs meg a Pool medál :D
Meg az a 140 "ugye"...ugye hogy zavaró :)

(#57300) Bad Pritt válasza Th1sN04ll (#57293) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én köszönöm, jó videó lett. ;)
Az fel sem tűnt, hogy maxot toltam az E 75-be, csak most, hogy ki is emelted szóban. Nagyon ritka az 500-as sebzés ezzel az ágyúval. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.